ФЕИ

Стари теми

Модератор: Модератори

Потребителски аватар
Hazalad
Работник
Мнения: 109
Регистриран на: пет фев 13, 2004 4:39 pm
Местоположение: Някакво
Контакти:

Мнение от Hazalad » вт яну 10, 2006 12:29 am

Статистиките на дадена раса са нещо, което се прави СЛЕД като е измислена самата раса, историята и мястото и в света, взаимоотношенията и с другите раси и т.н. А аз виждам нито обосновка на расата, нито исторя, нито нищо:) Само "ми това са феи, те имат следните статистики (никой няма идея защо точно такива), нещо май са се били с елфите ама не съм сигурен що, ако са се били де"

Get real:)
За историята на феите не се знае почити нищо.
А това си е все едно да кажеш "мързи ме и не ми се занимава, някой друг да го направи вместо мене, моля":)
I`m kid at heart, you see? When you tell me to stop, it just makes me run faster!

KOLOBAR
Работник
Мнения: 91
Регистриран на: пон окт 17, 2005 12:31 pm
Местоположение: БЪЛГАРИЯ

Мнение от KOLOBAR » вт яну 10, 2006 6:56 pm

Havoc написа:Вечната гора няма нищо общо с Великото дърво. Странно, но факт. То е в Чудната гора.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Мой пропуск :!: Приключението ще започва в Чудната гора
НЕКА ИУИ БЪДЕ С НАС
АН УАКХ

KOLOBAR
Работник
Мнения: 91
Регистриран на: пон окт 17, 2005 12:31 pm
Местоположение: БЪЛГАРИЯ

Мнение от KOLOBAR » вт яну 10, 2006 7:42 pm

Понеже обещах да пусна инфо за героите ето го:Всички герои са от 3то ниво като на 0 започват със 196+
човешката им възраст ТР ,а на 1во ,2ро и 3то не хвърлят зарове за живот и ТР а получават максимума
Максималният им брой е 7 основно хора и гиганти/не възразявам против едно джудже или гущер/но
никакви елфи или гоблини. :lol: Минимум 2ма защитници на гората/моя милост е единия/ :idea: :arrow:
Добре ще е да има и една фея /ако няма желаещи аз може да взема и нея/
заб-само защитниците и феята знаят всичко за мисията
Последна промяна от KOLOBAR на нед яну 15, 2006 12:56 pm, променено общо 1 път.
НЕКА ИУИ БЪДЕ С НАС
АН УАКХ

Потребителски аватар
ILLIDAN
Гвардеец
Мнения: 526
Регистриран на: нед ное 13, 2005 4:00 pm

Мнение от ILLIDAN » вт яну 10, 2006 8:18 pm

Аз мога да играя човек.

KOLOBAR
Работник
Мнения: 91
Регистриран на: пон окт 17, 2005 12:31 pm
Местоположение: БЪЛГАРИЯ

Мнение от KOLOBAR » вт яну 10, 2006 9:03 pm

О К :) Значи засега сме 2ма
Последна промяна от KOLOBAR на нед яну 15, 2006 12:56 pm, променено общо 1 път.
НЕКА ИУИ БЪДЕ С НАС
АН УАКХ

KOLOBAR
Работник
Мнения: 91
Регистриран на: пон окт 17, 2005 12:31 pm
Местоположение: БЪЛГАРИЯ

Мнение от KOLOBAR » чет яну 12, 2006 3:15 pm

Забравих да спомена,че непременно трябва да има герой с висока степен на убеждаване/най-до-
бре на максимум/ :P За предпочитане да бъде от братството на източните магьосници или
да е друид/Освен това искам да поканя Галеан и Вораг
НЕКА ИУИ БЪДЕ С НАС
АН УАКХ

KOLOBAR
Работник
Мнения: 91
Регистриран на: пон окт 17, 2005 12:31 pm
Местоположение: БЪЛГАРИЯ

