Може ли да се пусне нова раса в игра?

Стари теми

Модератор: Модератори

Потребителски аватар
gil-galad
Кадет
Мнения: 233
Регистриран на: съб фев 26, 2005 2:19 pm
Местоположение: София

Може ли да се пусне нова раса в игра?

Мнение от gil-galad » пет мар 11, 2005 1:05 pm

Замислих се малко и реших,че на някой може га му хрумне идея,да създаде нова раса.Но не съм сигурен дали това може да стане,а аз измислих нещичко.
раса:Ажури
история:Ажурите не са създадени от боговете,а са просто плод на майката природа.Малко са несръчни,защото притежават плавателни ципи,с които плуват изключително добре.Имат огромни,перести крила(водоустойчиви),с които летят,но така се уморяват много бързо.Телата им са небесносини на цвят и стройни.Косите са лилави или тъмно сини.Ажурите съзряват на 24 години,на 490 остаряват бавно,а не по-късно от 600-ната умират.Живеят при крайморската югозападна част на Колосът.Почти никои не знае за тази нова раса.

СТАТИСТИКИ:
-виталност:1
-жизненост:29
-сила:3 максимално 10
-ловкост:7 максимално 22
-прецизност:5 максимално 16
-интелект:5 максимално 17
-издържливост:4 максимално 8
-скорост:18
-магическа защита:0

ръст:мъже(ажур)-190см. жени(ажура)185
тегло:мъже 45-50 жени 35-40
УМЕНИЯ:
летене:крилата им позволяват да летят,но за една минута във въздуха се взима 2 умора.
добро плуване:благодарение на плавателните ципи между пръстите,Ажурите,получават+(СИ)за плуване.
несръчност:тези ципи правят така,че когато героят иска да научи СУ изискващо добра подвижност на пръстите,търпи наказание+5ТР

Аиде сега,спорете.

Потребителски аватар
blade master
Войн
Мнения: 158
Регистриран на: ср яну 12, 2005 9:28 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от blade master » пет мар 11, 2005 1:15 pm

единствената забележка е +СИ към плуване е доста на по високите нива +6 или +8 би било супер
Извинявам се за ужасяващия правопис...

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » пет мар 11, 2005 1:26 pm

blade master написа:единствената забележка е +СИ към плуване е доста на по високите нива +6 или +8 би било супер
Подкрепям го, по добре бонуса да се замени с твърдо число - 4 можеби?
Тез създания водни ли са или въздушни?
За живота незнам, дали не бе казано че елфете са най-дълголетни.
Звучи ми добре, като за начало. Дай още информация!

Потребителски аватар
Andras
Гвардеец
Мнения: 706
Регистриран на: ср ное 03, 2004 9:48 pm

Мнение от Andras » пет мар 11, 2005 1:57 pm

Я аз да попитам тия абажури, как така хем плуват хем летят? Като са създания на майката природа, дай имамалко реализъм, да приличат на създания, които е възможно да съществуват. Винаги съм се дразнел на онези раси и същества, които ги има, щото изглеждат хубаво, а грам логика няма (плащовниците от ММ са идеален пример - изхранват се само и единствено с приключенци, тършуващи в стари долапи).

Защо аджеба са имат крила, с които летят само няколко минути? Това е характерно за горските обитатели, планиращи от клон до клон. И после какво ще ги правят тия крила докато плуват - със сигурност не могат да плуват като патица или гмурец, а не знам дали си виждал колко е смешен плуващ лешояд, например. Тия ципи по кракта ще им помогнат сто пъти по-малко, от колкот ще им пречат крилете.

Потребителски аватар
gil-galad
Кадет
Мнения: 233
Регистриран на: съб фев 26, 2005 2:19 pm
Местоположение: София

Мнение от gil-galad » пет мар 11, 2005 2:07 pm

Не са абажури,а са ажури.:)А то тялото е така устроено,за да не пречи нищо.И това е новосъздадена раса;предстоят и малко еволюции.Например разделяне на два народа и др.Също така,да не забравяме,че говорим за Магландиум.

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » пет мар 11, 2005 2:14 pm

Андрас напълно е възможно крилата да не пречат - при Буревестника примерно дори помагат при гмуркането.
ГилГалад, да не са все пак нещо от рода на водните кончета тез ажури (ларва плува, а после от какавида на летящ ажур)?

