Корабокрушенци... ---> Част 2

Форумна игра по Аксиом 16

Модератори: Mistral, Модератори

Отговори
Потребителски аватар
del_mtg
Войн
Мнения: 172
Регистриран на: ср фев 16, 2005 7:34 pm
Местоположение: Beyond the limits
Контакти:

Мнение от del_mtg » пон фев 20, 2006 10:26 am

Илидиан преглътна гордоста си и просто го последва като остана най-накрая с Артемис.
- Ама не те ли дразни тоя? Мислел ни за по-разбрани същества... Тоя какво очаква да направи един нормално любопитен човек, или дори елф, когато ги оставиш по средата на страннен магически кръстопът. Е аз лично не си падам по стоенето в неизвестност.
Изображение

Kid
Гвардеец
Мнения: 626
Регистриран на: пон дек 24, 2001 8:34 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Kid » ср фев 22, 2006 12:18 am

А пък в това време Илибринт се чудеше какво става и почеса по главата Евросия... барем се сети и измисли нещо мъдро:
- Така добре ли е? Или малко по грубичко го предпочиташ? - изкиска се тя тихичко.
"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът!"
П.С. Най-мразя да ми трият или променят съобщението!

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » ср фев 22, 2006 11:20 pm

Евросия пък върна жеста като си напълни шепи с дупето на Илибринт.
- Тука има повече бюрукрация отколкото и Западния съюз!!! А мрачника досега не бе забелязал че котака неговори човешки, а доно е забелязал че е котак иначе съвсем ще се шашардиса - засмя се тя.
- Айде ушав време е да разберем дали наистина се разпадаш на моного, много, много малки парченца когато минаваш през Пътищата - побутна Евросия илидиан и се огледа за камъче което да метне през арката, последния пътМе беше клъвнал сигурно пак щеше да подгони "целта".
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Mistral
Гвардеец
Мнения: 585
Регистриран на: съб дек 29, 2001 12:08 am
Местоположение: Фелла / Montreal
Контакти:

Мнение от Mistral » съб фев 25, 2006 7:56 am

Акабане направи знак да чакате пред една от арките (върху нормалните павета) и се приближи към намиращата се наблизо колона. Отвори мактата кутийка която бяхте забелязали преди малко и извади от нея наколко тънки предмета, приличащи на игли. Започна да оглежда колоната колоната.

Акрата мязаше да е изработена от камък, или по-точно от три монолитни, превиващи се един в друг такива, образуващи целия свод, от край до край. Колоната също изглеждаше монолитна, а цялата й повърхност бе инкрустирана в неразбираеми знаци.
"Аксиом16" - официален дом на фелинската раса...

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » съб фев 25, 2006 4:29 pm

Ситуацията си имаше най-правилен изход. Виждате ли, тоя Акабане не беше дори благодарил на Ме за дето отиде напред да разузнае. Изобщо в тая страна единствените опасности са тези, които сам можеш да ис създадеш. Така, Акабане беше местен и явно му беше писнало сам да си създава неприятности, та беше спрял. И ето - ако групата го следва и праив каквото той каже, поне докато не назрее бякой по-така конфликт, всикчо щеше да е перфектно (=възможно най-добро при дадени обстоятелства).
Казано по-кратко Ме изчака.
Отишъл принца при царя:
- Изпълних си обещанието, ето главата на дракона! А ще изпълните ли сега вашето?
- Да, ето ръката на принцесата...

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » съб фев 25, 2006 9:54 pm

- Тааа... смятате ли, че имаме някъв шанс да се измъкнем читави от това? - попита Ашли. После хвърли поглед към Евросия и каза - Не виждам смисъл да мяташ камъни по това, коте.

