Елфи или Хора

Секция с коментари и обсъждане на теми, които касаят известния ни за момента свят.

Модератор: Модератори

Потребителски аватар
LEGOLAS_GOCE
Треволяк
Мнения: 1
Регистриран на: пон дек 26, 2005 7:27 pm
Местоположение: GOCE DELCHEV

Елфи или Хора

Мнение от LEGOLAS_GOCE » пон дек 26, 2005 7:49 pm

Коя раса според Вас е най-добра за бой с два къси или обикновенни меча - елф или човек. Но с умение акробат. Може да предложите и други умения разбира се. :?

От Модератора: Моля, в бъдеще пиши нормално с малки букви и кирилизирай постингите си. Ако случайно не си видял долу до бутона прати и преглед има бутон кирилизирай, който веднага прехвърля мнението ти на български.

Потребителски аватар
Chester
Заек
Мнения: 3
Регистриран на: ср окт 19, 2005 2:04 pm

Мнение от Chester » вт дек 27, 2005 1:37 pm

ника не пиши с главни букви заштото сеедно ми викаш и сеедно та на вапроса спорет Бутрака хората са по добри а според мен елфите са тъпи.заштото хората имат въсприемчивост а и показателите са по готини от на елфите.
А пък според мен елф без лък е боза.
Не обращаите внимание на правописа.

boreto
Заек
Мнения: 2
Регистриран на: чет юли 07, 2005 1:59 pm

Мнение от boreto » вт дек 27, 2005 2:14 pm

мале недеи така брато що за такива работи не питаш а пишеш във форума просто няма смисъл тук се дават предложения за игра а не кое схе бъде по добре :wink:
the world need pain...and i will give it!!!

Потребителски аватар
Chimera
Кадет
Мнения: 211
Регистриран на: пет дек 28, 2001 12:55 pm
Местоположение: Магландия
Контакти:

Мнение от Chimera » вт дек 27, 2005 2:26 pm

Ще обърна внимание, само на последното мнение. Този форум е предназначен за всички фенове на "Прикючение с Меч и Магия", така че ако някой има желание да обсъжда дали е по-добре да игра една раса или друга за съответния билд той е добре дошъл тук.

На началния въпрос ще отговоря така - елфите разбира се те са най-добри във всички отношения :twisted: (все пак аз съм ги създал). Но реално погледнато и двата варианта имат предимства.
Every once in a while, declare peace. It Confuses the hell out of your enemies. - FRA #76
Внимавайте за алигатори в багажника на спидера!
Форум на Българската Ролева Гилдия

Потребителски аватар
Rezo
Войн
Мнения: 134
Регистриран на: ср юли 21, 2004 12:41 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Rezo » вт дек 27, 2005 6:51 pm

Ами първо, това не е Диабло да съравновавате расите в бой с мечове или пък кой колко демидж прави; все пак ще обясня - все тая дали ще е елф или човек, зависи най-вече от уменията.

Отговори