ФЕИ

Стари теми

Модератор: Модератори

KOLOBAR
Работник
Мнения: 91
Регистриран на: пон окт 17, 2005 12:31 pm
Местоположение: БЪЛГАРИЯ

ФЕИ

Мнение от KOLOBAR » вт дек 06, 2005 7:09 pm

За историята на феите не се знае почити нищо.Известно е ЧЕ са създадени почити едновременно с
елфите/може би и преди тях/ 8) /не се знае от кого но те почитат най-много Алфана/.След втората
война на боговете влизат в конфликт с елфите и са почити изтребени :evil: Сега са нещо като легенда
Предполага се че оцелелите са се преселили на остров южно от Магландиум.В Чудната гора също
има феи ,но само Великото дърво и някои от защитниците знаят за тях :lol:
ВЪНШНОСТ -Феите са крехки създания на вид като елфи но с човешки уши.На гърба си имат крила
наподобяващи пеперудени и с тяхна помощ могат да летятг
СР ръст 150-160 см/средно тегло=40-45 кг/М-у 70 и 90% от тях са жени
Живот=25
ВИТ=1
сила-от 2 до 9
ловк от 6 до 17
инт от 5 до 16
прец от 5до 14
изд от 3 до 9
МЗ=1
СКОРОСТ=19
:arrow: За сега толкоз че да не ме изхвърли :roll: Другия път ще продължа с расовите характеристики
Последна промяна от KOLOBAR на пон яну 09, 2006 1:19 pm, променено общо 1 път.
НЕКА ИУИ БЪДЕ С НАС
АН УАКХ

Потребителски аватар
ILLIDAN
Гвардеец
Мнения: 526
Регистриран на: нед ное 13, 2005 4:00 pm

Мнение от ILLIDAN » вт дек 06, 2005 7:20 pm

Хм, това игрова раса ли предлагаш да е? Като гледам има много слаби начални показатели.
П.П. Елфите не са ми любимата раса, но те по принцип не биха наранили или убили, някой, който не унищожава природата, не ги напада и т.н. Колкото до унищожаването на расата им като им гледам показателите не се съмнявам. :twisted:
За историята на елфите не се знае почити нищо.

KOLOBAR
Работник
Мнения: 91
Регистриран на: пон окт 17, 2005 12:31 pm
Местоположение: БЪЛГАРИЯ

Мнение от KOLOBAR » вт дек 06, 2005 7:44 pm

[quote="ILLIDAN"]Хм, това игрова раса ли предлагаш да е? Като гледам има много слаби начални показатели.
П.П. Елфите не са ми любимата раса, но те по принцип не биха наранили или убили, някой, който не унищожава природата, не ги напада и т.н. Колкото до унищожаването на расата им като им гледам показателите не се съмнявам. :--------------------------------------------------------------------------------
Предпочитам да са НИР въпреки че самият аз не бих отказал да играя с фея.Що се отнася до конфликта
възможно е феите да са го предизвикали/от елфическа гледна точка/ :oops: Или да е дело само на
тъмните елфи а другите да са останали неутрални :?:
Всъщност идеята за феите ми хрумна като четах за приключението в което група тъмни елфи искат да
унищожат Великото дърво
НЕКА ИУИ БЪДЕ С НАС
АН УАКХ

Потребителски аватар
gil-galad
Кадет
Мнения: 233
Регистриран на: съб фев 26, 2005 2:19 pm
Местоположение: София

Мнение от gil-galad » вт дек 06, 2005 7:48 pm

Преди няколко месеца и на мен ми хрумна налудничавата идея да създам раса Феи.Проектът естествено остана недовършен :).

