Част първа (все още) - бунаците в Буна!

Форумна игра по Аксиом

Модератори: Vilorp, Модератори

Заключена
Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » ср сеп 07, 2005 10:23 pm

- Ние видяхме Д'звер.... - започна Ашли - и дано не го видим пак без да сме всички в екип. Тва чудовище не е лесна хапка! Предлагам утре да се съберем и нападнем Д'звера. Но има и по-важно! Май единия от собствениците на стада в селото е пуснал Д'звера. Един селянин ни каза, че едното стадо не е било нападано, докато другите две са били. А, да Д'звера си има малки. Даже първо погнахме едно малко... ама не би! Ако пак се наканя да пея - по-добре ми запушете устата - днес само изплаших нашите - Аш погледна засрамено към пода. - Деня ми не беше 100% пропилян, но... почти. - После подаде ръка на Исмаил - Приятно ми е да се запознаем. А съм Ашли Риот - обучен за водач и провалил се певец, както и много слаб мечоносец. Хъм - замисли се - Ей, кръчмарю, може ли за малко?

(питам го кои стада са атакувани, ама съвсем тихо - така че само ние да чуем.)

Потребителски аватар
Entity
Войн
Мнения: 136
Регистриран на: съб мар 05, 2005 5:06 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Entity » чет сеп 08, 2005 10:42 am

"Брех.. ама че опърничава девойка..На всичкото отгоре и доволно надута." каза си на ум Деа докато мнението й от сравнително положително придобиваше нюанси на негативизъм и желание да поеме предизвикателството да поразпита девойката, колкото и трудна задача да й се струваше това.
Имайки пред вид с какво безразличие беше тупнала кошницата, яденето беше необичайно вкусно.. и..нямаше отрова
:twisted:

Както седеше Деа леко се изправи иззад масата и подаде ръка на Исмаил:
- Е, добре дошъл сред нас в такъв случай. Аз съм Деа. - каза тя разтърсвайки ръката на Исмаил енергично. - Надявам се докато ни е нямало Де'Амаг да ти е обяснил какво се стремим да направим.. а пък сега ще обсъдим какво сме успели да свършим до сега.
После се обърна към Ашли:
- Малки? И колко малки има дзвера? Може да трябва да хванем и тях, защото след време и те ще се превърнат в ГОЛЕМИ Д'зверове.. Хм.. - сбърчи вежди тя, при което лицето й придоби странно нацупена физиономия, а луничките й сякаш се сгъстиха.
След това продължи:
- Ние с Тинк и момчетата (обърна поглед към 2-мата гиганти) пък направихме капан за Д'звера и утре ще го изпробваме. А междувременно и аз разбрах нещичко за легендата. Пощъках тук таме, попитах.. Оказа се, че имало някакви писания при кмета.. ама той ги бил дал на Базалт, пък Базалт каза, че са.. у сестра му Мая.. Която пък ми изглежда доста костелив орех, но утре мисля да я поразпитам.
Никой не може да ти даде това, което аз мога да ти обещая...
Изображение

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » чет сеп 08, 2005 12:21 pm

-Ако обаче мислиш да си ги опитоммяваш, забрави!-посъветва я с приятелска усмивка Даарио-Един Калигула ни стига... :lol:
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
Mistral
Гвардеец
Мнения: 585
Регистриран на: съб дек 29, 2001 12:08 am
Местоположение: Фелла / Montreal
Контакти:

Мнение от Mistral » чет сеп 08, 2005 4:49 pm

- Един Калигула може и да ти се вижда достатъчен, Даарио, но ако наистина се стигне до смъртта на Д'Звера, какво предлагаш за малките? Просто и те да бъдат избити? Ако Деа иска, нека си запази едно или двенки, щом предлага да се грижи за тях - подхвана най-спокойно Нао, макар Деа такова желание да не бе изказала. - Имам обаче въпрос към теб, драги Исмайл. Щом си друид, не би ли могъл да убедиш Д'Звера просто да се премести с челятта си на някое местенце, където няма да има проблеми с двукраките?
"Знам в гората една малка спретната къщурка, която би им се понравила на животинчетата." - за малко щеше да добави Нао, но се въздържа, понеже за такива шеги сега време май нямаше.
"Аксиом16" - официален дом на фелинската раса...

