Корабокрушенци... ---> Част 2

Форумна игра по Аксиом 16

Модератори: Mistral, Модератори

Отговори
Потребителски аватар
Mistral
Гвардеец
Мнения: 585
Регистриран на: съб дек 29, 2001 12:08 am
Местоположение: Фелла / Montreal
Контакти:

Мнение от Mistral » пон яну 09, 2006 2:58 am

Домакина изчака търпеливо другите да приключат да говорят. Дори и не тръпна при думите на Евросия
[sblock="Еллафи 5 или повече"]- Да, предположих, че казва нещо заучено. С толкова групо и неестествено произношение, нама как другак да е. Въпреки това, внимавайте в думите си. Ние тук държим на словата и такава обида би довела до сериозни последствия. Инак, не съм сигурна какво точно смятате за мускулеста, нито коя е Гертруд, нито пък що е това "трол". Утре ще ви заведем при останалите, ще видите кой е там и кой не. А за екипировката ви... доста неща бяха разпръснати по брега. Някой бяха откарани, други все още са в нашия склад. Според закона обаче ще трябва първо да докажете че са ваши, ако искате да си получите каквото и да било. В сегашното положение, това няма да е лесно.[/sblock]
На вратата се почука.
[sblock="Еллафи 5 или повече"]- Вечерята ви е готова, ще ви я донеса и тогава ще продължиме разговора.[/sblock]
Съобщи домакина и излезе.
"Аксиом16" - официален дом на фелинската раса...

Kid
Гвардеец
Мнения: 626
Регистриран на: пон дек 24, 2001 8:34 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Kid » пон яну 09, 2006 11:04 am

Илибринт се събуди в този момент. Огледа се. Хвана се за главата каза едно "Оооох" и затвори очи. После бавно ги отвори и се огледа отново.
- Някой би ли ми казал какво става тук? И къде са ми нещата също?! Не помня да съм се събличала!
"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът!"
П.С. Най-мразя да ми трият или променят съобщението!

Потребителски аватар
gil-galad
Кадет
Мнения: 233
Регистриран на: съб фев 26, 2005 2:19 pm
Местоположение: София

Мнение от gil-galad » пон яну 09, 2006 4:04 pm

Йонис се обърна към Илибринт и й съобщи:
-В момента сме на гости на някакво странно създание,говорещо...хмм...май на Еллафи и явно е решило,че ще е по-добре ако останем без дрешки.Много ми се иска,обаче,да разбера подробности.-добави той към говорещите Еллафи.

Потребителски аватар
del_mtg
Войн
Мнения: 172
Регистриран на: ср фев 16, 2005 7:34 pm
Местоположение: Beyond the limits
Контакти:

Мнение от del_mtg » пон яну 09, 2006 6:48 pm

След като жената излезе Илидиан каза тихо на останалите:
- Мисля, че няма от какво да се боим...или поне на този етап.
Изображение

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » пон яну 09, 2006 6:57 pm

[sblock="за тези с Галаса над 12"]Ще те удоша на собствените ти черва докато ям все още биещото ти сърце пред теб![/sblock] - Каза Евросия и добави - Или в превод: "Ще поживеем ще видим", както казваше Монцит. Дано не е потънала гадната скала - пооклюма тя
- Хайде първа да хапнем пък после ще разберам защо любезните ни домакини не говорят човешки! Храната пристига, а Илибринт по-добре стой наметната с одялото!
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
dolar
Вречен
Мнения: 453
Регистриран на: чет апр 28, 2005 5:34 pm
Местоположение: Банкя
Контакти:

Мнение от dolar » пон яну 09, 2006 8:21 pm

-И сега какво? Ще я чакаме да се върне ли?
След тези думи Андрия отиде до вратата и се огледа в другата стая... или поне се опита, защото вратата любезно отказа да се отвори. Бравата, доколкото можеше да се нарече брава, май бе конструирана доста различно от всичко, което Андрия бе виждала до момента.
Veni, vidi, vici
Skype - intermission644

