Герои

Секция с коментари и обсъждане на теми, които касаят известния ни за момента свят.

Модератор: Модератори

Потребителски аватар
DooMed Boy
Стар заек
Мнения: 7
Регистриран на: пет яну 06, 2006 4:47 pm
Местоположение: Гоце Делчев

Герои

Мнение от DooMed Boy » пет яну 06, 2006 5:45 pm

Да започнем така аз съм един нов фен на тая игра и бих искал да ми покажете някои ваши герои
за да видя да ли мога горе долу да развивам героите си моля ви покажете някои от вашите герои.
По възможност да бъдат по ниско ниво предварително ви благодаря....
:) :) calm down guys im new :) :)

Потребителски аватар
dolar
Вречен
Мнения: 453
Регистриран на: чет апр 28, 2005 5:34 pm
Местоположение: Банкя
Контакти:

Мнение от dolar » пет яну 06, 2006 5:50 pm

Виж форумните игри. Там има купища герои, само дето не всички са за А16.
ПП Като видиш моят ник ще разбереш как не се прави герой.
Veni, vidi, vici
Skype - intermission644

Потребителски аватар
DooMed Boy
Стар заек
Мнения: 7
Регистриран на: пет яну 06, 2006 4:47 pm
Местоположение: Гоце Делчев

Мнение от DooMed Boy » пет яну 06, 2006 5:53 pm

е тия ги гледах искам за аксиом16 ако е възможно :D
:) :) calm down guys im new :) :)

Потребителски аватар
dolar
Вречен
Мнения: 453
Регистриран на: чет апр 28, 2005 5:34 pm
Местоположение: Банкя
Контакти:

Мнение от dolar » пет яну 06, 2006 6:00 pm

Виж "По петите на Назгар", "А уж бе проста работа", "Помоще за Етария", "Магически игри" и "Експедицията".
В тях има теми "Герои" и там има много.
Veni, vidi, vici
Skype - intermission644

Потребителски аватар
Cocaine
Гвардеец
Мнения: 694
Регистриран на: вт окт 07, 2003 10:05 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Cocaine » съб яну 07, 2006 1:01 am

И мълком по речното дъно във дълги редици
ний гоним миража на някаква светла страна.
И в нашите ледни и мътнозелени зеници
гори безнадеждния пламък на жълта луна.

Потребителски аватар
DooMed Boy
Стар заек
Мнения: 7
Регистриран на: пет яну 06, 2006 4:47 pm
Местоположение: Гоце Делчев

Мнение от DooMed Boy » нед яну 08, 2006 2:12 am

Хора абе и аз понеже се занимаваме(аз и моите хора) със аксиом 16 от близо 4 месеца и в едно приключение да им пусна яки гадини които да са смешни И ЯКИ!!! та бях чел тая тема за наказателните герои и реших да им направя мои версии та ето някои от тях... :lol:

Първи: Овчар(пиян и миришещ на алкохол)
Описание:Дрипав чичко който изглежда напулно безобиден но във същност е нещо повече :twisted:
Атака:Бях решил да атакува с ръце но щеше да е банално и направих това
Захапка във слабините и специална атака дърпане(вие си правете сметката) :lol:
атакуваният поема 6 зара щета от която 50% е временна а при специалната атака 8зара и още 70% бревенна щета :lol: :lol: :lol:

Втори:Джудже(изключително грозно 4кр. хвърлих го!) :D
описание:Джудже с много дълга брада на която виси тухла и атакува с нея.
Атака:направих го като чук и има същите спец. атаки. :lol: :lol:

Трети:Ми име няма както вие приятно така го наричайте
Описание:Един дебел чичо мръсен миризлив и вечно пиян с мигрена от чупене на бутилки(хвърчащи по него :lol: :lol: ).
атака:от поемането на много алкохол той трябва да го изхвърля и затова непрестанно пикае :lol: :lol:
нанася към 1 зар щета и често мята бутилки(пълни със орина) :lol: :lol:

Четвърти:Сашо Гаргата
Описание:грозен,грозен,грозен неможеш да му определиш пола шото е бая грозен
Атака:атакува с грозните си криви китки с едната прави 4з. пробовна а с другата 3з.(ма той такава щета няма) :lol: :lol: :lol: .

