Дървесен дявол (и неговите "приятели")

Фенски допълнения и неща в процес на тестване. Тук всеки би могъл да споделя и най-налудничавите си идеи за играта, за светове и за промени в правилата.

Модератори: hameleona, Модератори

Потребителски аватар
ChefoSLR
Вълк
Мнения: 10
Регистриран на: пон юли 28, 2008 11:59 am

Дървесен дявол (и неговите "приятели")

Мнение от ChefoSLR » нед авг 10, 2008 11:21 am

Ето един враг за приключение, в което героите преминават необезпокоявани през гора със зловещо минало и Разказвачът не знае с какво да ги затрудни. Противникът и неговата компания са подходящи за група от поне двама, тъй като не е особено слаб. Надявам се, че ще ви хареса.
! Под всеки враг съм оставил линк за снимка.

Дървесен дявол(Сложност 8 ):
Описание(героичен персонаж): Непредпазлив турист безгрижно подминава наглед безобидно дърво. Изведнъж листата зашумяват, корените се отделят от земята, а ужасът в лицето на пътешественика се отразява в кристалните очи на най – големия горски пазител. Дяволити феички се подсмихват и обикалят в кръг оживялото дърво- дървесния дявол.
Бележки: Изключително могъщ враг. На височина достига до 9 метра, а на тегло – до 600 кг. Използва сложна тактика. Напада сам, рядко в група. Винаги е заобиколен от поне две дървесни феи. Покачва предимно сила и интелект. Получава 20ЖТ и 30ТР на ниво.
НИ: 7; СК: 8;РЕ: 15; МР: 10; МТ: 30;
СИ: 18; Л: 7; ПР: 11; ИН: 14; ИЗ: 10;
БА: 4;БЩ: 8; БЗ: 11-8; ТД: 8; ТЖ: 100;
Атака 1: РЪКА: АТ= 26; Щ = 5 зара трошаща; БС= Щ; ТД = 6;
Атака 2: КРАК(прегазване): АТ= 19; Щ = 15 зара трошаща; ТД= 4+;
Атака 3:ВИК: АТ=25; Щ=2 зара шокова(засяга всички врагове);ТД=5;
Борба: 22; Обоняние: 6;
МУ: 11; МА: 4; Мана: 14+14*7;
МЗ: 4; УО: 4; ПсУ: 13; Воля: 16; ЗА: 19;
Бди: 6; Ста: 11; Зах: 54; Про: 9; Кат: 9;
Умения: Голям размер (БЗ:-8; Про:-4,Ста:+8 ); Дървен (2*Щ от огнени магии и дърварска двуръчна брадва, ½ щета от тъпи/трошащи оръжия); Може за цена от 5 ЖТ да отчупи клон от короната си за 2ТД, като така еднократно повиши с 1зар трошаща и 2 зара шокова щетата на реката си (ТД=7);
Инвентар: две кристални очи (тегло= 0,1*2кг),
http://www.worth1000.com/entries/393500 ... qvXU_w.png - снимка;

Дървесни феи(Сложност 2 ):

Описание: Зли по душа вещици и помощници на дървесния дявол, тези същества си приличат с феите само по името си. Мрак и хаос спохождат делата им, а хитростта им е безгранична.

Бележки: Това същество не е точно враг, а по – скоро помощник. Дървесната фея не разполага с оръжия, но може ефективно да използва слабите си познания за магията. Използва проста тактика. Покачва предимно ловкост. Получава 1ЖТ и 16ТР на ниво.

Вариант 1: Земна фея:

