Може ли да се пусне нова раса в игра?

Стари теми

Модератор: Модератори

Потребителски аватар
gil-galad
Кадет
Мнения: 233
Регистриран на: съб фев 26, 2005 2:19 pm
Местоположение: София

Мнение от gil-galad » нед мар 13, 2005 5:56 pm

Нека да станат така:
Ловкост:4-14(заради ципите)
Прецизност:7-20(все пак живеят в интересни условия)

Havoc
Кадет
Мнения: 211
Регистриран на: чет фев 17, 2005 3:27 pm
Местоположение: Бургас

Мнение от Havoc » нед мар 13, 2005 5:57 pm

lowstef написа:Защо ли знаех, че гил-чо е под 16 години. Заради името и подписа? Заради неспособността да кирилизира след неколкократно обяснение? Заради отчайващата прилика с Грим-чо? Да не вземе сега някое хлапе да се обиди. Един съвет - не правете никакви предложения преди да навършите 16. Изобщо не пишете в този форум, ако не искате да бъдете скъсани от подигравки за детинските идеи. Това е добронамерен съвет. Следващия няма да е добронамерен.
Първо, lowstef, стига плю по момчето!
Второ, откъде да почна? Толкова глупости си написал, че не е истина. Айде, ще почна оттук:
lowstef написа:Да не вземе сега някое хлапе да се обиди.
Аз се обидих. Аз съм на 14 и МНОГО се обидих.
lowstef написа:Един съвет - не правете никакви предложения преди да навършите 16. Изобщо не пишете в този форум, ако не искате да бъдете скъсани от подигравки за детинските идеи.
Та значи не ставаме за хора преди 16, така ли? А за детинските идеи можем да поспорим, защото Алхимически инструменти (които, макар че наистина бяха ненужно усложнени, се харесаха) и Некромант (който не чак толкова хора харесаха, но никой не ми се е подигравал) са идеи на едно 14 годишно лапе (аз).
lowstef написа:Това е добронамерен съвет. Следващия няма да е добронамерен.
Ти сега заплашваш ли или какво? Защото точно тази реплика е по-детинска от всички мои, на Грим и на Гил-галад реплики взети заедно.

Аз, на твое място, ако напиша такива постове, сериозно бих се замислил кой е лапето тук.

ПП: Извинявай, ако съм те обидил (всъщност, със сигурност съм те обидил), но много ме ядоса с тия постове.
ППП: Гил-галад, изобщо да не ти пука каво казват за идеите ти. Има хора в тоя форум като lowstef и Hazalad, дето най-добре да им пропускаш постовете.
ПППП: Трийте и моето мнение като триете и на lowstef.
Ся да не ми се върже някой на глупостите по горе. Аз съм идиот, бе, хора! Не ме слушайте!

Потребителски аватар
gil-galad
Кадет
Мнения: 233
Регистриран на: съб фев 26, 2005 2:19 pm
Местоположение: София

Мнение от gil-galad » нед мар 13, 2005 6:18 pm

Да.Хайде да продължаваме.Какво мислите за-ПР:7-20 и Л:4-14(на ажурите).

Потребителски аватар
lowstef
Phantom Lord
Мнения: 476
Регистриран на: нед фев 06, 2005 8:00 pm
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнение от lowstef » нед мар 13, 2005 9:29 pm

Хавокчо, не можеш да ме обидиш без да те изхвърлят от форума. Колкото и да ви е странно и аз не искам да ви обиждам. Преди точно два месеца разхождах (и отговарях с главата си за тах) двама ваши връстници из Париж. Бяха доста над нивото ви. Както и над моето ниво на тяханата възраст. Първенци от международни олимпиади по астрономия. Готини хлапета! Сигурно и вие сте такива на живо. (надявам се) Само че сте си хлапета със всички положителни (ах как искам да съм пак на 14-15 години), но и отрицателни последствия от това. Предложенията ви са все твърде прибързани и най-лошото е, че не си взимате поука. Аз самия също пуснах няколко (донякъде) тъпи идеи в първите си дни във форума. Но се научих бързо. Защото съм дърт :wink: . И сега внимателно обмислям идеите си преди да ги пусна. Предлагам и на вас същото. За да няма такива "като мен и Hazalad". Създванаето дори на такива "стереотипни" раси, като тези в книгата, е отнело на авторите години и месеци. А вие се надявате да свършите същото за няколко дни. Е т'ва ако не е детска работе. (Тук не влагам обида!)