Потребителски аватар
Mistral
Гвардеец
Мнения: 585
Регистриран на: съб дек 29, 2001 12:08 am
Местоположение: Фелла / Montreal
Контакти:

Мнение от Mistral » пон яну 09, 2006 9:34 pm

Андрия се поколеба как да постъпи. В този момент вратата се отвори, карайки я да отстъпи леко назад. Видя, че в другата стая бе също толкова тъмно, колкото и тук. Преди да каже каквото и да е, в ръцете и се озова поднос с няколко чинии димяща... ммм, миришеше на рибена супа. На жената не и оставаше друго, освен да раздаде блюдата.
[sblock="Еллафи 5 или повече"] - Предполагам, предпочитате да ядете на светло.[/sblock]
Фигурата извади нещо от джоба си и го остави на пода. Оказа се малък камък, който изпълни стаята с мека светлина.
[sblock="Еллафи 5 или повече"] - Срамото ще е да ви изстине супата.[/sblock]
- каза домакинята, защото "гостите" бяха забравили за яденето и вперили погледи в нея.

[sblock="само за тези, които са в стаята и са будни"]
Изображение
... дори си имаше и опашка. Дрехите й бяха необичайни и макар простички на вид - отлично скроени. Туниката, или каквото бе там, свършваше малко над колената, бе цепната от двете страни. Носеше панталони и някакви странни обувки, които не покриваха пръстите.
Не изглеждаше да е въоръжена.
Стоеше си съвсем спокойно, сякаш всичко си бе в редът на нещата.
[/sblock]

извинявам се за калпавия ми скенер и неумелите драсканици
"Аксиом16" - официален дом на фелинската раса...

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » пон яну 09, 2006 10:16 pm

- Ъъъъ, изглежда апетитно - смутолеви Евросия след малко като тръста глава - Илидиан, увери я, че след като си починем се някак ще успеем да премахнеп проклятието което са хвърлили въху й! Айде останалите стига сте запали, се едно не сте виждали нито брадати нито рогати жени... на горкото момиче явно й се е случило нещастие. - Евросия разбуди Илибринт и й подаде съденката с чорба.
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
del_mtg
Войн
Мнения: 172
Регистриран на: ср фев 16, 2005 7:34 pm
Местоположение: Beyond the limits
Контакти:

Мнение от del_mtg » пон яну 09, 2006 10:28 pm

За първи път от доста време Илидиан изпадна в гръмогласен смях (и леко го заболя далака). Това не му беше особено присъщо, но Евросия можеше да бъде доста забавна. През смях добави:
- Ооо. Разбирасе, че всички ще и помогнем, но засега по-добре да хапнем. Аз сам ще разбера какво е това проклятие.
Илидиан почна да си върти ръцете в толкова странни форми, че човек би си помислил че призовава бог. След отва изрече някакви неразбрани думи и си придаде ужасен вид на лицето.
- Ужас! Боя се, че няма спасение от това проклятие, Евросия. За това пък можеш спокойно да хапнеш.

[sblock="за тези с елаффи 5 или повече"]- Яденето изглежда много апетитно на мен и моята приятелка. Убеден съм, че е и също толкова вкусно.[/sblock]
Изображение

Kid
Гвардеец
Мнения: 626
Регистриран на: пон дек 24, 2001 8:34 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Kid » пон яну 09, 2006 10:42 pm

Илибринт пое съдината и като за малко не я изпусна от изненада. Тя гледаше странната жена втренчено известно време, макар да осъзнаваше, че не трябва да го рпави.
- На мен ли така ми се струва или това е полу-жена полу-котка?
След като странната жена-котка не бързаше да излезе от стаята все пак тя се огледа за да разбере кой беше в стаята освен нея. (ако може официално, че му изгубих дирята вече?! -> Илибринт, Йонис, Илидиан, Ашли, Андрия, Евросия)
След това придърпа одеалото към себе си и започна да се храни. После както си беше с одеалото наметната (като с хавлия след баня!) стана и обиколи помещението (какво има вътре? Нещо от екипировката ми/ни? писах горе какво; не, няма ви екипировката).
"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът!"
П.С. Най-мразя да ми трият или променят съобщението!