НИ: 0; СК: 10;РЕ: 10; МР: 0; МТ: 0;
СИ: 3; Л: 12; ПР: 6; ИН: 7; ИЗ: 2;
БА: 0;БЩ: 0; БЗ: 10+6; ТД: 11; ТЖ: 6;
МУ: 4 + 12 + 1(земя); МА: 1 + 4; Мана: 7 + 20 еднократно;
МЗ: 1; УО: 0; ПсУ: 7; Воля: 5; ЗА: 26+6;
Атака 1: ПРАШЕЦ: АТ= 10; Щ = 1 зар временна; ТД = 4;
Бди: 3; Зах: 9; Про: 9+6;
Умения: Малък размер(БЗ:+6, Про: +6), лети(не може да бъде ударена от ръкопашни оръжия);
Магьосник(12): МУ:+12; +12 Мана на ниво, 20 мана еднократно, безплатна школа;
Специалист в магическа школа „Земя”(1): +1 МУ за земни магии, +1 мана на ниво;
Магии: Защита, Абсорбция;
Инвентар: 1 зар медни монети, 10 гр магически прах (5гр – АТ: ПР;ИН, Щ = 1 зар временна);
http://www.lisavictoria.net/Images/Fant ... hFairy.jpg - снимка;

Вариант 2: Фея на хаоса:

НИ: 0; СК: 14;РЕ: 14; МР: 0; МТ: 0;
С И: 2; Л: 14; ПР: 5; ИН: 8; ИЗ: 1;
БА: 0;БЩ: 0; БЗ: 14+6; ТД: 14; ТЖ: 5;
МУ: 4 + 12 + 1(земя); МА: 1 + 4; Мана: 8 + 20 еднократно;
МЗ: 0; УО: 1; ПсУ: 7; Воля: 5; ЗА: 30+6;
Атака 1: ПРАШЕЦ: АТ= 9; Щ = 1 зар временна; ТД = 4;
Бди: 3; Зах: 6; Про: 10+6;
Умения: Малък размер(БЗ:+6, Про: +6), лети(не може да бъде ударена от ръкопашни оръжия);
Магьосник(12): МУ:+12; +12 Мана на ниво, 20 мана еднократно, безплатна школа;
Специалист в магическа школа „Хаос”(1): +1 МУ за магии на хаоса, +1 мана на ниво;
Магии: Регенериране, Боен риск;
Инвентар: 1 зар медни монети, 10 гр магически прах (5гр – АТ: ПР;ИН, Щ = 1 зар временна);
http://tn3-1.deviantart.com/300W/i/2003 ... ctions.jpg - снимка;

Вариант 3: Тъмна фея:

НИ: 0; СК: 12;РЕ: 12; МР: 0; МТ: 0;
СИ: 1; Л: 13; ПР: 6; ИН: 9; ИЗ: 1;
БА: 0;БЩ: 0; БЗ: 13+6; ТД: 13; ТЖ: 4;
МУ: 4 + 12 + 1(мрак); МА: 1 + 4; Мана: 9 + 20 еднократно;
МЗ: 2; УО: 0; ПсУ: 8; Воля: 5; ЗА: 29+6;
Атака 1: ПРАШЕЦ: АТ= 11; Щ = 1 зар временна; ТД = 4;
Бди: 3; Зах: 3; Про: 10+6;
Умения: Малък размер(БЗ:+6, Про: +6), лети(не може да бъде ударена от ръкопашни оръжия);
Магьосник(12): МУ:+12; +12 Мана на ниво, 20 мана еднократно, безплатна школа;
Специалист в магическа школа „Мрак”(1): +1 МУ за магии на мрака, +1 мана на ниво;
Магии: Проклятие, Изсмукване;
Инвентар: 1 зар медни монети, 10 гр магически прах (5гр – АТ: ПР;ИН, Щ = 1 зар временна);
http://i111.photobucket.com/albums/n157 ... onshod.jpg - снимка;

Е, това са горските противници. Обсъждайте и критикувайте на воля!
Здравейте, приятели на ролевите игри!
Измислил съм няколко противника с фигурки, едно доста дълго приключение с увлекателна история за трима (човек, елф и гущероид) и съм направил цветни полета!

