Нова музика и песни за певеца (по-сериозно)

Фенски допълнения и неща в процес на тестване. Тук всеки би могъл да споделя и най-налудничавите си идеи за играта, за светове и за промени в правилата.

Модератори: hameleona, Модератори

Kid
Гвардеец
Мнения: 626
Регистриран на: пон дек 24, 2001 8:34 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Kid » чет май 04, 2006 6:23 pm

Съвсем безсмислено е да слагаш 16-СУ ТД, при положение, че песента иска минимум СУ 10! По-добре го сложи твърдо 5ТД!

Усложнението ми се вижда малко не-добре балансирано. Или пък самата мана е малко за това... не знам и аз, но не ме кефи :) (демек не ми го пробутвай ;) )

По-скоро (обмислях такава идея) песента да действа като от на Мортал Комбат - Синдел: нейния вик, който зашеметява за определен период. И в интерес на истината тук всичко трябва да зависи от зара - примерно 2 или 3 зара шокова щета. Остава само да се съпостави с количеството заделена мана и/или ефекта на разни магии с подобно действие. Усложнението е ПСУ.

И какво значи концентрация? Певец никъде не е описвано, че може да прави концентрация?!
"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът!"
П.С. Най-мразя да ми трият или променят съобщението!

Потребителски аватар
BatGojko
The Big Boss
Мнения: 2154
Регистриран на: пет яну 04, 2002 8:26 pm
Местоположение: София

Мнение от BatGojko » чет май 04, 2006 6:43 pm

Това за концентрацията е интересен въпрос. Представям си как някой пее и се концнетрира замислено преди това ;) То или гоможеш, или не. Дали ще задлеиш 5 минути за релаксация преди да запееш или не, може и да има някакво значение, но ефектът определено не може да бъде като при концентрация за магия или стрелба.
"Аксиом16" - правилната система :)
Вземете си 2 GB free space in dropbox (и увеличете моето пространство)
https://www.dropbox.com/referrals/NTExNzQxNzY5

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » чет май 04, 2006 8:52 pm

Ми идеята ми беше не да е песен а едни вид остро изсвирване.

горно до 12-та октава
Певеца "изпява остър" тон, който разрушава част от матеряла към който е прицелен, за да е достатъчно силен в него се влага магическа енергия която е равна на два пъти устойчивоста на материала, а усложнението е равно на един път устойчивоста.
условие за научаване: 10-то или по-високо ниво на умението Певец
"изпява" се за 4ТД
обхвата е СУ метра
Пример: бард на 12-то ниво иска да си подостри молива (8 уст) 12+3з.<>16+8, съответно това ще му глътне и 8*2=16 мана.
ПРимер две: Същия бард иска да среже колана на накакъв бабаит с голяма гостерица който явно не е харесал историята за жена си и барда под елхичката... 12+3з.<>16+8+1 или 2 (големина на откъснатата стружка, в случая колана), като разхода ще е (8+1(респективно 2))*2=18 (респективно 20) мана
ПРимер три: Директна атака срещу противника. Този път обаче се противопоставя на Псу-то на противника: 12+3з.<>16+Псу
Успех/2 показва колко зара шокова щета ще понесе "отсвирения", но похарчената мана е равна на зара*10!!! И затова не се използва за нападение, макар да има тази възможност.

Ето го преработения вариянт.
А "концентрацията" при певеца я разбирам да си прочисти гърлото, пооравновеси дишането... (и в краен случай да изпие едно яйце ;)) Което при всички положения би му помогнало при запяването на песента. Иначе дори майстор певец трябва да метне над 12 с три зара при средна Псу ~8. А се очаква майсторите поне да са майстори, нали?

И понеже Кид каза нещо за малкото усложнение... 12+3з.<>16+16(за стоманени материи) 12+3з.<>32, на това ако му казваш малко усложнение... ;) Това разбирасе, ако решиш да правиш дупка в кованата броня на някой, за да гу мушнеш после с кинжала ;)
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Rezo
Войн
Мнения: 134
Регистриран на: ср юли 21, 2004 12:41 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Rezo » чет май 04, 2006 9:13 pm

горно до 12-та октава
Това ще да е не фентъзи, а направо sci-fi :D :lol: :lol: :lol:
Ми идеята ми беше не да е песен а едни вид остро изсвирване.
Съжалявам, ама ми е смешновато :) Това горно "до" от "12та октава" е такова остро изсвирване, че освен кучетата и прилепите, май няма кой друг да го чуе :lol:

П.С.
Съжалявам, но видях, че съм забравил да обясня какво е причинило смеха ми. Октавите в музиката са 9 общо - субконтра, контра, голяма, малка, първа, втора, трета, четвърта и пета (която всъщност представлява един-единствен тон - тонът "до" - 4096 Hz). След като най-крайният възпроизвеждаем звук е 4096 херца, е от пета октава, просто си помислете какъв ще е този от 12та ;). Не ултра звук, ами направо не знам какво :lol: Мега-звук :lol: :lol:

Айде, поздрави.

