Далгадар Амон - Част втора

Форумна игра по Аксиом

Модератори: Vilorp, Модератори

Заключена
Потребителски аватар
dolar
Вречен
Мнения: 453
Регистриран на: чет апр 28, 2005 5:34 pm
Местоположение: Банкя
Контакти:

Мнение от dolar » съб яну 07, 2006 7:56 pm

-Не бързай да го убиваш. Може би иска да каже нещо.
Veni, vidi, vici
Skype - intermission644

Потребителски аватар
Mistral
Гвардеец
Мнения: 585
Регистриран на: съб дек 29, 2001 12:08 am
Местоположение: Фелла / Montreal
Контакти:

Мнение от Mistral » съб яну 07, 2006 8:32 pm

да разбирам ли, че едната групичка не знае какво става при другата? ако е така, Нао подвиква на останалите да дойдат
"Аксиом16" - официален дом на фелинската раса...

Потребителски аватар
gil-galad
Кадет
Мнения: 233
Регистриран на: съб фев 26, 2005 2:19 pm
Местоположение: София

Мнение от gil-galad » съб яну 07, 2006 9:10 pm

Всичко се бе случило толкова бързо,че Хоудриц осъзна,какво става чак,когато достигнаха "езерцето".Тунелите привлякоха вниманието му значително,но когато дочу виковете на приятелите си, бързо се завтече към викащите.

Разстоянието между двете групички небе повече от 20-30 метра, проблема бе, че от едната до другата се стигаше по тясна (околостъпка и половина широка) пътека залята вече от "водите на езерото". Общо трите източника на севтлина (два при първия тунал, на Нао и Владислав и един при втория, на Даарио) само подчертаваха тъмнината в помещението.
- Ей какво става там, какво намерихте провикна се Граил - и съжали затова понеже глатна твърде много от натежалия от трупни газове въздух, а също азот и други неприятни неща.

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » нед яну 08, 2006 2:04 am

Едно джудже, поставено посред мрежа от неприятности - изливащи се от тавана купчини лайна (или поне така му се струваше, не че беше далече от истината де), липсата на вярното му оръжие, а също и най-тежкото - липсата на къде да се избяга, си повтаряше на ум, че нещата са под контрол, и то че някои неща са под НЕГОВ контрол. Слава на Ануб, появи се повод/извинение за Кавлор да прекъсне това неприятно занимание и да свърши малко лесна работа.

Онез другите, начело с презряното джудже Сора, бяха си навлякли нова неприятност и пищяха. Кавлор си запроправя напред път с най-гояла бързина, която все пак да не го събори в гадното езеро по средата. По пътя продължаваше да тренира муисълта си - много съжаляваше, че не беше успял да се домогне до чуак ис, защото ако беше сега щеше да може да удари онея по главите и така експедицията да мине много по-тихо и интелигентно. Съжаляваше и че беше се оказал с ризницата си, когато поведоха към тез прехвалени "катакомби" - сега паднеше ли във водата, трудно щеше да изплува. Освен това Кавлор ясно осъзнаваше джуджешкия си инат и скъперничество и че по-скоро би се удавил с бронята, отколкото да я захвърли просот ей-така.

Та както вече казахме, Кавлор се приближи до другата група. Ако случайно приключенците бяха връхлетени от някакъв страшен звяр, той неминуемо щеше да изядяе тренираното рамо на младото друджде!
Отишъл принца при царя:
- Изпълних си обещанието, ето главата на дракона! А ще изпълните ли сега вашето?
- Да, ето ръката на принцесата...