KOLOBAR
Работник
Мнения: 91
Регистриран на: пон окт 17, 2005 12:31 pm
Местоположение: БЪЛГАРИЯ

Мнение от KOLOBAR » вт дек 06, 2005 7:50 pm

gil-galad написа:Преди няколко месеца и на мен ми хрумна налудничавата идея да създам раса Феи.Проектът естествено остана недовършен :).
--------------------------------------
E ПА оти да е налудничава :?: :!: :?:
НЕКА ИУИ БЪДЕ С НАС
АН УАКХ

Потребителски аватар
gil-galad
Кадет
Мнения: 233
Регистриран на: съб фев 26, 2005 2:19 pm
Местоположение: София

Мнение от gil-galad » вт дек 06, 2005 8:04 pm

Защото да направиш една раса от мънички същества,които да не отстъпват на другите раси е изключително трудно.Спомням си,че бях измислил да имат по добри магически способности за уравновесяване или нещотакова,ама пак не стана.

KOLOBAR
Работник
Мнения: 91
Регистриран на: пон окт 17, 2005 12:31 pm
Местоположение: БЪЛГАРИЯ

Мнение от KOLOBAR » вт дек 06, 2005 8:13 pm

Продължавам с расовите особености
1-Красота-красотата на феите е 3 зара+2 вместо 3
2-Билкарство-всички феи започват напълно безплатно с познанието билкарство на 5/не влиза в началните/и могат да го развиват до 14 по нормалния начин
3-забрана за брони-заради крилата си не могат да носят никакви телесни брони или нараменници
4-летене-Могат да летят като максималната височина в метри е си+лов+ниво,а времето в часове не
повече от ниво+изд
заб-за всеки час във въздуха им е нужен поне половин на земята/ :arrow: Докато летят стабилноста им
е 0 но се нуждаят от двойно по-малко ТД за движение и могат без проблем да правят салта ДОри да не вла-
деят СУ акробатика или е под 7/заб-Максималната им сила става 12
Не могат да летят с мокри крила
5-доп щети от магии-всички магии /без друидски/им нанасят доп зара щети=МА на магйосника
6-ИНУ ПЛУВАНЕ И ИНУ КАТЕРЕНЕ -Тъй като не могат да летят с мокри крила и заради тях не
проявяват интерес към катеренето имат-3 към тези общи умения
Утре ще продължа с бита и др
НЕКА ИУИ БЪДЕ С НАС
АН УАКХ

Потребителски аватар
dolar
Вречен
Мнения: 453
Регистриран на: чет апр 28, 2005 5:34 pm
Местоположение: Банкя
Контакти:

Мнение от dolar » вт дек 06, 2005 8:19 pm

ХА! И аз имах такъв проект. Ма само си ги представях: Крехки, избягващи близките битки, защото са прекалено слаби. Но пък имаха добри психологически атаки. Подлудяваха противниците си.
Veni, vidi, vici
Skype - intermission644

Потребителски аватар
ILLIDAN
Гвардеец
Мнения: 526
Регистриран на: нед ное 13, 2005 4:00 pm

Мнение от ILLIDAN » вт дек 06, 2005 8:27 pm

1-Красота-красотата на феите е 3 зара+2 вместо 3
Това какво означава? Че максималната красота на расата е 20?
3-забрана за брони-заради крилата си не могат да носят никакви телесни брони или нараменници
Това е логично, но със тази малка жизненост и сила означава, че те имат малък шанс да оцелеят при битка дори ако летят(което признавам е единственото нещо, което би ме накарало да се замисля да играя с тях)
5-доп щети от магии-всички магии /без друидски/им нанасят доп зара щети=МА на магйосника
Това означава, че са обречени в битка! Дори при сравнително слаб магьосник една магия ги е убила.
4-летене-Могат да летят като максималната височина в метри е си+лов+ниво,а времето в часове не
повече от ниво+изд
Летенето е прекалено силно! Фея от нулево ниво ще може да лети на 8 метра височина за 3 часа! :shock:
Заключение: Има какво да се промени! Бих ти предложил да намалиш умението летене, както и да увеличиш магическите им способности.