Потребителски аватар
Hazalad
Работник
Мнения: 109
Регистриран на: пет фев 13, 2004 4:39 pm
Местоположение: Някакво
Контакти:

Мнение от Hazalad » чет май 04, 2006 10:12 pm

Не мога да повярвам, че все още някой се опитва да пробута абсолютното малоумие с унищожаване на предмети било то с "песен" или "изсвирване". Вилорп, погледни заглавието на темата. Има едно допулнение в скоби, което казва по-сериозно.
I`m kid at heart, you see? When you tell me to stop, it just makes me run faster!

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » чет май 04, 2006 10:35 pm

Ъъъъ... практически не знам, но на теория е възможно да счупиш нещо със звук.

Потребителски аватар
Gorthaur
Заек
Мнения: 2
Регистриран на: пон авг 23, 2004 7:51 pm
Местоположение: София

Мнение от Gorthaur » чет май 04, 2006 10:41 pm

Възможно е, но трябва да е в постоянен тон с постоянна честота. Т.е. може да счупиш нещо с глас, но с песен или мелодия от инструмент - не.
Зависи и от материала на предмета, де - за стъкло знам, че със сигурност може, но за други материали нищо не мога да кажа.
Cruelty has a human heart
and every man does play his part.
Terror of the men we kill,
the human heart is hungry still...

Когато отиваш на война, плачи не за себе си, а за онези, които ще погубиш.

www.headoff.info

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » чет май 04, 2006 10:48 pm

Rezo написа:Съжалявам, ама ми е смешновато :) Това горно "до" от "12та октава" е такова остро изсвирване, че освен кучетата и прилепите, май няма кой друг да го чуе :lol:

П.С.
Съжалявам, но видях, че съм забравил да обясня какво е причинило смеха ми. Октавите в музиката са 9 общо - субконтра, контра, голяма, малка, първа, втора, трета, четвърта и пета (която всъщност представлява един-единствен тон - тонът "до" - 4096 Hz). След като най-крайният възпроизвеждаем звук е 4096 херца, е от пета октава, просто си помислете какъв ще е този от 12та ;). Не ултра звук, ами направо не знам какво :lol: Мега-звук :lol: :lol:
Айде, поздрави.
Който е казъл, че нямаме компетентни хора във форума да си посипе главата с пепел! :)
Малко по-сериозно: Това не го знаех за октавите и благодаря за просветлението! То аз си бях казал че съм лаик по темата де... И докато все още съм сериозен: поне налучкал ли съм посоката в която тоновете стават "по-пискливи" или "по-остри"?

Алтернативите тогава за името на "подсвиркването" стават 2: или "Тонът ДО" (с главните букви) или "Резо", на името на великия бард от централния съюз, който бил единствен в гилдията на "Шутовете" разбиращ от музика и съотвентно и основател на новата гилдия на "Певците, бардовете и пройдохите" ;)* малко след втората война на боговете.
Hazalad написа:Не мога да повярвам, бля-бля-бля. Вилорп, бля-бля-бля на темата. Бля-бля-бля в скоби, бля-бля-бля по-сериозно.
Хазалад, игнорирах ти предишното мнение, защо смяташ че със второ такова ще постигнеш нещо различно? ;)

*Шегата е добронамерена, а не опит за заяждане!!! ;)
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Kid
Гвардеец
Мнения: 626
Регистриран на: пон дек 24, 2001 8:34 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Kid » чет май 04, 2006 11:32 pm

Gorthaur написа:Възможно е, но трябва да е в постоянен тон с постоянна честота. Т.е. може да счупиш нещо с глас, но с песен или мелодия от инструмент - не.
Зависи и от материала на предмета, де - за стъкло знам, че със сигурност може, но за други материали нищо не мога да кажа.
Като говорим нека поне имаме нещо повече като информация. Според физиката, за да разрушиш един предмет (без значение какъв е) просто трябва да настроиш звуковата вълна или външната сила така, че да се получи резонанс. Или по-точно казано вътрешното трептение да съвпадне като честота с външното (звуковата вълна например). При стъклото това се постига най-лесно заради молекулярния му строеж, но и други предмети могат да бъдат разрушени по този начин. Ще ти дам пример мостовете - не случайно на войници е ЗАБРАНЕНО да маршируват на мост!
"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът!"
П.С. Най-мразя да ми трият или променят съобщението!

