Туиакани - базово инфо - обсъждане на статистиките

Фенски допълнения и неща в процес на тестване. Тук всеки би могъл да споделя и най-налудничавите си идеи за играта, за светове и за промени в правилата.

Модератори: hameleona, Модератори

cherno_slance
Аша'ман
Мнения: 1333
Регистриран на: вт май 20, 2003 1:45 pm
Местоположение: burgas

Мнение от cherno_slance » чет юни 17, 2010 2:25 pm

Имам по-добро предложение или поне такова, за което по-дълго съм мислил.

Да им сложа статистиките и наказанията, които мислех за фелините. Публично се каза, че предложението ми прилича на концепцията на Мистрал, ама не е същото.
Обичта е по – силна от омразата. Сърцето е по – силно от огорчението. Усмивката на душата е по – силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.

Потребителски аватар
Shamajotsi
Тапака
Мнения: 1664
Регистриран на: ср ное 23, 2005 1:17 pm
Местоположение: Нангияла
Контакти:

Мнение от Shamajotsi » чет юни 17, 2010 2:32 pm

... и фиксирай на 0-ла ИДЗ...
Whait, what??? Жалко, че никой не се сеща как има една магия от второ ниво, която прави фелините на нищо. И как временните щети им виждат сметката. И как дори ако се престраши някой да играе с магьосник няма да може да взима ТМ за сметка на ТУ и бонусът от Възстановяване на Мана на 12то ниво няма да може да го ползва когато фелините имат 0 ИЗ...
シャマョツィ

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » чет юни 17, 2010 2:51 pm

Шамито това етма за Танцьорите бре, не за фелините. Виж заглавието (;

А иначе същата магия и туканите ще ги направи дармадан при първото успешно казване, но сега Тонката излиза с нова концепция.
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Shamajotsi
Тапака
Мнения: 1664
Регистриран на: ср ное 23, 2005 1:17 pm
Местоположение: Нангияла
Контакти:

Мнение от Shamajotsi » чет юни 17, 2010 3:00 pm

Sorry, my bad :P .
シャマョツィ

cherno_slance
Аша'ман
Мнения: 1333
Регистриран на: вт май 20, 2003 1:45 pm
Местоположение: burgas

Мнение от cherno_slance » вт юни 22, 2010 4:01 pm

Нов вариант на статовете на туиканите

СК 19
Вит 1
МЗ 0
СИ 5-17
Л 6-20
ИН 3-11
ПР 5-10
ИЗ 2-4

Ако ще ги има фелините със статовете на Мистрал във редакцията на Вилорп, значи може да ги има и Туиканите. Каквото пречи на фелините да се превърнат автоматично в ултимативна раса, същото важи и за туиканите - те имат дори по-ниска прецизност и интелект от фелините, което им пречи да станат стрелци или магове. Поне така казва Вилорп, пък аз ще взема да му повярвам.

П.П. Ясно е, прочие, че във форума преобладава мнението, че високите статове сами по себе си не водят до бъг в системата, поради многобройни уравновесяващи фактори - включая други ниски статистики, цена в ТР и т.н. Щом е така, аз се качвам на тоя влак, за да си пробутам моите любимци.
Обичта е по – силна от омразата. Сърцето е по – силно от огорчението. Усмивката на душата е по – силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.

Отговори