Коментарна тема по приключението

Форумна игра по Аксиом

Модератори: Vilorp, Модератори

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » ср апр 01, 2009 4:44 pm

Ето ви типичен пример за тестване на бойните умения на не бойни персонажи:
гущер писър срещу маг без мана (понеже не може да се ползват магии в борба и заради 4-те МЗ (; )
Все пак ще има полза от цялата тая работа.
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Fobos
Гвардеец
Мнения: 553
Регистриран на: съб дек 16, 2006 4:36 pm

Мнение от Fobos » ср апр 01, 2009 5:01 pm

Alia написа:Ох, аз не казвам, че не трябва да има последствия - просто логични такива. Изръмжи, хвърли ми се отгоре с бяс, напсувай ме. Просто споря, че не може тук да се прилага Освобождаване, а по-скоро Атака... А колкото за сериозното приемане на играта, мисля, че всички го приемаме така. Просто ти си имаш твоята логика, а аз моята. И все пак не забравяй, че това е игра, целта й е да забавлява
Начи, Рали, ако в крайна сметка възразяваш срещу борбата като конкретно действие, а не като цяло срещу отрицателната реакция на Шакти (така поне схващам дотук) - разрешението е в това, че Спас ми каза да хвърля зарове. Това аз го приемам като съгласие ситуацията да се разиграва като ситуация на борба. Ако много държиш обаче да е друг вид враждебна реакция, нямам нищо против, отказваш се доброволно от бонусите, които ще имаш за борба.

Второ, има разлика между това да се играе с желание и това да се играе зряло. Зрялото отношение аз виждам именно в това да знаеш какви ще са последиците от действията ти и да осъзнаваш, че изборите, които правиш, не се разтварят в празното пространство, защото разказвачът ти е приятелче и няма да позволи да пострадаш. Зрелите персонажи си носят последствията, защото сами са направили избора. Незрелите персонажи хленчат, че не са искали да стане така и искат да отменят предишните си действия.

И трето, ако дребнавият садизъм към персонажите на останалите играчи се покрива с представата ти за приятна игра, за забавление, за добре прекарано време - или не осъзнаваш кое за кого е "забавно", или ценностите ни доста се разминават.

No personal offense, вие сте ми приятели, но при такъв спор не приемам аргументи от типа "това (на мен ми) е забавно - защо (на теб) не (ти е)?".

Потребителски аватар
Alia
Работник
Мнения: 120
Регистриран на: ср май 31, 2006 3:01 pm
Местоположение: София, някъде наоколо

Мнение от Alia » ср апр 01, 2009 5:34 pm

Не е много приятно да се играе с теб, признавам. Тежки думи Светле... Всичко, което казваш е необосновано и в следствие емоции, което не е правилно. Никога не съм разчитала на това, че Спас ми е приятел и не съм си позволявала да го натискам за едно или друго решение. А за репликата за ценностите ми... нека не се изказвам, че после ще съжалявам. Както и да е.

Аз бях дотук...В крайна сметка не съм се захванала да играя, за да ми държат сметка как да играя, дали съм била садистична, от какво се забавлявам и колко често пускам постове. Повече няма въобще да контактувам с гущера. Good luck!

:steaming:
Gothic is sophisticated barbarism. It is a passion for life draped in the symbolism of death. It is a cynical love of sentiment. It is a marriage of extremes such as sex and death. It uses darkness to illuminate.