Потребителски аватар
Ain alkar
Ahlen
Мнения: 686
Регистриран на: вт яну 03, 2006 6:15 pm
Местоположение: Русе

Мнение от Ain alkar » нед авг 10, 2008 11:28 am

Още когато постна онова за гущерите и погледнах снимките... бяха ужасни. Ти виждал ли си как изглеждат гущероидите поне в книгата... но тук не е за това... Зарежи тези снимки. Направи описание и дори да си като мен да не можеш да описваш напиши характерните черти разказвача ако реши ще си го ползва или пък ако ще правиш се погрижи да ги нарисуваш сам, защото само ти си знаеш как искаш да изглеждат.
Иначе похвално, че си решил да направиш по-интересна гората... Със сигурност бих ползвал това, но тези "снимки" ограничават въображението. Пак казвам едно описание е много по-добро.
http://www.stihovebg.com/Proza/Razkazi/Pisak/45139.html
Кейт лежеше в леглото си будна…

Потребителски аватар
iliusa
Калфа
Мнения: 45
Регистриран на: съб авг 18, 2007 4:59 pm
Местоположение: Кубрат

Мнение от iliusa » нед авг 10, 2008 1:30 pm

Като че ли наи ми допада фея на хауса и като снимка и като показатели не е лоша. :)

Потребителски аватар
ChefoSLR
Вълк
Мнения: 10
Регистриран на: пон юли 28, 2008 11:59 am

Мнение от ChefoSLR » нед авг 10, 2008 2:05 pm

Ain alkar написа:Още когато постна онова за гущерите и погледнах снимките... бяха ужасни. Ти виждал ли си как изглеждат гущероидите поне в книгата... но тук не е за това... Зарежи тези снимки. Направи описание и дори да си като мен да не можеш да описваш напиши характерните черти разказвача ако реши ще си го ползва или пък ако ще правиш се погрижи да ги нарисуваш сам, защото само ти си знаеш как искаш да изглеждат.
Ок, ще се постарая.
Здравейте, приятели на ролевите игри!
Измислил съм няколко противника с фигурки, едно доста дълго приключение с увлекателна история за трима (човек, елф и гущероид) и съм направил цветни полета!

Потребителски аватар
MoSKaU
Работник
Мнения: 112
Регистриран на: нед юни 19, 2005 12:31 am

Мнение от MoSKaU » нед авг 10, 2008 2:25 pm

Дървесния дявол...Ами голям колкото земен дракон, малко по-тежък от него, с показатели малко по-завишени от тези на разбойник.Според мен би трябвало да си избереш едно от двете...

Потребителски аватар
ChefoSLR
Вълк
Мнения: 10
Регистриран на: пон юли 28, 2008 11:59 am

Мнение от ChefoSLR » нед авг 10, 2008 5:40 pm

MoSKaU написа:Дървесния дявол...Ами голям колкото земен дракон, малко по-тежък от него, с показатели малко по-завишени от тези на разбойник.Според мен би трябвало да си избереш едно от двете...
Ами, това е Вариант 1. Вариант 2 и 3 са повишени нива на дървесния дявол, а на Вариант 4 и 5 съм добавил и специални ефекти и умения (СУ Регенерация и Твърда кожа)
Здравейте, приятели на ролевите игри!
Измислил съм няколко противника с фигурки, едно доста дълго приключение с увлекателна история за трима (човек, елф и гущероид) и съм направил цветни полета!

Потребителски аватар
MoSKaU
Работник
Мнения: 112
Регистриран на: нед юни 19, 2005 12:31 am

Мнение от MoSKaU » нед авг 10, 2008 5:56 pm

ChefoSLR написа:
MoSKaU написа:Дървесния дявол...Ами голям колкото земен дракон, малко по-тежък от него, с показатели малко по-завишени от тези на разбойник.Според мен би трябвало да си избереш едно от двете...
Ами, това е Вариант 1. Вариант 2 и 3 са повишени нива на дървесния дявол, а на Вариант 4 и 5 съм добавил и специални ефекти и умения (СУ Регенерация и Твърда кожа)
Може и аз да бъркам, но коментирам конкретния вариянт...Представи и конкретните вариянти и тогава ще има повече площ за разсъждения.