Потребителски аватар
Mistral
Гвардеец
Мнения: 585
Регистриран на: съб дек 29, 2001 12:08 am
Местоположение: Фелла / Montreal
Контакти:

Мнение от Mistral » нед фев 26, 2006 8:30 pm

Както си гледаше колоната, изведнъж с три резки движения Акабане вкара в нея "иглите".
Лъхна лек ветрец и арката се сля в единна синкава повърхност.
[sblock="еллафи 6 и повече"]- Е, елфче, сега можеш да минаваш.[/sblock] - сладникаво подхвърли Акабане.

пояснение за маговете, преди дори да сте попитали - никаква магия не усещате при отварянето на портала
"Аксиом16" - официален дом на фелинската раса...

Потребителски аватар
del_mtg
Войн
Мнения: 172
Регистриран на: ср фев 16, 2005 7:34 pm
Местоположение: Beyond the limits
Контакти:

Мнение от del_mtg » пон фев 27, 2006 9:04 am

Илидиан само изгледа презрително фелина и мина през синкавата материя.
Изображение

Потребителски аватар
dolar
Вречен
Мнения: 453
Регистриран на: чет апр 28, 2005 5:34 pm
Местоположение: Банкя
Контакти:

Мнение от dolar » пон фев 27, 2006 10:50 am

- Aбе тоя Илидиан да не луд да влиза там,- каза Андрия на другите от групата.- Ей, Илидиане, ... изчакай ме.
Последна промяна от dolar на пон фев 27, 2006 11:24 pm, променено общо 1 път.
Veni, vidi, vici
Skype - intermission644

Потребителски аватар
del_mtg
Войн
Мнения: 172
Регистриран на: ср фев 16, 2005 7:34 pm
Местоположение: Beyond the limits
Контакти:

Мнение от del_mtg » пон фев 27, 2006 8:37 pm

Той се обърна и се усмихна.
- Не не съм луд. Няма нищо страшно.
След това влезна на половина и подаде ръка на Андрия.
Изображение

Потребителски аватар
dolar
Вречен
Мнения: 453
Регистриран на: чет апр 28, 2005 5:34 pm
Местоположение: Банкя
Контакти:

Мнение от dolar » пон фев 27, 2006 11:25 pm

Андрия пое ръката на елфа затвори очи и пристъпи през портала.
Veni, vidi, vici
Skype - intermission644

Потребителски аватар
D3BEPA
Работник
Мнения: 120
Регистриран на: нед окт 02, 2005 3:15 am
Местоположение: Vorodor's Mansion
Контакти:

Мнение от D3BEPA » вт фев 28, 2006 10:30 pm

След като Артемис видя как Илидиан и Андрия изчезнаха в арката, той се приближи, протегна ръката си към арката сякаш искаше да провери дали е безопасно. След което пристъпи крачка напред и арката го погълна. "Каквото и да става влизам"- мислеше си Ентрери докато правеше крачката-" само с Илидиан споделяме общи интереси..."
Its drawn to the scent of screaming.

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » вт фев 28, 2006 10:48 pm

Ашли се усмихна (нещо не му беше ясно защо го прави, но тръгна към портала спокойно, преминанаполовина и протегна ръка към Евросия:
- Идваш ли?

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » ср мар 01, 2006 6:41 pm

- Ц! - нахили му се тя
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » ср мар 01, 2006 8:44 pm

Ашли се замисли, върна се и й каза:

- Амиии... тогава... ще ме принудиш да... - и после се опита да я хване през кръста и да я занесе до там.

Kid
Гвардеец
Мнения: 626
Регистриран на: пон дек 24, 2001 8:34 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Kid » пет мар 03, 2006 12:25 am

Илибринт ритна в задните части Евросия и с това подпомогна Ашли. После сякаш бе размислила се опита да я спре, да я хване за ръката, но...
"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът!"
П.С. Най-мразя да ми трият или променят съобщението!

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » пет мар 03, 2006 8:47 am

Me запя батална сцена, та да подпомогне и 2те страни в сборичкването :lol:
Отишъл принца при царя:
- Изпълних си обещанието, ето главата на дракона! А ще изпълните ли сега вашето?
- Да, ето ръката на принцесата...