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » пон яну 09, 2006 2:19 pm

Лирично отклонение:
Изображение

Легенда:
А - тунела по който дойдохте
Б - тунела до който ви отвед Владислав Куладра
В - тунела който откри Сора
Картата е ориентирана стандортно спрямо посоките на света.
Цвентото е това което виждате или знаете за него: светлосивото е тврърда каменна остова, по настоящем пътеката около езерото е залята почти педя от неприятно вонаща гъста течност;
зеленикаквото е товя което падушвате дори да не виждате ;);
тъмносивото е мракът (оставил съм "неопръскана" зона там където са източниците на светлина)
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » пон яну 09, 2006 2:44 pm

Твръде много народ се бе струпал на твърде малко място! това означаваше две неща: или някой щеше да поплува съвсем скоро или някой друг трабваше да влезе навътре в молко по широкия тунел. Това направи Ели, като се размина на магия с Исмаил и насичи върха на пиката си към нещото. Даарио мужду временно бе измъкнал шпагата си и също навлезе в тунела, заедно със сферата светлина.

[sblock="за надничащите в тунел В"]Гниещата плът су луспеше от това което някога е било лице, а малки бели личинки се гърчеха в бившата уста на съществото. Сага стана ясно и защо то не предприема действия срущу натрапниците... От гръдния кош покрит само парцалени остатъци стърчеше дълга кост, най вероятно бедрена, а също така и на гигант бе принадлежала тя, въпросната кост явно бе забина не само в гърдите на живия труп, но и в стената зад него, като го приковаваше към нея поради острия ъгъл под който бе забита. Накой също така явно бе проявил завидна доза черун хумор откъсвайки ръцете въпросната гадинка и предодвратявайки по този начин всяка възможност за измъкване. Чак да ти стане жал. Всъщност зомбито явно бе стояло доста време тук защото бе протрило малкото си останали меса в коста и сега около нея имаше прилична дупка. то се опита да ес наклони към Ели и зъбълва шепа личинки.[/sblock]
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » пон яну 09, 2006 3:53 pm

-Неее, ще го убиеш! Дръпни се Ели и дай да поговорим с него. Някой да знае на какъв език говрят зомбитата? Веднага извикайте друида, дето можеше да говори със животни.
Това последното си беше чиста проба мънкате от страна на Кавлор, който бавно н, но сигурно напредваше към новия д'звер, с юмрук в ръка.
Отишъл принца при царя:
- Изпълних си обещанието, ето главата на дракона! А ще изпълните ли сега вашето?
- Да, ето ръката на принцесата...

Потребителски аватар
gil-galad
Кадет
Мнения: 233
Регистриран на: съб фев 26, 2005 2:19 pm
Местоположение: София

Мнение от gil-galad » пон яну 09, 2006 3:57 pm

Хоудриц погледна малко в страни от зомбито и след миг викна:
-Не го закачайте!Мисля,че можем да продължим нататък необезпокоявани.-и остана загледан в действията на Кавлор.

Havoc
Кадет
Мнения: 211
Регистриран на: чет фев 17, 2005 3:27 pm
Местоположение: Бургас

Мнение от Havoc » пон яну 09, 2006 5:28 pm

- Никой да не се приближава! - извика Исмаил.

Не , че друидските му магии щяха да помогноат на това затворено място, особено пък срещу зомби, но от всички той май беше единствения, който нямаше да убие моментално зомбито и да активира кой знае какво. Без да сваля лъка той започна бавно да се приближава към зомбито. Огледа дали няма скрити оръжия.

- Разбираш ли ме? - попита той.
Последна промяна от Havoc на пон яну 09, 2006 7:22 pm, променено общо 1 път.
Ся да не ми се върже някой на глупостите по горе. Аз съм идиот, бе, хора! Не ме слушайте!

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » пон яну 09, 2006 6:20 pm

Технически кавлор не направи нищо против миолбата на Исмаил никой да не се приближава, защото джуджето вече стоеше на метъ и половина пред чудовището, с руце на кръста.
Отишъл принца при царя:
- Изпълних си обещанието, ето главата на дракона! А ще изпълните ли сега вашето?
- Да, ето ръката на принцесата...