Потребителски аватар
gil-galad
Кадет
Мнения: 233
Регистриран на: съб фев 26, 2005 2:19 pm
Местоположение: София

Мнение от gil-galad » вт дек 06, 2005 8:30 pm

Ама те били големи бе,150 см.Аз не обърнах внимание на това,но да си кажа направо-мисля,че все пак нищо няма да излезне от тея феи.Но ще оставя някой по-вещ от мен да ти обясни :).

Потребителски аватар
Cocaine
Гвардеец
Мнения: 694
Регистриран на: вт окт 07, 2003 10:05 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Cocaine » вт дек 06, 2005 10:09 pm

Идеята като цяло не ми харесва. Най-вероятно защото не си падам по детски лиготии като малкото пони, еднорози с големи крила, еднорога от "Heroes 4", който оставя дъга под копитата си, пикачу и др. Казано накратко не си падам по големи шарени неща, които малките момиченца определят като "сладки". Магландиум (засега) е доста суров континент и място за подобни "захаросани" създания няма.
Сега конкретно по идеята. Най-напред историята - тя е представена по начин, който мога да опредля като "по-добре да я нямаше". С подобна, изцедена през пръстите, историйка никой няма да те вземе на сериозно. Още повече, че така и не ми стана ясно каква е ролята на елфите в цялата работа.
Външният вид - аз (а явно и не само аз) съм останал с впечатлението, че феите са дребнички и фини създания, които се побират в една длан. Тука виждам нещо друго - метър и половина(!) и при това с пеперудени крила. Та те биха изглеждали нелепо, кичозно и дори бутафорно (далеч по-приемливи са летателните ципи (като на прилепите) или птичите крила). Същевременно, не мога да разбера защо имат бонус на красота, след като това е силно субективен показател, който е от значение само в рамките на расата.
Нататък - статистики. Ти представяш ли си какво би постигнала обикновената фея с впечатляващата си сила от две? Аз го сметнах - тя може да вдигне впечатляващата тежест от 0,8 кг (т.е. едва ще мъкне дори дрехите си). Издръжливостта им, жизнеността и податливостта им на магии, от друга страна, ги правят крайно неподходящи за бойни действия. С други думи, дори да съществуваше подобна раса, тя би имала крайно нерадостната съдба на абсолютно изчезнала или поробена за вечни времена.

В заключение: феновете на ПММ се отличават с огромна продуктивност, в резултат на което вече са създали десетина "нови" раси, които се подчиняват на стереотипа "те съществуват, макар никой да не е чувал за тях". Разгледай ги и си помисли с какво твоят проект се различава от техните и защо ще го сполети същата съдба.
И мълком по речното дъно във дълги редици
ний гоним миража на някаква светла страна.
И в нашите ледни и мътнозелени зеници
гори безнадеждния пламък на жълта луна.

Потребителски аватар
dolar
Вречен
Мнения: 453
Регистриран на: чет апр 28, 2005 5:34 pm
Местоположение: Банкя
Контакти:

Мнение от dolar » вт дек 06, 2005 11:26 pm

Боби, не си спомням някъде да пише че феите са щарени и захаросани. Може да им се предаде по-изстрадал външен вид. А обстоятелсвото "никой не знае за тях" се появява защото не са описани в книгата и прекалено много ще се смесят с историйте на другите раси. Като искаш такава за която да се знае направи негри. Иначе ръста е наистина необикновен, както и пеперудените крила. Колобар, постарай се да ги оправиш.
Veni, vidi, vici
Skype - intermission644

Потребителски аватар
icon
Калфа
Мнения: 34
Регистриран на: пон май 26, 2003 1:11 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от icon » ср дек 07, 2005 5:08 pm

gil-galad написа:Защото да направиш една раса от мънички същества,които да не отстъпват на другите раси е изключително трудно.
Не е задължително...винаги съм си мислел, че феите могат да променят размера си (в някакви граници разбира се), ставайки мънички само когато на тях им изнася.
"Защото новите игри са по-тъпи от старите, а старите са по-грозни от новите"
Изображение

