Покажете на другите вашия герой!

Стари теми

Модератор: Модератори

Потребителски аватар
BatGojko
The Big Boss
Мнения: 2154
Регистриран на: пет яну 04, 2002 8:26 pm
Местоположение: София

Мнение от BatGojko » чет юли 28, 2005 5:51 pm

Със ЗА 110 всичко звучи възможно :), но почакай да дойде бате ви Гойко :) (не че се е забързал, ама ще ми е забавно и със сигурност ще намеря време, за да се включа в това меле)...

ПП: Баси паурплеърите сте... 110! Те такива цифри в Аксиом няма, бе!
"Аксиом16" - правилната система :)
Вземете си 2 GB free space in dropbox (и увеличете моето пространство)
https://www.dropbox.com/referrals/NTExNzQxNzY5

Потребителски аватар
blade master
Войн
Мнения: 158
Регистриран на: ср яну 12, 2005 9:28 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от blade master » чет юли 28, 2005 6:16 pm

Сигурен съм обаче, че киди ги е изкарал някак :), но това не ме бърка напротив даже ще съм 16 ниво и нито тр повече :) ще се видим на арената :twisted: :twisted: :twisted:
Извинявам се за ужасяващия правопис...

Kid
Гвардеец
Мнения: 626
Регистриран на: пон дек 24, 2001 8:34 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Kid » чет юли 28, 2005 7:36 pm

Бат'Гойко се съмнява в моите възможности ;) ЗА 110 далеч не е всичко, на което съм способен... Вчера си смятах нещо от сорта на 200 Защита, срещу стрели към 400 отиваше... в комбинация със 80+ сила, дори не ми трябва оръжие. А, забравих да кажа, че ТД ми стигнаха към 80 за един 10 секунден рунд... без да ползвам умора разбира се ;) Любо, още ли искаш да се опълчиш срещу мен? :)
"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът!"
П.С. Най-мразя да ми трият или променят съобщението!

Потребителски аватар
blade master
Войн
Мнения: 158
Регистриран на: ср яну 12, 2005 9:28 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от blade master » чет юли 28, 2005 10:37 pm

MAGE
Срещу маge класика в жанра добре да направим залог. Ако ти победиш аз ще опиша красиво битката, но ако аз сторя първото ще се наложи ти да дадеш литературният си принос на схватката.
Героят ми се казва Ранд`ал`тор и ще ти покаже на какво е способен.
(Имам ли право на нещо??? въпрос в кой школи си специализиран само не ми казвай, че са въздух вода и ред щото се отказвам :) )
Сила от 80+ (добре, но да не забравяме магийката за размяна на показателите при което ставаш със сила от 6 :) или максимум 10 но по важното е, че героят ми ще е въоръжен с алебарда, която ще използва като си сложи сички buf-чета :) )
Извинявам се за ужасяващия правопис...

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » чет юли 28, 2005 11:24 pm

Любе за да се справиш с маг трябва да се докопаш до него преди да те е затрил. Интересното е, че при сила 80 противника можа да вдъхне страх: мах показател върху 2 +3з. >16+ПсУ което за 80 сила ти прави шок от поне 20 на рунд ;).
Киди как ги правиш тия показатели? и бат ти Гойко наплаши бе! ;)
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Kid
Гвардеец
Мнения: 626
Регистриран на: пон дек 24, 2001 8:34 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Kid » чет юли 28, 2005 11:34 pm

А бе с каквото искаш атакувай бе, Любе :) Ако искаш и с три алебарди (третата в гз ;) ) дори ;)
Ще ти покажа като се видим, няма нужда да бълвам тук абюсове, спам ми е достатъчно ;)

Вилорпе, страха е най-малкия проблем на герой с 80+ сила ;) Базовата щета на чимбер е около 380 ;) А няма да кажа колко пъти ще го на шокам с 80+ТД за рунд ;) Имам предвид, че ти гледал ли си филма "Човека светкавица"? :) :twisted:
"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът!"
П.С. Най-мразя да ми трият или променят съобщението!