Потребителски аватар
dolar
Вречен
Мнения: 453
Регистриран на: чет апр 28, 2005 5:34 pm
Местоположение: Банкя
Контакти:

Мнение от dolar » вт яну 10, 2006 12:40 am

-Дайте да ядем. Много съм гладна. Хм, това същество ми напомня на нещо (възможно ли е да е... - Легенда и дравни истории са и на 6 -> никактв шанс да е чувала/чела каквото и да е било, дори и на 10 да беше).
Андрия се напрегнато се замисли докато ядеше и ... не се сети нищо.
Последна промяна от dolar на вт яну 10, 2006 11:11 am, променено общо 1 път.
Veni, vidi, vici
Skype - intermission644

Потребителски аватар
Mistral
Гвардеец
Мнения: 585
Регистриран на: съб дек 29, 2001 12:08 am
Местоположение: Фелла / Montreal
Контакти:

Мнение от Mistral » вт яну 10, 2006 7:25 am

Домакинката ги понаблюдава с любопитство как се хранят, послуша говора им. След което се обърна със спокоен тон към Илидиан.
[sblock="за тези с елафи 8 или повече"]- Ще ме извините, че не се запознахме подобаващо. Ила се зова, аз съм тукашния... - спря за малко, опитвайки се явно да намери подходящата дума, но се отказа - ...сейжика. Любопитно би ми било да науча повече за вас и спътниците ви, но на дали ще имаме време за това. Другите корабокрушенци също добре се възстановиха, така че утре ще пристигне ескорта ви. Ще изчакам да приключите с вечерята и ще ви оставя да поспите. Утре ви чака дълъг ден.[/sblock]
"Аксиом16" - официален дом на фелинската раса...

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » вт яну 10, 2006 2:59 pm

- Илидиан, мислех че ти си най-добрия маг!? Дори Хелена изглеждаше че ти се възхищава! - подхвърли му Евросия докато събраше супичката поради липса на прибори, явно домакините им небяха особенно заможни (всъщност толкова бедни бяха, че като украса в чинията само две дървени пръчици бяха оставили), но супичката си я биваше.
- В Брил имаше едни цирк на уродите, който печелеше доста добре преди един маг да дойде и да свали проклятията от членовете на трупата... Илибринт помниш ли колко забавно беше когато за "благодарност" те го пребиха с камъни!? Тъжна картинка, брадатата жена и мъжа без лице бяха принудени да мият чинии в долнопробна кръчма след като брадата й окапа , а носъ му израстна наново... да можех да се добера да нещо тежко тогава и аз бих го пребила... Но се отпреснах, имах в предивид, че оня не беше нищо особенно спряма твоята магическа мощ... Я я попитай тогава дали си имат "Циркус уродос" тука, ще й плащат добри пари с това нейно лице, та да могат поне лъжици да си купят горките хорица!
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
del_mtg
Войн
Мнения: 172
Регистриран на: ср фев 16, 2005 7:34 pm
Местоположение: Beyond the limits
Контакти:

Мнение от del_mtg » вт яну 10, 2006 5:19 pm

При споменаването на името на Хелена, Илидиан веднага придуби сериозно, даже уплашено изражение. Огледа се във стаята и ако не я види... не, не я види.

Илидиан бързо стана и стисна ръката на Ила:
за нормален разговор, 9 или повече е напълно достатъчно, погледни правилата
[sblock="за тези с елаффи 9 или повече"]- Казвам се Илидиан. С удоволствие бих ви разяснил някои неща за нас, или поне доколкото мога. Но в момента има по-важни неща. Нали сте намерили наща предводителка? Тя елф и е малко по-висока от мен. Казва се Хелена. - Илидиан изглеждаше наистина притеснен за пръв път от доста време.[/sblock]

Ако Хелена е в стаята... ама не е.