Мнение от KOLOBAR » пон фев 13, 2006 10:46 am

ПричиНА за конфликта м-у елфи и феи-кратък вариант

ОТ гледна точка на феите:Елфите нападат феите подбудени от тримата повелители Причината е че във
войната на боговете повелите на няколко пъти тайно са подпомогнали Ахра Ман и феите са разбрали
за това
НЕКА ИУИ БЪДЕ С НАС
АН УАКХ

Потребителски аватар
Hazalad
Работник
Мнения: 109
Регистриран на: пет фев 13, 2004 4:39 pm
Местоположение: Някакво
Контакти:

Мнение от Hazalad » пон фев 13, 2006 4:19 pm

Хахахахаахахах! Има напредък. Давай все така и след около 40 години може да излезе нещо.
I`m kid at heart, you see? When you tell me to stop, it just makes me run faster!

KOLOBAR
Работник
Мнения: 91
Регистриран на: пон окт 17, 2005 12:31 pm
Местоположение: БЪЛГАРИЯ

Мнение от KOLOBAR » ср фев 15, 2006 1:40 pm

Hazalad написа:Хахахахаахахах! Има напредък. Давай все така и след около 40 години може да излезе нещо.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Нямах представа,че писането или идеите са по график/освен ако не гоним краен срок/. :!:

И понеже във всеки конфликт поне 2 гледни точки ето и елфическата/краткия вариант/
Тримата повелители се явяват в сънищата на елфите и им казват,че елфите се канят да ги нападнат и
изтребят и заедно с това се канят да предизвикат още една война на боговете
Факт е че именно елфите нанасят първия удар във войната
И незнам дали тук е момента да го кажа ама винаги съм считал елфите за егоизтични и коварни
копелета
НЕКА ИУИ БЪДЕ С НАС
АН УАКХ

Потребителски аватар
Hazalad
Работник
Мнения: 109
Регистриран на: пет фев 13, 2004 4:39 pm
Местоположение: Някакво
Контакти:

Мнение от Hazalad » ср фев 15, 2006 3:51 pm

Научи се първо на правопис, след това почни да различаваш иронията, едва след това евентуално и може би седни и напиши нещо, което да мине за сериозно:) Дотогава освен за изблици на странен хумор, постовете ти за нищо друго няма да минават:)
I`m kid at heart, you see? When you tell me to stop, it just makes me run faster!

KOLOBAR
Работник
Мнения: 91
Регистриран на: пон окт 17, 2005 12:31 pm
Местоположение: БЪЛГАРИЯ

Мнение от KOLOBAR » ср фев 15, 2006 4:55 pm

Възникване на феите:Веднъж когато Алфана нямала какво да прави тя събрала късче небе,парче земя
в което имало листо от Великото дърво,малко вода,късче светлина/което не било нищо друго, а нокътя
на Орим,водата пък била благословена от Нетилун /и въгленче и се заиграла с тях.След краткото
време от около век й омръзнало и когато поискала да ги остави видяла ,че са се слепнали.Да ги разде-
ли помъчила се,но безуспешно.При поредния опит се опарила на разгорелия се въглен и заплакала.Съл-
зите й паднали върху "играчките "й и на тяхно място 10 нови създания се появили.Първоначално богинята
ги криела и тайно обучавала /най-вече за билките/, но скоро тайната й разкрита била.Почудили се
боговете на новите същества и поздравили богинята.Единствено в душите на тримата повелители се
прокраднала завист ,която по-късно Еврез Зул засилил.Едно нещо само пожелали боговете- понеже всяка магия върху фея неуспешна била и раните им бързо се затваряли -помолили боговете Алфана да промени това и тя приела.Дотогава феите почити нищо за света не знаели,и помолили Алфана да ги
пусне в него.Отначало не искала понеже крехки и слаби били,но те толкова я молили,че накрая
отстъпила.
Отначало феите нямали крила и неможели да летят.Как са се сдобили с тях в очаквайте в продълже
нието :драгон: :хеарт:
Последна промяна от KOLOBAR на пет фев 17, 2006 11:53 am, променено общо 2 пъти.
НЕКА ИУИ БЪДЕ С НАС
АН УАКХ