Потребителски аватар
Andras
Гвардеец
Мнения: 706
Регистриран на: ср ное 03, 2004 9:48 pm

Мнение от Andras » пет мар 11, 2005 2:14 pm

Абре, галад, аз те питам как е устроено, ти отговаряш така е устроено. Как е устроено, че ем крила, ем ципи ем нищо не пречи на нищо? Картинка, описание?
И тая раса, по-точно вид, за да се създаде е еволюирала. Не се е появила еx nihilo. И последно - като говорим за Мъгландиум, да не би да трябва да забравяме логиката?


След прочитането на Вилорповото изказване:
Вилорп, от всички водоплаващи птици, буревесникът, по-точно семейство Буревестникови, е един от най-неудачните примери. Гмурец да беше казал - друга работа. Макар че те там помагат до толкова, до колкото държат хубава аеродинамична форма.
И после - как плуват водоплаващите птици? Като изключим пингвините, тяло над водата и ципести крака с които гребат. Ама я виж къде им се намират краката на тия птици, как са устроени и след това погледни краката на примат. А сега се сети дали той може да плува така, освен ако няма надуваем пояс?
А как се гмуркат в общия случай - вретеновидно по форма тяло с малка и остра глава. Я да видим хуманоидното тяло вретеновидно ли е?
Последна промяна от Andras на пет мар 11, 2005 2:23 pm, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Alaris
Кадет
Мнения: 235
Регистриран на: пон дек 29, 2003 11:41 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Alaris » пет мар 11, 2005 2:21 pm

Я аз да попитам нещо друго - кой по дяволите ще играе с небесносин-40килограмов-летящ-дълголетен-пингвин-с-коса? Който отгоре на всичко е сакат в пръстите?
BANG....You dead!! Изображение
No Guts, No Glory
Изображение

Потребителски аватар
Hazalad
Работник
Мнения: 109
Регистриран на: пет фев 13, 2004 4:39 pm
Местоположение: Някакво
Контакти:

Мнение от Hazalad » пет мар 11, 2005 2:25 pm

Alaris написа:Я аз да попитам нещо друго - кой по дяволите ще играе с небесносин-40килограмов-летящ-дълголетен-пингвин-с-коса? Който отгоре на всичко е сакат в пръстите?
Майката природа бе. Нали за това си е създала - да си играе с тях
I`m kid at heart, you see? When you tell me to stop, it just makes me run faster!

Потребителски аватар
Ambartanen
Калфа
Мнения: 51
Регистриран на: чет авг 14, 2003 11:03 pm
Местоположение: Пловдив/Amherst

Мнение от Ambartanen » пет мар 11, 2005 2:31 pm

И аз имам някой и друг въпрос.
1. Добре, водно-въздушна раса... дори да приемем, че това е възможно, горките създания какво ще правят на сушата (ако нещо изобщо)? Ако си стоят във водата, как могат да бъдат игрална раса?
2.
Почти никои не знае за тази нова раса.
Доколкото разбрах са еволюирали. Тогава "нова" предполага хиляди години, нали? Как така никой не ги е видял досега?
3. Някаква култура имат ли? Цивилизация? С какво се изхранват? Щото наистина ми заприличаха малко на някакви пингвини, които само ловят риба и снасят яйца.
4. Как така хем са несръчни, хем имат толкова невероятна ловкост?
5. Как изглеждат изобщо? На какво приличат? Риби с криле и прическа на Елвис?
"Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog, it's too dark to read." --Groucho Marx

Потребителски аватар
Vonamarak
Вълк
Мнения: 14
Регистриран на: вт яну 01, 2002 11:26 pm
Местоположение: Отвъд.
Контакти:

Мнение от Vonamarak » пет мар 11, 2005 6:10 pm

Вкарайте въображение :wink:

Високи планински склонове, дерета и плата, всичко това насечено от реки, езерца, прагове и високи водопади. Плават си ажурите в тоя кафяво-син рай по рекичките, ловят си риба, спускат се от водопадите и планират след ръба, а после общуват със себеподобни по тези прагове и си долитат обратно до горните прагове на склона когато искат. Вижте к'ва идилия :)

Само дето статистиките не ми се вързват, тая ловкост при положение че са несръчни трябва да се ореже някак или да се дава само под вода, а тоя интелект предполага някаква цивилизация, поне за мен. Изобщо, трябва доста да се поработи за логичност.
Кон черен яздя, a до мене бягa вълк.
Сърце ми помни рaните ужaсни,
Но длaните ми помнят мекa бялa плът,
Косите - ветрове прекрaсни.