Потребителски аватар
Mistral
Гвардеец
Мнения: 585
Регистриран на: съб дек 29, 2001 12:08 am
Местоположение: Фелла / Montreal
Контакти:

Мнение от Mistral » пет мар 03, 2006 10:58 pm

С дружни усилия, Илибринт и Ашли награбиха Евросия и потънаха в арката. Ме тъкмо доволно се подсмихна, когато някой деликатно го подбутна, запращайки го в полет през портала.
Акабане остана последен. Погледна безоблачното небе, промърмори нещо и сам пристъпи напред.

Групичката се озова отново се озова на бял свят. Някой дори намериха преживяването за малко разочароващо, защото освен лекия световъртеж, нищо друго не усетиха. Просто миг объркване, който на дали трая и част от секундата, и вече бяха от другата страна, намиращи са на площад, подобен на този на който допреди малко стояха. Стояха въру жълтите павета.
Ашли и Илибринт тъко се канеха да пуснат боричкащият се товар, когато Ме им връхлетя изодзад (без лоши намерения). Четиримата се строполиха на земята.

Площада бе като предишния, с няколко основни разлики. Първо, по-голям бе. Доста по-голям. Арките също май бяха повечко. В центъра на площада пък се разполагаше здание, което бе с размерите на средно голям замък, а и вероятно притежаваше подобни функции, въпреки малко странния си дизайн.
В сравнение с предишното място, това тук бе наистина уживено. Кервани се движеха насам-натам, войници също повечко се виждаха.

Акабане излезе последен от портала, и докато останалите зяпаха картинката наоколо, отиде до колоната и затвори прохода. След това привика екскурзиантите си встрани от обозначената настилка.
"Аксиом16" - официален дом на фелинската раса...

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » пет мар 03, 2006 11:06 pm

Ашли се надигна... или поне успя на третия опит - всички бяха върху него (не че беше лошо Евросия да е върху него ;), но Ме си го премазваше направо...) и не му беше кой-знае колко лесно.

Ставайки, той се огледа и се протегна, разтривайки врата си. Беше готов да изяде шамар или ритник от Евросия, а на лицето му се виждаше намек за закачливая усмивка...

Потребителски аватар
D3BEPA
Работник
Мнения: 120
Регистриран на: нед окт 02, 2005 3:15 am
Местоположение: Vorodor's Mansion
Контакти:

Мнение от D3BEPA » съб мар 04, 2006 12:42 am

- Хм......явно това нещо не работи- подхвърли Артемис, след като огледа пейзажа наоколо- И сега на къде...- каза отново Ентрери и лукава усмивка се изписа по лицето му, докато оглеждаше заобикалящата ги среда...
Its drawn to the scent of screaming.

Потребителски аватар
del_mtg
Войн
Мнения: 172
Регистриран на: ср фев 16, 2005 7:34 pm
Местоположение: Beyond the limits
Контакти:

Мнение от del_mtg » съб мар 04, 2006 10:31 am

Илидиан бе зарадван от методите за предвижване на фелините. Щом се озова на новия площат започна да се оглежда трескаво наоколо. Беше изумен от красивите постройки.
Изображение

Потребителски аватар
dolar
Вречен
Мнения: 453
Регистриран на: чет апр 28, 2005 5:34 pm
Местоположение: Банкя
Контакти:

Мнение от dolar » съб мар 04, 2006 5:43 pm

-Добре дошли в Коткоград. По-голям от Коткосел е нали. А да видите Коткополис. Тези котараци са просто безумни. Очаквах да ни върнат у дома.
Veni, vidi, vici
Skype - intermission644