Fobos
Гвардеец
Мнения: 553
Регистриран на: съб дек 16, 2006 4:36 pm

Мнение от Fobos » ср апр 01, 2009 6:17 pm

Ако това ще ти донесе някакво вътрешно удовлетворение, и аз съм много ядосана. И да, пиша тези неща тъкмо защото съм ядосана, но това не означава, че са плод само на емоции. За да не стават недоразумения, да уточним все пак някои неща:
Под "дребнав садизъм" имах предвид отношението на водещия. Това, което най-много ме ядосва, е че сме говорили по този въпрос поне 7-8 пъти и не виждам нещо да се е променило. Не напускай играта, Рали, това е моя задача - след като моето искане разказвачът да води обективно и еднакво за всички не се приема, очевидно е че тази, която трябва да се махне съм аз.
Второ, което е само вметка - Рали, в сесиите ни наживо непрекъснато имаше такива ситуации, при които някой пада в яма (или нещо подобно, вследствие на погрешен избор), разказвачът му го съобщава и той веднага заявява, че се връща и че не прави това действие. И разказвачът понеже извънигрово ни е приятел и все пак трябва да се забавляваме, се съгласява. Това не е чак толкова важно по принцип, щом допринася за общото забавление, е ок и за мен. Но в ситуацията, за която се скарахме ми се стори, че Естел иска да направи точно това. Реши да се отдръпне и да се извинява едва след като Шакти скочи да се бие с нея, но не попита за разрешение дали може да му натиска главата преди това, когато се беше проснал беззащитен на пода. Ти като себе си би ли отишла да натискаш към пода главата на някой човек, който се е проснал пред иконостас и се моли? Не, нали? Защото има аура на неприкосновеност около непознатите хора, докосват се само хората, които са близки. Ако въпреки всичко влизаш в личното телесно пространство на някой без той да те е молил, това при всички случаи се възприема като демонстрация на власт от този който навлиза над този, който изтърпява: лекарите имат власт над болните, военните над мишените, изнасилвачите над жертвите.
И последно, не съм ти правила забележка как играеш. Но ще го кажа за амнайсти път: НЕ МЕ КЕФИ ДА МИ БИЯТ И НАРАНЯВАТ ГЕРОЯ И ДА ГО ТРЕТИРАТ КАТО ХОДЕЩ КАМЪК ЗА КЕФА НА ВОДЕЩИЯ. Не ме кефи и това че намирате страданието на някое същество (независимо дали беше моя герой или не) за забавно. На мен не ми е. И след като очевидно не можем да намерим допирни точки по този въпрос, наистина ще ви оставя да играете на спокойствие.

С най-най-най-добри чувства и уважение към вас като хора и (надявам се, все още) мои приятели. Извинявам се също за това, че съм те ядосала (извинявай, честно!), както и на Гери (която сигурно също се е ядосала или почти със сигурност ще се ядоса като прочете какво сме писали).
Успех!

Потребителски аватар
Alia
Работник
Мнения: 120
Регистриран на: ср май 31, 2006 3:01 pm
Местоположение: София, някъде наоколо

Мнение от Alia » ср апр 01, 2009 6:31 pm

Не е необходимо никой да напуска играта. Просто остави всеки да си играе както иска.

За протокола: Моля те прочети пак постовете...

1. Не съм натискала главата на гущера в пода. Де го видя това в постовете ми - казах, че натискам руните на челото му с пръсти. Надали е изглеждало толкова садистично...

2. Нормално е след всичко, което гушерите представляват в главата на Естел, да не й е жал много за него. Все пак мисля, че съм показала някаква градация на отношението й към шакти и то в положителна посока. На моменти както сигурно си прочела започва да изпитва съмнения дали трябва да го мрази или не.

3. В нито един момент не съм искала да си върна действието, нито съм се молела на разказвача "да ми се размине". Аз си представям ситуацията така - шакти си е изправил главата, а аз съм натиснала руните върху челото му. Това не включва нападение, хватка, борба, садизъм... Даже от начина по който си представям ситуацията съм не по-близо от една ръка разстояние. Пак те моля да прочетеш постовете ако не ми вярваш. Тогава как да не мога да се дръпна? Докато станеш, аз мога да се дръпна няколко пъти... Не е ли логично?

Айде стига сме спорили. МИР. Явно или аз не съм го написала достатъчно ясно или ти си била ядосана и не си разбрала. Спорът е безмислен. Просто те моля малко по-леко да го даваш. Знаеш, че Спас така си води, всички го знаем и сме играли с него. Има различен начин на водене и не е много обективен, признавам, но пък воденето му е пълно с хумор и това ми харесва.

Така че, спокойно и никой няма да напуска играта, безмислено е. Аз също не съм имала предвид, че ще я напускам, а че няма да закачам и да комуникирам с гущера. Това е. МИР.