Havoc
Кадет
Мнения: 211
Регистриран на: чет фев 17, 2005 3:27 pm
Местоположение: Бургас

Мнение от Havoc » чет сеп 08, 2005 4:51 pm

След като се здрависа със всички Исмаил остана прав. Спря се за няколко секунди докато намисли какво да каже. Не беше разговорлив.

- Добър вечер на всички, - каза най-сетне. - Името ми е Исмаил, син на Гавраил от рода Галадир. Днес пристигнах тук от селото от другата страна на реката и случайно се срещнах с вашия работодател. Оказа се, че мога да съм ви полезен със стрелковите си умения, а освен това, както отбеляза Де' Амаг, съм и Друид. Затова реших да се присъединя към групата и да помогна за търсенето. Ако мога да съм полезен на някого, кажете.

След това се обърна към Хоудриц.
- Хоудриц, спомена за болно дете. Oт какво боледува и колко е сериозно?
Ся да не ми се върже някой на глупостите по горе. Аз съм идиот, бе, хора! Не ме слушайте!

Потребителски аватар
smeshko
Кадет
Мнения: 194
Регистриран на: чет яну 27, 2005 9:40 pm
Местоположение: Варна

Мнение от smeshko » чет сеп 08, 2005 5:57 pm

-Здравей,Исмаил.Името ми е Елиминел,но всички ми викат Ели.Радвам се,че ще се присъединищш към нас.Мисля,утре да отидем пак да се пробваме с Д'Звера,но този път без някои хора да се изплашват и да побягнат-и погледна многозначително Ашли,Сора и Кавлор-Но,това сега не е важно.Време е да го довършим това чудовище.
И седна на стола.
Life isn't bad - it's WORSE!!

Потребителски аватар
dragon_destiny
Чирак
Мнения: 29
Регистриран на: пет юни 18, 2004 8:09 am
Контакти:

Мнение от dragon_destiny » чет сеп 08, 2005 7:39 pm

Здрасти - каза късо гигантът, тупвайки Исмаил по рамото - аз съм Грайл. Значи утре ще дойдеш да трепаме онуй нещо? Има кураж у теб момче.
Последва усмивка, заменена бързо от намръщване:
-Колкото до малките, откъде сте сигурни, че изобщо се поддават на опитомяване? Не ми се ляга всяка вечер с нещо, дето може да ми отнесе някой крайник докато спя.

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » пет сеп 09, 2005 12:43 am

-Тогава как се оправяш с жените по принцип?-поинтересува се Даарио, който за този ден се беше сблъскал с достатъчно представителки на "нежния пол", които можеха да му отнесат някой крайник... дори и по невнимание :wink: .
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » пет сеп 09, 2005 9:59 am

- А и как спиш, при положение че Калигула е наоколо?

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » пет сеп 09, 2005 12:56 pm

Кавлор пуфтеше на стола.
-Никакви....зверове....повечв днес! Може да помогна...утре...с капана...и после да заколя звера с чука ...ей-тоя тук. Други... идеи? Айде да пием за отмора от деня!
Последното изречение ,очевидно, Кавлор го каза на един дъх.
-а, здрасти...Симайл!
Отишъл принца при царя:
- Изпълних си обещанието, ето главата на дракона! А ще изпълните ли сега вашето?
- Да, ето ръката на принцесата...

Havoc
Кадет
Мнения: 211
Регистриран на: чет фев 17, 2005 3:27 pm
Местоположение: Бургас

Мнение от Havoc » пет сеп 09, 2005 2:08 pm

- Бих могъл да отведа Д'Звера далече, - каза Исмаил, - но трябва да знам повечко за него. До колкото разбрах, то не е обикновено животно. Ако е магическо, ще ми е трудно. Иначе, къде с магия, къде с разбиране, ще успея да се оправя с него.
Ся да не ми се върже някой на глупостите по горе. Аз съм идиот, бе, хора! Не ме слушайте!

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » пет сеп 09, 2005 2:31 pm

Даарио го изгледа и сви рамене.
-Ами ти си знаеш, друиде. Просто свърши работата, или ще трябва да търсим по-груби методи.
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Havoc
Кадет
Мнения: 211
Регистриран на: чет фев 17, 2005 3:27 pm
Местоположение: Бургас

Мнение от Havoc » пет сеп 09, 2005 2:46 pm

- Добре, Даарио, така да е. Но най-добре да съм сам. Вие стойте наблизо. В случай че не успея да успокоя Д'Звера, прибегнете до "по-груби методи", но само, ако ви кажа. Разбрахме ли се?
Ся да не ми се върже някой на глупостите по горе. Аз съм идиот, бе, хора! Не ме слушайте!

