Част първа (все още) - бунаците в Буна!

Форумна игра по Аксиом

Модератори: Vilorp, Модератори

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » нед юли 10, 2005 5:20 pm

Даарио се усмихна.
-Не бих подложил на съмнение думите ви, почитаеми. Що се отнася до 100-те жълтици, ако ги имах, не бих ги дал за нечия смърт, така че това отпада. По-скоро бих си купил една хубава къщичка и много свитъци и книги за изследване... и добри учители по фехтовка и магия. Аз съм творец, не убиец- и не бих убил, освен в самозащита. Добре, но имам един по-неприятен въпрос-ако убиецът разбере, че не е успял, ще трябва ли да опита пак, за да си получи парите? Ако да, предлагам да пазим момчето по-внимателно...
Разбира се, ако парите за такава задача се плащат предварително, въпросът ми отпада, но все пак бих препоръчал да не се позволява на охраната вечер да се напива до безсъзнание...
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
Mistral
Гвардеец
Мнения: 585
Регистриран на: съб дек 29, 2001 12:08 am
Местоположение: Фелла / Montreal
Контакти:

Мнение от Mistral » нед юли 10, 2005 6:32 pm

Нао, която се бе освежила много по-бързо от очакваното, тихо и без нищо да каже се настанява до Даарио, или по-точно - на през един стол от него.
"Аксиом16" - официален дом на фелинската раса...

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » нед юли 10, 2005 6:47 pm

Даарио погледна към Нао и се усмихна.
-Е, уважаеми, помислете над въпросите ми. Ако стигнете до някякви отговори, ще очаквам да ми ги съобщите...
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
Mistral
Гвардеец
Мнения: 585
Регистриран на: съб дек 29, 2001 12:08 am
Местоположение: Фелла / Montreal
Контакти:

Мнение от Mistral » нед юли 10, 2005 7:43 pm

- Ще има да си очакваш - тихо промърморва Нао, но после пита. - Как се държи Владислав, почтени Де'Амаг?
"Аксиом16" - официален дом на фелинската раса...

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » пон юли 11, 2005 3:44 pm

- Не мисля че осъзнава какво се е случило, преди малко се върнаха с Деа. Бяха разхожзали Калигула, Деа си мисли че го разхожда всъщност. Та разказаха една интересна истиря за... за нещато който се случват в градчето. Ето каво ще направим преди утрешния ден - Де`Амаг вдигна и постави на масата малко абаносово съндъче с бронзови дръжки - ще ви дам платата до тук. Някой хора практитукават предварително плащане, други плащат след като се свърши работата. Аз пък съм се спрял на текущия вариянт. Разбира се надявам се да се съгласите да продължите търсенето, като се позовава на професионалната ви чес, но няма да е проблечм и ако някой се откаже - дали гърлото му бе пресъхнало или старецът натъртваше случайно на някои думи не стана ясно понеже той отвори съндъчето. Хоудриц, Сора и Кавлор се примакнаха по наблизо, Кавлор всъщност сякаш се телепортира по-наблизо. Де`Амаг извади пет извезани с червен конец кесии всяка с кожена връв и ги подаде на Даарио, Нао, Хоудриц, Кавлор и Сора. Асъщо и на Аш който понамерисваше на пърлено джибре. След това затвори ковчежето и взимайки го под мишница каза:
- Аз вече съм вечерял тъй че ще се кача в общата ни с тая с Владислав, щом другите пристигнат можете да ги пратите при мен. Желая ви приятна вечеря! - след което се качи по стълбите към втория етаж.
Последна промяна от Vilorp на пон юли 11, 2005 7:07 pm, променено общо 1 път.
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » пон юли 11, 2005 4:03 pm

Kaвлор се зарадва, но сега не беше време за разсейване. Поразпита Нао, Хоудриц, намер икой иде от кръчмата и разбра, че ще има надпиване. Това беше и стимула да помъкне сора натам, решен и двамата да удвоят парите си!
Всъщност те двете джуджета бяха до някъде приятели, но само през определена част от живота на кавлор - когато беше пиян и не си спомняше с озлобление родителите си..
Отишъл принца при царя:
- Изпълних си обещанието, ето главата на дракона! А ще изпълните ли сега вашето?
- Да, ето ръката на принцесата...