Моля те играй с удоволствие. Играй за забавление. Недей да приемаш всяко действие като пряка нападка към гущера.
Gothic is sophisticated barbarism. It is a passion for life draped in the symbolism of death. It is a cynical love of sentiment. It is a marriage of extremes such as sex and death. It uses darkness to illuminate.

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » ср апр 01, 2009 7:07 pm

О, богове. А да не трябва да се мятат зарове в моя случай. Заявявам го като част, па макар и малка от Екипа на Аксиом 16. И пак като човек от Екипа - Шакти и Естел не бяха в позиция за борба. И пак като част от екипа - Вилорпе, ти трябва да ги решаваш такива спорове, мамка му! Все пак си Разказвач.

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » ср апр 01, 2009 7:27 pm

Хам, като не член на екипа на А16 но се пак занимавол се със системата от едно извесно време смятам че се мога да преценя дали някой е в борба и прочие.
Единствения преблем който видях тук е размиванавен в представите на Светлето и Рали за последните действия около Шакти (в един недалечен ден гущера ще бъде канонизиран като страдалец и бог на късмета, но до тогава има време и това е друга история).

Щом се парзбрахте, надявам се ще пропусна покрай ушите си това за кафе на водещия и ходещите камани, защто смятам че колкото и да съм тенденциозен всеки си е отнесъл орцията нелепи щети. Шами примерно още не си е прочел за камъка с кото го простреля Роши, а държа да отбележа всеки от играчите имаше шанс 1/4 да пострада.
Водещия, ако ми позволи да говоря от негово име най се радва когато някой каже: браво, това беше наистина забавно. В мое приключение герой на играч е загивал само веднъж и на мен ми беше доста по кофти отколкото на играча по кофти дори от моментите когато без милост пребиете бебе драконче или изгорите къщичката на някоя старица.

Та след като сме изяснили нещата и всеки си е изплакъл мъката, ще приема че последните ви думи сте си ги изкрещели една на дрега и ще ви попитам можете ли да дорешите загадката?
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Entity
Войн
Мнения: 136
Регистриран на: съб мар 05, 2005 5:06 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Entity » ср апр 01, 2009 7:39 pm

Аз не смятам да вземам страна в спора, защото мисля, че всички сте зрели хора и ще намерите начин да се разберете, затова и извинения към мен от който и да е, за каквото и да е няма нужда.
И аз като Спас се надявам, че Утрото е по-мъдро от Вечерта и ще сме в същия състав и занапред. :roll:
Никой не може да ти даде това, което аз мога да ти обещая...
Изображение

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » ср апр 01, 2009 7:48 pm

Което ме подсеща, че малкото буренце неможе те спаси от кучето, трябва ти скок към голямото и евенвтуално увисване на примката ако е по напористо (;
пп. Хората се смеят отстарни и те сочат, поне тия дето не насъскват кучето де (;

(а сега някой да ми каже че само избрани индивиди си го отнасят =Р )
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Entity
Войн
Мнения: 136
Регистриран на: съб мар 05, 2005 5:06 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Entity » чет апр 02, 2009 10:26 am

Имам ли някаква възможност за засилка и изобщо как да си увелича шансовете да "кацна" благополучно върху кацата... Мога ли по някакъв начин да използвам примка за залюляване и прехвърляне отгоре й или мога да стигна въжето само след като се покатеря на нея и не мога да го използвам като Тарзан-лиани. Какво всъщност е разстоянието между кацата и бурето и евентуално гредата на бесилото, на която мога да опитам да се катеря ако ми е близо...
Никой не може да ти даде това, което аз мога да ти обещая...
Изображение

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » чет апр 02, 2009 1:27 pm

буре (50см) метър (разстояние) буре (50см) метър (разстояние) буре (50см) метър (разстояние) каца (120 см.)
буретата са почти четвъртити 50х50, а кацата 120х70
Над първото буре виси бяло въже на около 2 метра, над второто третото и кацата обикновени ленени въжета. Всички са на една височина което ще рече, че от кацата примката е на 140 см. височина.

Буренцата и кацата са сравнително стабилни тъй че най-много да се залюлеят като скачаш по тях.