KOLOBAR
Работник
Мнения: 91
Регистриран на: пон окт 17, 2005 12:31 pm
Местоположение: БЪЛГАРИЯ

Мнение от KOLOBAR » ср дек 07, 2005 5:47 pm

ILLIDAN написа:
1]
Летенето е прекалено силно! Фея от нулево ниво ще може да лети на 8 метра височина за 3 часа! :shock:
Заключение: Има какво да се промени! Бих ти предложил да намалиш умението летене, както и да увеличиш магическите им способности.
------------------------------------------------------------
Променям височината на (си+лов+ни)/3 а времето на(из+ни)/2
:wink: Сила от 2 наистина е малко затова я вдигам на 4/мин=4 макс=12
За крилата-Във всички книги или филми крилата на феите доста приличат на пеперудени/поне навънш-
ност/уточнение:,когато са прибрани крилата на феите изглеждат като част от облеклото
Пропуснах да спомена за расовата способност ДОП МА-магическата им атака не е МУ/3 аМУ/2 изключе-
ние са магиите от вида там е 2/3 МУ
:oops: :roll: ВИДОВЕ-феите са 5 вида различаващи се по цвета на крилете:водни-с тъмно сини крила
,въздушни-небесно сини,земни-зелени,огнени-техните са червени и светлини,чиито крила са бели
Семейства-феите имат по 1 много рядко 2 деца в семейство.Живеят до 270 г като до 30 са непълно-
летни
заб-Феите не плашат за научаването на магии от техния вид обаче трябва да има от къде да ги учат
и могат да ги правят дори и двете им ръце да са заети,но трябва да движат поне едната си китка/не
могат да правят магии и сързани ръце/
Последна промяна от KOLOBAR на чет май 04, 2006 10:35 am, променено общо 2 пъти.
НЕКА ИУИ БЪДЕ С НАС
АН УАКХ

KOLOBAR
Работник
Мнения: 91
Регистриран на: пон окт 17, 2005 12:31 pm
Местоположение: БЪЛГАРИЯ

Мнение от KOLOBAR » ср дек 07, 2005 6:23 pm

Бит и управление -Феите живеят в къщи по дърветата и се прехранват със земеделие и събиране на пло-
дове.не ядат никакво месо/включително риба/или яйца,но отглеждат овце заради млякото и от вълната им правят дрехи/предпочитат коприната/и постелки и завивки.Отлични певци и художници и много
слаби занаятчиии и изобретатели освен това не стават за борци или берсерки
Решенията в семейството/и въобще /се взимат от най-вишестоящата фея/предполага се че това е фея-
та с най-голям сбор от ин,ни,въз,МА/и двата вида/ и МЗ/като може да решава напълно самостоятелно
въпреки че всяка възрастна фея а при извънредни обстоятелства и феи над 20г с поне 10 ин могат
да се изказват :wink: При неправилно решение или ако е послушала грешен съвет феята носи цялата
отговорност и губи власта си
ТР за научаване на умения:Певец и художник=2
Спец в магическа школа-за своята=0,за останалите=4
Друид,горянин и и магьосник=4
Акробатика и МЗ=9
занаятчия,изобретател,борец или берсерк=14
за всички останали по 5 :angel:
НЕКА ИУИ БЪДЕ С НАС
АН УАКХ

Потребителски аватар
dolar
Вречен
Мнения: 453
Регистриран на: чет апр 28, 2005 5:34 pm
Местоположение: Банкя
Контакти:

Мнение от dolar » ср дек 07, 2005 8:22 pm

Не променяш ли прекалено много системата.
Veni, vidi, vici
Skype - intermission644

Потребителски аватар
Cocaine
Гвардеец
Мнения: 694
Регистриран на: вт окт 07, 2003 10:05 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Cocaine » ср дек 07, 2005 8:53 pm

