Бисери от сесиите.

Заповядайте в официалния форум на "Аксиом 16" или "Приключение с Меч и Магия". Това е втората българска ролева игра, излязла на пазара в средата на декември 2004 г. Тук можете да задавате своите въпроси за правилата или за светът (Магландия), да пишете своите коментари или да давате вашите предложения.

Модератори: hameleona, Модератори

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » пет юни 01, 2007 4:40 pm

Героите придружават една знатна дама по дълъг и скучноват път минаващ през един високопланински проход. Дамата ги разпитва, а героите отговарят отегчено:
Дамата: Това какво е? - сочи в страни
Герой 1: Букова гора
Дамата: Това какво е? - сочи от другата страна.
Герой 2: Склали.
Дамата: Това дето блести какво е? - сочи тревата.
Герой 3: Роса.
Дамата: Това какво е? - сочи някаква голяма сянка на пътя.
Герой 2: Сянка.
Дамата: Това какво е? - сачи проблясък в небето.
НИП: Дракон.
Дамата: Това какво е? - сочи малък бодлив храст.
Герой 1: Малък бодлив храст.
Дамата: Това какво е? - пикиращ огнен стълб.
Герой 2 към Водещия: Абе ти не каза ли дракон преди малко?
Герой 1 (по съобразителен): пръскаме се
Герой 3: пръскаме се.
Герой 2: и аз се пръскам.
Водещ: Айде метнето по зарче, най-ниското го погва дракона (мята за дамата и НИП-а които не се пръскат (3))
Герой 1 2 и 3 мятат зарчета 1 1 1
Водещ: И тримата се пръскате в една посока и дракона ви погва.


Същата група герои след като изпълниха задачата си: „Изпратете дамата от град А до град Б“
по пътя се бяха изправяли срещу: водни демони, зомбита, дракон, каменни големи, демони (огнени и водни), русалки, едни малък бог, вълци, гиганстки паяк и още няколко дреболии незасложаващи такова внимание...
Та като пристигнаха дамата им отброи по 15 медника за наградата.
Играч 1: Абе ние не питахме ли колко е заплащането бе?
Играч 2: Ц, аз не се сетих.
Играч 3: И аз. Егати минавката! Айде да отидем да се напием.


lowstef: Вкарах малко "и"-та на мястото на няколко "й"-та. Така дори получихме и множествено число на героите.
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
dolar
Вречен
Мнения: 453
Регистриран на: чет апр 28, 2005 5:34 pm
Местоположение: Банкя
Контакти:

Мнение от dolar » пет юни 01, 2007 10:42 pm

Тва с пръсването беше добро обаче не вярвам че и тимата са метнали АнУ
Veni, vidi, vici
Skype - intermission644

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » пет юни 01, 2007 10:45 pm

Не, и тримата метнаха по едно зарче и се паднаха еденици ;)
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
thc444
Вълк
Мнения: 9
Регистриран на: ср мар 14, 2007 1:34 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от thc444 » ср юни 06, 2007 5:23 pm

