Набиране на цялостен екип за допълнение и доработване на А16

Заповядайте в официалния форум на "Аксиом 16" или "Приключение с Меч и Магия". Това е втората българска ролева игра, излязла на пазара в средата на декември 2004 г. Тук можете да задавате своите въпроси за правилата или за светът (Магландия), да пишете своите коментари или да давате вашите предложения.

Модератори: hameleona, Модератори

Потребителски аватар
shizziss
Вречен
Мнения: 323
Регистриран на: съб мар 08, 2008 2:08 am
Местоположение: София
Контакти:

Набиране на цялостен екип за допълнение и доработване на А16

Мнение от shizziss » пет юли 09, 2010 5:50 am

Прави ми впечатление, че от известно време се правят опити за събиране на екипи от форумци, за работа по дадена тема. Греша ли, че всички активни потребители на форума от край време се опитват да предлагат промени и допълнения. Защо най накрая не се съберем и не решим какво точно в А16 куца и кое ни се струва бедно! Да свормираме екипи по всеки проблем и да намерим решение заедно. Докато един предлага нещо, а повечето се нахвърлят върху него не постигаме нищо... не е нужно да давам примери! За щастие тази практика все повече намалява и мисля че е време да се обединим около идеята да превърнем А16 от работеща система в перфектна всеобхватна система.

1. Вече се свормира един екип с организатор и координатор Хамелиона. Целта е обогатяване на Флората и фауната в Титания. Тук имам въпрос към него Хам няма ли да е най-добре като свормираш екипа да се направи отделен под форум на тази тема и потребителска група от членовете на екипа? За да може да постваме там нашите разработки и да ги доработваме когато всеки има възможност за това и отделно да комуникираме през скайп когато се засечем?

2. Исками се да се свормира екип за разнищване на въпроса със Пазарната икономика на Магландиум. Наистина аз в момента работя по цялостна разработка по темата но мисля че ръководител на екипа трябва да е някой с повече от мойте познания по икономика (аз имах 3).
Аксиом 16 "Древна магия на Титания"... Около 1456 година...
Само един Разказвач знае, какво ще стане, ако боговете се върнат, магията удави света, а старите континенти изплуват...
Следва продължение...

Отговори