Няколко нови критики:
1. Феите имат крила. За да могат да летят, диаметъра им би трябвало да е поне 3 метра (дори повече). Хубаво, но с такива крила е невъзможно да живееш в гората, защото клоните пречат на размаха.
2.
Решенията в семейството/и въобще /се взимат от най-вишестоящата фея/предполага се че това е фея-та с най-голям сбор от ин,ни,въз,МА/и двата вида/ и МЗ/
Статистиките са създадени за улеснение на играча. Не не трябва да се бъркат с ролевия елемент. С други думи ми е много чудно как обществото на феите ще успее да отгатне показателите на своя водач, да ги събере и да прецени, че като сбор са най-високи.
3. Различните ТР за СУ ограничават играча и го принуждават да стане магьосник/певец/илюзионист. Това е лошо.
И мълком по речното дъно във дълги редици
ний гоним миража на някаква светла страна.
И в нашите ледни и мътнозелени зеници
гори безнадеждния пламък на жълта луна.

Потребителски аватар
icon
Калфа
Мнения: 34
Регистриран на: пон май 26, 2003 1:11 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от icon » чет дек 08, 2005 6:44 pm

Ох! Проявете малко въображение - крилата не е нужно да са физически, нищо не пречи да са "магически" или дори "призрачни" (духовни) и съвсем не е нужно да са с размах като на Кралски Кондор. Не е нужно и да ги има непрекъснато.
"Защото новите игри са по-тъпи от старите, а старите са по-грозни от новите"
Изображение

Потребителски аватар
BatGojko
The Big Boss
Мнения: 2154
Регистриран на: пет яну 04, 2002 8:26 pm
Местоположение: София

Мнение от BatGojko » чет дек 08, 2005 6:59 pm

Да, това е правилно предложение. Така ще може да се обвърже летенето с ползване на мана, като така изборът "да летя или да правя магии" може да стане доста съществен. Иначе летенето би моглео да се превърне в сериозен дисбалансиращ фактор ако не ползва поне един от общите ресурси - Мана, Умора.
"Аксиом16" - правилната система :)
Вземете си 2 GB free space in dropbox (и увеличете моето пространство)
https://www.dropbox.com/referrals/NTExNzQxNzY5

Потребителски аватар
icon
Калфа
Мнения: 34
Регистриран на: пон май 26, 2003 1:11 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от icon » чет дек 08, 2005 7:15 pm

Всъщност докадо обмислях Феите (и естествено се сетих за "Сън в лятна нощ") ми хрумна идейка за раса - "Сатири" (това ще го включа във "Фабула" със сигурност). Ако на някой идеята му идва присърце и се чувства достатъчно уверен в разбирането си на правилата на "Аксиом 16" (аз нямам подобна увереност), може да се пробва (и да пусне нова тема).

Как аз си представям "Сатирите" - поредните пияници. Идеални за "Певец". Изпускат газове :lol: (или феромони) с които въздействат "съблазнително". Може би имат хипнотичен поглед. Имат способността "магически" да развиват "огромни" скорости за кратки промеждутъци време (ефекта е почти като телепортиране, но все пак се вижда размазано движение) (добавено от БатГойко: Сиреч владеят бързия Джо на 12 :) ). Измамата и лъжата им се отдават.
"Защото новите игри са по-тъпи от старите, а старите са по-грозни от новите"
Изображение

Потребителски аватар
Rezo
Войн
Мнения: 134
Регистриран на: ср юли 21, 2004 12:41 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Rezo » чет дек 08, 2005 10:47 pm

Ако трябва да бъда точен - за мен в една ролева игра не числата са толкова важни, колкото описанието. Тук няма нищо. Едно изречение какво е това феята и числа. Къде са битът, културата, обичаите, религията? Подробно описани? Ако ще правите фен раси, би било хубаво поне да ги поизпипвате, не откъм системна част. Според мен системната част е последната дупка на кавала.

