Далгадар Амон - Част втора

Форумна игра по Аксиом

Модератори: Vilorp, Модератори

Заключена
Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » вт яну 31, 2006 4:20 pm

Кавлор вдигна едно мъртво тифче, готов да го запопрати по злия бог ил икакъвто и да е там от където и да изкочеше, и пристъпи в стъпките на блаогродника.
Отишъл принца при царя:
- Изпълних си обещанието, ето главата на дракона! А ще изпълните ли сега вашето?
- Да, ето ръката на принцесата...

Havoc
Кадет
Мнения: 211
Регистриран на: чет фев 17, 2005 3:27 pm
Местоположение: Бургас

Мнение от Havoc » вт яну 31, 2006 4:25 pm

Исмаил напрегнато гледаше ситуацията, отчасти за да вникне в нея, отчасти за да не заспи. Разтърка си очите отново и пое напред след останалите. Продължаваше да има лошо предчувствие.
Ся да не ми се върже някой на глупостите по горе. Аз съм идиот, бе, хора! Не ме слушайте!

Потребителски аватар
smeshko
Кадет
Мнения: 194
Регистриран на: чет яну 27, 2005 9:40 pm
Местоположение: Варна

Мнение от smeshko » вт яну 31, 2006 9:28 pm

-Ох,серизно,айде да тръгваме.Всички знем,че джуджетата не се плашат лесно,а Сора не изглежда много спокоен.Даже аз се уплаших.Нека да заминаваме.Така или иначе тук няма да намерим нищо.Хайде!
Life isn't bad - it's WORSE!!

Потребителски аватар
Cocaine
Гвардеец
Мнения: 694
Регистриран на: вт окт 07, 2003 10:05 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Cocaine » вт яну 31, 2006 10:34 pm

- Бог Гризу? Никога не съм чувал за него. Сигурен ли си, че съществува?
След което Угаин пристъпи в залата с вирната глава, все едно че правеше напук на джуджето. За съжаление, той никога не беше обитавал подземни галерии, та не разбираше риска, на който се излага.
И мълком по речното дъно във дълги редици
ний гоним миража на някаква светла страна.
И в нашите ледни и мътнозелени зеници
гори безнадеждния пламък на жълта луна.

Потребителски аватар
dolar
Вречен
Мнения: 453
Регистриран на: чет апр 28, 2005 5:34 pm
Местоположение: Банкя
Контакти:

Мнение от dolar » ср фев 01, 2006 12:57 am

- Еми да! В лекцията която ни прреподаваха така се казваше. Само дето не доизчаках края и заспах. Оназ дебела г-жа Дъртовлакова беше много досадна... Отнесах се. Всички признаци са налице : пламъка, Грайл, внимавай да не се опариш или опържиш, мъртвите тифчета.
Veni, vidi, vici
Skype - intermission644

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » пет фев 03, 2006 5:36 pm

Даарио също бе запалил сфера от светлина след като бе спрял Грайл, да направи това, което се канеше да направи с Владислав. Светлината от двете сфери освети малка зала покрита със сажди от отсрещната й страна също имаше врата. Отново бронзова и отново окадена. Докато даарио я препипваше внимателно Владислав бе доближил нещо, като гейзерче от което излизаше стрия газ виждаш се отчетливо как развява частици сажда през синкавата магическа сетлина. Въсшност на доста места в стаята се забелязваха такива "гейзерчета"!
- Не мога да подуша нищо... - мърмореше си Куладра, после подвикна с привичната погнуса в гласа когато се обръщаше към някой от "расите" - ей, едно от добичетата да дойде насам и да пробва да подуши какво е това!
- Е това беше, сега ще го накарам да си глътне лицето - изръмжа Грайл и се завтече към него, нещо проблясна в гейзерчето което наблюдаваше Владислав.

- Ето и тази врата се отваря... - говореше Даарио докато отваряше едното от масивните бронзови крила на другата врата. В този момент Владислав зе извъртя и наби един шут в слабините на връхлитащия го гигант, той кръстоса очи, а след това се просна на земята щом момчето се хвърли отгоре му. Фенера падна и се разби на пода като запали течноста в него...

Въздуха се превърна в течен огън.