Азлично си представям че ти си на първото буренце, защото то се явява най-близко. С подскок и изпънати ръчичик би могла дори за първите примки да се хване роши, но ще й е по трудно да се набере нагоре.
Тарзан номера си е напълно достъпен.

Въжетата висят около метър, тъй че от кацата до гредата разстоянието е 2,2 метра, при буретата съответно по 2,8 метра.
Кучето не е много дребно тъй че изправили се на задни лапи може да достигне метър.

Ако тия неща ги вкараш в поста ще е много хубаво, дори и не всички и в по ролеви вариант, ако някой ако иска да гледа сеира действията на Роши се виждат през прозорчето.
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Fobos
Гвардеец
Мнения: 553
Регистриран на: съб дек 16, 2006 4:36 pm

Мнение от Fobos » чет апр 02, 2009 10:39 pm

Мда. Сега пак прочетох какво сме писали в приключението и с бавно почервеняващи уши трябва да кажа, че действително ситуацията в килията изобщо не е така, както си мислех вчера. Зер, на трето четене виждам, че наистина Естел и Шакти не са в позиция на борба (което не променя това, че тя самоуверено го натисна баш по нараненото място и че с оглед на това той пак щеше да отвърне враждебно). Тъй като обаче това настояще мое откритие отменя поне половината неща, за които се ядосах вчера, сега ми остава само един много малък повод за възмущение. С което искам да кажа - няма какво да си кривя душата - че сега се чувствам глупаво. :hammer:
Във всеки случай, не се отказвам от всичко, което написах, щото Рали и Спас наистина се тупахте от кеф по рамената докато Шакти страдаше мълчаливо (и като стана дума, впрочем, защо нараняването на Грегор от удара в пода можеше да бъде прочетено от всички, а нараняването на Шакти от абсолютно същото действие беше скрито в блок само за мен???). И това, че и другите персонажи вече също започнаха да получават нелепи наранявания изобщо не отменя отношението ми към тези ходове като дребнав садизъм, който с нищо не допринася нито за развитието на сюжета, нито за забавлението на играчите. :evil: (Не знам що си мислиш, Спасе, че играчите имат право да са нещастни само ако героят им умре и че при всички останали случаи, в които той е унижаван, изтезаван и прочие, те са на върха на кефа, изобщо сууууууупер забавление.)

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » чет апр 02, 2009 11:39 pm

Чакай ся, на мен ми беше ясно, че ще си перна тиквата така, че и звезди да ми излязат от очите ;)

Потребителски аватар
Alia
Работник
Мнения: 120
Регистриран на: ср май 31, 2006 3:01 pm
Местоположение: София, някъде наоколо

Мнение от Alia » пет апр 03, 2009 8:27 am

Айде стига сме нищили тоя въпрос... по-добре да мислим как да решим загадката, стига сме се яли. Нали и двете се съгласихме - МИР и стига вече сме спорили.
Gothic is sophisticated barbarism. It is a passion for life draped in the symbolism of death. It is a cynical love of sentiment. It is a marriage of extremes such as sex and death. It uses darkness to illuminate.

Fobos
Гвардеец
Мнения: 553
Регистриран на: съб дек 16, 2006 4:36 pm

Мнение от Fobos » пет апр 03, 2009 9:50 am

hameleona написа:Чакай ся, на мен ми беше ясно, че ще си перна тиквата така, че и звезди да ми излязат от очите ;)
Твоето нараняване е обосновано (както и на Шакти в случая) - удряш си главата в пода, излиза ти цицина. Ама това дето камъка на Роши удари Шамюел, или Грегор дето затисна муцуната на Шакти така че да си прехапе езика, или дето Естел избута от ръката му медальона и после се оказа че така го е плеснала, че го е раздрала (и доста други такива от първата част) - айде не. Това е произволно тълкуване на действията на играчите и то по начин, който няма нищо общо с техните собствени намерения. Т.е. когато не може сам под формата на Deus ex Machina разказвачът да направи нещо, започва да извърта дори действията на другите играчи. А тва, няма нужда да го казвам чак толкова обширно, противоречи на самия принцип на колективната игра.