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » пон юли 11, 2005 5:15 pm

Даарио се подсмихнма, като чу за професионалната им чест. "У някои тя явно е много добре скрита", помисли си младежът развеселено. После се качи в стаята си, за да огледа съдържанието на кесията. Време беше за малко забавления, но въпросът беше какви забаления щеше да може да си позволи...
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » пон юли 11, 2005 5:35 pm

това ще го затрия в последствие но да кажа и тук ако не сте видяли в коментарите:
в кесията на всеки има 100 медника и 1 сребърник. Запишете го така, тъй като в Буна няма много хора които магат да развалят цял сребърник. Ашли пърпори на масата и кесията не знам дали си я е прибрал, ели между другото още не е писъл тук и ако има добровелец да го воде нека каже в коментарите! Хоудриц си прибира кесията.
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
smeshko
Кадет
Мнения: 194
Регистриран на: чет яну 27, 2005 9:40 pm
Местоположение: Варна

Мнение от smeshko » пон юли 11, 2005 9:59 pm

Ели стана от масата и отиде при Кавлор.
-Кавлор,искаш ли да отидем да го видим този Д'звер що за звяр е?
Life isn't bad - it's WORSE!!

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » пон юли 11, 2005 10:10 pm

Ашли прибра кесията си и после каза:

- Не бих отказал малко трнировки, с някой от войните тук. Време ми е да подобря ефективността си в битка... - после се обърна към Де'Амаг и каза - Ако нямаш друга работа за мен ще се пошляя извесно време из това селце. А утре ще почна да обучавам Владислав (все ми е тая дали иска или не - ще се учи) в изкуството да дава кураж на приятелите си.

Потребителски аватар
Mistral
Гвардеец
Мнения: 585
Регистриран на: съб дек 29, 2001 12:08 am
Местоположение: Фелла / Montreal
Контакти:

Мнение от Mistral » вт юли 12, 2005 1:00 am

Нао, която вече се бе заловила с вечерята, чу че Ели споменава Д'звера.
- Почтени, и мен ми е любопитно да го огледам този Д'звер, но нека го оставим за утре, ако не намерим нищо друго интересно за правене.
След това се обърна към Аш.
- Тренировка желаеш? Винаги съм готова за един приятелски двобой, изчакай момент да си довърша вечерята само. А колкото за обучението на Владислав утре, не забравяй: сутринта първо на мен се пада честта да го накарам малко да повърти рапирата.
"Аксиом16" - официален дом на фелинската раса...

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » вт юли 12, 2005 10:05 am

- Идеално! Първо ще го накараш да повърти рапирата, а после аз ще го поизморя психически. Тамън няма да създава неприятности! Просто ще е гроги! А след като свърша уроците с Влади и аз бих искал да дойд да видя тоя Д'звер.

(Вилорп, провери, дали героя ми хаща нещо от "легенди и древна история" или от култура и обичаи)

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » вт юли 12, 2005 11:01 am

Чакайте сега. Кой къде е !? Аз мисля, че всичк иса в страноприемницата , с Де'амаг, н онямам време да проверявам. А Кавлор таман се е запътил към кръчма/хипермаркета.

На излизане през вратата Кавлор чу всичките тея предложения за зверове и тренировки и оставане в селото. После пък отиде до кръчмомагазина и разбирайки9 за надпиването след по-малко от час ис състави гениален план. Вдигна си ЧУКалата и се върна в гостилницата.
-Имама план. Ще има надпиване. Гигантите - идвате с мен, Сора - ти ще надпиваш по десния фланг. Тренировки - ще си изкарванме със Звъръ. Ама сега ми трябва една бърза битка да изтрезнея за надпиването!
-Go,go,go :D
Отишъл принца при царя:
- Изпълних си обещанието, ето главата на дракона! А ще изпълните ли сега вашето?
- Да, ето ръката на принцесата...

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » вт юли 12, 2005 11:10 am

Даарио вдигна театрално очи към небето.
-Една магия за пречистване от алкохол ще ти свърши ли работа?
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » вт юли 12, 2005 11:44 am

Ашли се наведе и прошепна нещо в ухото на Даарио.

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » ср юли 13, 2005 1:26 pm

Магията поизтрезви малко от малко Кавлор и той с бодра крачка поведе Сора към кръчмата, разминавайки се на вратата с Владислав и Деа връщащи Калигула.

