За некромантията и бебетата скелети

Заповядайте в официалния форум на "Аксиом 16" или "Приключение с Меч и Магия". Това е втората българска ролева игра, излязла на пазара в средата на декември 2004 г. Тук можете да задавате своите въпроси за правилата или за светът (Магландия), да пишете своите коментари или да давате вашите предложения.

Модератори: hameleona, Модератори

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » пет авг 22, 2008 11:17 am

Изказване на Херат о-Нивол, член на висшия кръг на Некромантите.

Коментар, на изговорените теории тук:
"Моля? Вие имате ли мозък изобщо? Приказвате пълни глупусти. Отностно началния въпрос - бебетата скелети са просто бебета, умрели и после съживени по някакъв зъл начин. Някой е решил да си направи гадна шега. Богове, нима наистина сте толкова..."

Наистина, темата става чист спам. Не че нее забавна, обаче ми се струва и леко изпростяваща.

Потребителски аватар
Sharky_Dog
Побеснял Пес
Мнения: 681
Регистриран на: чет юли 06, 2006 1:56 pm
Местоположение: Кучкарника в кв. Надежда
Контакти:

Мнение от Sharky_Dog » пет авг 22, 2008 12:42 pm

Пфф.. и без това не се дискутират много неща, струва си да се бистрят скелетите.

Изказване на Джудже-Миньор от колоса Дервомантий Стролербергски:
"Тоя се опитва да ни замаже очите. Очевидно се водят някакви експерименти със скелети, понеже ровейки си кротко преди година, намерихме голяма зала, пълна със скелети и малки такива. Странен взрив затвори кариерата и при повторното и отравяне, нямаше и една кост. Струва миу се, че скелетите и немъртвите са доста повече отколкото първоначално сме ги наброявали и може би дори имат градове в недрата на планините."

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » пет авг 22, 2008 4:02 pm

Някой администратори трябва да... ама това едруга тема и заяждане надребно...

Изказване на Гъл Пердашки селскостопански труженик от ТКЗС (Търговското Кооперативно Земедалско Сдружение, поразделение на ТЗ (Търговското Здружение))
Не, никога не съм виждал белолики, хърбави непознати, навлечени с черни дрипи, а несе сащам и никой друг да е виждал такива, но останах мого озадачен когато козарите разправяха за цяла група скелети който се придвижвали на Юг нарамили бохчи...
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Sharky_Dog
Побеснял Пес
Мнения: 681
Регистриран на: чет юли 06, 2006 1:56 pm
Местоположение: Кучкарника в кв. Надежда
Контакти:

Мнение от Sharky_Dog » пет авг 22, 2008 4:15 pm

Истината обаче, е че провален експеримент за телепортиране, чрез ядрен разпад и факсиране на информацията до другия край на Титания се е провалил и вместо автобус с пеленачета, жителите на континента, северно от Магландиум изпратили само кожата и месата им до предначертаната дестинация, а костите им се озовали в Магландиум, съживени от магичната сила на континента, магия непозната извън Магландиум.

Изглежда високо технологични войници, сега нападат Магландиум, който според международните спогодби е Карантинна зона и заплашват да дестабилизират мира в този сектор на Титания. Войници и магове от различни раси обединяват сили за да посрещнат заедно настъпващите...

Дилемата за бебетата-скелети ще продължим да следим с огромен интерес,
За вас от Мелион,
Ретропер Неръдъкен

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » пет авг 22, 2008 5:06 pm

Vilorp написа: пп. Забележката за Орим сменящ вида си е чиста ерес, а аз нямам желание да се разправям с Църквата (;
Аз вече съм се занимавал;).

Шарки, нямах предвид Пратчет. По-скоро си мислех за Толкин и Нийл Геймън... 8)
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
kartacha
Вечният новак
Мнения: 987
Регистриран на: съб дек 22, 2007 5:11 pm
Местоположение: Хасково
Контакти:

Мнение от kartacha » съб авг 23, 2008 11:52 am

Sharky_Dog написа:
Дилемата за бебетата-скелети ще продължим да следим с огромен интерес,
За вас от Мелион,
Ретропер Неръдъкен
Тая тема стана като новинарска емисия. :roll: :D
За феновете на Diablo:
http://diablo-bg.site50.net

Потребителски аватар
BatGojko
The Big Boss
Мнения: 2154
Регистриран на: пет яну 04, 2002 8:26 pm
Местоположение: София

Мнение от BatGojko » нед авг 24, 2008 12:27 am

hameleona написа:
Наистина, темата става чист спам. Не че нее забавна, обаче ми се струва и леко изпростяваща.
От летните жеги е... ама поне скелетите смърдят по-малко от зомбитата на жегата...
"Аксиом16" - правилната система :)
Вземете си 2 GB free space in dropbox (и увеличете моето пространство)
https://www.dropbox.com/referrals/NTExNzQxNzY5

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » пон авг 25, 2008 1:40 pm

За да се върна към обсъждането:
Оказва се, че има и трета страна в лицето на чернодрешковците, който твърдят... ам всъщност нищо не тръдят просто се държат за глави, вероятно за да не избягат с писъци, но твърдо стоят зад позициите си.

Като изключим третото становище се върщаме на изходните две тъврдения:
Скелетите като грашка на Тримата, за което нямаме много доводи освен, че всеки проект минава през неминуеми грешки.
А също и изначалния проект за раса на Орим, което е подкрепено от фактите, че скалетите са предимно на хора, че същоствуват много преди некромантите да се сетят как да призовават душите на клетниците и разбирасе бързото достигане на Създателя то готов, балансиран от към недостатъци и преимущества стартов пакет в неговата раса.

Някакви други доводи можете ли да предложите в подкрепа или срещу която и да е от изложените тук теории?
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Отговори