Потребителски аватар
blade master
Войн
Мнения: 158
Регистриран на: ср яну 12, 2005 9:28 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от blade master » пет юли 29, 2005 10:31 am

Crapit Добре де този път може и да победиш, но ще е за последно :) :twisted: хехе както и да е нека по доброто джудже победи.
Извинявам се за ужасяващия правопис...

Потребителски аватар
BatGojko
The Big Boss
Мнения: 2154
Регистриран на: пет яну 04, 2002 8:26 pm
Местоположение: София

Мнение от BatGojko » пет юли 29, 2005 6:39 pm

Тук се предполагаше да показвате героите си, такива каквито са преди започване на битката, а не какви могат да станат докато тя тече :) И когато говорим за чутовни достижения в показателите не е зле да се пояснява, че това е при подходяща комбинация от умения, магии и т.н. Иначе няма грешка в решението на Кид и то не е "Абюз" на системата, както дори самият той му вика. Напротив, това е чудесно достижение, което, колкото и странно да ви звучи, въобще не "чупи" играта. Просто той е нагодил своя "дек с умения" за конкретната ситуация, която е тази арена. Иначе героят му не би оцелял до 16 ниво въобще. Да не говорим, че в продължителна битка срещу да кажем 10 противника от близко ниво, героят на Асен Г би къртил зъби и би оцелял до края, докато този на Кид би загинал след като убие 9 си противник :). Сериозно, темата е много забавна, но наистина нека да не се ограбничава само до хвалене и биене по гърдите.
Аз, като автор на системата, мога само да се радвам, че тя предлага такава комбинативност, но не знам как звучат думите ви в ушите (очите) на някой незапознат с А16 играч - със сигурност ще има много, които просто ще си помислят, че това нещо не става за игра, след като се получават подобни "аномалии". Така че мислете и за новите играчи, които ще опитат да се пробват и пояснявайте малко повечко. Не казвам да си "разкривате тайните", но пък може да пуснете основните статистики на героя си и да кажете, че имате към тях и още 10 СУ, които не искате да издавате, че да се позабавлявате с битките поне още малко.
Между другото, твърдя, че мога да създам герой, който да се справи с героя на Кид. Не че, ще е по-силен, но просто ще се справи с него... и после ще загуби от 5 други, които Кид би отнесъл като сухи съчки. Но за да направите това, трябва първо да опознаете героя на Кид.
"Аксиом16" - правилната система :)
Вземете си 2 GB free space in dropbox (и увеличете моето пространство)
https://www.dropbox.com/referrals/NTExNzQxNzY5

Kid
Гвардеец
Мнения: 626
Регистриран на: пон дек 24, 2001 8:34 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Kid » пет юли 29, 2005 8:54 pm

Принципно това, което аз съм направил като герой наистина е чист пауър плеър, максимизиран от всякъде, но той не би бил много интересен за ролева игра. Както и да е, все пак всичко зависи от заровете и не се и съмнявам, че мога да измисля друг герой, 16 ниво, който може да се справи с въпросния "плеър килър" :)

Всичко е относително.
"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът!"
П.С. Най-мразя да ми трият или променят съобщението!

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » пет юли 29, 2005 9:27 pm

Пускам героя на Киро тука, поне като статистики да го видите:
Джордано - елф
НИ= 16 Тр= 0 ТО= 0 Следващо ниво= 17000
ТЖ= 104 ТН= 0 ВЩ=0 Изд.=5 ТУ= 0 ТП= 0 Мана= 413
жизненост = 104
Вит.=1
СК=17
Кр= 15
Късмет=4
Сила=8 Доп. тегло= 40 Претоварване=0
Ловкост=17 ТД= 18
Интелект=18
Прец.=6
Издържливост=5
Бдит.=2
Реакция=33+3
Обаяние= 12
-----------------------------
МУ= 17+12(29)(41)+12 МАНА=413
МА= 9(13)
--------------------------
СУ
Магесник = 12
Спец в огънъ = 12
Бързъ мисъла = 12
Майсторъ стрелецъ = 9