Потребителски аватар
Entity
Войн
Мнения: 136
Регистриран на: съб мар 05, 2005 5:06 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Entity » пет сеп 09, 2005 2:52 pm

- Май наистина е най-добре Д'звера да си върви комплект с малките. - каза след кратък размисъл Деа. - не че не бих се пробвала и тях да опитомя и дресирам, но смятам, че идеята така или иначе не е особено добра пред вид естеството на природата им. Все пак утре ще изпробваме капана, а пък ако познанията и уменията на Исмаил в друидството не помогнат за изселването на чудовището .. ще го използваме. А междувременно май трябва да изнамерим от някъде някоя "кандидат-жертва" в лицето на младо яре. Някакви идеи кой ще е склонен да ни "услужи" с такава примамка?
Никой не може да ти даде това, което аз мога да ти обещая...
Изображение

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » пет сеп 09, 2005 3:39 pm

- Ярето седи пред теб! Поне ако ме нпадне мога да се опитам да го сплаша с пеене...

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » пет сеп 09, 2005 6:53 pm

Даарио се усмихан приветливо на Деа.
-Ами и аз това предлагах-да си върви в комплект с малките... но само ако Исмаил се справи. Иначе предлагам поне да се опитаме да ги хванем и да ги продадем на някоя зоологическа градина. По-милостиво е от смъртта... за по-доходно да не говорим!
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
Mistral
Гвардеец
Мнения: 585
Регистриран на: съб дек 29, 2001 12:08 am
Местоположение: Фелла / Montreal
Контакти:

Мнение от Mistral » съб сеп 10, 2005 3:19 am

По милостиво било...
- Значи, ако правилно съм разбрала, относно Д'Звера става така: Първо, почтения Исмаил тук, ще се опита с блага дума да реши въпроса. Ако това не потръгне, ще послужи за примамка, опитвайки се да вкара животинката в капана на Деа. - Нао погледна изобретателката, в чиято прагматичност леко се съмняваше. - Надявам се, че сте приготвили нещо просто и ефикасно. А ако капана не се задейства, пускаме Кавлор напред, да коли с чук...
При последните думи, Нао се ухили.
- Почитаеми Де'Амаг - обърна се дългокосата към работодателя - Илийца, която Даарио спомена преди малко, може би бихте желали самия вие да размените няколко думи с нея?
"Аксиом16" - официален дом на фелинската раса...

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » съб сеп 10, 2005 10:44 am

За първи път групата можеше да види Де`Амаг притеснен, е не точно притеснен но гримаса напомняща безпокойство премина по благота набръчкано лице на стареца.
- Изпитвам извесни съмнения че милата дама ще желае да говори с някой толкова дърт като мен. А иначе смятайте, че съм одобрил плана ви. Кажи бре Добромере, слушаме те! - обрърна се рязко към пръстъпващия от крак на крак ханджия зад гърба му, който подскочи леко, а това не е лесно за близо 200 килограмов човек.
- Аз такова, не искам да въ притеснявам, амъ съ ни докарали от онуй нещо дет миналия път си умряхте по него, простетъ за изразъ, та съ питах дали вии или некой от групата ще иска да му донеса по порция!?
- Благодаря достопочтенни, но за днес ми стигат емоциите, годините вече са натежали и ме принуждават да си лягам по-рано, но ако някой иска нека си поръча. Моля, Господа, Дами, извинете един уморен старец, за който е крайно врема да отиде да отмори - Де`Амаг се поклони леко и се качи в общата им стая с Владислав.
- Не, не вярвам, че някой с посредствени друидски умения ще успее да се справи с Д`звер, а аз съм го виждал на картинка - заяви Владислав Куладра, на Исмайл щом Де`Аамаг изчезна нагоре - И повярвайте ми "специалитета" няма да мине на сметката на страреца - обърна се той към Кавлор след което също се качи нагоре.
Калигула бе положил кротко грава в скута на Ашли и пускаше лиги, а на моцуната му още личаха ред дълбоки драскотини.
- Ъъъ, такова... някой ще иска ли да му донеса специалитета на заведението? Само 99 медника! И то щото сте приятели на Сивия! Или да ви донеса да хапнете както обикновенно? - леко оклюма Добромир, след като човека с най-голяма възможност да си позволи спецялната му оферта си трагна.
- За мен не, благодаря. Драги ми Исмайл - започна Хоудриц докато Сора поръчваше на Добромир кана бира и някакво месо - много ще съм благодален за помоща ви и ако утре сутрин ме събутите ще е добре да отидем да потърсим някоя по-силна лечебна отвара, защото лапада, дори в комбинация с ранилист не помогна. А сега моля и аз да бъда извинен и ще отида да поспя малко. - Хоудриц се надигна и също се качи нагоре.