Понеже съм и малко учител (работя с малко по-големи от вас) искам да ви науча на нещо и да съм ви полезен. За съжаление не мога да претндирам за оригиналност, но ето го - "Три пъти мери, един път режи!" Това значи първо да мислите, а после да говорите/пишете.

ПП Хавок, ако си спомняш, аз всъщност подкрепих идеята за алхимични принадлежности. Не съм тук за да се заяждам. Само че някои неща са твърде... Тук не мога да измисля дума, която да не е потенциално обидна, пък не искам да ви обиждам.

ППП Вижте ми темата в Общи Приказки. Фактът че именно аз ч пуснах, трябва да ви показва, колко съм "зъл". И дали изобщо съм.
Който ме харесва е прав! Който не ме харесва е прав! Който не му пука за мен не е прав!
The leather armies have prevailed
The Phantom Lord has never failed...
Fall to your knees and bow to the Phantom Lord

Потребителски аватар
Andras
Гвардеец
Мнения: 706
Регистриран на: ср ное 03, 2004 9:48 pm

Мнение от Andras » нед мар 13, 2005 10:19 pm

По астрономия казваш...едно време имах познати в тия среди. От тогава отборът ни три пъти се е сменил, както ида е.

По темата - абе не се знае от коя проклета дупка ще изскочи заека. Вярно, че на тая юношеска възраст 'творчески' настроените имат убийствена производителност и нищожно КПД, но от време на време се ражда по нещо свестно. Винаги давам един пример от бранша си - след като месеци наред едни южноафрикански математически кръжок безуспешно хабял свободното си време, занимавайки се с теми, които просто не са за него и изнервяйки цялото преподавателско тяло в радиус 300 метра, най-накрая по случайност успял да една прекрасна комбинаторна конструкция, оборваща хипотеза на около десетина годинки.
Та - винаги може да се получи нещо, но това не значи, че потребителите в този форум (включая аз) ще бъдат по-снизходителни към тъпите и недомислени идеи (като тази).

Потребителски аватар
Hazalad
Работник
Мнения: 109
Регистриран на: пет фев 13, 2004 4:39 pm
Местоположение: Някакво
Контакти:

Мнение от Hazalad » нед мар 13, 2005 11:26 pm

Не знам честно казано откъде изведнъж всички се юрнаха да защитават Гил-Галад - някакъв вид пуберска солидарност предполагам... Но никой нищо не спомена относно абсолютната тъпота и безсмисленост на расата. То дори не е изсмукано от пръстите, защото там има доста повече материал за творене - по-скоро съм склонен да вярвам, че е плод на някое особено ползотворно напушване.

Ако въобще има някой, който да взема тая раса насериозно, да заповяда и да ми представи обосновката си по въпроса. Но да не ми излиза с номера че видиш ли, всеки 14-15 годишен малоумник само защото е на тая крехка възраст, може да си пише каквито глупости иска и те не само да се толерират, ами и да се насърчават както повечето тук правят.
I`m kid at heart, you see? When you tell me to stop, it just makes me run faster!

Потребителски аватар
Andras
Гвардеец
Мнения: 706
Регистриран на: ср ное 03, 2004 9:48 pm

Мнение от Andras » нед мар 13, 2005 11:57 pm

Та - винаги може да се получи нещо, но това не значи, че потребителите в този форум (включая аз) ще бъдат по-снизходителни към тъпите и недомислени идеи (като тази).
Ммм, и къде видя да съм го защитатвал?

