Стряскане на противниците

Стари теми

Модератор: Модератори

Kid
Гвардеец
Мнения: 626
Регистриран на: пон дек 24, 2001 8:34 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Kid » пон фев 07, 2005 8:58 pm

По-дяволите, аз що не разбрах, че онзи ден черпи за твоя Рожден ден? Веднага щях да измисля нещо за подарък :oops:
Всъщност вече съм го измислил и ще ти се появи в кесията следващата сесия :roll:

Жив и здрав да си :D

Потребителски аватар
lowstef
Phantom Lord
Мнения: 476
Регистриран на: нед фев 06, 2005 8:00 pm
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнение от lowstef » пон фев 07, 2005 9:00 pm

батГойко отново ме закопа! Когато някой е прав той си е прав! Благодаря за разясненията. В моя защита ще кажа само че още не съм изчел цялата книга и опитът ми на ролеви е точно 0 (словом - никакъв) - търся някой с когото да играя Аксиом в Пловдив. Ако имах някакъв опит сигурно бих имал по-умерено мнение. Моите най-искрени извинения на всички които се опитваха да ме убедят за джуджето акробат и не успяха - твърдоглав съм и това си е.
Който ме харесва е прав! Който не ме харесва е прав! Който не му пука за мен не е прав!
The leather armies have prevailed
The Phantom Lord has never failed...
Fall to your knees and bow to the Phantom Lord

Потребителски аватар
BatGojko
The Big Boss
Мнения: 2154
Регистриран на: пет яну 04, 2002 8:26 pm
Местоположение: София

Мнение от BatGojko » пон фев 07, 2005 9:06 pm

Няма лошо да си твърдоглав - това понякога води до сериозни успехи в живота. А също така и се радвам, че си ме разбрал. Форумите са именно за това - хората да обменят мнения, а авторите да си налагат своите :) Шеувам се, разбоира се, аз просто се опитвам да помагам на останалите да се забавляват така, както съм се забавлавал аз ( и всички от екип А16) докато сме работили над играта. И именно над това наблягаме - ИГРАТА!
С удоволствие ще продължа да споделям мнението си на тези форуми и ще следя как вие вършите същото помежду си и помагате на тези които търсят съвет за РИ - само така можем да създадем едно истинско Ролево общество у нас.
Поздрави и приятни игри!
"Аксиом16" - правилната система :)
Вземете си 2 GB free space in dropbox (и увеличете моето пространство)
https://www.dropbox.com/referrals/NTExNzQxNzY5

Заключена