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » чет май 04, 2006 11:39 pm

"мнението" няма връзка с темата, а е тук за да чеше самочуствието ми;)
Според физиката, за да разрушиш един предмет (без значение какъв е) просто трябва да настроиш звуковата вълна или външната сила така, че да се получи резонанс. Или по-точно казано вътрешното трептение да съвпадне като честота с външното (звуковата вълна например). При стъклото това се постига най-лесно заради молекулярния му строеж, но и други предмети могат да бъдат разрушени по този начин. Ще ти дам пример мостовете - не случайно на войници е ЗАБРАНЕНО да маршируват на мост!
Vilorp написа:Който е казъл, че нямаме компетентни хора във форума да си посипе главата с пепел! :)
Като разправям кой ли ме слуша ;). Но Киди, както почти винаги, и тук е прав!

Ех, как обичам да се цитирам! :twisted:
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Gorthaur
Заек
Мнения: 2
Регистриран на: пон авг 23, 2004 7:51 pm
Местоположение: София

Мнение от Gorthaur » чет май 04, 2006 11:40 pm

Да, резонанс се постига по доста различни начини. Но да не намесваме маршируването - ставаше дума за разрушаване на предмет чрез глас или музика. Аз говоря за конкретния случай, а не по принцип.
Cruelty has a human heart
and every man does play his part.
Terror of the men we kill,
the human heart is hungry still...

Когато отиваш на война, плачи не за себе си, а за онези, които ще погубиш.

www.headoff.info

Потребителски аватар
Hazalad
Работник
Мнения: 109
Регистриран на: пет фев 13, 2004 4:39 pm
Местоположение: Някакво
Контакти:

Мнение от Hazalad » пет май 05, 2006 12:06 am

Вилорп, някой да ти е обяснявал, че човекът е неспособен да издава с гласните си струни подобни честоти? Никога няма да се постигне такъв резонанс, колкото и да се пъне. Стъкло - да, разрушавано е от хора с уникални гласове. И то не просто стъкло, ами кристал. Но да потрошиш меч? Ти имаш ли идея за какво иде реч въобще? Кой пише сега бля бля бля глупостите?:) А да ти е минавало през ума, че тая честота може примерно да съвпадне с някой орган от тялото ти и да стане примерно черният ти дроб на кайма или костите ти на прах? Щеше да мине, ако си използваше мозъка за мислене, а не просто да нагласяш и съшиваш факти както на теб ти изнася:)
I`m kid at heart, you see? When you tell me to stop, it just makes me run faster!

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » пет май 05, 2006 9:16 am

Vilorp написа: Певеца "изпява остър" тон ... в него се влага магическа енергия
Отишъл принца при царя:
- Изпълних си обещанието, ето главата на дракона! А ще изпълните ли сега вашето?
- Да, ето ръката на принцесата...

Потребителски аватар
Hazalad
Работник
Мнения: 109
Регистриран на: пет фев 13, 2004 4:39 pm
Местоположение: Някакво
Контакти:

Мнение от Hazalad » пет май 05, 2006 3:57 pm

Ок, влива магическа енергия. То се е видяло, че в аксиом всяка простотия се обосновава с "вливането на магическа енергия". Досега се опитвахте да го обосновавате с физика, но като се видя, че няма да стане, веднага почвате да наливате "магическа енергия":) Само един въпрос - след "наливането (хаха) на магическа енергия" и чупенето на меча/бронята (!) на гада, и съответно мечовете/броните на всички около певеца включително и неговите, как ще се опази от вбесените си съюзници, които се опитват да го изкормят с голи ръце (понеже нямат нито мечове нито брони нито кинжали)? Е, ако с това е направил и костите на сол на всички (включително и неговите) предполагам проблема отпада:)
I`m kid at heart, you see? When you tell me to stop, it just makes me run faster!