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » пон яну 09, 2006 7:17 pm

Нао също се домъкна до тунела където се бе стряла тълпатапоследвана от Гигантите и Владислав.(всички сте пред тунел В - виж картата, "пътеката" доколкото я има под надигащия се бълвоч продължава и след него но се губи в мрака) И докато Исмаил правеше опити да говори с разлагащ се труп прикован за стена от кости също със кост, при това с липсващи ръце, Нао извяди оръжието си и замахна... Кавлор усети повей над главицата си, а след това главата на зомбито се изтърколи в краката на джуджето. Той преглътна, чуството че се е провалил като дипламат в първата си мисия стегна гърлото му, после се усети може и посто да е бил жаден. Дигна поглед и видя как трупа потрепери конвулсивно и най-сетне намери покой, а от него изпълзаха няколко черни буболечки.
- Вземи главата и си приказвайте колкото душа ви иска - каза Нао като избърса острието на оръжието си.
- Можеш да ни кажеш какви точно бяха инструкциите на Беневан, а също и да се мръднеш малко навътре! - предложи й Владислав с привичната за него жлъч сравнима само с тово в което газеха.

Нао, Даарио и Владислав намаляват маната си с още 1-ца
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Havoc
Кадет
Мнения: 211
Регистриран на: чет фев 17, 2005 3:27 pm
Местоположение: Бургас

Мнение от Havoc » пон яну 09, 2006 7:19 pm

- Това не беше капан. - каза Исмаил. - Но следващия път може да е, така че внимавайте.
Нао само го изгледа изкосо.
- Беневан каза: "При Вододела има три тунела, едния води към Катакомбите на Джак, безкраен лабиринт в който тримата били осъвръшенствали умението си и в крайна сметка донесли на ордена първия Знак на Орим. Втория тунел бил наскоро опячкосан от трима нови герой: Мантрагор - горянин он Буна, Шугун - огромен гигант и Фарендор - елф маг на огъня. Те донесли втория Знак на Орим в Белия храм. На мени с Даарио той ни каза че трябвало да му донесм Третия Знак на Орим за да ни даде Легендата"
Ся да не ми се върже някой на глупостите по горе. Аз съм идиот, бе, хора! Не ме слушайте!

Потребителски аватар
dolar
Вречен
Мнения: 453
Регистриран на: чет апр 28, 2005 5:34 pm
Местоположение: Банкя
Контакти:

Мнение от dolar » пон яну 09, 2006 8:16 pm

Е имам чувството че не е този вход. Дайте да проверим другите.
Veni, vidi, vici
Skype - intermission644

Потребителски аватар
Mistral
Гвардеец
Мнения: 585
Регистриран на: съб дек 29, 2001 12:08 am
Местоположение: Фелла / Montreal
Контакти:

Мнение от Mistral » пон яну 09, 2006 8:26 pm

Понеже част от компанията все още гледаше с погледи на замъглено неразбиране, Нао реши, че май е необходим по-пряк подход.
- Накратко, следвайте ме - чисто и просто каза тя.
Върна се при тунела с надписите, припомни си какво бяха прочели другите и пое по този, необходен от предишните две групи приключенци.
"Аксиом16" - официален дом на фелинската раса...

Потребителски аватар
Cocaine
Гвардеец
Мнения: 694
Регистриран на: вт окт 07, 2003 10:05 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Cocaine » пон яну 09, 2006 10:40 pm

- Чакайте! Имам някакво усещане. Не мога да го определя... - Угаин застина за няколко секунди. - може би... повей?! Струва ми се, че идва от средата на езрото. Може ли някой да го освети? Може да е знак от всемогъщите 4 вятъра. - след което гигантът се отправи бавно към средата на блатото лайна.
- Пфу, че гадост! - изсумтя гигантът щом усети, че помийните води навлизат в ботушите му.
И мълком по речното дъно във дълги редици
ний гоним миража на някаква светла страна.
И в нашите ледни и мътнозелени зеници
гори безнадеждния пламък на жълта луна.

