Корабокрушенци... ---> Част 2

Форумна игра по Аксиом 16

Модератори: Mistral, Модератори

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » нед мар 19, 2006 9:47 am

Eвросия съсредоточено разглеждаше знаменцето и препипваше пъстрото си наметало, когото Ашли я повика тя само промърмори "за тебе винаги сладък", но продължи да въши таз несвойствена работа.
- Ахаа - извика засмяно тя по едно време - знаех си аз че го имам това нещо.
После с малко прекалена церемонялност показа на станалите комбинацията от оранжево и зелено на подплатата на наметалото си, там имаше дори няколко бели капки, ако имаш достатъчно въображение. Точно тагава Панса започна да съска нещо на Андрия за чиито повод Евросия остана в блаженно невединие.
- Уау - подскочи тя в страни при появата на светлинките, после предпазливо пробва да застъпи някоя с краче.

ако не я тресне тока или нещо такова, в което се съмнявам... :
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
dolar
Вречен
Мнения: 453
Регистриран на: чет апр 28, 2005 5:34 pm
Местоположение: Банкя
Контакти:

Мнение от dolar » нед мар 19, 2006 12:48 pm

- Ще говорим за това после,- каза Андрия и започна да гледа внимателно действияа на светлинките.
Veni, vidi, vici
Skype - intermission644

Потребителски аватар
Mistral
Гвардеец
Мнения: 585
Регистриран на: съб дек 29, 2001 12:08 am
Местоположение: Фелла / Montreal
Контакти:

Мнение от Mistral » нед мар 19, 2006 8:39 pm

Крачето на Евросия се насочи към една от светлинките инаправи контакт с нея миг след като самата слетликна се превърна в крак. Лилав на цвят крак, крак доста по-голям от този на Евросия.
- Арррр! - гръмко обяви притежателя на кръка и сведе поглед към Евросия. Самата Евросия, вдигайки поглед нагоре, си даде сметка, че нещото е мъжко и доста добре екипирано - заключение, до което тя достигна доста бързо, защото съществото бе голо.
- Панса? - изсъска Миландрел.
- Хей, не аз го докарах това - отвърна Панса, който бе не по-малко стъписън.

За добро или лошо, тавана на стаята бе доста висок, защото "това" се извисяваше поне два метра и половина. Бе с хуманоидна форма, тъмно лилава кожа и овенчани с дълги нокти две мускулести ръце. Няколко пипала излизаха от гърба му, костни шипове овенцаваха раменете му, а лице на създанието само потвърждаваше, це цялото нещо вероятно бе излязло от нечий кошмар.
"Аксиом16" - официален дом на фелинската раса...

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » нед мар 19, 2006 9:40 pm

Ашли скочи на крака и бързо избута Евросия назад. Никой не знаеше дали съществото е добронамерено или не.
- Спокойно! Може да е просто... ъъъ... домашно куче или нещо такова.

Потребителски аватар
del_mtg
Войн
Мнения: 172
Регистриран на: ср фев 16, 2005 7:34 pm
Местоположение: Beyond the limits
Контакти:

Мнение от del_mtg » нед мар 19, 2006 10:43 pm

Илдиан само се обърна към създанието. Не изглеждаше стреснат, а по-скоро учуден. Какво ли беше това?
Изображение

Потребителски аватар
dolar
Вречен
Мнения: 453
Регистриран на: чет апр 28, 2005 5:34 pm
Местоположение: Банкя
Контакти:

Мнение от dolar » нед мар 19, 2006 10:48 pm

- Уоу!
Това бяха единствената дума които тя каза. Тя продължи да отстъпва назада въпреки е беше стигнала до стената.
Veni, vidi, vici
Skype - intermission644

Потребителски аватар
Mistral
Гвардеец
Мнения: 585
Регистриран на: съб дек 29, 2001 12:08 am
Местоположение: Фелла / Montreal
Контакти:

Мнение от Mistral » нед мар 19, 2006 11:39 pm

С един широк замах, "това" се опита да отнесе главата на Ашли, но не уцели. Създанието се олюля, изглеждаше замаяно.
"Аксиом16" - официален дом на фелинската раса...

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » пон мар 20, 2006 12:19 am

мдааа, Ме определено очакваше мацката да влезе, а не някакво лилаво говедо. Това беше неочаквано. Ама толкова неочакваано и стряскащо, че Ме изключи и подкара на автопилот.
Ръцете на младия гигант се плъзнаха, сваляйки мегическата китара от гърба му и оставайки на струните. Без да иам време да си прочисти гърлтоо или да се разпее Ме Тъл подхвана крясък, толкова плътен и контролиран, че си личеше че гиганта бе трениран в изкуството да ползва гласа си. И плашещото беше, че силата на звуак се усилваше още!