Потребителски аватар
Rezo
Войн
Мнения: 134
Регистриран на: ср юли 21, 2004 12:41 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Rezo » пет май 05, 2006 6:15 pm

Мне, грешиш Хазаладе. Магията действа само върху врагове - останалите се приемат за глухи и за това не им влияе :lol: :roll:

Потребителски аватар
Alaris
Кадет
Мнения: 235
Регистриран на: пон дек 29, 2003 11:41 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Alaris » пет май 05, 2006 6:20 pm

Мечовете и броните на съюзниците също са глухи, нека отбележим :)
BANG....You dead!! Изображение
No Guts, No Glory
Изображение

Потребителски аватар
Hazalad
Работник
Мнения: 109
Регистриран на: пет фев 13, 2004 4:39 pm
Местоположение: Някакво
Контакти:

Мнение от Hazalad » пет май 05, 2006 6:33 pm

Именно, мечовете броните и въобще всичко, което може да се строши (то не може, но ако можеше) също е глухо.
I`m kid at heart, you see? When you tell me to stop, it just makes me run faster!

Потребителски аватар
Andras
Гвардеец
Мнения: 706
Регистриран на: ср ное 03, 2004 9:48 pm

Мнение от Andras » пет май 05, 2006 8:07 pm

Я ме осведомете, кой е чупил кристал с глас? Понеже тоя мит се разправя от сума време за кой ли не, а всъщност е абсолютно невъзможно, ако предмета не се е вече полуразпаднал. Да не говорим че поне 4-5 от потърпевшите лично са го опровергавали (Тил, Лаури-Волпи, Шаляпин, Палиуги, Рубен, че и Люцканов)

Потребителски аватар
Alaris
Кадет
Мнения: 235
Регистриран на: пон дек 29, 2003 11:41 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Alaris » пет май 05, 2006 9:05 pm

Mythbusters - някъв вокал на метал група счупи чаша за вино без никаква техника.
BANG....You dead!! Изображение
No Guts, No Glory
Изображение

Потребителски аватар
Hazalad
Работник
Мнения: 109
Регистриран на: пет фев 13, 2004 4:39 pm
Местоположение: Някакво
Контакти:

Мнение от Hazalad » пет май 05, 2006 10:24 pm

И той ли е "наливал магия" за да я счупи? <:)
I`m kid at heart, you see? When you tell me to stop, it just makes me run faster!

Потребителски аватар
lowstef
Phantom Lord
Мнения: 476
Регистриран на: нед фев 06, 2005 8:00 pm
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнение от lowstef » пет май 05, 2006 11:17 pm

Мнье, сам си я счупи пред камерата. То че става, става, ама... айде да не почваме пак с физиката, а? Метал по този начин не може да се счупи реално. А с магия всичко може да се измисли. И в D&D имат магия Shatter.
Който ме харесва е прав! Който не ме харесва е прав! Който не му пука за мен не е прав!
The leather armies have prevailed
The Phantom Lord has never failed...
Fall to your knees and bow to the Phantom Lord

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » пет май 05, 2006 11:37 pm

lowstef написа:А с магия всичко може да се измисли.
Точно това щях да ви напиша. Не ви притеснява призоваването на огромни кълба огън от нищото, при това се появявят точно където е посочил магьосника, но не можете да приемете, че магията може да насочи и концентрира вече съществуваща звукова вълна, която да счупи нещо си. За мен второто е за предпочитане от гледна точка на логиката, не само защото е сходно с легендите!
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
Hazalad
Работник
Мнения: 109
Регистриран на: пет фев 13, 2004 4:39 pm
Местоположение: Някакво
Контакти:

Мнение от Hazalad » съб май 06, 2006 6:29 am

Забравяте само, че преди това се опитваха да ме убедят, че може реално човек да издаде звук с подобна честота, че да предизвика резонанс в метал и така да го строши:) Както и жалките теории за разни писъци, подсвирвания и прочие:) В Д&Д наистина си има магия Шатър, която доволно си разрушава солидни немагически рпедмети без дори възможност за сейв, и магически ако не успеят на сейва. Ама това е магия. И никъде не си спомням да съм виждал на барда песен, а която да чупи мечове, да дере кожи, да реже картофи и т.н. В крайна сметка песните, дори магическите, са си песни, и в тях трябва да има някаква логика малко или много. Песните на барда от Д&Д правят неща, които са логични за песен - плашат, надъхват, успокояват, приспиват.
I`m kid at heart, you see? When you tell me to stop, it just makes me run faster!

Потребителски аватар
Andras
Гвардеец
Мнения: 706
Регистриран на: ср ное 03, 2004 9:48 pm

Мнение от Andras » съб май 06, 2006 11:04 am

Аларисе, каква чаша и кой тон, защото аз знам действителен случай с чаша за порто и камертон, но основната заслуга там е на чашата.