Потребителски аватар
BatGojko
The Big Boss
Мнения: 2154
Регистриран на: пет яну 04, 2002 8:26 pm
Местоположение: София

Мнение от BatGojko » пет дек 09, 2005 1:14 pm

Всъщност "системната част" е нещото в което най-лесно аз мога да помогна, така че наистина не е задължително да й се отделя повече от нужното внимание за оформяне на начална представа. Чак да се опише бит, култура и обичаи, едва ли ще стане с възникване на първата идея, но е добре да се знае защо ни е тази нова раса. Какво точно иска да вложи нейния създател в нея - това трябва да е интересна за игра раса, а баланса ще го направим заедно, ако расата се хареса - така и така за тези неща (за да станат официални де) аз имам последната дума и мога спокойно да добавям и махам специални умения и числа по характеристиките докато расата ми хареса (това е съдбата на фелините например ;) - Боби още си чака финалите им характеристики и умение, ама така е, като се подвизава чак в Канада).
"Аксиом16" - правилната система :)
Вземете си 2 GB free space in dropbox (и увеличете моето пространство)
https://www.dropbox.com/referrals/NTExNzQxNzY5

KOLOBAR
Работник
Мнения: 91
Регистриран на: пон окт 17, 2005 12:31 pm
Местоположение: БЪЛГАРИЯ

Мнение от KOLOBAR » нед дек 11, 2005 12:27 pm

Cocaine написа:Няколко нови критики:
1. Феите имат крила. За да могат да летят, диаметъра им би трябвало да е поне 3 метра (дори повече). Хубаво, но с такива крила е невъзможно да живееш в гората, защото клоните пречат на размаха.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Къде е казано,че трябва да летят непрекъснато:?: Всъщност прибрани крилата са като част от облеклото ,а диаметъра на всяко/общо са 2/е 70 см.Може и да не е много логично ама защо в един вълшебен свят всичко трябва да се подчинява на логиката :?:
--------------------------------------------------------------

3. Различните ТР за СУ ограничават играча и го принуждават да стане магьосник/певец/илюзионист. Това е лошо.
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Ми че то всяка раса има Различни ТР за СУ :wink: Елфите стават по-лесно друиди :lol: джуджетата -занаятчии и алхимици
НЕКА ИУИ БЪДЕ С НАС
АН УАКХ

Потребителски аватар
Andras
Гвардеец
Мнения: 706
Регистриран на: ср ное 03, 2004 9:48 pm

Мнение от Andras » нед дек 11, 2005 12:38 pm

Всъщност докадо обмислях Феите (и естествено се сетих за "Сън в лятна нощ")
Аз пък се сещам, че винаги съм искал да направя герой, подобен на Пък, но както и да е.

Колобъре, каква ти е генералната концепция за тия фърчолетки, напиши първо нея, пък почни от там с подробностите.

KOLOBAR
Работник
Мнения: 91
Регистриран на: пон окт 17, 2005 12:31 pm
Местоположение: БЪЛГАРИЯ

Мнение от KOLOBAR » чет дек 15, 2005 2:40 pm

BatGojko написа:Да, това е правилно предложение. Така ще може да се обвърже летенето с ползване на мана, като така изборът "да летя или да правя магии" може да стане доста съществен. Иначе летенето би моглео да се превърне в сериозен дисбалансиращ фактор ако не ползва поне един от общите ресурси - Мана, Умора.
---------------------------------------------------------------------------------------
Когато летят феите ще се нуждаят от двойно повече мана за магиите :D :D :D и действията:блокира-
не,париране специални и прицелени атаки им струват по 1 умора/доп/ :D :D :D :D
Андрас пита за генералната концепция