[sblock="Драконис инферни"]
ползвам си китарата за +2

Немагическа. Всява чувство за могъщество с източник певеца. Служи като страх в битка, акто бонус към заплахи извън нея. Сила на песента (СУ+3д6; равно е и на успех+16) срещу 16+псу. Успех->шок
[/sblock]

Ако не се уплаши това "нещо" определено ще да е някаква безмозъчна купчина мускули и то магически.
Отишъл принца при царя:
- Изпълних си обещанието, ето главата на дракона! А ще изпълните ли сега вашето?
- Да, ето ръката на принцесата...

Потребителски аватар
Mistral
Гвардеец
Мнения: 585
Регистриран на: съб дек 29, 2001 12:08 am
Местоположение: Фелла / Montreal
Контакти:

Мнение от Mistral » пон мар 20, 2006 1:42 am

Забравило за Ашли, изчадието бавно се извъртя към Ме.

Вактамш се разбуди и първата му реакция бе да се опита да се слее със стената.
Панса отстъпи крачка назад и подхвана магия.
Миландрел също се изправи и започна да реди някакви думи.

Изчадието леко се приведе и нададе рев, напълно засенчващ шумотевицата на Ме. Шиповете на раменете му сякаш се одължиха, а четирите пипала на гърба му набъбнаха, достигайки по размер ръцете на създанието.

Ако не друго, тоя рев поне трябваше да са го чули в цялото здание.

Изображение
Ако съм забравил да разположа някой, да се разполага сам. И прощавайте, че не е на кирилица.
Гледам, забравил съм и обозначенията за полетата: вертикалата са от А до Г, хоризонталата сас цифри.
"Аксиом16" - официален дом на фелинската раса...

Потребителски аватар
del_mtg
Войн
Мнения: 172
Регистриран на: ср фев 16, 2005 7:34 pm
Местоположение: Beyond the limits
Контакти:

Мнение от del_mtg » пон мар 20, 2006 9:34 am

Илдиаин се беше научил да се самоконтролира доста по-сполучливо. Засега нямаше големи възможности, тъй като обстановката беше прекалено тясна и чуплива. Щеше да е добре да изведат това чудовище навън. Все пак елфът започна да произнася някакво заклинание.

Илдиан прозинася магическа стрела.
Изображение

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » пон мар 20, 2006 11:23 am

Ашли Риот; Меч Стоманен 16; 5з. сечаща; Защита: 11/17, абсорбация на бронята Щ/3. ТД 13; Възможна умора 5, натрупана умора (до сега) 0, Издръжливост - 5; Живот 50

Ашли извади меча си и нададе Боен вик. За пръв път в живота си просто изливаше цялата си ярост и воля за победа, както и воля, в просто един вик. (13ТД)
Последна промяна от hameleona на вт мар 21, 2006 1:18 pm, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
gil-galad
Кадет
Мнения: 233
Регистриран на: съб фев 26, 2005 2:19 pm
Местоположение: София

Мнение от gil-galad » пон мар 20, 2006 12:03 pm

МА:7(8 ) ТМ:124;Използвам заклинание Светкавица Считам, че си ползваш всичките ТД, щом не казваш колко. За в бъдеще, давай ми и по-подробно каква щета ти нанаса магията, че да не се ровя аз.

Както си стоеше мирно и тихо, Йонис скокна на крака.Не бе очаквал, че някой въобще може да им стори нещо тук.Но сега това нямаше значение.Трябваше да спаси приятелите си и най-вече да се погрижи за Ашли.Вдигна ръце и започна да прави странни форми с тях.По дланите му започнаха да подскачат искрици...

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » пон мар 20, 2006 2:00 pm

Евросия си пое дъх и поде "Бойна песен" За тримата войводи изправили се срущу змея, за смелоста и любовта, за великата победа, за доблеста и честа.

12+3з. -16= Успех, Усп/2 покачва с толкова "Атаката" и БЗ
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
dolar
Вречен
Мнения: 453
Регистриран на: чет апр 28, 2005 5:34 pm
Местоположение: Банкя
Контакти:

Мнение от dolar » пон мар 20, 2006 4:24 pm

Андрия не помръдна от мястото си. Тя все още вярваше че това е тест. Знаеше че може би я е хванала параноята, но все пак имаше основания, тъй като чудовището не нарани Ашли. А и стените, според Панса бяха отстъкло.
Veni, vidi, vici
Skype - intermission644

Kid
Гвардеец
Мнения: 626
Регистриран на: пон дек 24, 2001 8:34 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Kid » вт мар 21, 2006 1:46 am

Илибринт изучаваше околностите. Започна да оглежда стените, помещението, вратата (къде се намира, че не разбирам нещо?!)... Пипалата на гадинката никак не й харесваха. И за това и тя реши да вкопчи в Миландрел с две ръце, което най-вероятно му пречеше да се концентрира, и го задърпа към вратата, твърдо решена (За сега!) да го спаси...

