Как ли изглеждат елфите?

Заповядайте в официалния форум на "Аксиом 16" или "Приключение с Меч и Магия". Това е втората българска ролева игра, излязла на пазара в средата на декември 2004 г. Тук можете да задавате своите въпроси за правилата или за светът (Магландия), да пишете своите коментари или да давате вашите предложения.

Модератори: hameleona, Модератори

Потребителски аватар
lowstef
Phantom Lord
Мнения: 476
Регистриран на: нед фев 06, 2005 8:00 pm
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнение от lowstef » ср дек 29, 2010 3:15 pm

Там им викат афроафриканци :P

Жив съм още, бе, даже ви понаглеждам сегиз-тогиз какви ги вършите. :wink:

ПП Забелязал съм, че елфите ми имат тенденция да приличат на момичето, в което съм влюбен към съответния момент. :roll:

А иначе как трябвало да изглежда нещо си е много тъпа тема. Нещото изглежда така, както си го представя автора. "Оригиналните" вампири би трябвало да са приличали повече на нещо такова, отколкото на модерните в момента гейчета, ама на - както си ги е представяла пачата, така ги е описала и после върви та се обяснявай.
Който ме харесва е прав! Който не ме харесва е прав! Който не му пука за мен не е прав!
The leather armies have prevailed
The Phantom Lord has never failed...
Fall to your knees and bow to the Phantom Lord

Потребителски аватар
Ro#|#
Войн
Мнения: 150
Регистриран на: чет май 05, 2005 6:41 pm

Мнение от Ro#|# » ср дек 29, 2010 5:07 pm

Може да ви се стори странно, но намирам почти всички картини на елфи, посочени горе за ужасяващо грозни. Това е май-малко любимата ми раса в Магландиум. Ако бях водещ, сигурно повечето лошковци щяха да са елфи, а не гоблини или гущери.
Nonsense! There is no shame in defeat as long as the spirit is unconquered!
My weapon is yours to command!

Потребителски аватар
Ro#|#
Войн
Мнения: 150
Регистриран на: чет май 05, 2005 6:41 pm

Мнение от Ro#|# » ср дек 29, 2010 5:10 pm

ПП Забелязал съм, че елфите ми имат тенденция да приличат на момичето, в което съм влюбен към съответния момент. Rolling Eyes
Това беше...красиво!
Nonsense! There is no shame in defeat as long as the spirit is unconquered!
My weapon is yours to command!

Отговори