Потребителски аватар
dolar
Вречен
Мнения: 453
Регистриран на: чет апр 28, 2005 5:34 pm
Местоположение: Банкя
Контакти:

Мнение от dolar » вт яну 10, 2006 12:30 am

-Можете ли да пратите сфера там?
Veni, vidi, vici
Skype - intermission644

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » вт яну 10, 2006 12:55 am

Нао тръгна без да е сигурна накъде точно, но с пълната увереност която може да има само една жена. Напред покрай стената. Разбирасе в момента на Угайн му се искаше да има нейната увереност, а също и поне малко по дълга памет, тъй като при първата си крачка към средата на "езерото" разбра, че течноста не е достатъчно гъста за да се ходи по нея и си спомни по доста плякаш и миризлив начин, че пътеката около въпросното езеро не бе по широка от две стъпки. В резултат затъна до върха на рогата си в помиината субстаниция изградена от съдържанието на градските нощни гърнета, използавната вода в която са киснали долните си гащи жреците на Орим, всичката разлагаща се храна, вкючително мъртви плъхове котки и кучета и там подобни други по пикантни съставки. Та Угайн затъна във всичко това до върха на рогата си преди да може да изрече "Аз ходя по вода", стигна тинестото дъно, което от своя страна се впи в ботушите му и започна да го дърпа надолу.
Когато това се случи Даарио тъкмо обяснаваше на Сора, че без чужда помощ едва ли ще съумее да прати сфера толкова навътре, но можел да опита... стига да настоявали...


- Грайл, би ли ми подал тази заострена бедрена ксот от гигант, на която висеше зомбито? Много ми е високо и не мога да я стигна (бах, приличам на джудже!).

- Чудесна идея Кавлор! - поздрави го Грайл и хвана коста стърчаща от трупа на зомбито, напъна се и я измъкна, а трупът се свлече напода. Бърз като пантера той се дорбра чрез напипване до ръба на пътеката, легна в мризливата гадус, която вече я покриваше с цяла педя и протегна коста към мястото на което стърчаха рогата на Угайн.
- Хвани се - изкрежя той! А Даарио бързо запремества сферата към мястото на потъналия.


[sblock="само за Нао"]Тя шляпаше напред, като гледаше да се държи близко до сената и ето че го намери... трети тунел, мотамо като придишните, но над него табелата гласеше "Южен Вододел" иначе входа отново бе оформен с черепи гледащия злобно със празните си очини кухини, а навътре стените бяха декорирани с бедрени кости. (тунел Г на картата) Тогава чу пясъка или по скоро пльока и виковете на останалите.[/sblock]
Отишъл принца при царя:
- Изпълних си обещанието, ето главата на дракона! А ще изпълните ли сега вашето?
- Да, ето ръката на принцесата...

Потребителски аватар
Mistral
Гвардеец
Мнения: 585
Регистриран на: съб дек 29, 2001 12:08 am
Местоположение: Фелла / Montreal
Контакти:

Мнение от Mistral » вт яну 10, 2006 6:00 pm

- Ехо, стига сте си играли във водата, насам е пътя - извика им тя, а на ум си добави "май". Ако не друго, то поне внимателно помнеше всеки завой, който бе направила от влизането си в "тунелите" до сега. Нямаше намерение да се залута в тези "подземия".

Ако скоро никой не дойде, се връщам назад да видя що ги е сполетяло.
"Аксиом16" - официален дом на фелинската раса...

Потребителски аватар
gil-galad
Кадет
Мнения: 233
Регистриран на: съб фев 26, 2005 2:19 pm
Местоположение: София

Мнение от gil-galad » вт яну 10, 2006 6:09 pm

-Извинявам се,скъпа Нао,но пътят е насам.-и Хоудриц посочи тунела със зомбито.-Или да поспорим малко,излишно?

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » вт яну 10, 2006 6:44 pm

Кавлор:
-Точ...не е насам човече! Ако искаш да стигнеш до отвънка следвай по-старите орт тебе - а именно мен и Нао.

( :lol: )
Отишъл принца при царя:
- Изпълних си обещанието, ето главата на дракона! А ще изпълните ли сега вашето?
- Да, ето ръката на принцесата...