Потребителски аватар
Entity
Войн
Мнения: 136
Регистриран на: съб мар 05, 2005 5:06 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Entity » пет апр 03, 2009 10:04 am

буретата са почти четвъртити 50х50, а кацата 120х70

Само да попитам - височината на буретата е 50 см, а на кацата 120 ли е или 70см височината че не ми стана много ясно и ми е малко хикс как ще скоча от буре върху каца с почти тройно по-голяма височина и разстояние между тях от метър... дори и със залюляване на бесилското въже... Щото ако е 120 ще измислям някакъв друг вариант...
Никой не може да ти даде това, което аз мога да ти обещая...
Изображение

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » пет апр 03, 2009 10:21 am

1.20 e кацата висока, сиреч азрликата във височините между бурето и кацата е 70 санта, при прилагане на питагоровата теорема излиза че Роши трябва да прескочи метър и 20. Ако искаш да опреш до формули СИ+3зара>12. нямаш никакви затруднения.

пп. На Шакти ако е бил скрит блока, явно е трябвало да му каже нещо което само той знае докато...
Аааа сетих се. Скрит е блока защото Шакти НЕ знае какво му се е отпечатало на челото, поне докато някой не му го каже, затова и няма как да не е скрито.
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Fobos
Гвардеец
Мнения: 553
Регистриран на: съб дек 16, 2006 4:36 pm

Мнение от Fobos » пет апр 03, 2009 10:38 am

Няма смисъл, като се има предвид че Шакти си удря челото в пода точно с тази цел (написала съм го много ясно в моя пост).

А впрочем, като се има предвид това описание:
Vilorp написа:Самата килия беше доста обширна цели три метра широка, посока врата-решетка, на четири метра дълга и почти два висока, стените и пода бяха изградени от дялан камък, решетките се намираха до самия таван и представляваха 4 метални пръти всеки дебел по два пръста. Самото „прозорче” беше лакът широко и половин високо, като както отбелязахме по-рано се намираше на нивото на улицата.
не знам как Естел успява да извърши всички тези неща през прозореца (с кучето и Сикар) :lol: Ако прозорчето е под тавана на височина два метра, трябва да скочи и да се държи за решетките за да може да си провре другата ръка навън.

Потребителски аватар
Alia
Работник
Мнения: 120
Регистриран на: ср май 31, 2006 3:01 pm
Местоположение: София, някъде наоколо

Мнение от Alia » пет апр 03, 2009 1:38 pm

Охххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххх :wall: :wall: :wall:
Gothic is sophisticated barbarism. It is a passion for life draped in the symbolism of death. It is a cynical love of sentiment. It is a marriage of extremes such as sex and death. It uses darkness to illuminate.

Потребителски аватар
Entity
Войн
Мнения: 136
Регистриран на: съб мар 05, 2005 5:06 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Entity » пет апр 03, 2009 1:44 pm

Fobos написа:Няма смисъл, като се има предвид че Шакти си удря челото в пода точно с тази цел (написала съм го много ясно в моя пост).

А впрочем, като се има предвид това описание:
Vilorp написа:Самата килия беше доста обширна цели три метра широка, посока врата-решетка, на четири метра дълга и почти два висока, стените и пода бяха изградени от дялан камък, решетките се намираха до самия таван и представляваха 4 метални пръти всеки дебел по два пръста. Самото „прозорче” беше лакът широко и половин високо, като както отбелязахме по-рано се намираше на нивото на улицата.
не знам как Естел успява да извърши всички тези неща през прозореца (с кучето и Сикар) :lol: Ако прозорчето е под тавана на височина два метра, трябва да скочи и да се държи за решетките за да може да си провре другата ръка навън.
Математиката не е бил любим предмет на някой ми се струва.. ;)
По прости изчисления половин лакът (дори реални размери) е от порядъка на 20-тина см. Ако килията е с височина от по-малко от двамтра, ама да кажем грубо 2... то прозорчето се пада отвор в стената започващ от 1.80 нагоре... Ако Естел е висока около 170 см, а дори и 160см. ще й коства просто надигане на пръсти... нищо повече... Какви са тия набирания и държене за решетките не знам...
:roll:
Никой не може да ти даде това, което аз мога да ти обещая...
Изображение

Fobos
Гвардеец
Мнения: 553
Регистриран на: съб дек 16, 2006 4:36 pm

Мнение от Fobos » пет апр 03, 2009 2:24 pm

Шакти се набира щото е по-дребен, гущерите бяха към 150-155 см високи. И ако и самата руна е в горния край на решетката, точно под тавана, няма начин да си доближи лицето до нея колкото и да се вдига на пръсти.