[sblock="за тези с елаффи 10 или повече"]- Казвам се Илидиан. И съм обикновен... - той щеше да каже магьосник, но реши, че не се знае с какво око гледат на магьосниците тука - ...елф. Не се занимавам с нищо повече от изучаване на по-интересните аспекти от живота. И ви оверявам, че също съм заинтересован да узная повече за вас, а на драго сърце бих ви разказал от къде идваме с приятелите ми. Не мисля, че някакъв сън би бил по-интересен(Илидиан чувства ли се достатъчно отпочинал, за да пропусне спането или поне част от него?). И ако може да попитам дали сте намирали едно малко тефтерче с кожени корици и дали изобщо нещо от него е оцеляло след водата. То беше ценно за мен.[/sblock]
Изображение

Потребителски аватар
gil-galad
Кадет
Мнения: 233
Регистриран на: съб фев 26, 2005 2:19 pm
Местоположение: София

Мнение от gil-galad » вт яну 10, 2006 6:20 pm

След като известно време наблюдава странната жена и реши,че ще разбере отговорите на въпросите си по-късно,пое рибената чорба и заяде доволно.

Потребителски аватар
Mistral
Гвардеец
Мнения: 585
Регистриран на: съб дек 29, 2001 12:08 am
Местоположение: Фелла / Montreal
Контакти:

Мнение от Mistral » вт яну 10, 2006 6:35 pm

Когато Илидиан скочи на крака, очите на Ила сякаш за миг се присвиха. Евросия я полазиха внезапни тръпки и замалко не се задави със супата.
Домакинята сведе поглед върху обхваналия ръката й Илидиан и... продължи със същия спокоен и дружелюбен тон.
[sblock="за тези с еллафи 8 или повече"]- Хелена? Висока елфана с още по-високо самочувствие? - усмихна се Ила. - Одеве ви казах, че имаше една почти непострадала, която вчера отведоха. За нея ставаше въпрос. Роднина ли ви е?[/sblock]
"Аксиом16" - официален дом на фелинската раса...

Потребителски аватар
del_mtg
Войн
Мнения: 172
Регистриран на: ср фев 16, 2005 7:34 pm
Местоположение: Beyond the limits
Контакти:

Мнение от del_mtg » вт яну 10, 2006 7:13 pm

На Илидиан му олекна.

[sblock="за тези с елаффи 8 или повече"]- Ооо не. Не ми е роднина. Тя ни беше наела да я охраняваме. Но къде е отпътувала? Къде ще отпътуваме и ние? - след като получи отговор на този въпрос Илидиан добави - И ако мога да ви попитам дали сте намерили едно тефтерче с кожена подвързия. И изобщо личи ли си нещо след допира му с водата. То беше ценно за мен.

Съжелявам, че така слагам репликите, но това е, за да пестим време. Ако имаш нещо против казвай.[/sblock]
Изображение

Потребителски аватар
dolar
Вречен
Мнения: 453
Регистриран на: чет апр 28, 2005 5:34 pm
Местоположение: Банкя
Контакти:

Мнение от dolar » вт яну 10, 2006 7:22 pm

- Грр. Ще престанете ли да говорите така! Нищо не ви разбирам!
Veni, vidi, vici
Skype - intermission644

Потребителски аватар
Mistral
Гвардеец
Мнения: 585
Регистриран на: съб дек 29, 2001 12:08 am
Местоположение: Фелла / Montreal
Контакти:

Мнение от Mistral » вт яну 10, 2006 8:07 pm

Домакинята махна на Андрия с нещо, което може би се предполагаше да е успокойтелен жест, но си продължи разговора с Илидиан.