Потребителски аватар
Boluk
Чирак
Мнения: 18
Регистриран на: ср дек 28, 2005 11:53 pm
Местоположение: В една далечна, далечна страна...
Контакти:

Мнение от Boluk » ср фев 15, 2006 5:28 pm

KOLOBAR написа: И незнам дали тук е момента да го кажа ама винаги съм считал елфите за егоизтични и коварни
копелета
Може би малко се отклонявам от темата, обаче ми се струва, че целия Магландиум е пропит с един анти-елфизъм и се чудя защо ли е така. Защо ми се струва, че всички мразят елфите? (имам предвид играчи и създатели)
Елфите са красиви, умни, силни и дълголетни - все причини да им завиждаш. Имат всичко, за което някой може да мечтае. Вярно, че са малко надменни и високомерни, ама това е нормално осъзнаване на превъзходството над останалите раси. А и напълно разбирам тезата на тъмните елфи - защо да харесвам някакъв си тъп гигант, след като мога да живея 1000 години, а той ще дойде да ме пречука преди да съм навършил и 150. Просто разсъждения де, не ми обръщайте внимание :)
Вие търсите хора, достойни за вашите храмове, а аз диря храм, достоен за хората.

Даная - да играеш системно без система :)

Потребителски аватар
BatGojko
The Big Boss
Мнения: 2154
Регистриран на: пет яну 04, 2002 8:26 pm
Местоположение: София

Мнение от BatGojko » ср фев 15, 2006 5:54 pm

Не сме против елфите... просто не искаме да ги фаворитизираме. И без това са със сериозно предимство пред останалите с тази тяхна бързина и други бонуси... аба при толкова завист, нищо чудно да ги сполети нещо лош накрая, ама знае ли човек.. ;)
"Аксиом16" - правилната система :)
Вземете си 2 GB free space in dropbox (и увеличете моето пространство)
https://www.dropbox.com/referrals/NTExNzQxNzY5

ivan90
Вълк
Мнения: 8
Регистриран на: нед сеп 04, 2005 11:56 am
Местоположение: SLIVEN

Мнение от ivan90 » ср фев 15, 2006 8:18 pm

Абе някой што не се сети да напражи раса Орки,мисля че ще бъде добре за играта да има някакви подивели фанатици дето да варшеят наред(може би WoW ми влиае зле :? ), но ще бъде интересно :P
IVAN90

Потребителски аватар
icon
Калфа
Мнения: 34
Регистриран на: пон май 26, 2003 1:11 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от icon » ср фев 15, 2006 8:41 pm

Гоблини=Орки, две различни названия за една и съща раса, която в различни митологии и произведение има доста вариращи характеристики.

Така, че след като вече има гоблини е малко безмислено да има "орки". Ако толкова ти се иска раса, която да е "вършачка" и да не чак толкоз "дружелюбна" като гигантите - измисли друга, примерно Минотаври, Троли, Върколаци, Мечколаци или де да знам какво.
"Защото новите игри са по-тъпи от старите, а старите са по-грозни от новите"
Изображение

Потребителски аватар
dolar
Вречен
Мнения: 453
Регистриран на: чет апр 28, 2005 5:34 pm
Местоположение: Банкя
Контакти:

Мнение от dolar » ср фев 15, 2006 9:11 pm

Бат Гойко беше казал на едно запитване на Кокаин: "В Магландиум няма. но в Титания има." или нещо от сорта. Тъй че не са едно и също.
Veni, vidi, vici
Skype - intermission644

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » чет фев 16, 2006 12:12 am

icon написа:Ако толкова ти се иска раса, която да е "вършачка" и да не чак толкоз "дружелюбна" като гигантите - измисли друга, примерно Минотаври, Троли, Върколаци, Мечколаци или де да знам какво.
Тролите При това в комплект с прилична история и незнам за бита имаше ли нещо... По оригинални свединия от гоблински източници (вж. раздела за гоблините)
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

KOLOBAR
Работник
Мнения: 91
Регистриран на: пон окт 17, 2005 12:31 pm
Местоположение: БЪЛГАРИЯ