Това което му препоръчах като тактика е да пусне 18 магически стрели, като трябва да мята повече от 7
В случай на добри зарове ще нанесе 18+90зара щета, което пък значи при средна стойнос на зара 3.5 че чистата щета ще е 333ТЖ! ;) При това тука не играе базовата защита ;)

Бат'Гойко: Как така 18+90 зара с 18 магичеки стрели. Ще направи 18 зара (средно по 3,5=63) + 5*18 (90), значи общо 153 щета. От къде фги събра тези 333???

Дайте да видим и някой друг герой, че докато се срешнем на арената има мнооого време :(!
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
blade master
Войн
Мнения: 158
Регистриран на: ср яну 12, 2005 9:28 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от blade master » пет юли 29, 2005 10:36 pm

Не тези киди не го бъркат изобщо магическата му защита беше 5 или 6 и трябва да метне над 13 за всяка стрела как звучи всяка трета ще е вътре намаляваш щетата на 3=111 иии кво да ти кажа следвашият рунд си мъртъв няма да издавам как, но ще е от ръкопашно оръжие а може и от атака в гръб със чимбер с базова щета от 366 :) днеска го видях и го повярвах :)
Извинявам се за ужасяващия правопис...

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » пет юли 29, 2005 11:28 pm

Ти що не си искал да се борите? Я си дай мага да го нидим какво животно е! ;)
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » съб юли 30, 2005 1:07 am

Vilorp написа:Пускам героя на Киро тука, поне като статистики да го видите:
Охо, и Киро ли се включи...:)
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » съб юли 30, 2005 8:13 am

Че къде без него, нали трябва да тръшнем тоя на Киди преди той да е тръшнал нашите ;)
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
blade master
Войн
Мнения: 158
Регистриран на: ср яну 12, 2005 9:28 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от blade master » съб юли 30, 2005 1:33 pm

Добре Мат залага златник и 2 сребърника, че кид ще ви натръшка и тримата като обаче само един от вас ще има право да играе маг как е така??? А ако спечеля облога е 3:1 демек ще ми даде всеки от вас по 1 злато и 2 сребро Асене Вилорпе Киро навити ли сте ???

БатГойко: Може ли аз да съм мага :)? Или поне да му препоръчам на мага да специализаира силно в Светлина и само Бърза мисъл му трябва. Ако ще е специално подкрепен от двам абойци - ако ще да са на 5 ниво, той трябва само да си осигури първия ход и да е блъскал всичко на Светлина. От там насетне магът на Кид е обречен. Как точно ще се сетите вие
Извинявам се за ужасяващия правопис...

Потребителски аватар
Haron the son of Erb
Работник
Мнения: 89
Регистриран на: чет юни 03, 2004 9:10 pm
Местоположение: Майна таун
Контакти:

Мнение от Haron the son of Erb » съб юли 30, 2005 6:16 pm

Име: Авелин Среброствол
Раса: Елф
Пол: Мъжки
Възраст: 62
Височина: 171см
Тегло: 52 кг
МР:
МТ:

Описание:

Пред вас стои млад елф със светлоруса коса, зелени очи и закачлива усмивка. Лицето му е красиво с присъщите за всички елфи черти на финес и изящество. Висок е за елф и строен, но не особно мусколест. Облечен е с изтъркани и избелели зелени дрехи от скъпа и здрава материя, които обаче са виждали и далеч по-добри дни. На колана му виси дълга и тънка рапира в окъсана ножница. По ефиса се познава, че това някога е било скъпо и изящно оръжие, но многобройните резки по предпазителя, пъните с прах дупки, където някога е имало инкрустирани скъпоценни камъни и протритата ръкохватка от слонова кост говорят за силното намаляване на декоративната функция за сметка на бойната.