Потребителски аватар
BatGojko
The Big Boss
Мнения: 2154
Регистриран на: пет яну 04, 2002 8:26 pm
Местоположение: София

Мнение от BatGojko » пет мар 11, 2005 6:18 pm

Появата на "нова" раса в Магландиум не е нещо невъзможно, тъй като в описанието на легендите се споменава, че е имало и други раси, които могат да са се изменили, еволюирали и т.н. след конфликта на боговете. Всъщност, когато се прави "нова" раса е добре, историята й да тръгне от там - гледате легендите, намирате й място и я "пръквате". Плануват се нови раси, а се приемат и предложения за такива - кавото е й това за ажурите. Споменат е воден народ, така че няма проблем, ажурите да тръгват от там и да са живели на някой архипелаг, атол или квато там суша измислите в страни от континента - да не забравяме, че това е просто неизследвана територия, но не и ненаселена...
Добре е, предложението и направата на нова раса да включва няколко етапа:
1. Статистики и уникални способности;
2. Причина за съществуването им и мироглед;

Първото е, за да се види защо тя би накарала играчите да играят с нея чисто технически. Не е необходимо да е супер привлекателна, дори може и да е най-слаба, спрямо останалите, но е добре да е интересна. Засега, откъм начални статистики, ажурите не са зле, силни са в ловкостта и хич ги няма в сила... ок. Умеят да плуват, ОК, умеят да летят ОК... обаче, как това се отразява н аиграта. Какво значи да летя, на колкко метра височина, какво мога да пренеса? Колко прелитам за 1 ТД? Всички тези въпроси трябва да имат своя отговор.
Второто е, за да може тя добре да се впише в света и в приключенията. Споменатите критики за "сините пингвини", макар и леко остри, са напълно основателни. Как ще реагират останалите народи на тази нова раса? Нужно е описание на бит, култура, отношение към околните. има ли знание за останалите разумни създания на континента и т.н.
Гил-галад, не се обиждай на критиките на останалите, а вземи това, което ти хареса и продължавай да работиш. Основните игрови раси са променяли уменията си до последния момент, така че всяка от тях да е примамлива за игра, така че наистина някой ще ме изненада (приятно) ако успее да направи добре полирана раса от първия си опит.
"Аксиом16" - правилната система :)
Вземете си 2 GB free space in dropbox (и увеличете моето пространство)
https://www.dropbox.com/referrals/NTExNzQxNzY5

Потребителски аватар
gil-galad
Кадет
Мнения: 233
Регистриран на: съб фев 26, 2005 2:19 pm
Местоположение: София

Мнение от gil-galad » съб мар 12, 2005 10:30 am

Добре сега.
летене:излитане-4ТД,спускане-1ТД за 1м.,издигане-2ТД за 1м.,придвижване на едно ниво-2ТД,нагоре и напред-4ТД,надолу и напред-3ТД

допълнения:
При гмуркане изпъват тялото си като струна,крилата прибират плътно и се покриват целите в хлъзгаво вещество,което кожите им произвеждат.
Обществото им е винаги единно и не са разделени на племена или народи.Прикриват къщите си сред скалите,защото преди не знаели за другите раси и им се наложило веднъж да изтребят група любопитни мореплаватели със скалите по склоновете.Тогава започнали да строят защитни оръдия,които изтрелват камъни.А един път няколко ажури,които се осмелили да прекосят териториите си,намерили един къс лък и създали нов вид пригоден за тях(атака: Л;ПР).Решили са един ден да предприемат експедиция до външният свят,от който много се страхуват.Изхранват се като ловят и отглеждат овощни дървета.

Потребителски аватар
Alaris
Кадет
Мнения: 235
Регистриран на: пон дек 29, 2003 11:41 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Alaris » съб мар 12, 2005 11:12 am

1. Хем спускането е 1ТД, хем придвижването напред и надолу е 3. WTF?

2. 190 санта и 45 кила? Я си помисли пак, колкото и да са им кухи костите това няма да стане. А ако са им чак толкова кухи - при първото гмуркане ше се размажат, а при първи опит за живот на сушата ше станат на парче месо на плажа. И като стана на въпрос - размах на крилете колко им е?

3. Как по точно са избили моряци? С кълване до смърт?