Потребителски аватар
kartacha
Вечният новак
Мнения: 987
Регистриран на: съб дек 22, 2007 5:11 pm
Местоположение: Хасково
Контакти:

Мнение от kartacha » пон авг 11, 2008 12:52 pm

Предлагам да направиш на дървесния дявол атака "Пльосване по корем". Ефект убива.
За феновете на Diablo:
http://diablo-bg.site50.net

Потребителски аватар
MoSKaU
Работник
Мнения: 112
Регистриран на: нед юни 19, 2005 12:31 am

Мнение от MoSKaU » пон авг 11, 2008 4:57 pm

kartacha написа:Предлагам да направиш на дървесния дявол атака "Пльосване по корем". Ефект убива.
Всичко в обхват от 10 квадратчета се превръща в обезкостено човешко...само да сложиш на огъня и гледай каква манджа си направи. :wink:

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » ср авг 13, 2008 3:26 pm

kartacha написа:Предлагам да направиш на дървесния дявол атака "Пльосване по корем". Ефект убива.
Всъщност идеята не е лоша, но ще е аналогична на "Падащ лист" и предвид, че въпросното създание е с МТ=5, ако не се лъжа...щетата е 10 зара тъпа:).
Което хич не е малко и обикновен човек, пък и джуудже, направо си отиват, но предлагам после да има 10 ТД за изправяне, поради по-големия размер на въпросната твар;).
А.
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
Shamajotsi
Тапака
Мнения: 1664
Регистриран на: ср ное 23, 2005 1:17 pm
Местоположение: Нангияла
Контакти:

Мнение от Shamajotsi » пон авг 18, 2008 11:49 pm

Не знам защо "Дървесен дявол" толкова ми напомня на "Дървен господ" ;) . Но иначе идеята е добра, а противникът интересен :) . Само не разбирам защо трябва да използва сложна тактика - достатъчно му е да изненада нищо неподозиращите приключенци и да ги млати дорде престанат да шават. Не се очаква като че ли повече интелект от едно дърво.
シャマョツィ

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » вт авг 19, 2008 12:11 am

Shamajotsi написа:Не знам защо "Дървесен дявол" толкова ми напомня на "Дървен господ" ;) . Но иначе идеята е добра, а противникът интересен :) . Само не разбирам защо трябва да използва сложна тактика - достатъчно му е да изненада нищо неподозиращите приключенци и да ги млати дорде престанат да шават. Не се очаква като че ли повече интелект от едно дърво.
А мъдро крушово дърво? Господарят на гората-големият Дъб? А Мъдрото Дърво?
Дълги години живот, много размишление... мдам, дърветата се водят за мъдри в доста системи и сетинги :).
А.
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
Shamajotsi
Тапака
Мнения: 1664
Регистриран на: ср ное 23, 2005 1:17 pm
Местоположение: Нангияла
Контакти:

Мнение от Shamajotsi » вт авг 19, 2008 10:23 am

Право думаш.

Но все пак, като се каже "Дървесен дявол" ти за "мъдрото крушово дърво" ли се сещаш? Можем между другото да направим цял клас противници - живи дървета. Да кажем, "навремето в Магландиум е имало много такива, но поради ненам-какви си причини (таз Война на Боговете много експлоатирана тема ще се окаже май ;) ) разумните растения на Титания са почти изчезнали от континента. Оцелелите, преживели ужасите на въпросния катаклизъм (какъвто и да го измислим), изгубили разсъдък и станали жадни за месо безмозъчни твари. Тъй като въобще не подбират жертвите си, не показват заинтересованост в комуникацията с околните, а единствено в тяхното убиване, тези същества са известни като "Дървесни дяволи" из целия континент и присъстват в не една приказка. Някои учени от Ал-Тирим-Оминор таят надежда, че са останали живи дървета, които са запазили разсъдъка и мъдростта си. Смята се дори, че Великото дърво има нещо общо с тези същества. Въпреки тези съмнения и надежди, все още не са открити живи дървета, които да са с всичкия си."

Или нещо такова... Във всеки случай, ако ще се правят "умни дървета", които са събирали мъдрост с течение на годините и вековете, през които са расли, едва ли ще бъдат злонравни дотам, че да бъдат наречени "дяволи". А и едва ли биха смазвали противниците си с физическа мощ. По-скоро биха ползвали друидски магии ли, не знам.
シャマョツィ

Потребителски аватар
kartacha
Вечният новак
Мнения: 987
Регистриран на: съб дек 22, 2007 5:11 pm
Местоположение: Хасково
Контакти:

Мнение от kartacha » вт авг 19, 2008 12:01 pm

Shamajotsi написа:Право думаш.
Или нещо такова... Във всеки случай, ако ще се правят "умни дървета", които са събирали мъдрост с течение на годините и вековете, през които са расли, едва ли ще бъдат злонравни дотам, че да бъдат наречени "дяволи". А и едва ли биха смазвали противниците си с физическа мощ. По-скоро биха ползвали друидски магии ли, не знам.
Ех, много Warcraft III. :lol:
За феновете на Diablo:
http://diablo-bg.site50.net

Потребителски аватар
Shamajotsi
Тапака
Мнения: 1664
Регистриран на: ср ное 23, 2005 1:17 pm
Местоположение: Нангияла
Контакти:

Мнение от Shamajotsi » вт авг 19, 2008 12:47 pm

Въх :? ? Сигурно си вложил толкова много мисъл, че какъвто съм глупав не съм те разбрал... То във Варкрафта Древните не се бият баш като млатят противниците си?
シャマョツィ

Потребителски аватар
kartacha
Вечният новак
Мнения: 987
Регистриран на: съб дек 22, 2007 5:11 pm
Местоположение: Хасково
Контакти:

Мнение от kartacha » вт авг 19, 2008 9:33 pm

А как, като хвърлят камъни по тях?
За феновете на Diablo:
http://diablo-bg.site50.net

Потребителски аватар
Shamajotsi
Тапака
Мнения: 1664
Регистриран на: ср ное 23, 2005 1:17 pm
Местоположение: Нангияла
Контакти:

Мнение от Shamajotsi » вт авг 19, 2008 9:49 pm

Влизам в много конструктивен спор с теб.

Мятането на камъни друидска магия ли е?
シャマョツィ

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » ср авг 20, 2008 9:42 am

А въобще магия ли е?
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
kartacha
Вечният новак
Мнения: 987
Регистриран на: съб дек 22, 2007 5:11 pm
Местоположение: Хасково
Контакти:

Мнение от kartacha » ср авг 20, 2008 12:35 pm

Не е магия.
За феновете на Diablo:
http://diablo-bg.site50.net

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » ср авг 20, 2008 10:40 pm

Да ви имам конструктивния спор.

Накратко-това, че е живяло дълго, не означава, че е станало добронамерено;). Има едно такова, описано още от Толкин-хем беше живяло дълго, хем беше злонамерено, както хобитите разбраха на собствен гръб :).
А.
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
Shamajotsi
Тапака
Мнения: 1664
Регистриран на: ср ное 23, 2005 1:17 pm
Местоположение: Нангияла
Контакти:

Мнение от Shamajotsi » чет авг 21, 2008 3:15 pm

Да, ама хуорните (ако не ме лъже паметта) определено не бяха "мъдри" дървета ;) .
シャマョツィ

Потребителски аватар
Demonheart
Работник
Мнения: 99
Регистриран на: чет яну 03, 2002 2:29 pm
Местоположение: Деветият кръг
Контакти:

Мнение от Demonheart » чет авг 21, 2008 4:37 pm

Великолепно, само че трябва да те разочаровам за едно нещо - в Магландиум (по-точно Вечната гора) вече съществува животно, наречено "дървесен дявол". Виж страници 241-242 от книгата. Просто смени името, ако не ти е проблем.
Иначе, 6-ца за идеята :thumbsup:
Evil satanic spirits feast upon my soul.
In black tower, dark wizards keep an ancient scroll,
which will summon pretty siren. She'll be dancing on my grave...
Thus, though all the mortal's prayers, I shall rise to live again!

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » чет авг 21, 2008 4:39 pm

Аз говорех за дървото, от което ги спаси Том Бомбадил;).
А ентите бяха мъдри. Хуорните бяха рпедставени като злонамерени, поради което никой не си говореше с тях, но с това ми потвърждават другата част от тезата:)!
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
Ain alkar
Ahlen
Мнения: 686
Регистриран на: вт яну 03, 2006 6:15 pm
Местоположение: Русе