бел. Всички освен Исмайл получихте заплати, така че ако сте готови да похарчите половината моля :twisted: Иначе пишете, че хапвате и лягате, а с малък текс дали желаете сън по поръчка
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
smeshko
Кадет
Мнения: 194
Регистриран на: чет яну 27, 2005 9:40 pm
Местоположение: Варна

Мнение от smeshko » съб сеп 10, 2005 10:56 am

На Ели не му беше до ядене сега,затова направо тръгна нагоре да си ляга.но преди това каза:
-Само не забравяйте да ме събудите,като ще ходим при Д'Звера,че незнам дали няма да се успя.
И се качи нагоре по стълбите.

И колко ни е заплатата?
Life isn't bad - it's WORSE!!

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » съб сеп 10, 2005 10:58 am

Ашли остана с другите на масата, като разсеяно галеше Калигула по главата. Хапна съвсем малко, защото не му се ядеше, но тъй като порцията му си беше нормална предложи останалото на гигантите, за които се съмняваше, че са се наяли от една порция. (ако откажат давам на Калигула) Когато всички се отправиха към леглата той ги последва унило - нямаше настроение. Нещо се чувстваше безполезен...

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » съб сеп 10, 2005 2:33 pm

Даарио сътщо си дояде и се качи в стаята си. На другат сутрин трябваше да става рано:).
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Havoc
Кадет
Мнения: 211
Регистриран на: чет фев 17, 2005 3:27 pm
Местоположение: Бургас

Мнение от Havoc » съб сеп 10, 2005 3:49 pm

Исмаил беше готов да направи доста остро исказване относно уменията си на друид и мнението на Куладра за тях, но реши да си замлчи. Нямаше да помогне с нищо. На него също не му се ядеше и реши и той да си легне. Утре го чакаше дълъг ден.
Ся да не ми се върже някой на глупостите по горе. Аз съм идиот, бе, хора! Не ме слушайте!

Потребителски аватар
Mistral
Гвардеец
Мнения: 585
Регистриран на: съб дек 29, 2001 12:08 am
Местоположение: Фелла / Montreal
Контакти:

Мнение от Mistral » съб сеп 10, 2005 6:23 pm

- Не се засягайте от думите на младежа, Исмаил. Задава ви се прекрасна възможност да ги опровергаете.
Без притеснения, Нао се залови с нормалната вечеря.
По-принцип нямаше проблеми да си се буди сама, но за всеки случай помоли да я вдигнат, ако вземе, че се успи. Все пак днес не бе от най-леките дни, а утре трябваше да се става рано.
"Аксиом16" - официален дом на фелинската раса...

Потребителски аватар
Cocaine
Гвардеец
Мнения: 694
Регистриран на: вт окт 07, 2003 10:05 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Cocaine » съб сеп 10, 2005 11:45 pm

Угаин с радост прие допълнителната порция, предложена му от Ашли. Едва като приключи с яденето, се замисли за Д`звера.
- Хм, не е ли странно, че д`звера си има малки? Това означава, че възрастните индивиди трябва да са поне два. - едва произнесе тези думи и се сети за домочадието на майстор Тинк. Може би грешеше.
И мълком по речното дъно във дълги редици
ний гоним миража на някаква светла страна.
И в нашите ледни и мътнозелени зеници
гори безнадеждния пламък на жълта луна.