4. Мисля стана ясно за пингвинестите им ръчички, не ги виждам с тях да ползват лък. И всъщност кое са им ръчичките на тез същества... имат криле, имат крака... кво още един чифт крайници ли им набута?

5. Тези нещица(без 3тия чифт крайници) са си чудесни същества от природата, както и нашите пингвини, но за игрова раса не ги бива.
BANG....You dead!! Изображение
No Guts, No Glory
Изображение

Потребителски аватар
gil-galad
Кадет
Мнения: 233
Регистриран на: съб фев 26, 2005 2:19 pm
Местоположение: София

Мнение от gil-galad » съб мар 12, 2005 1:26 pm

Едното крило е 2м. дълго и се прибира до малки размери.И ако не съм се изразил правилно,те са успели да размажат моряците със канари търкалящи се по склоновете.А следващият жъпрос сигурно ще бъде:"...как са успели да търкулнат тези тежки скали...".И аз ще кажа:"С изобретаталност".И т.н.ит.н. ще спорим за глупави работи.Мисля че съм написал достатъчно по-горе и в началото.Ако прочетеш всичко ще разбереш(надявам се).А различните маневри при летене изискват различни ТД.

Потребителски аватар
Rezo
Войн
Мнения: 134
Регистриран на: ср юли 21, 2004 12:41 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Rezo » съб мар 12, 2005 10:26 pm

Мдамм, интересно за скалите все пак ;)

та не прочетох много описанията, ама нищо за бита и културата на тая нова раса няма... интересно ми е как живеят хем на сушата, хем във водата (земноводни с крила), как бутат разни скали, как са еволюирали, тъй като за това не трябва само да станеш от какавида на пеперуда - все пак става дума за една раса, как напредват откъм индустрия и т.н., търговия, къде живеят?

Бе общо взето в Магландиум може да се направи всичко...

Потребителски аватар
BatGojko
The Big Boss
Мнения: 2154
Регистриран на: пет яну 04, 2002 8:26 pm
Местоположение: София

Мнение от BatGojko » нед мар 13, 2005 12:38 am

В Магландиум може да се направи всичко, което е нужно и което звучи убедително и интересно. Ако не отговаря на тези условия, не виждам смисъл да се прави. Разработването на нова раса не е задължително да я прави игрова, така че тя може и да не става за игра в началото (тъй като не контактува с останалите наприемр), но да е интересна за създаване на НИГ... Така че не я разглеждайте само като такава с която (не)бихте играли.
"Аксиом16" - правилната система :)
Вземете си 2 GB free space in dropbox (и увеличете моето пространство)
https://www.dropbox.com/referrals/NTExNzQxNzY5

Потребителски аватар
Hazalad
Работник
Мнения: 109
Регистриран на: пет фев 13, 2004 4:39 pm
Местоположение: Някакво
Контакти:

Мнение от Hazalad » нед мар 13, 2005 5:36 am

Страшна раса. Сини. С виолетови коси. По-незабележими от яркозелена котка и по-ловки от охлюв с артрит. Родени убиици на моряци. По-опитни в търкалянето на скали от Сизиф - може да тежат 40 кила с мокри ципи, ама са изобретатлени! Толкова изобретателни, че си направили оръдия дето стрелят с камъни! Не е ясно как, след като очевидно не владеят коването на металите (опитайте се вие да ковете със средна сила около 6 и максимум 10 де!)... Пък и да го владееха с тия ципести непохватни ръчички КАК да стане? Непохватни... та чак като за 22 максимална ловкост...

Пък за летенето... Понеже не е възможно да летят при такива условия, колкото и да са им кухи костите, майката природа е решила просто гениално проблема. Главите им също са кухи! Толкова са кухи, като за 17 максимум интелект! И какво правят тия полуживотни с тоя интелект само! Оръдия които стрелят с камъни! Ами че то ако маймуните имаха толкова интелект, щяха да си направят бананови оръдия!

Ех тая майка, ех тая природа... Колко ли е била пияна като ги е създавала тия ажури... Че дори не се е сетила да си запише по какъв уникален начин са се пръкнали толкова неприспособени за живот твари и как са оцелели въобще:)
I`m kid at heart, you see? When you tell me to stop, it just makes me run faster!