Потребителски аватар
Mistral
Гвардеец
Мнения: 585
Регистриран на: съб дек 29, 2001 12:08 am
Местоположение: Фелла / Montreal
Контакти:

Мнение от Mistral » вт яну 10, 2006 6:44 pm

- Спорът наистина е излишен, скъпи Хоудриц - отвърна му дългокосата, имитирайки неговия тон. Миризмата наоколо май наистина я дразнеше. - Две групи приключенци са минали и са два знака на Орим открили. Мислиш ли, че онази мъртва мърша сама се бе приковала за стената? Логичния избор е да вземем тунела, който другите не са изтарашили. Там е най-вероятно, да намерим каквото търсим. Ако ни остане време, ще се разходим и накъдето ти искаш.
"Аксиом16" - официален дом на фелинската раса...

Havoc
Кадет
Мнения: 211
Регистриран на: чет фев 17, 2005 3:27 pm
Местоположение: Бургас

Мнение от Havoc » вт яну 10, 2006 6:45 pm

- Съмнявам се в това, - каза Исмаил. - Тунела със зомбито е точно срещу тунела, от който дойдохме. Както и да тълкуваме инструкциите на Беневан, не ни казват да отидем в тунела срещу нас. По-скоро въпроса е дали е имал предвид третия тунел от дясно наляво, в което се съмнявам, или третия тунел (който е) вдясно. Така че според мен Нао е права.

Исмаил звучеше сигупен, но не беше. Не обичаше затворените пространства и ги избягваше. Това място го притесняваше.
Ся да не ми се върже някой на глупостите по горе. Аз съм идиот, бе, хора! Не ме слушайте!

Потребителски аватар
dolar
Вречен
Мнения: 453
Регистриран на: чет апр 28, 2005 5:34 pm
Местоположение: Банкя
Контакти:

Мнение от dolar » вт яну 10, 2006 7:15 pm

-Ох, ако държите ще се разделим. Мене ми е все едно къде ще съм, само по-бързо да се отърва от таз воня?
Veni, vidi, vici
Skype - intermission644

Havoc
Кадет
Мнения: 211
Регистриран на: чет фев 17, 2005 3:27 pm
Местоположение: Бургас

Мнение от Havoc » вт яну 10, 2006 7:20 pm

- Видя ли всичките черепи и зомито? Най-добре е бързо да се резберем и да тръгнем нанякъде. Заедно.

А междувременно Грайл продължаваше с опитите си, да спаси давещия се в гнуста Угайн, на метър-два от спрорещите пред тунала със зомбито. :lol:
Ся да не ми се върже някой на глупостите по горе. Аз съм идиот, бе, хора! Не ме слушайте!

Havoc
Кадет
Мнения: 211
Регистриран на: чет фев 17, 2005 3:27 pm
Местоположение: Бургас

Мнение от Havoc » вт яну 10, 2006 8:19 pm

Увлечен в спора Исмаил напълно забрави за гиганта (или поне аз забравих :D ). Един поглед към останалите му припомни ситуацията.
- Още ли не сте го изкарали?
Подвоуми се малко, след което свали зеления си друидски плащ, лъка и стрелите и влезе във... водата с думите:
- Само няма да мога да го извадя, така че ако и някой друг се присъедини няма да е зле.
Доплува до Угайн и започна да го дърпа със всички сили, стремейки се да държи устата си затворена.
Ся да не ми се върже някой на глупостите по горе. Аз съм идиот, бе, хора! Не ме слушайте!

Потребителски аватар
Mistral
Гвардеец
Мнения: 585
Регистриран на: съб дек 29, 2001 12:08 am
Местоположение: Фелла / Montreal
Контакти:

Мнение от Mistral » вт яну 10, 2006 8:42 pm

Виждайки го Исмаил как се кани да влезе за едно цопване, Нао се хвана за челото. После хвана и друида, преди да се е натопил.
- Уханията да не са ти объркали мозъка? Влезеш ли в... това, няма излизане. Ако ще му помагаш, помогни му от "брега".
След това спокойно си се обърна пак към Хоудриц:
- Та какво казваше ти?
"Аксиом16" - официален дом на фелинската раса...