Потребителски аватар
Mistral
Гвардеец
Мнения: 585
Регистриран на: съб дек 29, 2001 12:08 am
Местоположение: Фелла / Montreal
Контакти:

Мнение от Mistral » нед сеп 11, 2005 12:19 am

- Напълно валидно заключение, драги Угаин. Това обаче с нищо не променя плановете за утре. Доста неща не знаем за това същество. Вероятно потомството му е било заченато по времето преди Д'Звера да избяга от менажерията. Ако пък наоколо наистина има на свобода втори възрастен индивид... е, просто да седим и да предполагаме с нищо няма да помогне. - Нао се изправи - Сега, позволете ми да ви пожелая лека нощ.
Взе си чинията, остави я на тезгяха на гостелничаря и се отправи към леглото си.
"Аксиом16" - официален дом на фелинската раса...

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » нед сеп 11, 2005 9:09 am

Угайн получава 20ТО ;) и 1ТР за познанието Логика ;)
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » нед сеп 11, 2005 11:44 pm

Деа също се качи нагоре, след като приключи с вечерята.
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » пон сеп 12, 2005 6:16 pm

-Може да се размножава с делене - подхвърли Кавлор уж небрежно (а всъщност с огромна надежда да блесне с акъл). [Дива природа 6 дава ли ми правото да направя такова заключение?]

После се приготви да си поръча...после му досвидя за парите...после пак се приготви да си поръчва....и така докато ханджията на си отиде от масата.

Сит, Кавлор се качи в стаята си и се намърда в леглото, сваляйки бронята. Докато заспиваше си отбеляза на ум утре да внимава какви глупости правят ония с Капана, ако не да им помогне, то поне да се научи как се прави. Лека нощ!
Отишъл принца при царя:
- Изпълних си обещанието, ето главата на дракона! А ще изпълните ли сега вашето?
- Да, ето ръката на принцесата...

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » пон сеп 12, 2005 8:04 pm

Добро утро!

Дарио се събуди рано, поради преследващата го мисъл да говори с кмета, кмета ос своя страна му предложи кифлички с месо, препечени филиики и мече (забъркано мармалад и сирине), т.к. по съвместителство беше и гостелничарят.Даарио получава с више 1ТР
Нао се събуди по-рано тъй кано очакваше урока обещан й от Де`Амаг, който своя страна бе станал още по-рано и урока протече в доста нестандартен вариянт. Стареца поиска оръжието на Нао, която го даде по скоро по инерция. След като го огледа доста внимателно и претегли на ръка, стареца й показа една невероятна атака, но изпълнена изключително бавно и плавно. Нао може да ползва спецялна атака от6-то ниво веднъж в битка
Деа се измъкна още рано рано, за да помегне на Тинк с последните приготовления за капана.
Хоудриц и Исмаил бяха станали толкова рано че по верроятно бе да не са си лягали, но се върнаха точно навреме с цяла торба билки.
Сора се излежаваше до късно, а Кавлор премляскваше на сън. Угаин и Грайл се измъкнаха от леглата и слизайки в общата стая видяха Даарио да закусва.

Точно по това време, когато Нао приключи с уроците, а Хоудриц и Исмайл се завърнаха, Деа и тинк домъкнаха Капана. Капана заслужаваше главната си буква , защото бе страховита структора от всевъзможни предавки, зъбчатки, въжета, улей, ремаци, въжета, огромен плъх въртящ колело за хамстери и тлъста котка, която спеше завила носле с пухкавата си опашка. Всичко това бе натоварено на талига теглена от чифт волове.

капана се оказа малко по обемист, а също и малко по тъжък (2576кг.) от предвиденото ;)
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
smeshko
Кадет
Мнения: 194
Регистриран на: чет яну 27, 2005 9:40 pm
Местоположение: Варна

Мнение от smeshko » пон сеп 12, 2005 10:53 pm

Ели се събуди сам(изглежда последен)и добре,че го направи,защото изглежда другите вече тръгваха.Излезе навън ядосан,че са щели да го изоставят и тогава Го видя.Капана.Огромното съоръжение,с което трябваше да хванат Д'Звера.Този капан май беше за някакъв мутирал Д'Звер.
-Хм,с това ли ще хванем Д'Звера?Мисля си,че той и семейството му ще избягат още преди да сме ги приближили.Но какво разбирам аз.Аз съм само по бойните неща.Не по умните.
След това се усмихна и се върна бързо да се нахрани.
Life isn't bad - it's WORSE!!

Заключена