В кръчмата двете джудета се на тъкнаха на гледка която би смръзила кръвта и на най-смелите. Огромен гигант, бе приседнал на маллко столче на сцената редом до дребна мържава и прегърбена стрица. В ръцете си държеше две бронзови игли дълги по две педи и плетеше синя жилетка със скороста с която само някой могьосник ползващ забързвани и владеещ на максимална степен бърза мисъл поме да пуска магически стрели. А далич по ужасяващото беше, че старицата плетеше на четири куки големи чорапи при това използваше вълна с различен цвят и се справяше по бързо от гиганта. Джуджетата гледаха със зяпнали уста как бабата с финес завърши осмия чорап и вмъкна иглите от него в кока на бялата си като сняг коса. Миг по-късно гиганта нададе тържествуващ вик щом завърши жилетката, но щом видя нахиленото лице на старицата приличащо на сбръчкана стафида с яд запокити игрите към ведрото с вода в ъгала където те потънаха сред облаци пара и съскане на изтиваш метал.
- Е, Базал - потупа го по рамо бабичката - стправи се много по добре от предишния път!
- А сега - прекъсна ги Невив - Надпиване!
Това бе вълшебната дума, Кавлор притича до двамата гиганти и незнайно как ги обеди да си включат в състезанието в зборния отбор на джуджета и гиганти. И така Грайл, Угайн, Сора и кавлор се изправиха срещу Базалт, месния ковач - също джудже, някакъв едряга и Невив, която каза че ще е по скоро за морална подкрепа.
Започнаха с лека загрявка от бира, преминаха на вино, а щом почнаха на трърдо играчите закапаха. Угайн и Грайл, които бяха вече на градус при старта паднаха първи, последвани почти веднага от Човека. Базалт бе сразен от Сора, който имаше здрава подплънка от мезе, а кавлор се бореше мъжки с местното джудже. До финала достигнаха Кавлор и Ненив, поради това че мехура на Сора бе малък той бе декласиран зараду нуждата да стане от масата. Двамата се гледаха право в очите и след 14-тат чаша течен огън Ненив не изглеждаше никак добре, Кавлоър пък се бе нахили толкова, че само още марко и главата му щеше да се разцепи на две. Двадесет и първата чаша от финалния кръг бе едва преглътната от Невив, Кавлор я изчака и подхилвайки се надигна своята в подигравателен жест, изпия на екс и се трупяса кьор кютук под масата. Невив гаврътна още една и клатушкайки се се запъти към нужника.

Гигантите губят по 20 медника, Сора 30, Ковлор 40+10 за пренясянето на отбора до страноприемницата.


На сутринта Нао се заес с редовнат си тренировка с Влад, той пък ухаеше стрнано на онзи аромат който нито е противен нито е приятен, но е даста странен. Момчето се справяше доста добре и направи няколко опасни атаки, като дори си позволи да направи прицелена атака и за малко не контузи опонентката си. Тя от своя стна бързо се взе в ръце и с няколко контри се опита да сложи местата на място то им. Този път тренировката завърши "реми". След това Аш подбра Владислав, но момчето бе още ефектирано от спаринга с Нао и Ашли си крещеще напрозно първия половин час. След това Влад благоволи да му обърне внимание и се сдоби с 6ТР за лидер.
Нао не пропусна да подхване изтерзания Ашли, но след първите му 10-тина таки се зачуди дали да не му даде някакъв шанс като се върже двете ръце и единия крак за гърба, а освен това си сложи и лента на очите. Лупна го един два пъти итой реши че ще е по безопасно да нетренира с нея.
в изблик на умилнение пред жалките опити Нао и АШ получават по 1ТР за спец. в мечове, Ашли и 1ТР за тактика, понеже можеби разбра че ич го няма в боя ;)
Време разред намалява с 1-ца престижа се качва с 2-ка


Ако ще търсите Д`звера моля опишете кас си преставяте тая работа, щото "отиваме в гората намираме го и го убиваме" не минава ;)
Последна промяна от Vilorp на ср юли 13, 2005 5:21 pm, променено общо 1 път.
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Entity
Войн
Мнения: 136
Регистриран на: съб мар 05, 2005 5:06 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Entity » ср юли 13, 2005 1:47 pm