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » пон мар 14, 2005 12:03 am

gil-galad написа:Да.Хайде да продължаваме.Какво мислите за-ПР:7-20 и Л:4-14(на ажурите).
Така е по-добре, и да предложа: щом толкоз добре се справят с пуването не е ли по-добре да ловят риба примерно вместо да се занимават с овошки?
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
lowstef
Phantom Lord
Мнения: 476
Регистриран на: нед фев 06, 2005 8:00 pm
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнение от lowstef » пон мар 14, 2005 11:06 am

Хайде и нещо конструктивно от мен - точките на една раса трябва да са ви последната грижа. Измислете история, бит, кулутра, обществено развитие и чак тогава пускайте раса. Иначе просто да пусне нова комбинация от точки може всеки. И да я кръсти както си иска. Даже и тогава не е сигурно, че ще е балансирана. Но това наиситна е най-маловажното. А ажурите са безполезни. И абсолютно необосновими в нормалните логика и физика. Дори и в Магландиум.
Който ме харесва е прав! Който не ме харесва е прав! Който не му пука за мен не е прав!
The leather armies have prevailed
The Phantom Lord has never failed...
Fall to your knees and bow to the Phantom Lord

Havoc
Кадет
Мнения: 211
Регистриран на: чет фев 17, 2005 3:27 pm
Местоположение: Бургас

Мнение от Havoc » пон мар 14, 2005 12:21 pm

Вижте, аз съм съгласен с повечето мнения за расата. Като цяло е малко пресилена - ходят, плуват, че и летят. Според мен обаче Гил-галад е пуснал темата защото самия той не може на 14 да се сети за всичко. Аз пуснах и Алхимическите инструменти и СУ "Некромант", защото имах само бегла идея какво ще представляват. И от тях излезе нещо.

Според мен Гил-галад вече си е взел поука от тази идея. Аз поне бавно, но се научавам. Дададем шанс и на Гил-галад да го направи.

И все още се чудя, Лоустеф, защо написа "Следващия съвет няма да е добронамерен". Питам защото сигурно това ме накара да изпиша толкова глупости в предишния си пост.

Иначе сте прави - ажурите съвсем не са дообмислени. Оставете обаче човека до ги обмисли.
Гил-галад, расата наистина трябва да си преосмисли изцяло. И да й се измисли история. Аз се стремя да не казвам "идея ти е тъпа, не става за нищо", но хората са прави. Помисли над нея.

ПП: Май много пъти казах, че сте прави. Ами, така е. Когато някой е прав, признавам, че е така. Предишния ми пост беше написан защото темата мина от ажурите към детинството, не защото не съм съгласен с коментарите по расата.
ППП: Искам да се извиня за глупостите които написах тук. Но все пак - давайте по-леко с наредбите, Гил-галад трябва вече да е разбрал, че идеята иска още много мислене.
Ся да не ми се върже някой на глупостите по горе. Аз съм идиот, бе, хора! Не ме слушайте!

Потребителски аватар
lowstef
Phantom Lord
Мнения: 476
Регистриран на: нед фев 06, 2005 8:00 pm
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнение от lowstef » пон мар 14, 2005 12:47 pm

Havoc написа:И все още се чудя, Лоустеф, защо написа "Следващия съвет няма да е добронамерен". Питам защото сигурно това ме накара да изпиша толкова глупости в предишния си пост.
Първо, казвам се СТЕФАН. За вас може и бат' Стефко :wink: .
Написах го това с "добронамеренността", щото ми беше писнало от "хлапашки изпълнения" и мислех след това да съм съвсем зъл. Не стана, щото не съм зъл.
Хавок, ти пусна идеите си с ясното послание че са именно идеи. Когато показваш готовност за промяна хората се отнасят с повечко уважение. Когато Грим и гил пускат, те пускат с идеята "Това е моето, супер е, айде сега чакам да ме оплюете несправедливо!" или поне такова усещане оставят. И хората ги плюят. Аз също пуснах едно-две "категорични" предложения в началото и всички ми се нахвърлиха. Взех си поука и сега се опитвам да я пробутем и на вас.
Който ме харесва е прав! Който не ме харесва е прав! Който не му пука за мен не е прав!
The leather armies have prevailed
The Phantom Lord has never failed...
Fall to your knees and bow to the Phantom Lord

Havoc
Кадет
Мнения: 211
Регистриран на: чет фев 17, 2005 3:27 pm
Местоположение: Бургас

Мнение от Havoc » пон мар 14, 2005 12:51 pm

Стефан. Ще го запомня.

