СУ Шаман

Фенски допълнения и неща в процес на тестване. Тук всеки би могъл да споделя и най-налудничавите си идеи за играта, за светове и за промени в правилата.

Модератори: hameleona, Модератори

Потребителски аватар
Fenrir
Чистокръвен
Мнения: 741
Регистриран на: нед юли 01, 2007 4:01 pm
Местоположение: София

Мнение от Fenrir » вт ное 20, 2007 9:24 pm

Ми ползвам следната логика:
Късмета обикновено го свързвам с вярата един вид
Сигурно другото име,което не ти харесва е това на желанието-ми просто друг синоним на воля не се сетих :lol: Ако ми предложиш по-добри имена с радост ще ги приема :wink:
MoSKaU написа:Сега когато го разгледах по-обстойно ми се струва, че в шамана би трябвало да има извесна прилика с друида. Не, нямам предвид WoW модела, но да се включат малко магии и да повишава още един два показателя.Иначе да си изхарча ТР-те само, за да мога да си правя талисманчета е малко...малко. Ако имаше някокло магиики за шамани щеше да бъде добре. Но тогава би трябвало да да повишава и маната...
MoSKaU,вече оформения шаман е доста по-силен-той може да носи до 3 амулети или талисмана,разгледай ги талисманите и амулетите и сам прецени :wink:
Всеки хубав миг ще бъде бавно погълнат от мракът и тъмнината на вечността...

Потребителски аватар
Ain alkar
Ahlen
Мнения: 686
Регистриран на: вт яну 03, 2006 6:15 pm
Местоположение: Русе

Мнение от Ain alkar » ср ное 21, 2007 11:44 pm

Когато аз правих нещо такова се получи добре, но просто не бе прието от играчите.
http://www.stihovebg.com/Proza/Razkazi/Pisak/45139.html
Кейт лежеше в леглото си будна…

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » ср дек 12, 2007 11:57 pm

В момента шамана се преработва доста дълбоко, като накрая чрез моята помощ (но основна идея на Фенрир!!!) ще се превърне в нещо като некроманта - група умения, въртящи се около една философия. Най-вероятно ще е в едно с рунната магия или поне тя че му е по-лесна за изучаване (както Школата на Костта при некроманта).

Отговори