Натрупан опит:
Следващо ниво: 1000
Неразпределени ТР: 1 (най-вероятно за пари)

Сила: 6
Ловкост: 8
Интелект: 12
Прецизност: 10
Издържливост: 4

Жизненост: 30
Виталност: 1
Скорост: 17
Красота: (по възмжност 14, 15 или 16)
Късмет: 4
Доп. тегло: 7
Реакция: 17
Обяние: (по възможност 13 или 14)
ТД: 12
Бдителност: 5

Устойчивости:
МЗ: 2
ПсУ: 11
УО:
Воля: 9

Магически Способнсти:
МУ: 14
Мана: 20
МА: 4
... ще ги попълня после

Расови и доп. умение:
Жизнен поток, Гъвкава МЗ, Умела Езда, Умело Катерене

Способности и познания:
Убеждаване: 6 ниво, Базово 6 или 7
Измама: 6 ниво, Базово 6 или 7
Психология: 6 ниво, Базово 6
Елфически: 12
Общ Език: 12
Политика: 4
Математика: 3

Специални умения:
Магьосник: 8
Спец в оръжия (Фехтовални): 4

Това е от една друга тема за игра по Аксион и героя не е съвсем завършен. От магиите със сигурност ще има забързване :).

Потребителски аватар
BatGojko
The Big Boss
Мнения: 2154
Регистриран на: пет яну 04, 2002 8:26 pm
Местоположение: София

Мнение от BatGojko » пон авг 01, 2005 1:24 pm

Чудесно замислен герой, но как така не е завършен? Нали е вече на 1 ниво? Или сте избрали това за стартово ниво?
"Аксиом16" - правилната система :)
Вземете си 2 GB free space in dropbox (и увеличете моето пространство)
https://www.dropbox.com/referrals/NTExNzQxNzY5

Потребителски аватар
lowstef
Phantom Lord
Мнения: 476
Регистриран на: нед фев 06, 2005 8:00 pm
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнение от lowstef » пон авг 01, 2005 4:01 pm

BatGojko написа:Чудесно замислен герой, но как така не е завършен? Нали е вече на 1 ниво? Или сте избрали това за стартово ниво?
Абе нулево ниво си е, аз малко се обърках в "оттаъшната" тема. Вярно изглежда добре, ще го видя на практика как е. Иначе за стартово ниво съм избрал 2-ро (малко епика туйцък-онуцък) че и ще им пусна на героите малко гювеч от мене. Естествено ще има и съответните (а познайте дали ще са приятни) последствия.
Който ме харесва е прав! Който не ме харесва е прав! Който не му пука за мен не е прав!
The leather armies have prevailed
The Phantom Lord has never failed...
Fall to your knees and bow to the Phantom Lord

Потребителски аватар
blade master
Войн
Мнения: 158
Регистриран на: ср яну 12, 2005 9:28 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от blade master » пон авг 01, 2005 4:18 pm

За мен няма никъв проблем да си мага ама киди си решава все пак ако искаш пък мога да съм ти един от тараните учудвам се че Асен не е проявил желание да е втория :)
Да нека да вкараме интрига. Един таран с един маг статистиките на геройте няма да бъдат упоменавани никъде и ще е пълна изненада единственото, което ще знаем ще са класовете на двамата срещу нас така сега има ли кой да желае да играе с моя гигант Team???
Извинявам се за ужасяващия правопис...