Мнение от Ain alkar » пет авг 22, 2008 1:19 am

Demonheart написа:Великолепно, само че трябва да те разочаровам за едно нещо - в Магландиум (по-точно Вечната гора) вече съществува животно, наречено "дървесен дявол". Виж страници 241-242 от книгата. Просто смени името, ако не ти е проблем.
Иначе, 6-ца за идеята :thumbsup:
Сега да ме светнеш и къде ги пише показателите му, че да сменя името. Името си е добре и дава обяснение на една главоблъсканица "какво точно представлява тоя дървесен дявол". Чефо, не го слушай идеята е невероятна и дава ясна представа за дървесния дявол появяващ се на страници 241, 242.
http://www.stihovebg.com/Proza/Razkazi/Pisak/45139.html
Кейт лежеше в леглото си будна…

Потребителски аватар
Shamajotsi
Тапака
Мнения: 1664
Регистриран на: ср ное 23, 2005 1:17 pm
Местоположение: Нангияла
Контакти:

Мнение от Shamajotsi » пет авг 22, 2008 9:57 am

Аин Алкар, само по статистики ли се водиш? Видиш ли, тъй като Еврез-зул никъде в книгата няма показатели, сега като го опиша като зелена слуз със показатели всеки единица, моята версия ще е вярна, защото съм му дал статистики. Главоблъсканицата "що е то?" се решава от описанието, а не от статистиките, като това се отнася не само до разните там същества, с които "се енкаунтърва партито по пътя на своя рейд", а по принцип. Като цяло статистиките не са РИ, а само спомагат за протичането му, така че да си имаме уважението.

Чефо, не слушай Аин Алкар, идеята ти наистина е много добра (епа не знам какъв трябва да си, че да не си го разбрал още ;) ), но животинчето от стр. 241-242, дето се катери по дърветата не прилича много по описание на живите дървета с кристални очи, каквито си описал ти. Не знам кое заслужава да бъде наречено повече "Дървесен дявол", но принципно мисля, че не е необходимо да се заличава цял пасаж, защото ни е домързяло да измислим друго име.

Принципно, към недоволството си за сложната тактика ще добавя само и недоумение защо Нещото (можем и така да го кръстим :lol: ) е героичен персонаж. Може и да е обосновано, но не виждам (все още) логиката.
シャマョツィ

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » пет авг 22, 2008 11:13 am

Къртач, не Уаркрафт, а чиста митология. ;) Май във всяка една има живи дървета и подобни.

Дървото ми е интересно, а феите - леко странни, но всеки си има собствено виждане :) Продължавай в същия дух. :)

ПП: Това за много разумни растения ми се вижда откачено.

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » пет авг 22, 2008 6:01 pm

hameleona написа: ПП: Това за много разумни растения ми се вижда откачено.
Митологията подкрепя по-скоро становището, че са доволно разумни. Както се казва-имат много време да мислят, как да не са умни;)?
Освен това в битка тактиката се определя по-скоро от опита, а тези явно имат много:).
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
kartacha
Вечният новак
Мнения: 987
Регистриран на: съб дек 22, 2007 5:11 pm
Местоположение: Хасково
Контакти:

Мнение от kartacha » съб авг 23, 2008 11:07 am

Особено ако са баобаби :D
За феновете на Diablo:
http://diablo-bg.site50.net

Потребителски аватар
Ain alkar
Ahlen
Мнения: 686
Регистриран на: вт яну 03, 2006 6:15 pm
Местоположение: Русе

Мнение от Ain alkar » нед авг 24, 2008 8:24 pm

А... Шамайоци... мерси за забележката. Малко избързах като казах това. Аз самия доста критикувам някой от играчите като ми дават идея за нов противник с дадени Ни, Си, Л, Пр, Из, Ин и нищо повече. Нито сложност, нито описание, нито нищо, което да го характеризира....
Извинявам се!
http://www.stihovebg.com/Proza/Razkazi/Pisak/45139.html
Кейт лежеше в леглото си будна…

Потребителски аватар
kartacha
Вечният новак
Мнения: 987
Регистриран на: съб дек 22, 2007 5:11 pm
Местоположение: Хасково
Контакти:

Мнение от kartacha » нед авг 24, 2008 10:03 pm

Защо ми се вижда, че някой току-що ме описа :lol: .
За феновете на Diablo:
http://diablo-bg.site50.net

Отговори