Потребителски аватар
Alaris
Кадет
Мнения: 235
Регистриран на: пон дек 29, 2003 11:41 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Alaris » съб май 06, 2006 12:12 pm

Прокарай си кабеларка или им посети сайта.
BANG....You dead!! Изображение
No Guts, No Glory
Изображение

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » съб май 06, 2006 1:15 pm

Hazalad написа:Забравяте само, че преди това се опитваха да ме убедят, че може реално човек да издаде звук с подобна честота, че да предизвика резонанс в метал и така да го строши:) Както и жалките теории за разни писъци, подсвирвания и прочие:)
Предполагам, че ще се изненадаш, но някои го вярват в реалността, питай ме на Лс, ако искаш линк. По принцип това е добре известна легенда. Не знам вярно ли е, не съм го виждал дори на запис, но щом говорим за фентъзи, където огнената топка е общоприета възможност, не виждам какво е невъзможното в звуковата атака.
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
Alaris
Кадет
Мнения: 235
Регистриран на: пон дек 29, 2003 11:41 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Alaris » съб май 06, 2006 2:28 pm

Абе просто трябва да се сложи една хубава граница.
Ся като искате да унищожавате със звук без съответната апаратура па още отначалото ще кажете че това е магия, която само косвено използва устата на певец или кой да е.

А не некви псевдонАучни обяснения да гледаме и да се дразним. Магията - с магия, реалното - реално. И да не се омешват.
BANG....You dead!! Изображение
No Guts, No Glory
Изображение

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » съб май 06, 2006 5:27 pm

Alaris написа: А не некви псевдонАучни обяснения да гледаме и да се дразним. Магията - с магия, реалното - реално. И да не се омешват.
Как точно ги разграничаваш е интересно. Препичането на неколцина врази чрез химичния процес горене според теб трябва да е магически процес, ако се използва огнено кълбо. За мен обаче е точно смесване на реално и нереално, при което нералната магия предизвиква реални последствия.
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
Alaris
Кадет
Мнения: 235
Регистриран на: пон дек 29, 2003 11:41 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Alaris » съб май 06, 2006 6:05 pm

А не се прави на ударен и ти. Магическото е появата на кълбото от нищото, а не интеракцията му с околната среда.

И в случая магическото ще е появата на прецизно насочено трептение от нищото, а не резонанса в сърцето на жертвата.
BANG....You dead!! Изображение
No Guts, No Glory
Изображение

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » съб май 06, 2006 6:23 pm

Vilorp написа:Ми идеята ми беше не да е песен а едни вид остро изсвирване.

горно до 12-та октава
Певеца изсвирва "остър" тон, който разрушава част от матеряла към който е прицелен, за да е достатъчно силен в него се влага магическа енергия която е равна на два пъти устойчивоста на материала, а усложнението е равно на един път устойчивоста. това в случая показва колко е лесно да "строшиш" сухар или меч*
условие за научаване: 10-то или по-високо ниво на умението Певец
"изпява" се за 4ТД
обхвата е СУ метра
Пример: бард на 12-то ниво иска да си подостри молива (8 уст) 12+3з.<>16+8, съответно това ще му глътне и 8*2=16 мана.
ПРимер две: Същия бард иска да среже колана на накакъв бабаит с голяма гостерица който явно не е харесал историята за жена си и барда под елхичката... 12+3з.<>16+8+1 или 2 (големина на откъснатата стружка, в случая колана), като разхода ще е (8+1(респективно 2))*2=18 (респективно 20) мана
ПРимер три: Директна атака срещу противника. Този път обаче се противопоставя на Псу-то на противника: 12+3з.<>16+Псу
Успех/2 показва колко зара шокова щета ще понесе "отсвирения", но похарчената мана е равна на зара*10!!! И затова не се използва за нападение, макар да има тази възможност, тъй като при успех от 6 респективно ще нанесе 3 зара шок и ще глътне 30 мана (огнена топка иска скромните 16 мана)

*И понеже Кид каза нещо за малкото усложнение... 12+3з.<>16+16(за стоманени материи) 12+3з.<>32(което пък си е напълно невъзможно без концентрация или АУ), на това ако му казваш малко усложнение... ;) Това разбирасе, ако решиш да правиш дупка в кованата броня на някой, за да гу мушнеш после с кинжала ;)
Напълно никъде не съм споменал трошене на кости и ритане в бъбреците!!! Още по-малко пък на "другарчетата". А ако сте забелязали и останалите "песни" влияят само на противника (респективно на съотборниците, когато са надъхващи).
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Отговори