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » пон авг 01, 2005 4:31 pm

blade master написа:За мен няма никъв проблем да си мага ама киди си решава все пак ако искаш пък мога да съм ти един от тараните учудвам се че Асен не е проявил желание да е втория :)
Аз не съм таран, дори не съм зодия "Овен"... :lol:
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » пон авг 01, 2005 4:32 pm

Ако гиганта ти се чуства готов моя човек е навит да се паразкърши малко ;)
Кога и къде! :twisted:
Загубилия описва битката цветисто?
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

ivan90
Вълк
Мнения: 8
Регистриран на: нед сеп 04, 2005 11:56 am
Местоположение: SLIVEN

Мнение от ivan90 » нед сеп 04, 2005 12:46 pm

раса човек
пол жена

С 12
Л 12
И 8
П 5
ИЗ 5

КР 14
КЪСМЕТ 5
ВИТ3

СЪБЛАЗНЯВАНЕ 6
ИЗМАМА 6
ЗАПЛАХА 6

СУ''ВОИН(6)''
СУ''БЪРЗО РАЗВИТИЕ(4)''
IVAN90

Havoc
Кадет
Мнения: 211
Регистриран на: чет фев 17, 2005 3:27 pm
Местоположение: Бургас

Мнение от Havoc » пон сеп 05, 2005 3:13 pm

История и описание няма ли героят?
Ся да не ми се върже някой на глупостите по горе. Аз съм идиот, бе, хора! Не ме слушайте!

ivan90
Вълк
Мнения: 8
Регистриран на: нед сеп 04, 2005 11:56 am
Местоположение: SLIVEN

Мнение от ivan90 » чет сеп 08, 2005 8:13 pm

ima :oops: висока красива с черни очи и коси ,от малка останала сирак.няккав зъл елф друид убил родителите и(колкото и невероятно да звучи)и затова мрази сички елфи и друиди и естествено търси оня изверг за разплата
IVAN90

Потребителски аватар
Haron the son of Erb
Работник
Мнения: 89
Регистриран на: чет юни 03, 2004 9:10 pm
Местоположение: Майна таун
Контакти:

Мнение от Haron the son of Erb » пон сеп 12, 2005 9:57 am

Звучи ми като сълзливата история на средностатистически орк варварин :D.

Потребителски аватар
Charge
Стар заек
Мнения: 6
Регистриран на: ср сеп 14, 2005 11:55 am
Местоположение: Враца

Мнение от Charge » съб сеп 17, 2005 10:44 am

Име Деларион
Ниво 3
Поток от стрели
Магиосник 9 степен
Специалист в лакоже 8 степен
Сила 9
Интелект 11
Ловкост 10
Прецизност 9
Издразсхливост 8
Извинете за правописа!
Do you want some 220KB strike?Than Hit Me!!!

KOLOBAR
Работник
Мнения: 91
Регистриран на: пон окт 17, 2005 12:31 pm
Местоположение: БЪЛГАРИЯ