Рали, не разбрах какво имаш предвид? Написах тази вметка просто защото ми направи впечатление, а не защото искам някаква поправка.

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » пет апр 03, 2009 2:30 pm

Искам офицално разрешение да се смея на гущера! (;

Абе хора, аз ли толкова зле обяснявам или вие като видите две табели: „натисни дръжката” и друга във формата на стрелка на която пише „дръжка” почвате да ги блъскате двете една в друга?

И за гущера и за и за действията на Естал.
Като си удариш главата с тухла, просто получаваш цицина, не придобиваш някакви мистични способности (виждането на звезди и тъмни петна не го броя защото в повечето случаи е временно)

пп. Шакти наистина е нисък и за да си лепне още веднъж челото в решетките ще ме трябва да се понадигне на пръсти, това че се е набрал му позволява да си допре главата внимателно вместо с подскоци да я блъска.

псп. Официално обявявам, че от временните щети героите не ги боли чак толкова.

И като казахме да се посмеем:
...а после изръмжа към гоблина: - И не се казвам "гущер", имам си име!...
гоблена всъщност е гном и освен ръста друго общо с гоблините няма =Р

- И не се казвам Гущер, имам си име гоблине - изръмжа Шакти към гнома.

обърни внимание, че Шами го е написал, като лично име, на като нарицателно (;
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Fobos
Гвардеец
Мнения: 553
Регистриран на: съб дек 16, 2006 4:36 pm

Мнение от Fobos » пет апр 03, 2009 3:30 pm

:doh: :hang: :hammer: :wall: :surrender:

Fobos
Гвардеец
Мнения: 553
Регистриран на: съб дек 16, 2006 4:36 pm

Мнение от Fobos » пет апр 03, 2009 4:04 pm

Am I the embodiment of stupidity?! Yes, I am, YES, I AM!

:hang:

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » пет апр 03, 2009 4:45 pm

Fobos написа:Am I the embodiment of stupidity?! Yes, I am, YES, I AM!

:hang:
Гугле трансле написа:Аз Съм олицетворение на глупостта?! Да, аз съм, да, аз съм!
Понеже сам не можах да си го преведа. Та имам ли разрешение? =)
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Fobos
Гвардеец
Мнения: 553
Регистриран на: съб дек 16, 2006 4:36 pm

Мнение от Fobos » пет апр 03, 2009 5:06 pm

Да :cry:

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » пет апр 03, 2009 8:27 pm

Като ти гледам тъжната муцунка ми убиваш ентусиазма. (;

Както и да е, след действията на Шакти не се получава нищо, изключаем че виждаш Роши преследвана от пудел.
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Alia
Работник
Мнения: 120
Регистриран на: ср май 31, 2006 3:01 pm
Местоположение: София, някъде наоколо

Мнение от Alia » съб апр 11, 2009 7:14 pm

Спасчо, айди бре! Търпилото ми се стопи да вися от прозореца:)))
Gothic is sophisticated barbarism. It is a passion for life draped in the symbolism of death. It is a cynical love of sentiment. It is a marriage of extremes such as sex and death. It uses darkness to illuminate.

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » съб апр 11, 2009 10:11 pm

Ами гущера попита какво има на челото никой то другите не му отговаря, азо чоквах че поне Естел ще спре да лигави гърлото на Сикар ама на, нестана.
Ако решите мога ви мръдна малко напред щом това ви притеснява. (;
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » вт апр 14, 2009 1:42 pm

Ако някой ще действа да действа, днес мръдвам действието.
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Заключена