Спомням си едно приключение в което ни се наложи да се преминем през една пещера в която съвсем случайно разбира се попаднахме на 2 много големи очи в тъмното. Ааа да не забравя и голямата опашка която беше със всички ъпгрейди и можеше да извършва всички възможни движения без никакво затруднение. Та точно в този момент нямаше много тийм плей и затова групата не беше заедно. След няколко неуспешни опита за промъкване покрай дракона всички се озовахме смачкани прещипани стегнати и общо взето бяхме буквално на един дъх от смърта. Това най-вероятно беше причината един друид да наруши строго всички друидски кодекци и закони на природата и да извърши някои действия, които бяха в много сериозен разрез с всичко друидско и в крайна сметка опита за отравяне на дракона да доведе до катастрофален неуспех но шанс както се казва... Тогава на един от играчите му хрумна (няма да споменавам на кой), че в инвентара му случайно се намира една огромна "Лула на мира" с около 20-25 стръка дяволска трева. Та след един доста убедителен разговор с дракона от сорта:
Играч:-Добре де Драконе, защо ще ни ядеш сега?
Разказвач:-Еми изчезващ вид съм! Трябва да оцелея някак си.
Друг играч:-Е виж сега ние сме мършави, изпосталяли само ще си издразниш стомаха с нас.
Разказвач:-Толкова съм гладен, че каквито и да сте ще ви ям!
Играч:-Добре де Драконе, ский са брато: така и така ще ни ядеш, защо не вземеш да опиташ нещо различно преди това.
След което играчът подава лулата на дракона с думите:
-Дръпни си виж к'во е чувството пък после ще ни изядеш!
Следва може би най-тежкото напушване в живота на дракона в следствие на което той започва да се дави и да кашля толкова мощно че от гъстия дим който се разнася, угасва стъкнатия в средата на пещерата огън и настава същинска бурия от пясък,камъни, лош дъх, лиги, сълзи и едно доста сериозно количество реактивна сила придружена с бълване на огън във всички възможни посоки.
Играчите разбира се се измъкнаха но аз все още се чудя как ли щеше да изглежда дракона по време на полет кихайки във всички страни и бълвайки мощни струи огън от които се оттласква в обратната посока :twisted:
Не се взимай много насериозно, че като се наакаш много мирише!

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » чет юни 07, 2007 1:20 am

Намерил си за какво да се чудиш. Спомни си за дракона, на който духнахме емфие в носа по време на полет:)!
Поуката е, че не бива да се прави отблизо, а евенталните шишчета трябва да се подават на върха на копие:)!
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » чет юни 07, 2007 10:07 am

Ами да, точно тез два дракона визирах в темата с „лошите герои“ ;)
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Ivan_Helsing
White & Nerdy
Мнения: 875
Регистриран на: вт май 30, 2006 8:23 pm

Мнение от Ivan_Helsing » пет юни 08, 2007 11:54 am

Сесия по Т&Д която само гледах:
Разказвач: Обкръжават ви десетина зомбита. Мечият капан около краката на Атеон го държи здраво.
Играч 1: Атеон вдига щита си и се готви да направи Shield Bash,
Разказвач: Строшиха ти щита преди малко, а стегни се...
Играч 1: Правя charge към най-близкото зомби.
Разказвач: А мечия капан?
Играч 1: Мечия капан си го слагам в инвентара.
Играч 2: Вдигам брадвата си с готовност за бой и замахвам към врата на Атеон.
Разказвач (без да мята зарове): 20 за атака, за щета 10. Главата на Атеон се отделя от тялото му.
Играч 1: Е какво направих?

Потребителски аватар
BatGojko
The Big Boss
Мнения: 2154
Регистриран на: пет яну 04, 2002 8:26 pm
Местоположение: София

Мнение от BatGojko » пет юни 08, 2007 12:22 pm

Това звучи като freestyle D&D :)
"Аксиом16" - правилната система :)
Вземете си 2 GB free space in dropbox (и увеличете моето пространство)
https://www.dropbox.com/referrals/NTExNzQxNzY5

Потребителски аватар
Di_Masta
Работник
Мнения: 78
Регистриран на: ср фев 07, 2007 6:32 pm
Местоположение: грл Дулово

Мнение от Di_Masta » пет юни 08, 2007 2:55 pm

Групата герои се разхождат по периферията на Дъждовната гора, изведнъж пред тях забелязват малко момиче, което е цялото в кръв от глава до пети. Елфа от групата се приближава до нея и я пита:
-Какво се е случило с тебе за бога?
Момичето:-Някакъв полу човек полу демон нападна града ни и отвлече сестра ми....(следва продължителен плач). Гиганта Арекс се доближава до нея явно да я успокои:
Арекс(гигант-ИН:4): -Как, изглеждаше?
Момичето:-Кой?
Арекс:-Сестра ти. (и се ухилва до уши)

Потребителски аватар
Sharky_Dog
Побеснял Пес
Мнения: 681
Регистриран на: чет юли 06, 2006 1:56 pm
Местоположение: Кучкарника в кв. Надежда
Контакти:

Мнение от Sharky_Dog » пет юни 08, 2007 4:37 pm

Гигантите не са ли полу-демони ? Аз ако бях на момичето щях да го цапна между краката тоя гигант и да си плюя на петите :lol:

Потребителски аватар
Di_Masta
Работник
Мнения: 78
Регистриран на: ср фев 07, 2007 6:32 pm
Местоположение: грл Дулово

Мнение от Di_Masta » пет юни 08, 2007 4:55 pm

Еми, ко да ти кажа тоя гигант не се отличава много с ума си за пример-отново същшата група прекарва ноща в къщурка на едно джудже след пиянска вечер изневиделица ги напада върколаг. Познай какво реши гиганта ...... ами първо му проговори с човешки глас а после му коленичи и познай какво последва.

martimart
Чирак
Мнения: 18
Регистриран на: пон мар 05, 2007 8:59 pm

Мнение от martimart » съб юни 09, 2007 8:55 pm

Така, аз съм един от играчите, в приключението описано по-горе.( с върколака ) Точно преди описаната ситуация, моят приятел елф отива да провери какво става в къщурката, а аз оставам навън. Изведнъж героя ми ( СУ убиец и крадец ) чува страшен шум, откъм къщата.
- Какво става, Валадор?- питам разтревожено.
- Нападна ни 2 метра и половина, кръвожаден върколак!!!
- Добре, ще те изчакам навън! :)

Потребителски аватар
Di_Masta
Работник
Мнения: 78
Регистриран на: ср фев 07, 2007 6:32 pm
Местоположение: грл Дулово

Мнение от Di_Masta » пон юни 11, 2007 11:31 pm

Лидера от групата към всички останали (намират се в много шумна обстановка): ТАКА, ЗАПУШЕТЕ СИ УШИТЕ И МЕ СЛУШАЙТЕ ВНИМАТЕЛНО.

martimart
Чирак
Мнения: 18
Регистриран на: пон мар 05, 2007 8:59 pm

Мнение от martimart » пон юни 18, 2007 11:55 am

На една поляна, в средата на гората сме се настанили ние- 3-ма герои, пазещи кервана на един търговец, който в замяна ще ни закара до близкият град. Изведнъж всички разбираме, че сме заспали, всички освен джуджето Рудолф, което уж трябваше да стои на пост, но се е отдалечило от нас. Изведнъж аз(гигант) и моя приятел Арагон- човек, се събуждаме и виждаме, че двама неопитни крадци претърсват, стоката в кервана. Без да се замислим вдигаме оръжията си и ги погваме към гората.
Разказвач- Изведнъж храстите, пред бягащите джебчий се размърдват и в сенките на нощта се появява силуета, на джуджето, държащо чука си. От ноздрите му излиза пара, очите му светят! Какво правиш?
- Играч 1- Рудолф- Усмихвам се!... :)

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » пон юли 02, 2007 2:13 pm

Незнам дали това е най-подходящата тема, но:
Играчите са на прилично високо ниво, водещият упорито им повтаряq че трабва или да станат вампири или да чистян канализацията на града (не от зомби или други интаресни твари а от гризачи). Те обаче решават, че тъй и тъй няма нищо интересно даи поне да си открият страноприемница в Ифе*. Ето от тук започва настоящата история, която ще наречем „Силата на рекламата!“:
Герой едно (певец, крадец, магьосник, алхимик и с интереси в изобреталските поприща) се заема със задачата да популяризира новото заведение. Като първа стъпка хваща едно хлапе и след кратък разговор го убеждава, че ще е на много голяма далавера ако в града има „само една страноприемница и то конкретна“ след това му бутва тежка сребърна монета в ръката и с бавен ход се отправя към центъра на града, където е отседнал негов събрат. Когато пристига пред страноприемницата „Възмездяващата бата“ спира едно минаващо хлапе и го пита: Коя е най-добрата странопремница в града?, и лапето веднага отговаря „Ринсуид Ашмодеански и Арн“, „Коя е най-близката?“ „Ринсуид Ашмодеански и Арн“ „А тая каква е?“, „Че това страноприемница ли е въобще!?“

Рекламата арботи и в ролевите игри ;)!