Надявам се да неме изхврърлите от форума на аксиом16 :lol: :lol: :lol:
(А ква е тая елфа със лесбийство !?!?!?)
:) :) calm down guys im new :) :)

Потребителски аватар
gil-galad
Кадет
Мнения: 233
Регистриран на: съб фев 26, 2005 2:19 pm
Местоположение: София

Мнение от gil-galad » нед яну 08, 2006 9:02 am

DooMed Boy,прекалено много играеш WoW и Легендата за Зеления Дракон,което наистина много влиае,когато седнеш да играеш РИ(пробвал съм го :? ).Сигуrно си нов,по което личи в подписа ти* :P и може би трябва да ти обясня,че ролевите игри не са само ходене и трепане на "гадинки".В тях трябва да измисляш хитроумни куестове,които не са:Отиди до Голдшир и вземи перото от баба Цеца и ми го донеси,а аз ще ти дам 5 голд.Във всяка сесия(поне според мен)трябва играчите да имат възможност да разиграват героите си,по възможно най-интересният начин,който ти,разказвачът трябва да им предоставиш.Те трябва да използват уменията си не само при битка,ами и в други случаи.Дори и когато само се забавляват,или трябва да разгадаят някоя загатка(това е само пример,не се ограничавай само до решаване на загатка).На всичко това ще се научиш в последствие,когато станеш по-опитен.Айде, успех 8).

ПП:100% съм сигурен,че играеш WoW,защото си във форумите на нефелин :P.Колкото до Легендата за Зеления Дракон-личи си по героите,които измисляш :P.

*gay означава гей :P.Ако наистина си целял да напишеш това си познал,но ако си искал да напишеш момчета се пише guys

Havoc
Кадет
Мнения: 211
Регистриран на: чет фев 17, 2005 3:27 pm
Местоположение: Бургас

Мнение от Havoc » нед яну 08, 2006 11:42 am

Гилгалад явно е пропуснал коментара за героинята му, зато ва ще го коментирам аз. Но първо за героите ти. Никой в Магландиум не се казва Сашо Гаргата. Не и ако искаш сериозна игра, а не лигавене. Може би се казва Александър (дори Алегзандър) и да има прякор Гарвана, но не и Сашо Гаргата. Атаката към слабините е с усложнение 8-12. Една ръка не може да нанесе 6з щета, още по-малко пробивна. Мога да продължа до утре. Но други хора ще те критикуват достатъчно.

Сега за "елфата". Първо, в Магландиум женските елфи се наричат елфани. Второ, не е хомосексуална, тя е нимфоманка. Тя изпитва психологическа нужда от секс (повече от нормалното).

ПП: След като Гилгалад привлече вниманието към подписа ти, най-добре бързо го смени да не станеш наистина DooMedBoy :D .
Ся да не ми се върже някой на глупостите по горе. Аз съм идиот, бе, хора! Не ме слушайте!

Потребителски аватар
gil-galad
Кадет
Мнения: 233
Регистриран на: съб фев 26, 2005 2:19 pm
Местоположение: София

Мнение от gil-galad » нед яну 08, 2006 4:48 pm

И аз се зачудих дали това не е за моята прекрасна елфанка,но реших да го подмина.Е,Havoc,вече каза нужното,а статистиките(на които също реших да не обръщам внимание)-предполагам,че са плод на лигавщината на автора :).

Reksar
Чирак
Мнения: 26
Регистриран на: съб май 19, 2007 10:36 am
Местоположение: БУРГАС

Мнение от Reksar » пон май 21, 2007 1:57 pm

РИ са за сериозни хора съ ветвам те да се лигавиш по малко

Fobos
Гвардеец
Мнения: 553
Регистриран на: съб дек 16, 2006 4:36 pm

Мнение от Fobos » пон май 21, 2007 4:08 pm

:lol:
Хора, оставете човека на мира - проявил е иновативност и чувство за хумор и ако героите му внасят елементи на дисбаланс в битката, негово право като разказвач е да реши дали да подпомогне играчите си или да добави и някоя смъртоносна слабост на грозните противници :lol: Ако тези смахнати герои помагат на Прокълнатото момче и неговите играчи да се забавляват, толкова по-добре че знаят как да го направят ;)

Потребителски аватар
Gallean
Emo Slayer
Мнения: 221
Регистриран на: чет юни 09, 2005 9:05 pm
Контакти:

Мнение от Gallean » пон май 21, 2007 4:43 pm

Reksar написа:РИ са за сериозни хора съ ветвам те да се лигавиш по малко
Ролевите игри са за забавление (така, както ги играя повечето хора). Нима съветваш хората как да се забавляват? Да се забавляват така, както им е забавно ;)
Ако ползваш РИ за нещо друго- учене на работа в екип, друго, то тогаз, евентуално, може лиготията да не удачна, въпреки, че се харесва на всички (примерно).
Terminators came into being when an Imperium tactician realized that the only thing more deadly having an army of Chuck Norris clones was to wrap them in several tons of armor and hand them weapons normally found mounted to the sides of battleships.

Потребителски аватар
dolar
Вречен
Мнения: 453
Регистриран на: чет апр 28, 2005 5:34 pm
Местоположение: Банкя
Контакти:

Мнение от dolar » пон май 21, 2007 7:03 pm

Ъъъ, таз тема май е малко старичка а и Doomed Boy явно не е влизал от 5-6 месеца. Рексар, той няма да чуе съвета ти. А пък галеан като заповед го зе тоя съвет.
Нима съветваш хората как да се забавляват?
:lol:
Veni, vidi, vici
Skype - intermission644

Отговори