Гил-галад, прав ли е Стефан? Смяташ ли ажурите за завършени? Сериозно се надявам, че не. Слушай Стефан. Прав е човека.
Ся да не ми се върже някой на глупостите по горе. Аз съм идиот, бе, хора! Не ме слушайте!

Потребителски аватар
Rezo
Войн
Мнения: 134
Регистриран на: ср юли 21, 2004 12:41 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Rezo » пон мар 14, 2005 4:29 pm

omfg (Oh, my fuckin` god ;))

тая тема май нещо много на спам изби, а? А за расата - между другото, замислих се - нали живеят под водата бе, кви овошни дървета? Не стига че ги ловят (powered by Hazalad), но и ги отглеждат под водата. Нов сорт, братче ;)

Потребителски аватар
SenDjar
Калфа
Мнения: 51
Регистриран на: вт апр 20, 2004 9:04 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от SenDjar » пон мар 14, 2005 5:53 pm

ZOMG направо

Ти за водорасли не си ли чувал :P 8) :lol:
God is dead, and no one cares!
Your God is dead, and no one cares!

Потребителски аватар
Vonamarak
Вълк
Мнения: 14
Регистриран на: вт яну 01, 2002 11:26 pm
Местоположение: Отвъд.
Контакти:

Мнение от Vonamarak » пон мар 14, 2005 6:16 pm

Как да го структурирам...
Ехм... първо, не виждам с какво ви пречи на вас някаква раса, за която не само че можете изобщо да не четете, ами и никога няма да ви се наложи да използвате.

Второ, не виждам защо тъй се юркате да газите, при положение че от половината мнения на газещите си личи че дори не са отбелязали кое точно за расата е било предложение и кое - гавра с нея. Въведоха се човки, живеене под водата, тъй нататъка.

Трето, ако аз бях модератор наоколо, щях да взема стриктни мерки специално срещу хора които от скука цял ден и нощ, си намират смисъл вместо да помогнат за нещо и създадат нещо, да настъпват крака и рутят колони.

Четвърто, ясно е че Гил-Галад не знае и може, колкото трябва за да се създаде логична раса, обаче има ентусиазма, който може да сте имали вие на 14 и който сега при вас е заместен от ентусиазма да мачкаш идеите на 14 годишните. Като сте толкоз разбиращи и можещи, изгладете нелогичността на расата, вместо да се обиждате на години и можене.

Изобщо, главно злобна помия, която е доста повече от неумението на Гил-Галад.

Та... намаляваме крилата, имаме да изглаждаме трети чифт крайници ли имат, или летят с ципата към ръцете. Какво още?
Кон черен яздя, a до мене бягa вълк.
Сърце ми помни рaните ужaсни,
Но длaните ми помнят мекa бялa плът,
Косите - ветрове прекрaсни.

Потребителски аватар
Alaris
Кадет
Мнения: 235
Регистриран на: пон дек 29, 2003 11:41 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Alaris » пон мар 14, 2005 7:50 pm

Крилата трябва да са по-големи за такива килограми. За да ходи по земята - още по-големи килограми са нужни. Летене с ципи между ръцете няма да има - може планиране да има и то силно ограничено щото нямат опашка, засега.... Освен това ми е леко съмнително дали ще плуват добре с ципи между тялото и ръцете.

Бит, култура и всички тези вече споменати подробности... И как са останали незабелязани... И как са оцелели мозъчните им клетки от това гмуркане, което практикуват изглежда... ии това се сещам за момента.
BANG....You dead!! Изображение
No Guts, No Glory
Изображение

Потребителски аватар
gil-galad
Кадет
Мнения: 233
Регистриран на: съб фев 26, 2005 2:19 pm
Местоположение: София

Мнение от gil-galad » пон мар 14, 2005 8:49 pm

Добре сега.Ще премахна ципите и ще измисля всичко,което е нужно.Но ми трябва време.
Ще чакате ли?