Потребителски аватар
Hazalad
Работник
Мнения: 109
Регистриран на: пет фев 13, 2004 4:39 pm
Местоположение: Някакво
Контакти:

Мнение от Hazalad » нед мар 13, 2005 5:44 am

gil-galad написа:При гмуркане изпъват тялото си като струна,крилата прибират плътно и се покриват целите в хлъзгаво вещество,което кожите им произвеждат..
Ай стига бе... това вещество сигурен ли си че го произвеждат кожите им? Или те просто имат по-интересен начин за възпроизвеждане?
gil-galad написа:Тогава започнали да строят защитни оръдия,които изтрелват камъни.
Най-любимото ми поради обясними причини:))
gil-galad написа:Изхранват се като ловят и отглеждат овощни дървета.
Сегаааааааа разбрах откъде им е тая 22 ловкост за максимална стойност... Да не мислите, че е лесно да се улови цяло овощно дърво??? Пък 17 интелект им трябва явно да се справят с отглеждането и опазването на непокорната овошка, която все се опитва да избяга:)
I`m kid at heart, you see? When you tell me to stop, it just makes me run faster!

Потребителски аватар
gil-galad
Кадет
Мнения: 233
Регистриран на: съб фев 26, 2005 2:19 pm
Местоположение: София

Мнение от gil-galad » нед мар 13, 2005 10:28 am

Съжалявам,но едно 14 годишно хлапе сигурно не е толкова умно,колкото големите батковци.Вместо да критикувате-помогнете,защото не съм се замислял много,за да ги създам(ажурите).

Потребителски аватар
Andras
Гвардеец
Мнения: 706
Регистриран на: ср ное 03, 2004 9:48 pm

Мнение от Andras » нед мар 13, 2005 10:37 am

Гил галад, това хлъзгавото вещество може само да ме разсмива, както и размах на крилете 4 м. Надявам се да знаеш колко е размаха на лешоядите и да сравниш. На твойте птичета - от 6 нагоре.

Потребителски аватар
gil-galad
Кадет
Мнения: 233
Регистриран на: съб фев 26, 2005 2:19 pm
Местоположение: София

Мнение от gil-galad » нед мар 13, 2005 10:44 am

Защо те разсмива?
Това за крилата,обаче,е вярно.

Потребителски аватар
lowstef
Phantom Lord
Мнения: 476
Регистриран на: нед фев 06, 2005 8:00 pm
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнение от lowstef » нед мар 13, 2005 11:16 am

Защо ли знаех, че гил-чо е под 16 години. Заради името и подписа? Заради неспособността да кирилизира след неколкократно обяснение? Заради отчайващата прилика с Грим-чо? Да не вземе сега някое хлапе да се обиди. Един съвет - не правете никакви предложения преди да навършите 16. Изобщо не пишете в този форум, ако не искате да бъдете скъсани от подигравки за детинските идеи. Това е добронамерен съвет. Следващия няма да е добронамерен.
Който ме харесва е прав! Който не ме харесва е прав! Който не му пука за мен не е прав!
The leather armies have prevailed
The Phantom Lord has never failed...
Fall to your knees and bow to the Phantom Lord

Потребителски аватар
Andras
Гвардеец
Мнения: 706
Регистриран на: ср ное 03, 2004 9:48 pm

Мнение от Andras » нед мар 13, 2005 11:34 am

Гил-галад, водоплаващите птици имат подобен мазем секрет по перата, но той е там винаги, не се появява, докат се гмуркат.

лоустеф - мнението ти е пресилено.

Потребителски аватар
Rezo
Войн
Мнения: 134
Регистриран на: ср юли 21, 2004 12:41 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Rezo » нед мар 13, 2005 11:42 am

lowstef написа:Изобщо не пишете в този форум, ако не искате да бъдете скъсани от подигравки за детинските идеи. Това е добронамерен съвет. Следващия няма да е добронамерен.
някой ми беше казал, че Еберон е създаден от лапенце на 15-16 години... Както и да е, това не е по темата, а е просто спам - лоустеф, говориш глупости в момента. Според мен Грим и гил-галад наскоро са започнали с ролевите игри, може би с излизането на Аксиома, така че техните идеи не са толкова детински, колкото от липса на опит - затова повечето са пауърплейски и т.н.
А иначе всяка идея може и да започва глупаво, но когато се разработи може да се получи нещо готино.