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » съб мар 04, 2006 5:49 pm

Ашли подскочи, а една малка част на задинка му пулсираше. Обърна се и видя как Евросия изцъка укорително на Ме и поклати глава, гиганта изглеждаше по-объркан от обикновенно. След това пъстрата мушица прегърна през кръста Илибринт и й прошепна:
- Ще ми падниш довечера малко демонче!
Изтупа се и разва пърстото си наметало театрално.
- Ушав, питай коткоглавия кога се очаква да стигнем шефката! - подвикна тя на Илидиан.
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » съб мар 04, 2006 9:09 pm

Ашли мина тактически зад Евросия, уж да каже нещо на Ме. Момичето подскочи стреснато, когато Ашли нацели с ръка съблазнителната мишена, която беше видял... После добави:

- Гледай ти да не ми паднеш на мен, миличка. - Усмивката му не вещаеше нищо хъм... приятно едва ли щеше да е най-точния израз, но определено отправяше предизвикателство.

:):)

Потребителски аватар
Mistral
Гвардеец
Мнения: 585
Регистриран на: съб дек 29, 2001 12:08 am
Местоположение: Фелла / Montreal
Контакти:

Мнение от Mistral » нед мар 05, 2006 8:25 am

Групичката се поотдалечи встрани от портата, а Акабане май не бързаше много да им прекъсва простотиите. По едно време обаче в безразбора настъпи кратка пауза и фелина реши да се възползва. Заговори с нормалния си благо-хаплив, лукав тон.
- Сега, като се поозаптихте малко, седнете да ви кажа някоя и друга мъдра дума - каза той, съвсем ясно и разбираемо на Езикът.
"Аксиом16" - официален дом на фелинската раса...

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » нед мар 05, 2006 10:44 am

Евросия седна или можеби падна на земята не бе особенно долувима разликата. Мигаше на парцали с леко отнорена уста.
[sblock="за `секи дет` отбира поне малко Елафи (Еллафи 7, зарад кофти произношението)"]- Аз говори елафи, той говори Езика! Къде го близкия знахар?[/sblock]
След това се огледа кой ще й подаде ръка да се изправи в случай че се налагаше и подвикна към Илидиан:
- Ушав, мачароко туку що ти ****** школата по елафи дет` се канеше да откриваш! - при товаа с такава широка усмивка, че елфът успя да си представи как главата й бива разполувена от нея.
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
del_mtg
Войн
Мнения: 172
Регистриран на: ср фев 16, 2005 7:34 pm
Местоположение: Beyond the limits
Контакти:

Мнение от del_mtg » нед мар 05, 2006 10:58 am

Илидиан зяпна, когато Акабане заговори. Нямаше да се изненада много ако се окажеше, че тоя може и да чете мисли. Бяха му нужни няколко секунди да си събере челюстта и да се опомни. Май щеше да се наложи да се извини за някои неща на Акабане. Той отиде и подаде ръка на Евросия, като уж небрежно заговори на фелина:
- Ти значи през цялото време си разбирал какво говорим?
Изображение

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » нед мар 05, 2006 3:28 pm

- Мдааа... а аз се опитвах конспирации да въртя... - промърмори Ашли, докато помагаше на Евросия да се изправи...

Потребителски аватар
gil-galad
Кадет
Мнения: 233
Регистриран на: съб фев 26, 2005 2:19 pm
Местоположение: София

Мнение от gil-galad » нед мар 05, 2006 4:40 pm

Нищо чудно.-проговори Йонис.-Невероятната им "технология" би трябжало да ни наведе на мисълта,нали...?

Потребителски аватар
dolar
Вречен
Мнения: 453
Регистриран на: чет апр 28, 2005 5:34 pm
Местоположение: Банкя
Контакти:

Мнение от dolar » пон мар 06, 2006 3:42 pm

dolar написа:- Има от какво. Да сте си помисляли че може случайно знае човешки. И да разбира плановете ви?
" Са да не кажат че съм ги предопредила. "
Veni, vidi, vici
Skype - intermission644

Отговори