ПП:И никъде не съм писал за овощни дървета,които се отглеждат под вода.:)

Потребителски аватар
Alaris
Кадет
Мнения: 235
Регистриран на: пон дек 29, 2003 11:41 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Alaris » пон мар 14, 2005 9:01 pm

Според мен най-добре ще е или да плуват и да ходят по сушата, или да летят и да ходят по сушата.... и трите е прекалено и лично не се сещам за вид, който ги може накуп.
BANG....You dead!! Изображение
No Guts, No Glory
Изображение

Потребителски аватар
Yolly
Стар заек
Мнения: 7
Регистриран на: съб апр 13, 2002 1:08 pm
Местоположение: квартира
Контакти:

Мнение от Yolly » пон мар 14, 2005 10:17 pm

BTW, в началото тази тема ми беше интересна
Първо - защото расата беше забавно недообмислена и куца, като всяка нова идея
Второ - защото заяжданията бяха... лековати
И както се бях зарекъл да не се цапам с такива идиотщини, направо не се сдържам да ви кажа, че:
Това е най-грозният и недостоен спам, в който може да се превърне една тема! Ако ще и най-тъпата възможна идея да е представена, горедемонстрираната реакция (всички реакции) не е адекватен отговор, нито намеква за някаква поета отговорност от пишещия.
Такова нещо не съм виждал досега и ме е яд, че съществува като текст във форума. АМАН!

П.П. (с относително добро чувство) Стефане* - отстъпи малко от тия "мъдряшки" позиции, че ще спрат да те вземат насериозно.

*променено след напомняне от Havoc (виж по-долу)
Последна промяна от Yolly на пон мар 14, 2005 10:54 pm, променено общо 1 път.

Havoc
Кадет
Мнения: 211
Регистриран на: чет фев 17, 2005 3:27 pm
Местоположение: Бургас

Мнение от Havoc » пон мар 14, 2005 10:43 pm

Yolly, lowstef всъщност се казва Стефан. Казвам ти го защото той почти със сигурност ще ти го каже.
Ся да не ми се върже някой на глупостите по горе. Аз съм идиот, бе, хора! Не ме слушайте!

Потребителски аватар
Yolly
Стар заек
Мнения: 7
Регистриран на: съб апр 13, 2002 1:08 pm
Местоположение: квартира
Контакти:

Мнение от Yolly » пон мар 14, 2005 10:45 pm

Така да бъде.

Потребителски аватар
lowstef
Phantom Lord
Мнения: 476
Регистриран на: нед фев 06, 2005 8:00 pm
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнение от lowstef » пон мар 14, 2005 10:55 pm

Havoc написа:Yolly, lowstef всъщност се казва Стефан. Казвам ти го защото той почти със сигурност ще ти го каже.
Нямаше да го кажа защото: 1) ми писна и 2) не смятах повече да пиша в тази тема. А Yolly всъщност е прав. Това ми е стар недостатък. Много "мъдрея". Обикновено съм прав, но си остава дразнещо за околните. Взимам си бележка.

Тези дни бях малко раздразнителен и казах някои неща с неподходящ тон (и се заядох за името толкова настървено :) ). Не че не бях прав, но начина ми на изразяване беше много неподходящ и обиден. Извинявам се на всички засеганти и моля модератора да затрие всичкия спам, който тръгна от мен (Взе да ми става навик, а? :wink: Ще се постарая да е за последно обаче. Честно!)

Все още смятам че расата няма да се получи и имам аргументи, които няма да споделя, щото е безсмислено (ще звуча "мъдряшки и повечето хора тук няма да разберат и половината от тях). Оставям си обаче вратичка. Може и да стане (към 0.01% вероятност но може). Спирам да пиша тук, освен за да пусна тези дни малко info на гил-галад относно името му. Пожелавам му все пак успех, въпреки че си оставам песимист.

ПП Моля никой да не ми отговаря! :) :wink:
Който ме харесва е прав! Който не ме харесва е прав! Който не му пука за мен не е прав!
The leather armies have prevailed
The Phantom Lord has never failed...
Fall to your knees and bow to the Phantom Lord

Havoc
Кадет
Мнения: 211
Регистриран на: чет фев 17, 2005 3:27 pm
Местоположение: Бургас

Мнение от Havoc » пон мар 14, 2005 11:05 pm

Аз, лично, приемам извиненията. Доказа, че можеш да пишеш като разумен човек, за разлика от някои хора (трябва да видите какъв сиир стана във форума на rpg-rebellion.net. Всъщност, вижте - Сиир). Тази тема ме убеди, че има хора далеч по-зле от теб, Стефане. Ти всъщност изобщо не си зле, ама понякога те избива да пишеш глупости (сякаш не е така със всеки, включително и със мен). Както и да е вземам си назад всички обидни неща казани ти от мен и ти се извинявам за тях.