(Ами общо взето освен оглеждането и разглеждането, и преченето на Миландрел, не правя този рунд нищо друго)
Миландрел изтърпя стойчески грижите на Илибринт. Тоя елф май бе по-стабилен и от скала. Не помръдна и сантиметър, нито прекрати напева си.
Тавана си бе като стените, същото бледо зелено, което сега изглеждаше бая по-черно. Поне в стаята бе престанало да се смрачава - всичко све още се виждаше прилично добре. Това, което Илибринт забеляза бе, че не забелязва вратата. Очертанията и се бяха слели със стената.
"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът!"
П.С. Най-мразя да ми трият или променят съобщението!

Потребителски аватар
Mistral
Гвардеец
Мнения: 585
Регистриран на: съб дек 29, 2001 12:08 am
Местоположение: Фелла / Montreal
Контакти:

Мнение от Mistral » вт мар 21, 2006 8:48 am

Ашли надава боен вик (дава ви +2 шанс, реакция, базова защита и използване на умора - това Ашли можеше и сам да си го каже).
Съществото се развърта в обратната посока, первайки Ашли през стомаха, захвърляйки го чак до бюрото (на Б5, коленичил си; бронята ти е преодоляна, нанесена ти е 19 трошаща щета)
Магическата стрела на Илидиан се забива в създанието, последвана малко по-късно от светкавицата на Йонис. На съществото обаче това май не му прави голямо впечатление.
Андрия зяпа събитията, Артемис също. Той също така се сеща да си изтегли ятагана, макар да не изпитва нетърпение да се приближи до... "нещото".
Панса продължаваше заклинанието си.
"Бойната песен" на Евросия някак се оказа изключително вдъхновяваща (дава ви +6 атака).
В ръката на Миландрел се появи дълго, полупрозрачно синкаво острие.
- Ще ме пуснеш ли, или сам да те одтеля? - попита той Илибринт. Тонът му бе също толкова леден, колкото погледът му и мечът който елфа държеше.

Лилавото изчадие впери поглед в Евросия. На нея пък й се стори, че пипалата на гърба на създанието не бяха единственото нещо, което е набъбнало.

Начало на втори рунд.
"Аксиом16" - официален дом на фелинската раса...

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » вт мар 21, 2006 1:26 pm

Ашли Риот; Меч Стоманен 18 (+6 от Бойната песен); 5з. + 2 сечаща; Защита: 11/18, абсорбация на бронята Щ/3. ТД 13; Възможна умора 5, натрупана умора (до сега) 0, Издръжливост - 5; Живот 50 - 19

Ашли стана (1ТД), спусна се между създанието и Евросия и замахна с меча (3ТД+6+1 = 10ТД)

(оставям си 3ТД и Умора за Активна защита. Ако мога парирам, ако ли не ползвам Отклон или както беше там :roll: )

(Тази щета след абсорбацията ли е или преди нея? - абсорбцията не играе в случая, надхвърлиха ти бронята)
Последна промяна от hameleona на вт мар 21, 2006 9:11 pm, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
dolar
Вречен
Мнения: 453
Регистриран на: чет апр 28, 2005 5:34 pm
Местоположение: Банкя
Контакти:

Мнение от dolar » вт мар 21, 2006 4:22 pm

Андрия продължи да гледа. Сякаш имаше какво да прави де, без нейния меч.
- Проверете от какво поема най-голяма щета. Може да е от някоя клас магии. А подозирате ли че ударите ви може би го уголемяват.
Последна промяна от dolar на вт мар 21, 2006 4:23 pm, променено общо 1 път.
Veni, vidi, vici
Skype - intermission644

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » вт мар 21, 2006 5:58 pm

Me запява Мачкай коли троши!

[sblock]1. Мачкай, коли, троши
Песента много сериозно надъхва всики в радиус от СУ метра, увеличавайки силата им с (успех) и намаляйки интелекта им с (успех)/2т. В магическия си вариант певецът заплаща по (успех)*3 ТМ на рунд (1ТМ при неуспех), но има правото да избира в/у кои цели в обсега да се проектира ефекта (разбира се увеличаването на сила и намаляне на интелект си вървят ръка за ръка).
[/sblock]
Последна промяна от Miro на ср мар 22, 2006 7:46 pm, променено общо 1 път.
Отишъл принца при царя:
- Изпълних си обещанието, ето главата на дракона! А ще изпълните ли сега вашето?
- Да, ето ръката на принцесата...