Мнение от KOLOBAR » чет фев 16, 2006 2:28 pm

История на феите-продължение.Как феите се сдобили с крила
Месеци наред десетте феи бродили по света и се учили.Веднъж през една клисура минавали и плач
дочули.Затичали се да помогнат и същество невиждано с крило под камъни затрупано видяли.Измъкнали
го те и счупеното му крилце превързали.Оглеждали го любопитно,защото малко драконче било,а те за
драконите нищичко не знаели.Но изведнъж небето притъмняло и родителите дракони се появили.Отна-
чало решили,че чедото им е в опасност,но грешката си бързо осъзнали.Попитали те феите,какво за
благодарност искат и от крилата очаровани и те да летят пожелали.Довели драконите и други,като
тях,защото трудно било туй що феите поискали.Събралисе драконите в кръг около феите и заклинание
нечувано произнесли.Гръм ударил и феите съзнание изгубили,а когато се свестили крилата си сегашни
имали :dragon:
НЕКА ИУИ БЪДЕ С НАС
АН УАКХ

PepiM
Заек
Мнения: 2
Регистриран на: чет ное 10, 2005 5:21 pm

Мнение от PepiM » чет мар 02, 2006 6:38 pm

Имам една критика на която, мястото може да не е тук, но и феите, както и елфите "имат по едно дете, многоооо рядко 2" :shock: :shock: :shock: ??? Как става тоя номер бе хора, винаги сам се чудил понеже и елфите, май и феите не са хермафродити, нали??? Да кажем примерно, че имаме 5000 елфа , те имат 2500 деца, които имат 1250 деца.........!!! Не се учудвам че феите изчезват, то и елфите скоро ще са на изчезване ако продалжават да я карат така :lol: :lol: :lol:
При тези обстоятелства никак, ама никак не им завиждам на елфите въпреки всички тия бонуси и прочее
RISE LIKE THE SUN
STAND LIKE THE MOUTAIN
CHARGE LIKE A LION
DIE AS A HERO

Потребителски аватар
BatGojko
The Big Boss
Мнения: 2154
Регистриран на: пет яну 04, 2002 8:26 pm
Местоположение: София

Мнение от BatGojko » чет мар 02, 2006 9:50 pm

може би именно това е причината тъмните елфи да мразят всички останали ;)
"Аксиом16" - правилната система :)
Вземете си 2 GB free space in dropbox (и увеличете моето пространство)
https://www.dropbox.com/referrals/NTExNzQxNzY5

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » чет мар 02, 2006 10:42 pm

PepiM написа: Да кажем примерно, че имаме 5000 елфа , те имат 2500 деца, които имат 1250 деца.........!!!
Всъщност сметката от чиста статистика е: 10000 елфа имат 5000 деца (2500 момичета и 2500 момчета), те пък имат 1250 (625 момчета и 625 момичета), които имат... след десетина поколения елфите ги пиши бегали, номера е че тия 10-тина поколения ще са протъчат бая време, тъй като ушавите са бая бая дълголетни, но да, след 10 - 20 хиляди години няма да има читав елф в Магландиум. не броим препарираните и тези в зоопарка дет ги въдят спецялно. ;)
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
BatGojko
The Big Boss
Мнения: 2154
Регистриран на: пет яну 04, 2002 8:26 pm
Местоположение: София

Мнение от BatGojko » пет мар 03, 2006 1:43 pm

Точно така. Положението на елфите в Магландиум не е много розово. Не е случайно, че те са успели да се намърдат във Вечната гора и не им се налага да мислят за разширяване. Може би спасението им е в смесени бракове с хората, но това неминуемо ще промени генетичния им фонд, а "тъмните" хич не се кефят на подобна възможност. Но все пак, елфите на Магландиум не са единствените елфи в Титания...
"Аксиом16" - правилната система :)
Вземете си 2 GB free space in dropbox (и увеличете моето пространство)
https://www.dropbox.com/referrals/NTExNzQxNzY5

Отговори