Деа спа до късно. Цялото тяло я болеше, а след известно себепроучване бе установила, че едва ли е останало неохлузено място, като освен това се бе сдобила с прилично количество синини и каквото и да е движение й костваше доста изкривени физиономии. Калигула я беше влачил през повечето време..ако не се броят шипковите храсти, през които я бе прекарал, а тя търчеше подир него, крещейки. Е, всичко това не бе продължило особено дълго, защото Влади се бе смилил над нея и бе поел "управлението" на кучето овреме, макар че кратките опити на Деа бяха съвсем достатъни, за да й оставят тия болезнени спомени.
След като с усилие се довлече до бара, Деа помоли Невив,която бе дошла в страноприемницата за да провери живи ли са вчерашните й опоненти за чаша топъл чай, и потърси с очи Де`Амаг. За да говори с него.
- Всъщност, не работя тук - усмихнато и каза жената, но като те гледам ще поръчам на Добромир (съдържателя на страноприемницата икмет по съвместителство) да ти направи от билковия на стария Негодай, всигорно все още има от него. Ходе седни, а аз ще ти го донеса.

б. р. Невив е съдржателката на смесения магазин и посъвмесдтителство кръчма, вии спите н страноприемницата държана от гостелничаря добромир по съвместителство кмет на Буна
Никой не може да ти даде това, което аз мога да ти обещая...
Изображение

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » ср юли 13, 2005 2:24 pm

Де`Амаг закусваше в дъното на голямата мака точно като и снощи. Щом видя Деа се усмихна бащински и и кимна да се приближи:
- Това е за теб, другите вече получиха свойте - подяде й малка везана кесиика която подрънкваше мелодично със звука издаван на заплата. Ти смяташ ли да гониш Д`звера? - попита я сякаш мужду другото, внимателно мажейке тънка филиика бял хляб с масло.
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » ср юли 13, 2005 3:58 pm

Кавлор се събуди. Цепеше го глава, разбира се. Дали трябваше да се ядосва на вразите и да сирне селцето със земята? или да се примири и да го приеме достойно? Това, второто много му хареса, защото го развиваше духовно и пред боговете, нали така. Слезе долу, поздрвави всички с едно свежо "хрмнн",закуси с кръвки кана-две вино за отмятане на махмурлука и замина към гората да търси Звяра. Е, нямаше как някой от другарите му да не го спре и да му докладва, че е поразпитал за тва дживотно, та да ходят заедно. Особено след като се връща за забравения си чук!
Отишъл принца при царя:
- Изпълних си обещанието, ето главата на дракона! А ще изпълните ли сега вашето?
- Да, ето ръката на принцесата...

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » ср юли 13, 2005 5:45 pm

Даарио го изпрати с едно "дано се видим отново" и му мхана приятелски, без никакво анмерение да става от стола си... :lol:
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » ср юли 13, 2005 5:45 pm

Даарио го изпрати с едно "дано се видим отново" и му махна приятелски, без никакво намерение да става от стола си...
Малко по-късно самият той се запъти към къщичката на Баба Илийца. Бяха му казали, че живее сама в гората, от което младият маг си направи някои изводи. Вероятно повечето бяха погрешни, така че отиваше да разбере кои точно са те :lol: .
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
smeshko
Кадет
Мнения: 194
Регистриран на: чет яну 27, 2005 9:40 pm
Местоположение: Варна

Мнение от smeshko » ср юли 13, 2005 5:52 pm

Ели стана и веднага слезе долу.Поръча на ханджията закуска и започна да яде.По едно време се появи Кавлор и каза нещо.После започна обилната си закуска и тръгна навън да търси Д'Звера. Ели го поздрави с едно:"Идвам с теб!"и го последва с пълното си снаряжение!
Life isn't bad - it's WORSE!!

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » ср юли 13, 2005 7:29 pm

Ашли се обърна към Ели:

- А, къде ще търсим тоя Д'звер? Не че имам нещо против размотаването, ама все пак...

ofmrtr ir 100 fmrj pd w;eijkrs lcm,fi

Потребителски аватар
Cocaine
Гвардеец
Мнения: 694
Регистриран на: вт окт 07, 2003 10:05 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Cocaine » ср юли 13, 2005 9:59 pm

Угаин се събуди. Не по-скоро не искаше да си признае, че е буден.
- Фсемогъщи Фетрофе! - изфъфли той в опит да провери дали алкохолът все още го държи (очевидно - да). Опита се да си спомни кой спечели надпиването, но странно защо не успя. Не се сети и куп други неща - колко беше изпил, колко беше платил, както и ак, по демоните, се бе довлякъл до тук. Облече се надве - натри и слезе долу, където се трупяса на масата. Разбра за намеренията на Ели и Кавлор и отрони:
- Д`Зфер ли? Тоя не го помня? Къде седеше?