ПП: Знам, че не искаш да ти се отговаря, но време е да се извиним един на друг и да прекратяваме спама.
Ся да не ми се върже някой на глупостите по горе. Аз съм идиот, бе, хора! Не ме слушайте!

Потребителски аватар
Hazalad
Работник
Мнения: 109
Регистриран на: пет фев 13, 2004 4:39 pm
Местоположение: Някакво
Контакти:

Мнение от Hazalad » пон мар 14, 2005 11:58 pm

Предлагам нова раса. Създадени са от бащата на майката природа и името им е джинджифилите. Казват им също Джиджитата, а понякога, съвсем рядко и винаги с глас не по-силен от шепот, ги наричат и Джиджафките. Никой не е наясно как точно са се пръкнали, откъде идват или накъде са се запътили... но на никой и не му пука. Важното е да стоят по-далеч. По-далеч от нас, по-далеч от домовете ни, по-далеч от градовете ни... И най-вече по-далеч от картофите ни.

На външен вид не са нищо особено - приличат на смесица между мечка и къртица, но които имат освен това крокодил и канарче в някоя от по-близките си родословни линии. Високи са около два метра, но повечето време са прегърбени (поради честото оглеждане за картофи) и така не надминават 1.60. Козината им е обикновено яркозелена на цвят, изпъстрена с яркорозови петънца, чието разположение и форма е различно за всеки отделен индивид. Предполага се, че точно поради цвета им са толкова свирепи и кръвожадни - затова и се стремят да убият всеки, който ги е видял по-отблизо и е наясно, че не става дума за ужасно безвкусен карнавален костюм.

Имат огромни винаги влажни очи (от срам заради розовите точки наи-вероятно), могъща човка, пълна със здрави и остри като кинжали зъби. Ръцете им са силни и снабдени с могъщи нокти, с които могат да си проправят тунели в земята със скорост около 1 метър дълбочина за 10 секунди и 3 метра дължина за същото време. За сметка на това краката им са слаби и им се случва доста често да падат по задница в най-неподходящи моменти. Упорито отказват да се подпират на ръце когато ходят обаче за да не приличат на тези презряни и ужасни на вкус твари - горилите. Въобще не могат да се сравнят с чудесните картофи...

Живеят където им падне, стига да има картофи. Умели копачи, лесно си проправят тунели до мечтаните картофени полета - защото това е любимата им храна. Някои хора в миналото са ги боготворели и са им принасяли в жертва хора, направени от картофено пюре. С много магданоз. Иначе Боговете се ядосвали и яркорозовите им точки изпъквали още повече... а от това се разгневявали неимоверно... Цяла цивилизация била изтребена за една нощ... Само поради липсата на магданоз в пюрето.

Но те не са никак тъпи. Тази заблуда би била последната ви грешка ако си имате работа с тях... Защото те безпогрешно разпознават дали има магданоз или не... или дали пюрето е от необелени картофи.

Бит и култура: Копаенето на тунели никак не е лесна работа... Изтребването на фермери пък хич, особено ако са въоръжени с вили, секири и им помагат кучета. Макар да обичат безумно картофите, джинджафите си падат още по свинско, еленско, мечешко, китско, човешко, ловнохрътско, и драконско от време на време, с картофено пюре естествено. Предпочитат също чушки, мандарини, къпини, ананаси, дини, пъпеши, овес, коне (много вървят с овеса), бахур, сушеница, крокодили... Напрактика са всеядни.
Не почитат други богове освен себе си. Много самобитна раса - в смисъл, че доста често се бият помежду си. Културата им на ядене е изключително висока, както се разбира от по-горе написаното - нима има друга раса, която да яде по толкова много от всичко? Имат навика да се извиняват на всяка жива твар, която са изяли (след вечерята разбира се), което е доказателство за тяхната богата духовност и гъвкава житейска философия. Падат си космополити - биха изяли всеки, независимо от коя страна е - Колос, Пустош, Блата, елфически или човешки земи.