[sblock="за тези с елаффи 9 или повече"]- През последните два века имаше доста корабокрушения. Любопитно ми е какво би накарало толкова народ да тръгне насам. Всъщност, чуждестраннатапопулация нарастна до такава степен, че се наложи създаването на град само за тях си. Там ще ви заведът и вас, там сигурно са завели и вашата Хелена. Макар, че каквато бе устата... - това изречение остана недовършено. - Утре ще ви заведат в Шареня. Да, нелепо ми се струва името, но така си остана, май няма да го сменят. Администрацията ще ви регистрира и после можете да започвате новия си живот. Питайте ги там за вашата Хелена, би трябвало да могат да ви кажат къде е.

- Тефтер? Така и не се заинтересувах какво точно са намерили този път, но всякакви книжа обикновенно се пращат са разучаване заедно с по-интересните предмети, а това бе сторено оня ден. Ще можете да прегледате утре какво е останало, другото... може би бихте могли да питате администрацията и за това. Не бих се надявала обаче, знаете как морската вода въздейства на обикновенните мастила.[/sblock]
"Аксиом16" - официален дом на фелинската раса...

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » вт яну 10, 2006 8:13 pm

- Спокойно Ани - подвикна й Евросия - това явно е някаво селце до Вечната гора... знаех си че не е здравословно да се живее край нея виж кви мутации стават... И всъщност доколкото разбирам месния диалект бедните жители ни мислят за своите богове дошли от морето или нещо то сорта, а приятеля ни Илидиан упорито се опитва да ги убеди в обратното! Хубави крака - намигна й Евросия с една сластна усмивка - Ела, седни тука и си изяш попарата, а аз ще ти превеждам каза тя бършейки уснички от чурбата след което надигна паничката към жента та да си изпроси още една порция.
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
del_mtg
Войн
Мнения: 172
Регистриран на: ср фев 16, 2005 7:34 pm
Местоположение: Beyond the limits
Контакти:

Мнение от del_mtg » вт яну 10, 2006 8:27 pm

Илидиан изглеждаше леко натъжен.

[sblock="за тези с елаффи 9 или повече"]- Жалко. Беше ми ценно. Как можах да не предвидя да пиша с водоустойчиво мастило. - елфът нарпави кратка пауза поемайки си дъх и продължи - А длъжни ли сме да останем в този град. Изобщо може ли да поговорим малко за вашите начини на живот и религия като цяло. Би ми било интересно да науча нещо повече за вас.[/sblock]
Изображение

Потребителски аватар
Mistral
Гвардеец
Мнения: 585
Регистриран на: съб дек 29, 2001 12:08 am
Местоположение: Фелла / Montreal
Контакти:

Мнение от Mistral » вт яну 10, 2006 9:11 pm

[sblock="за тези с елаффи 9 или повече"]- Религията ни? - захили се Ила. - Не, народа ни не е много набожен. Мнозина все още почитат Хармонар, но това далеч не моше да се сравни с "вярата" на вашите народи и значимостта, която й отдават. Разбира се, никой не ви забранява, да почитате когото си искате. Примерно, едни от вас взеха та се организираха и си основаха храм на Кали. На нас ни е интересно, ние нищо против нямаме, стига закона да е почитан. Не се притеснявайте, ще имате предостатъчно време да научите повече за нас. Важното е първо да ви регистрират и установят. После... е, съдбата ви е пред вас.[/sblock]
"Аксиом16" - официален дом на фелинската раса...

Потребителски аватар
del_mtg
Войн
Мнения: 172
Регистриран на: ср фев 16, 2005 7:34 pm
Местоположение: Beyond the limits
Контакти:

Мнение от del_mtg » вт яну 10, 2006 9:29 pm

[sblock="за тези с елаффи 9 или повече"]- Разбирам. А сега нали нямате нищо против да обясня на моите приятели. Знам, че е неучтиво да говорим на чужд език пред вас, но уви такива са обстоятелствата.