Kid
Гвардеец
Мнения: 626
Регистриран на: пон дек 24, 2001 8:34 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Kid » вт мар 21, 2006 7:16 pm

Илибринт чак пусна Миландрел от изненада, че я няма вратата никъде. "Кучка" помисли си тя ядовито, а после се поправи сама "Кочка", като започна да опипва стените внимавайки да не я докачи някое пипало.

Целия рунд ще търся вратата или изхода. Може би е просто илюзия? Освен това интелект 9, да си спомня къде е била самата врата?! спомняш си къде е била, търсиш
"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът!"
П.С. Най-мразя да ми трият или променят съобщението!

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » ср мар 22, 2006 4:45 pm

Евросия допя коплета: "Не съм аз твайта изгора, не си ти моя рицар чаровен" и отстъпи назад към бюрото (3+2=5ТД), а след това преосмисли положението.

В рунда Евросия продължава ефекта на тази песан и отстъпва назад, ако Ашли пак го зашаматят ползва умора и останалите и ТД за да запее друга "бойна песен", но този път да покачи БЗ. (-4)+3з=Х, Х/2=+БЗ. Ако момъка се отърве без нови травми отстъпва още малко назад, без да внася нови песни ;)
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Mistral
Гвардеец
Мнения: 585
Регистриран на: съб дек 29, 2001 12:08 am
Местоположение: Фелла / Montreal
Контакти:

Мнение от Mistral » ср мар 22, 2006 11:18 pm

Мечът на Ашли намери гърдите на създанието, оставяйки кървава следа.
Създанието се приготви да отвърне на дразнителя, но преди да успее да го направи, Миландрел се оказа зад кърба му и с рязък замах отсече едно от пипалата. Съществото се извъртя и отправи яростен удър към новата мишена. Елфът успя да блокира атаката, но въпреки това силата й го отхвърли настрани. Миландрел прелетя право пред Артемис, което накара закачуления отново да премисли как да подходи.
Ме запява своята "песен" (успех 3).
Вактамш постави стрела на тетивата на лъка си и се прицели.
Илибринт намери очертанията на вратата. Там си бяха. Очуди се обаче, как чак сега си дава сметка за други две неща: първо, цвета, а май и материала на вратата, бе същия като този на стените, и врото - от тази страна дръжка нямаше.
Йонис и Илидиан повториха заклинанията си. И този път, изчадието сякаш изобщо не обърна внимание на магиите. Вместо това, то тръгна след Миландрел, но зърна Евросия и се пренасочи към нея.
Тъкмо щеше да се нахвърли върху й, когато Панса приключи заклинанието си. Очудване се изписа по лицето на изчадието, скреж покри тялото му. Това обаче явно бе достатачно само за да го забави. Панса подхвана ново заклинание.

Изображение
Начало на трети рунд.
"Аксиом16" - официален дом на фелинската раса...

Kid
Гвардеец
Мнения: 626
Регистриран на: пон дек 24, 2001 8:34 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Kid » чет мар 23, 2006 12:39 am

Едно тихичко "Аха, така ли било" се отрони от устата на Илибринт, тя се огледа и след като видя, че слузестото е насочило вниманието си в друга посока бръкна в торбата си, извади кинжал и започна да човърка по "вратата" съсредоточено.
"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът!"
П.С. Най-мразя да ми трият или променят съобщението!

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » чет мар 23, 2006 1:19 pm

[Дава на всички, които до сега не са изричали заклинание получават +3 сила и -1 интелект. Създанието нищо не получава. ? защото според описанието ти на песента му дава и на него... не, че има голямо значение де]

Ме продължи песента си, като се огледа за нящо плътно и удобно за да замери създанието с него. Ако не - подхваща магия "магическа стрела".
Нищо с което да замериш създанието няма наблизо, освен ако не броиш Илибринт. И правилно ли разбирам, че ще се опитваш да пееш и да правиш заклинание едновременно?

Песента по описаниеот в двата поста общо ми е "магическия й вариант" за 18 мана до тука. Ако песента влиза в ефект "от следващия ход" значи този и следващия посочените персонажи имат бонуса. Правя магическа стрела с макс концентрация след като си допея песента (прекъсвам песента).