Пропуснах ли нещо важно...

А да! Владеят перфектно всички говорими и писмени езици. Тъй като ръцете им са доста груби заради огромните нокти,с които копаят, пишат с уста. Поради тая причина имат особено гъвкав език и са изключително популярни сред дамите от всички раси.

Това засега, Статистиките ще сложа по-късно:)
Последна промяна от Hazalad на вт мар 15, 2005 1:54 am, променено общо 2 пъти.
I`m kid at heart, you see? When you tell me to stop, it just makes me run faster!

Потребителски аватар
Bohu
Заек
Мнения: 2
Регистриран на: съб авг 23, 2003 12:22 pm
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнение от Bohu » вт мар 15, 2005 12:10 am

А сила ,ловкост , нещо по така за тея Джинджифилчета че ми стана много интерсно.
Чудеса прави майката прирoда, ейй чудеса :roll:
Последна промяна от Bohu на вт мар 15, 2005 12:14 am, променено общо 1 път.
[b:10a5278f37][color=red:10a5278f37]Трябва да знаете ,че съм приказно красив!![/color:10a5278f37][/b:10a5278f37]
[img:10a5278f37]http://img136.imageshack.us/img136/8969/turbo7ea.gif[/img:10a5278f37] http://nwnbg.ath.cx/

Потребителски аватар
Hazalad
Работник
Мнения: 109
Регистриран на: пет фев 13, 2004 4:39 pm
Местоположение: Някакво
Контакти:

Мнение от Hazalad » вт мар 15, 2005 12:13 am

Бащата на майката природа ги е създал бе! Я стига ми се подиграва като се опитвам да творя!!!

Статистиките ще сложа съвсем скоро:)
I`m kid at heart, you see? When you tell me to stop, it just makes me run faster!

Потребителски аватар
Hazalad
Работник
Мнения: 109
Регистриран на: пет фев 13, 2004 4:39 pm
Местоположение: Някакво
Контакти:

Мнение от Hazalad » вт мар 15, 2005 12:24 am

Статистики на джинджифилите:

Жизненост : 40
Сила : 10-30
Ловкост : 6-18,8
Интелект : 6-7
Прецизност : 5-20
Издръжливост : 8

Виталност : 5
Скорост: 18 (26 ако са заплашени картофите им)

Ако си въобразят, че някои ги гледа в розовите петна, изпадат в берсерк (все едно имат СУ берсерк на 12-а степен)

Имат +4 на промъкване в картофени ниви
I`m kid at heart, you see? When you tell me to stop, it just makes me run faster!

Потребителски аватар
Bohu
Заек
Мнения: 2
Регистриран на: съб авг 23, 2003 12:22 pm
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнение от Bohu » вт мар 15, 2005 12:42 am

Искрено благодаря за статистиките.Следващия ми герой ще е Джинджифил а кампанията ще е "В търсене на свещения картоф" :roll:
[b:10a5278f37][color=red:10a5278f37]Трябва да знаете ,че съм приказно красив!![/color:10a5278f37][/b:10a5278f37]
[img:10a5278f37]http://img136.imageshack.us/img136/8969/turbo7ea.gif[/img:10a5278f37] http://nwnbg.ath.cx/

Потребителски аватар
Hazalad
Работник
Мнения: 109
Регистриран на: пет фев 13, 2004 4:39 pm
Местоположение: Някакво
Контакти:

Мнение от Hazalad » вт мар 15, 2005 1:40 am

Забравих да спомена за много рядко срещащите се представители на джинджифилите, които са изцяло розови. Поради тоя факт, те са вечно изпаднали в берсерк и имат 57,84% шанс атаката им да е Критичен удар и да нанася двойни щети. При автоматичен неуспех се засрамват от факта колко са куци и се смаляват наполовина за един рунд със всички произтичащи от това последствия за статистиките.
I`m kid at heart, you see? When you tell me to stop, it just makes me run faster!

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » вт мар 15, 2005 12:57 pm

Гил галад, Хазалад ти показа макар по странно забавен начин как да структорираш расата си! :Р
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Заключена