Отговора е загадъчна и крехка раса но един от видовете/не се знае кой и къде/притежава артефакт/
неизвестно какъв/ИМА общо 7 артефакта като всяка раса освен гоблините има 1 ,a 7мия е в храма
на ордена :roll: Не се знае точно какви и къдеса/човешкият е в източния съюз обаче като се съберат
се получава оръжие способно да върне Ахра-Ман обратно в затвора му или дори да го унищожи
завинаги а в най-лошия случай да го ослаби значително/Заб-не се знае означава че аз не съм решил/ :arrow: 8)
НЕКА ИУИ БЪДЕ С НАС
АН УАКХ

Потребителски аватар
Andras
Гвардеец
Мнения: 706
Регистриран на: ср ное 03, 2004 9:48 pm

Мнение от Andras » чет дек 15, 2005 8:52 pm

Зарежи това със артефакта и Ахра-Ман. Това 'загадъчна и крехка раса' може да бъде всичко. Иде реч за концепция като място в света, възгледи и общество.

Потребителски аватар
Shamajotsi
Тапака
Мнения: 1664
Регистриран на: ср ное 23, 2005 1:17 pm
Местоположение: Нангияла
Контакти:

Мнение от Shamajotsi » ср дек 21, 2005 7:26 pm

(Предварително се извинявам ако някои от нещата, казани тук са били казани, но нямам възможност да прочета изцяло всичко, написано преди мене)

Е, изглежда че това е раса, хрумнала на всички ни :lol: . Аз си ги представях почти така, както са описани до сега, но мислех, че ще е добре, ако имаха някакво умение. свързано с маната им. Например, +5 мана 0 лвл., +1 мана на покачване на ниво. Добра ли е идеята според вас? Все пак това са магически(?) създания. А и мисля, че това се балансира с негативите им.

Потребителски аватар
BatGojko
The Big Boss
Мнения: 2154
Регистриран на: пет яну 04, 2002 8:26 pm
Местоположение: София

Мнение от BatGojko » ср дек 21, 2005 7:33 pm

Бих казал по-скоро +5 (може да се мисли и за 10, ако има какво да я правят) мана на 0 ниво и +5(10) на всяко следващо. като ще са магически да са силно изразени, магически създания. За сметка на това СИлата им да е малко, независимо, че искате да им дадете Акробатика, то просто може да пише, че това умение го вземат на по-ниски начални изисквания или им е вродено - дава им се независимо от показателите им.
Ако им се дава мана на ниво, е добре тя наистина да се ползва сериозно при летенето, за да има за какво да сме им я дали, а не да е компенсация за ниските им ЖТ, които те смело да игнорират, ползвайки мана щитове.
"Аксиом16" - правилната система :)
Вземете си 2 GB free space in dropbox (и увеличете моето пространство)
https://www.dropbox.com/referrals/NTExNzQxNzY5

KOLOBAR
Работник
Мнения: 91
Регистриран на: пон окт 17, 2005 12:31 pm
Местоположение: БЪЛГАРИЯ

Мнение от KOLOBAR » пон яну 09, 2006 2:04 pm

Възможно ли е да се организира форумна игра ИЗДИРВАНЕ ?Ще започва във вечната гора /дава се
от великото дърво/и целта на героите ще е да намерят тайственият остров на феите/имат приблизи-
телни координати/Утре или в четвъртък ще пусна инфо относно героите и нивото им

ЗАБ:Аз за водещ не ставам,но ще подготвя няколко противника
НЕКА ИУИ БЪДЕ С НАС
АН УАКХ

Havoc
Кадет
Мнения: 211
Регистриран на: чет фев 17, 2005 3:27 pm
Местоположение: Бургас

Мнение от Havoc » пон яну 09, 2006 5:32 pm

Вечната гора няма нищо общо с Великото дърво. Странно, но факт. То е в Чудната гора.
Ся да не ми се върже някой на глупостите по горе. Аз съм идиот, бе, хора! Не ме слушайте!

Отговори