*Града който е разположен на остновен кръстопът в Заподния съюз притежава повече от 100 страноприемници, бордеи и хазартни зали.

бел. поста е редактиран след долната забелжка, която ще се оптам да приема малко по-присърце занапред
Последна промяна от Vilorp на вт юли 03, 2007 9:16 am, променено общо 1 път.
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
lowstef
Phantom Lord
Мнения: 476
Регистриран на: нед фев 06, 2005 8:00 pm
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнение от lowstef » пон юли 02, 2007 11:14 pm

Вилорп, виж, писна ми! Масово явление започва да ти става, адски дразнещо е, да не говорим колое объркващо понякога!

БордеЙ е в единствено число. ЕДИН бордей. Също така един герой и прочие думи в единствено число, понякога завършващи с Й.

Когато са много, обаче, те стават бордеИ, героИ, трамваИ и всякакви други неща в множествено число завършващи на И.

Изобщо буквата Й в българския език се използва много рядко. Аз принципно много я харесвам, името на сестра ми започва с нея, но си е рядка. Едно време имаше дори тенденция някои хора да я заместват с чисто И, а някои (забележи употребата в множествено число) хора направо я пропускаха. Каква е сега тая мания за масовото използване на Й не разбирам. Честно. Но за сметка на това ми бърка в здравето. И това нямаше да е чак такъв проблем (вече), ако не водеше до някои (много на брой) двусмислия. Когато всичко от контекста намеква за няколко човека, но ти пишеш героЙ е не просто дразнещо (меко казано), то е вече и объркващо (меко казано). Досега от време на време ти редактирах постовете в подобни ситуации, за да е лесно разбираемо за другите. Вече обаче ми писна и почват да ме сърбят пръстите да трия. На първо време мисля, че ще успея да се удържам, но не гарантирам докога ще трае търпението ми в тия гадни жеги. В които (жегите граматически са множествено число) принципно малко неща траят дълго.
Който ме харесва е прав! Който не ме харесва е прав! Който не му пука за мен не е прав!
The leather armies have prevailed
The Phantom Lord has never failed...
Fall to your knees and bow to the Phantom Lord

Kid
Гвардеец
Мнения: 626
Регистриран на: пон дек 24, 2001 8:34 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Kid » вт юли 03, 2007 11:43 pm

:lol: :lol: :lol:
"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът!"
П.С. Най-мразя да ми трият или променят съобщението!

Потребителски аватар
Shamajotsi
Тапака
Мнения: 1664
Регистриран на: ср ное 23, 2005 1:17 pm
Местоположение: Нангияла
Контакти:

Мнение от Shamajotsi » нед юли 15, 2007 12:12 pm

Две попадения от вчерашната сесия:

1. След като групата нахлува през нощта с взлом в дома на търговец, придружена от една компания наемници, започва трескаво мислене.

Играч 1: Добре, сега е много важно да решим - ще се разделяме ли, или ще вървим заедно. Ако тръгнем в различни посоки, по-лесно ще намерим кристала, но ако останем заедно, ще сме по-сигурни, ако някой реши да ни напада.
Играч 2: Ами, нека се разделим.
Играч 3: А-а, добре, аз тръгвам с Тинарг.
Играч 1: Аз ви следвам.

След още известно време дискусии, групата стига до решение:

Играч 1: Добре. Разделяме се на две групи: едната ще е нашата група, а другата - наемниците. Добре, сега към коя врата се отправяме?
Разказвач: Ами то, аз през цялото време се опитвах да ви кажа, че има само една врата...