Ако тя има нещо против действията по-надолу да не се гледат :wink: .[/sblock]

След това Илидиан направи едвам забележим поклон, взе една паница супа и седна на постелята си по турски. След което заговори на другарите си:

- Такам. Разбрах, че Хелена е жива и вече са я откарали в някакъв град. Казва се Шарнея. Създаден е специално за пришълци акто нас. Утре ще ни заведат и ние да се регистрираме и уж да си започнем живота наново. Не ми е известно все още къде точно се намираме, но и това ще разберем с времето. Важното е, че според мен щом стигнем в града трябва да намерим Хелена, за да разберем какво точно ще правим... А все пак помнете, че не е никога не е изключено да има и изненади...
Изображение

Потребителски аватар
Mistral
Гвардеец
Мнения: 585
Регистриран на: съб дек 29, 2001 12:08 am
Местоположение: Фелла / Montreal
Контакти:

Мнение от Mistral » вт яну 10, 2006 9:55 pm

...изненади, каза Илидиан и вратата се отвори.
Малкото, което всъщност си и беше като малка версия на Ила, показа срамежливо клава. Вероятно бе същото, което стресна Андрия, когато тя се събуди.
- Кааса, кайги сорое ру - каза то, огледа странните същества насъбрали се в стаята и се скри.

[sblock="за тези с еллафи 5 или повече"]- Налага се сега да ме извините. Като приключите с вечерята, оставете подноса до вратата. Обърнете камъка обратно и ще изгасне. Ще се видим утре заран. Лека ви нощ.[/sblock]

Ила вдигна длан в поздрав и тръгна.
"Аксиом16" - официален дом на фелинската раса...

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » вт яну 10, 2006 10:38 pm

- Таралежки - изпуфтя Евроси я и остави празната купа до себеси - Кажи какво каза за гъската ми и за Монцит!
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
del_mtg
Войн
Мнения: 172
Регистриран на: ср фев 16, 2005 7:34 pm
Местоположение: Beyond the limits
Контакти:

Мнение от del_mtg » вт яну 10, 2006 10:50 pm

- Няма си идея какво е нито едното, нито другото.
Илидиан гребна още една лъжица от супата.
- Та какво мислите да правим утре, като ни откарат?
Изображение

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » вт яну 10, 2006 11:12 pm

- Като начало да ги питаме на кой кантинент живеят та не са виждали гъски!!! А после и от де докопа лъжица!? - разполи се малко повече Евросия
- А "откорат" никак не ми звучи забавно!!! Я раздухай дума по дума какво бращолевеше коткоглавата!
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
del_mtg
Войн
Мнения: 172
Регистриран на: ср фев 16, 2005 7:34 pm
Местоположение: Beyond the limits
Контакти:

Мнение от del_mtg » вт яну 10, 2006 11:47 pm

Илидиан се засмя, когато Евросия го попита за лъжицата.
- Ти да не се хвана!? Това беше прост фокус.(МУ 10) Иначе Ила каза,че през последните два века е имало доста корабокрушения.Чуждестранната популация нарастнала до такава степен, че се наложило създаването на град само за тях си. Там ще ин заведът и нас, там сигурно са завели и Хелена. Утре ще ни заведат в Шареня. Администрацията ще ни регистрира и после сме могли да започнем новия си живот. Каза да ги питаме там за Хелена и, че би трябвало да могат да ни кажат къде е.
Изображение

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » ср яну 11, 2006 12:24 am

- Ми по скаро ме интересуваше Гертруд, но и Хелена става в крайна сметка... Много са многословни тия хора при услове ча се ти казали толкова малко... - погледна го накриво Евросия
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
dolar
Вречен
Мнения: 453
Регистриран на: чет апр 28, 2005 5:34 pm
Местоположение: Банкя
Контакти:

Мнение от dolar » ср яну 11, 2006 12:38 am

-Чудя се дали Хелена включваше това в плановете си?
Veni, vidi, vici
Skype - intermission644

Отговори