Мнение от KOLOBAR » пон ное 14, 2005 3:05 pm

Ей го моя сладур :лол: ОСНОВНИЯ :лол: ИМЕ-ЕЛЕМАГ ЧАКАРАР РАСА-ЧОВЕК/20г/186см/80кг
ОПИСАНИЕ:ЛЕшникови очи и черна коса стигаща до раменете и сресана на път в средата.не особено едър но с добре оформени мускули :Д На дясното си рамо има татуировка-бълващ огън черен дракон на
фона на червено слънце :о
За начало съм използвал максимума от 196 +20 от възраста т р/знам че е малко нечестно
НИВО=0/ВИТ=2/КРАСОТА=12/С ВТОРОТО ХВЪРЛЯНЕ/КЪСМЕТ.=4/ОБАЯНИЕ=13
СИЛА=7/максимум 10
ЛОВК=7
ИНТЕЛЕКТ=14
ИЗД=6
ПР=5
ПОЗНАНИЯ:ПЛУВЕЦ.6
НАВИГАЦИЯ=6
ДИВА ПРИРОДА=6+5=11
БИЛКИ=5
ЕЗИК НА ФЕИТЕ=3
СУ:ДРУИД=10/ЛЮБИМО ЖИВОТНО -ЧЕРНА ПАНТЕРА-ЩЕ Я ПРИЗОВЕ ОЩЕ НА ПЪРВО НИВО
БЪРЗА МИСЪЛ=3/РЪК БОЙ=3/НЕразпределени ТР=1
ИСТОРИЯ:ЕЛЕМАГ Е НЕЗАКОНЕН МАКАР И ОФИЦИАЛНО ПРИЗНАТ СИН НА ЕДИН ОТ НАЙ-ВЛИЯТЕЛНИТЕ
БЛАГОРОДНИЦИ В ЕЗЕРИНО :ролл: НА 12 Г всичките му роднини по майчина линия загиват при пожар и е
отгледан от баща си.От малък обича скитането и усамотението сред природата и преди няколко месеца
е станал един от малкото защитници на гората от централния съюз.
При завръщането си у дома заварва замъка опожарен и всички убити,единствен оцелял е по-големият му
брат Радан по това време в армията на съюза : 8) ЕЛЕМАГ тръгва по света решен да открие извършите-
лите на клането :!: След 5то ниво ще разбере ,че това е орденът на безименния и ще стане един от най-
големите му врагове .ще развие до максимум су маг защита и друид ,а чрез брат си ще придобие уменията :войн,спец в мечове и ръкопашен. 12 СТ в маг защ ще му даде
уст с-у школата на мрака и засека не предвиждам научаване на други магии освен друидските
екип: стоманена сабя+средна олекотена раница+ленени риза и панталон+кожени ботуши+манерка с
вода+килограм и половина плодове +колан за кръста с 6 дупки
тд.=12/доп тегло=9 /маг защ=0
Пръстите на лявата му ръка са по-къси и това прави захвата му снея само 2 по сила обаче има+3 псих устойчивост.с лед 12 ниво великото дърво ще го научи на умението прехвърляне-по негово желание дру-
идския бонус към мана на ниво може да отива към живот.забележка:прехвърля всичко или нищо
По майчина линия Елемаг е пряк потомък на Аркос/виж 4те вятъра
другите ми герои ги правя в момента :драгон:
Последна промяна от KOLOBAR на съб юли 29, 2006 3:57 pm, променено общо 14 пъти.

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » пон ное 14, 2005 4:43 pm

KOLOBAR написа:За начало съм използвал максимума от 196 +20 от възраста т р/знам че е малко нечестно
!?!?
Значи ако си направиш 3 годишно дете, то ще има само 199ТР?
Отишъл принца при царя:
- Изпълних си обещанието, ето главата на дракона! А ще изпълните ли сега вашето?
- Да, ето ръката на принцесата...

KOLOBAR
Работник
Мнения: 91
Регистриран на: пон окт 17, 2005 12:31 pm
Местоположение: БЪЛГАРИЯ

Мнение от KOLOBAR » съб ное 19, 2005 2:56 pm

шяуоте="ЖОРАЦ"щшяуоте="КОЛОБАР"щЗа начало съм използвал максимума от 196 +20 от възраста т р/знам че е малко нечестно
[/quote]

!?!?
З
начи ако си направиш 3 годишно дете, то ще има само 199ТР?[/quote]-----------------------------------------------Просто в книгата имаше ограничение за началните тр за су -до два пъти човешката възраст на героя и
на съшата страница пишеше че по споразумение с разказвача може да се добавят още ТР =човешката
възраст и тъй като засега сам съм си разказвач се възползвах :ь Освен това съм допуснал грешка на
1во ниво няма как да призове пантера
И понеже споменах и за други герои ето още 1
Лорд Радан ЧАКАРАР/Раса-човек/24 Г/180 СМ/83 КГ
Описание -мУскулест здравеняк с бръсната глава ,сини очи и брадичка тип катинар,на лявото рамо тату-ирано червено слънце/червеното слънце фигурира в герба на рода/
НЕКА ИУИ БЪДЕ С НАС
АН УАКХ

Отговори