2. Играч 1: Шадс, ти си изобретател и би могъл да се опиташ да отключиш ключалката.
Играч 2: А, да... [хвърля три зара] Така... с моето умение... общо шестнадесет.
Разказвач: Добре, успяваш да отключиш ключалката.
Играч 3: Е, к'ва е таз ключалка, с отрицателно усложнение ли, какво?
Разказвач: Ами, тя вратата, като за начало, не беше заключена...
シャマョツィ

Потребителски аватар
lowstef
Phantom Lord
Мнения: 476
Регистриран на: нед фев 06, 2005 8:00 pm
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнение от lowstef » нед юли 15, 2007 4:39 pm

Shamajotsi написа:2. Играч 1: Шадс, ти си изобретател и би могъл да се опиташ да отключиш ключалката.
Играч 2: А, да... [хвърля три зара] Така... с моето умение... общо шестнадесет.
Разказвач: Добре, успяваш да отключиш ключалката.
Играч 3: Е, к'ва е таз ключалка, с отрицателно усложнение ли, какво?
Разказвач: Ами, тя вратата, като за начало, не беше заключена...
Опитваш се да отключиш и хвърляш АНУ.
Водещ: Ами точно осъзнаваш, че тя вратата си е отключена, когато успяваш някак да я заключиш. И не само това, ами и успяваш да счупиш ключалката, така че вече да не може да се отключи...
Който ме харесва е прав! Който не ме харесва е прав! Който не му пука за мен не е прав!
The leather armies have prevailed
The Phantom Lord has never failed...
Fall to your knees and bow to the Phantom Lord

Потребителски аватар
BatGojko
The Big Boss
Мнения: 2154
Регистриран на: пет яну 04, 2002 8:26 pm
Местоположение: София

Мнение от BatGojko » ср юли 18, 2007 5:14 pm

Това с вратата ме изкефи ;)
"Аксиом16" - правилната система :)
Вземете си 2 GB free space in dropbox (и увеличете моето пространство)
https://www.dropbox.com/referrals/NTExNzQxNzY5

Потребителски аватар
MoSKaU
Работник
Мнения: 112
Регистриран на: нед юни 19, 2005 12:31 am

Мнение от MoSKaU » ср юли 18, 2007 6:57 pm

"Удрям го с тъпата страна на камата".

Потребителски аватар
Sharky_Dog
Побеснял Пес
Мнения: 681
Регистриран на: чет юли 06, 2006 1:56 pm
Местоположение: Кучкарника в кв. Надежда
Контакти:

Мнение от Sharky_Dog » ср юли 18, 2007 10:09 pm

Ема може ако не разглеждаш оръжието само като Режещ ръб и Тъп ръб, а добавиш и нережещата страна (Като дори и при двуръчните мечове ако завъртиш дръжката може да шибнеш някой в несвяст със "тъпата" страна (2 Всъщност)

Потребителски аватар
MoSKaU
Работник
Мнения: 112
Регистриран на: нед юни 19, 2005 12:31 am

Мнение от MoSKaU » ср юли 18, 2007 10:51 pm

Това е кама, не кинжал или нож. Това е идеята на камата-да е заострена и от двете страни е заострена, за да се забива по-лесно и за по-добър баланс.

Потребителски аватар
Sharky_Dog
Побеснял Пес
Мнения: 681
Регистриран на: чет юли 06, 2006 1:56 pm
Местоположение: Кучкарника в кв. Надежда
Контакти:

Мнение от Sharky_Dog » чет юли 19, 2007 12:10 am

Имах предвид плоската страна на острието, ясно ми е че е двойно заострена, но това няма значение в случая... Моля модератора да ги затрие тея последни мнения.

Потребителски аватар
Straight_Out_Of_Line
Работник
Мнения: 121
Регистриран на: пон юли 09, 2007 11:27 pm
Местоположение: София

Мнение от Straight_Out_Of_Line » чет юли 19, 2007 12:18 am

Запознават се двама герои (убиец и джудже войн(пияно с 4 инт))
Убиец: Какви умения имаш?
Джудже: Ми дядо се ми казваше, че с тая глава не ми трябва кирка...май имаше предвид че съм остроумен.
Изображение
Doll-Dagga Buzz-Buzz Zigitty-Zag

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » чет юли 19, 2007 12:49 am

Sharky_Dog написа:Имах предвид плоската страна на острието, ясно ми е че е двойно заострена, но това няма значение в случая... Моля модератора да ги затрие тея последни мнения.
Че то точно за това е смешно :lol: (поне на мене де, хахахахах, хъхъ, ъъ, нали не се смея сам???). Така де, представям си как героя изввърта тъничката кама и започва да налага противника си с плоското на острието, в отчаян опит да го зашемети :D :D
Отишъл принца при царя:
- Изпълних си обещанието, ето главата на дракона! А ще изпълните ли сега вашето?
- Да, ето ръката на принцесата...