П.С.
аз съм на 15 години и мога да глупости. И моля те, не бъде недобронамерен. :evil:

Потребителски аватар
lowstef
Phantom Lord
Мнения: 476
Регистриран на: нед фев 06, 2005 8:00 pm
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнение от lowstef » нед мар 13, 2005 12:04 pm

Гледайте ми подписа бе хора!
"Не питай старило, а патило!" а в случая с възрастта старилото е патило. Като ви приказва мда не вършите еди-какво си на тез възраст, то е защото и за съм бил на 14, 15, 16,... 21 години. Знам как мисли някой на тази възраст. Мненията на Грим и гил-галад (как ме дразни т'ва име) не са от неопитност а от младост - някой като мен не пише неподготвен. Е, добре де, аз го направих, имах си проблеми и бързо се научих. Тези двамата от доста време им се обяснява, че идеите им не струват, но те тъпо и упорито продължават. Не ми излизайте с примерите. Айнщайн е зпочнал работа по теорията на относителността на 17 години и я е публикувал на 25. И сега заради това аз да претендирам за Нобелова награда ли? Имам си я идеята, но знам че ще ми трябват години за да стане, ако изобщо стане. И не се държа като пубер, когато някой ми каже, че е зле. Вече четвърта година пиша книга, която можех да съм завършил отдавна. Знам че има потенциал, но не бързам да я навра в лицето на някой издател с думите "Ноу е яка! Пускай я, ша забугатейми и дваматъ!"
И само защото някои 15-годишни имат зрелостта на 25-годишни, не значи че всяко хлапе без мустаци е мъдро и може да ми се отваря на тема възраст.

ПП Моля модератора да остави мнението ми още ден-два. После да го трие, щото е за триене.

ППП Rezo, към теб съм добронамерен. Все още!
Който ме харесва е прав! Който не ме харесва е прав! Който не му пука за мен не е прав!
The leather armies have prevailed
The Phantom Lord has never failed...
Fall to your knees and bow to the Phantom Lord

Потребителски аватар
gil-galad
Кадет
Мнения: 233
Регистриран на: съб фев 26, 2005 2:19 pm
Местоположение: София

Мнение от gil-galad » нед мар 13, 2005 2:07 pm

Lowstef(как ме дразни т'ва име),Гил-галад не е измислено от мен,а от Толкин.

За Andras:Аз не искам да имам хлъзгаво същество за приятел:).

Потребителски аватар
lowstef
Phantom Lord
Мнения: 476
Регистриран на: нед фев 06, 2005 8:00 pm
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнение от lowstef » нед мар 13, 2005 2:31 pm

Я да видим сега! Имаше една приказка за краставичаря и продаването на краставици. Гилчо, за "елфа славен Гил-галад" съм чел когато ти си ходил прав под масата. Ако до 24 часа ми кажеш истинското му име, превода на "Гил-галад" и името на копието му (със превод естествено), мнението ми за теб ще стане от силно отрицателно на слабо отрицателно. Името ти (прякора де) ме дразни именно защото е измислено от Толкин, а ти го петниш.

ПП Ако ми кажеш освен истинското му име и къде му пада ударението получаваш бонус - една седмица няма да пиша в твои теми.

ППП И пак към батГойко - това мнение (както и предното) е за триене. Абе цялата тема е за триене, ама нейсе. И държа да отбележа, че формално все още не съм обидил лично нито един друг посетител във форума. Исказвам силно негативни мнения, но все още не съм използвал думите, които ми се въртят в главата. Най-малкото заради малолетните, които се навъртат наоколо.
Който ме харесва е прав! Който не ме харесва е прав! Който не му пука за мен не е прав!
The leather armies have prevailed
The Phantom Lord has never failed...
Fall to your knees and bow to the Phantom Lord

Потребителски аватар
gil-galad
Кадет
Мнения: 233
Регистриран на: съб фев 26, 2005 2:19 pm
Местоположение: София

Мнение от gil-galad » нед мар 13, 2005 3:37 pm

Гил-галад=звездна светлина(май):).
Произлиза от Синдарин.

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » нед мар 13, 2005 4:14 pm

Ъъъъ.. не може ли да се върнем на темата?
Няма да коментирам расата - не обичам да коментирам труда на другите. Ще кажа само, че е оригинална.

Създаването на фен раси май е нещо обичайно за всяка ролева игра. (Имаше даже такова конкурсче преди... ох, още имаше форум Ендивал) Няма нищо лошо в новите раси, а идеята да се пуснат тук за да се обработят е перфектна.

Заключена