всички търпят 3+Х зара реална щета, където Х е модификатора размер на героя. Тези който са били извън стаята вадят 3 от щетата. Заровете си ги метнете вие и си опишете състоянието.
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
dolar
Вречен
Мнения: 453
Регистриран на: чет апр 28, 2005 5:34 pm
Местоположение: Банкя
Контакти:

Мнение от dolar » пет фев 03, 2006 7:08 pm

Сора се разкрещя. Болката беше голяма, но той някакси успя да се накара да тръгна възмажно най-бързо към тукощо отворената врата.
Щета: 5 зара (1, 3, 4, 1, 3, 4) = 16.
Последна промяна от dolar на съб фев 04, 2006 11:39 am, променено общо 1 път.
Veni, vidi, vici
Skype - intermission644

Havoc
Кадет
Мнения: 211
Регистриран на: чет фев 17, 2005 3:27 pm
Местоположение: Бургас

Мнение от Havoc » пет фев 03, 2006 7:26 pm

Щета 19=3+3 зара
Исмаил падна на колене от болка. Беше непоносимо. Отвори очите си за миг и видя вратата, която Даарио беше отворил, но болката се усили. Насили се и след еден безкрайно дълъг момент успя да стане на крака и да се затича към вратата. Причерняваше му пред очите. Огъня го обгръщаше отвсякъде. Беше на няколко крачки от вратата, когато краката му се подкосиха. Отново падна на колене.
Последна промяна от Havoc на съб фев 04, 2006 1:03 pm, променено общо 1 път.
Ся да не ми се върже някой на глупостите по горе. Аз съм идиот, бе, хора! Не ме слушайте!

Потребителски аватар
smeshko
Кадет
Мнения: 194
Регистриран на: чет яну 27, 2005 9:40 pm
Местоположение: Варна

Мнение от smeshko » пет фев 03, 2006 9:17 pm

Щета:13

В секундата преди огъня да го обгърне,Ели си помисли:"Блях,знаех си,че нещо такова ще стане."И тогава дойде болката.Е,тя бе намалена от факта,че той беше извън стаята,но все пак не беше приятно. Усети,че пада,след това му се губеха няколко секунди и след това видя,че някои от приятелите му се опитват да излязат.Той насочи пиката си към най-близкия и му подвикна:
-Хвани се здраво!

Пиката,до колкото си спомням,не беше от дърво,така че пламъците не би трябвало да я засегнат...
Последна промяна от smeshko на съб фев 04, 2006 1:48 pm, променено общо 1 път.
Life isn't bad - it's WORSE!!

Потребителски аватар
Mistral
Гвардеец
Мнения: 585
Регистриран на: съб дек 29, 2001 12:08 am
Местоположение: Фелла / Montreal
Контакти:

Мнение от Mistral » пет фев 03, 2006 9:42 pm

3 щета

Нао точно прекрачваше прага, когато видя как пламъците връхлетяха. По скоро по рефлекс, тя се завъртя на място и се просна на пода. Почувства приятна (е, може би малко повече от това) топлина, която тотално я разсъни.

водещия ако има възражения, нека каже - мисля обаче, че реакцията и ловкостта са ми достатъчно високи
"Аксиом16" - официален дом на фелинската раса...

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » съб фев 04, 2006 1:11 am

17 щета (ба ли го - ако някой ми следи ЖТ-то , няка критикува)

Кавлор уверено се изпъчи пред вратата, чакайки скупчилите се около нея да е отворят...те се сбориха...нещо изсвистя и се разби в пода...експлодира...светлина...горещина....болка...крачка....болка....крачка? Кавлро се озова от другата страна на вратата, с пламъците лижещи гърба му.

Не съм разбрал добре "+МР". Два зара щета наместо 2 точки ще да е. Значи +6Щ
ТАамн отдъхващ си отвъд пламтящата зала Кавлор беше фатално опърлен от внезапна експлозия на пламък.

Кавлор остава на 9ТЖ, пристъпва до отсрещното ъгълче и се сгромолясв там, целия пушешщ, но не и горящ, слава богу.
Отишъл принца при царя:
- Изпълних си обещанието, ето главата на дракона! А ще изпълните ли сега вашето?
- Да, ето ръката на принцесата...

Заключена