Очевидно Угаин не е дееспособен поне до обяд.
И мълком по речното дъно във дълги редици
ний гоним миража на някаква светла страна.
И в нашите ледни и мътнозелени зеници
гори безнадеждния пламък на жълта луна.

Потребителски аватар
smeshko
Кадет
Мнения: 194
Регистриран на: чет яну 27, 2005 9:40 pm
Местоположение: Варна

Мнение от smeshko » ср юли 13, 2005 11:24 pm

Ели чу въпроса на Ашли и се спря.Обърна се към него и каза:
-Дам,уместен въпрос. Но предполагам,че е някъде из гората.Ще отидем и ще викаме:"Д'Звер!Къде си!?Ела,че искаме да те убием!" или нещо такова.-усмихна се и продължи-Все ще измислим нещо. Ако ще идваш,побързай,че нямам търпение!

прекалил съм с крем карамела явно, ти и кокаин си запишете по 50 ТО
Life isn't bad - it's WORSE!!

Потребителски аватар
Mistral
Гвардеец
Мнения: 585
Регистриран на: съб дек 29, 2001 12:08 am
Местоположение: Фелла / Montreal
Контакти:

Мнение от Mistral » чет юли 14, 2005 12:16 am

След тренировките Нао поразпитва къде по-точно живее Баба Илиица и след като се отбива до стаята си, а после и до кухнята на хана, тръгва към къщата на старицата следвайки инструкциите.
"Аксиом16" - официален дом на фелинската раса...

Потребителски аватар
Cocaine
Гвардеец
Мнения: 694
Регистриран на: вт окт 07, 2003 10:05 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Cocaine » чет юли 14, 2005 9:29 am

След втората зелева чорба главоболието отпусна Угаин достатъчно, че да си спомни за вчерашните си другари на чашка. Затова реши да се упъти към ковачницата, за да провери как се чувстват и дали случайно не им се намира по-ефикасно средство срещу махмурлук. Предложи на тези, които са още в странноприемницата да го придружат (май това са Сора и Грайл).
И мълком по речното дъно във дълги редици
ний гоним миража на някаква светла страна.
И в нашите ледни и мътнозелени зеници
гори безнадеждния пламък на жълта луна.

Потребителски аватар
dragon_destiny
Чирак
Мнения: 29
Регистриран на: пет юни 18, 2004 8:09 am
Контакти:

Мнение от dragon_destiny » чет юли 14, 2005 2:55 pm

Грайл също се събуди с ужасно главоболие. Затова с радост прие предложението на Угаин. Надяваше се, че една разходка ще подреди мислите и ще спре разбунтувалите се динозаври в главата му.

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » чет юли 14, 2005 3:11 pm

На един завой Донал видя Нао, която се движеше по същия маршрут, който бяха казали и на него. Спря се да я изчака. "С компания пътят е по-лек... обикновено"-помисли си младежът, докато се облягаше на един голям дъб и избегна на косъм падаща шишарка. "Много са точни гадните катерици напоследък..." :lol:
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
Entity
Войн
Мнения: 136
Регистриран на: съб мар 05, 2005 5:06 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Entity » чет юли 14, 2005 4:42 pm

Деа се изчерви леко от конфузната ситуация, но побърза да поблагодари на Невив за учтивото държание и се настани на ръбчето на стола до Де'Амаг.
- Драги ми Де'Амаг - подхвана тя.. - Напълно разбирам защо местните страдат от този Дзвер, но едва ли е в нашите сили да успеем да ги отървем от него. А и след като заплашва само животните, но не и населението може би е най-добре да оставим с него да се заемат по-опитни ловци или да съобщим на местните власти и те да вземат необходимите мерки.
След като изсърба чайчето в компанията на сладкодумния Де'Амаг Деа се изправи с лек стон, решена, че дори да я боли - ще се чувства много по-добре ако се поразходи, отколкото да се тръшне и да чака да й минат болежките.
Реши да намине покрай ковачницата. Не, че разбираше особено от оръжия, но тя бе своего рода експериментатор и идеите на вещ в занаята майстор вероятно биха я заинтригували. А пък после можеше да се поразходи из града, като не бе забравила да си вземе боите и в случай, че й харесаше нещо - да го "овековечи".
Никой не може да ти даде това, което аз мога да ти обещая...
Изображение

Заключена