Потребителски аватар
MoSKaU
Работник
Мнения: 112
Регистриран на: нед юни 19, 2005 12:31 am

Мнение от MoSKaU » чет юли 19, 2007 12:52 am

Straight_Out_Of_Line написа:Запознават се двама герои (убиец и джудже войн(пияно с 4 инт))
Убиец: Какви умения имаш?
Джудже: Ми дядо се ми казваше, че с тая глава не ми трябва кирка...май имаше предвид че съм остроумен.
Същата сесия. Същите герои, в същата стая.
-Имаш ли нещо за пиене?
-Купи си пиене долу. Моето няма да пипаш-очите на му светнаха-МОЕ Е! САМО МОЕ! БЕЗЦЕННОТО МИ!

За камата: Все едно да хване няй-близката метла и да го налага. (така злосторникът няма да може да се ожени :lol: ).

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » пон окт 29, 2007 6:09 pm

Виждате в гнездото шест сандъчета
Играч 1: Скриваме се в храстите и ги наблюдаваме. Какво правят?
Водещ: Гледат ви любопитно.
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » чет дек 06, 2007 10:32 pm

Казаха ми да го пусна:

Играчите след като са се преборили, с ако не безброй то поне близко до тази бройка чудовища стигат до криптата, където е погребан лорд Бенлиорн. Щателно проверяват за капани, и след като разказвача ги уверява, че няма такина проверяват още веднъж. Разказвача протестира, че му нямат доверие.
Разказвач: Гиганта Гертруд напъна мишци и след, като дори вените му по челото се очертаха, като магистрали на съвременна карта с тихо хрущене капака на каменния саркофаг започна да се отваря. Щом Ицко се присъедини към него стъпил върху шлема си нещата потръгнаха и ето на, с гръмовен тропот на монолитната каменна плоча стоварила се от старани на последната обитал на лорда гроба бе отворен. Но съркофага бе празен.
Играч 1, съвсем спонтанно: Мамкам и на тия мародери, не остане непретараш гроб вече! Човек няма от какво да живее.
И след като останалите избухват в смях, по неизвестни причини Играч 1 добавя с надежда към водещия: За мене златния пръсн дето тия тарашили гроба преди нас са го забравили?
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Gallean
Emo Slayer
Мнения: 221
Регистриран на: чет юни 09, 2005 9:05 pm
Контакти:

Мнение от Gallean » нед яну 20, 2008 8:45 pm

По WoD:

Група върколаци набарват групата ни вампири, при което двама от нас (единия носещ четвъртия в несвяст) хвърлят бочове при бягането и се стоварват на поляната, спънати в клонче. Върколаците ги наобикалят (докато чакат единия да ми изрови слелия се със земята гангрел) и им говорят общи приказки.

Прекалено отворения торедор почва да ги псува на богове и да ги заплашва с бой (след доста неуспешен бой с единия върколак). В отговор на което единият вълчо му шляпва шамар (воедещия хваща зарче и.. боч)- върколака се самонаранява случайно в меча на торедора.

10 минути по-късно, вътреигрово време, торедора, другия гангрел и брухата са навързани около мачтата на дракара ни и ситуацията е същата: върколаците седят и слушат псувните на нахалника. По някое време същия не издържа и пак да го хлопне... боч...
:lol: :lol: :lol:
И завързаните вампири с оставащи 20 минути до изгрев слъце, хванати от 3-ма върколака и няколко техни слуги, се късат от подигравки по лошия късмет на върколака- priceless.
Terminators came into being when an Imperium tactician realized that the only thing more deadly having an army of Chuck Norris clones was to wrap them in several tons of armor and hand them weapons normally found mounted to the sides of battleships.

Отговори