Потребителски аватар
gil-galad
Кадет
Мнения: 233
Регистриран на: съб фев 26, 2005 2:19 pm
Местоположение: София

Мнение от gil-galad » вт яну 10, 2006 9:58 pm

Хоудриц се замисли за миг и каза на Нао:
-Добре.Мисля,че си права.Извинявам се,че не се замислих повече.Просто се подведох при първия знак за безопасност.Няма нужда да се пояснявам,защото и без това,представящият се за по-умен излезе по-глупав.-след това се разсмя грамогласно и с усмивка на лице последва Нао.

Потребителски аватар
smeshko
Кадет
Мнения: 194
Регистриран на: чет яну 27, 2005 9:40 pm
Местоположение: Варна

Мнение от smeshko » вт яну 10, 2006 10:41 pm

Ели отвратено се дръпна далеч от пороя личинки след като главата на зомбито падна.Тръгна си по най-бързия начин,защото страшно много мразеше буболечките.Видя опитите на другарите си да измъкнат нечии рога от дъното,после видя Грайл и предположи,че в бълвоча е Угайн.
-Угайн,ако ме чуваш,протегни ръце нагоре и ще ми напипаш пиката.-след това по-тихо каза:-А ако ми я счупиш,лично ще те набуча на остатъците от нея и ще те изпека на бавен огън...

Би трябвало да е достатъчно дълга и издражлива(надявам се),за да мога поне да го издърпам,че да може да диша.
Life isn't bad - it's WORSE!!

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » ср яну 11, 2006 12:13 am

Кавлор се заоглежда за нещо, с което да може да помогне на потъналия гигант - ласо, стълба, лодка, каквото и да е.
-Да се разделим, наистина. Трябва да изберем <гръмогласен смях, Кавлор се хваща за корема и еддва не пада в "тинята">
-Абе, Ели, надали ще те чуе!
<смях още половин минута, псоле подновява търсенето>
Ако ще се разделяме, да си изберем по 1 водач на всяка група и двамата да се редуват да избират кой да тръгне с тях. Така ще обходим максимална площ.

Първото нещо, коеот му се наиб в очите беше някакво острие. Острие на стрела. Ръждиво острие на стрела. Ръждиво острие на стрела, забите там, където беше зомбито. След като бе извадено, то се озова затъкнато в колана малко поуплашеното от тъмнината и липсата на изход и неестествените създания и проспекта да остави костите си точно ТУК. Псоле продължи да търси. Поне сал с управляващ прът!
Отишъл принца при царя:
- Изпълних си обещанието, ето главата на дракона! А ще изпълните ли сега вашето?
- Да, ето ръката на принцесата...

Потребителски аватар
Cocaine
Гвардеец
Мнения: 694
Регистриран на: вт окт 07, 2003 10:05 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Cocaine » ср яну 11, 2006 8:10 pm

Угаин протегна ръце, улови каквото там му подаваха и се вкопчи в него като удавник в сламка. След което започна да се набира.

След съвсем малко, или ужасно много време Угайн бе издърпан "на сушата" целия покрит с... това дето си покрит ако паднеш там дет той падна. За щастие бе загубил единствено ботушите и част от себеуважението си ;)
Пиката на Ели небеше наранена и остана все така здрава и твърда ;), той я огледа с гордост докато гиганта бършеше очите и лицето си, и започваше да диша отново.
- Добре, след като отървахте добичето накъде поемаме!? - запита ВладИслав като държеше кърпичка пред носа си и гледаше да е по-далече от Угаин.

Понастоящем всички сте предз тунел В, ама не е проблем да стигнете навсякъде, щом тпоне трима тръгнат в едно посако другите по подразбиране ги последват. Ако някой иска пак да плува да се замисли сериозно защото гнуста вече е две педи на пътеката!
И мълком по речното дъно във дълги редици
ний гоним миража на някаква светла страна.
И в нашите ледни и мътнозелени зеници
гори безнадеждния пламък на жълта луна.

Заключена