Ма2 + 2 от концентрация + 3д6 >? 16, ползвам и късмет, който е 3.
Последна промяна от Miro на чет мар 23, 2006 11:42 pm, променено общо 1 път.
Отишъл принца при царя:
- Изпълних си обещанието, ето главата на дракона! А ще изпълните ли сега вашето?
- Да, ето ръката на принцесата...

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » чет мар 23, 2006 2:15 pm

Ашли Риот; Меч Стоманен 18 (+6 от Бойната песен); 5з. + 2 сечаща; Защита: 11/18, абсорбация на бронята Щ/3. ТД 13; Възможна умора 5, натрупана умора (до сега) 0, Издръжливост - 5; Живот 50 - 19

Ашли се приплъзна отново между Евросия и създанието. (2 ТД) После отново замахна към създанието.

(В случай, че ударя успешно използвам Разпаряне: За 4Точки мана, 4ТД и - 4БЗ нанасям отново 4зара щета.)

Потребителски аватар
dolar
Вречен
Мнения: 453
Регистриран на: чет апр 28, 2005 5:34 pm
Местоположение: Банкя
Контакти:

Мнение от dolar » чет мар 23, 2006 9:53 pm

-Някой сучайно да има второ оръжие. Че се опитам да издълбая стената. Или да пробия дупка.
Veni, vidi, vici
Skype - intermission644

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » чет мар 23, 2006 11:49 pm

Евросия, бе шашардисана от упорството на Ашли да си намери белята... дозипя коплета: "Секи удар е фатален, но е сал веднъж, изхода къде е славен време е за настъпление назад!" (3ТД) след което припна зад бюрото (В6 - 5ТД) и пробва да го изтърбуши.

Евросия пробва да отвори вратички или чекмеджета или там каквото има та белким намери нещо полезно за останалите с ТД, в слючай на опасност може и умора да ползва.
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Mistral
Гвардеец
Мнения: 585
Регистриран на: съб дек 29, 2001 12:08 am
Местоположение: Фелла / Montreal
Контакти:

Мнение от Mistral » пет мар 24, 2006 6:42 pm

Илибринт извади кинжал и започна да човърка по "вратата" съсредоточено. Вратата безцеремонно отказа да съдейства...
Ме продължаваше песента си...
Андрия поиска оръжие, но никой май дори не я чу...
Вактамш освободи стрелата, тя полетя грациозно и... рикошира от рамото на изчадието...
Ашли се приплъзна отново между Евросия и създанието...
Миландрел се стрелна към създанието и заби меча си в гърба му. Острието се показа през лилавите гърдите. Изчадието извреща. Елфът се опита да измъкне оръжието, но то някак са бе заклещило. Миландрел отскочи назад...
Евросия тъкмо приключи коплета и се насочи към прикритието на бюрото...
Това привлече вниманието на избеснелия противник. С нечовешка сила, изчадието се пресегна и заграби песнопойката. Сякаш тя бе перце, нещото се извъртя и със все мощ я запрати към Миландрел. Елфът успя да се отдръпне настрани. Артемис нямаше този късмет. Импровизирания снаряд го подкоси, и след кратко приплъзване по пода се заби в стената. (от цялото премеждие, Евросия търпи общо 29 тъпа щета)...
Чудовището бе обърнало гръб на Ашли, и той не пропусна момента. Наследственото острие на рода Риот също се показа прес гърдите на изчадието. Нещото се олюля, едното му коляно поддаде.
"Три за късмет", каза си Йонис. Ашли успя да измъкне оръжието си, миг преди светкавицата да достигне целта си...
Панса също довърши заклинанието си. Въздуха под съществото изригна с рев, залепвайки го с трясък за тавана...

Щом вихъра престана, изчадието се строполи на земята. Ръката му помръдна конвулсивно... и спря.
Край на трети рунд
"Аксиом16" - официален дом на фелинската раса...

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » пет мар 24, 2006 9:35 pm

Ашли Риот; Меч Стоманен 18 (+6 от Бойната песен); 5з. + 2 сечаща; Защита: 11/18, абсорбация на бронята Щ/3. ТД 13; Възможна умора 5, натрупана умора (до сега) 0, Издръжливост - 5; Живот 50 - 19

Ашли се приближи до създанието и се вгледа в него. После за по-сигурно заби меча си в главата му (Атака 24 - 8 = 16) После се затича към Евросия за да види дали е добре.

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » пет мар 24, 2006 10:13 pm

47-29=24ТЖ + 6ВЩ
- "** ** *** ****** ****** ***** ***** ***** ******" - до пя следващия коплет Евросия и с радост прие помща на Ашли. За да не прекъсва песента вметна и коплета: "Илибрит, демоните да те горят, таз врата отови, да извия врата на оназ котка чорлавааа!"
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Отговори