Герои, които стават полубогове...

Секция с коментари и обсъждане на теми, които касаят известния ни за момента свят.

Модератор: Модератори

Reksar
Чирак
Мнения: 26
Регистриран на: съб май 19, 2007 10:36 am
Местоположение: БУРГАС

Герои, които стават полубогове...

Мнение от Reksar » пон май 21, 2007 11:01 pm

/темата е отцепена от темата за слухове и легенди... и може би скоро ще бъде изтрита, тъй като едва ли ще допринесе за нещо полезно/


Всъщност истината е че това е един мой герой който е минал през много неща и накрая в последната кампания боговете му дават бесмъртие и му нареждат да помага на света когато има нужда от него а героят ми решава да се отегли най спокойно една срита гора в колоса която съвсем случайно намра в едно от пътешествията със своята стара дружина

Потребителски аватар
Cocaine
Гвардеец
Мнения: 694
Регистриран на: вт окт 07, 2003 10:05 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Cocaine » вт май 22, 2007 12:13 am

Абе какви са тези епични приключения дето водите? Тръгва селския мухльо на път и след една седмица вече е 7-мо ниво, а след 2 - полубог*?

*полубог, така както го тълкувам аз значи, че един от родителите му е бог. Следователно, бог не се става. Гръцката митология изобилства от герои с божествена кръв във вените, но малцина от тях се въздигат на Олимп (Херакъл). Мнозинството се сгромолясват при Хадес (дори "Ахил богоравни", сина на Тетида, Тантал, сина на Зевс, и още купища други (така е, Зевс е завод за деца)). Други герои, например Тезей, извършват нечувани чудеса от храброст, но наградата им е во век и веков при Хадес. Трети, като Персей, въпреки че са с божествен произход, но успяват да станат само съзвездия (на небето са, но не са богове).
И мълком по речното дъно във дълги редици
ний гоним миража на някаква светла страна.
И в нашите ледни и мътнозелени зеници
гори безнадеждния пламък на жълта луна.

Потребителски аватар
Battle_Mage
Работник
Мнения: 97
Регистриран на: вт сеп 27, 2005 12:49 pm
Местоположение: Търговище

Мнение от Battle_Mage » вт май 22, 2007 4:17 pm

Еми изглежда на хората им харесва да бъдат (полу)богове,да убиват богове и други божествени работи-така са си решили-така им е интересно :) !

Потребителски аватар
Gallean
Emo Slayer
Мнения: 221
Регистриран на: чет юни 09, 2005 9:05 pm
Контакти:

Мнение от Gallean » вт май 22, 2007 5:22 pm

Споко, ще го надживеят, но не е това темата на темата, нали ;)
ПП: В древногръцката митология няма герой, наречен "Херакъл" ;) Това е римското название на този персонаж, които в Гърция си се нарича Херкулес ;)
Terminators came into being when an Imperium tactician realized that the only thing more deadly having an army of Chuck Norris clones was to wrap them in several tons of armor and hand them weapons normally found mounted to the sides of battleships.

Потребителски аватар
Andras
Гвардеец
Мнения: 706
Регистриран на: ср ное 03, 2004 9:48 pm

Мнение от Andras » вт май 22, 2007 6:09 pm

Всъщност - точно обратното.
Ἡρακλῆς

Потребителски аватар
Gallean
Emo Slayer
Мнения: 221
Регистриран на: чет юни 09, 2005 9:05 pm
Контакти:

Мнение от Gallean » вт май 22, 2007 6:51 pm

Shame on me.
Terminators came into being when an Imperium tactician realized that the only thing more deadly having an army of Chuck Norris clones was to wrap them in several tons of armor and hand them weapons normally found mounted to the sides of battleships.

Reksar
Чирак
Мнения: 26
Регистриран на: съб май 19, 2007 10:36 am
Местоположение: БУРГАС

Мнение от Reksar » вт май 22, 2007 7:51 pm

същност с тоз герой съм от 2 години и ако ми казваш че за 2 години неможе да се стане 47 ниво тва си е твой проблем

Потребителски аватар
dolar
Вречен
Мнения: 453
Регистриран на: чет апр 28, 2005 5:34 pm
Местоположение: Банкя
Контакти:

Мнение от dolar » вт май 22, 2007 7:58 pm

Да, нали. Преди 2 години може да си го направил ама колко си играл с него е отделен въпрос. То 47 ниво ей така се вдига.
Veni, vidi, vici
Skype - intermission644

Reksar
Чирак
Мнения: 26
Регистриран на: съб май 19, 2007 10:36 am
Местоположение: БУРГАС

Мнение от Reksar » вт май 22, 2007 8:07 pm

ми по 10 часа на ден аз и мойта групичка ма ся от 2 месеца не играем штот разказвача не може да измисли нещо ново

Потребителски аватар
dolar
Вречен
Мнения: 453
Регистриран на: чет апр 28, 2005 5:34 pm
Местоположение: Банкя
Контакти:

Мнение от dolar » вт май 22, 2007 9:01 pm

10 часа всеки ден за 2 години !? :lol:
Направо ти повярвах.
Veni, vidi, vici
Skype - intermission644

Потребителски аватар
Shamajotsi
Тапака
Мнения: 1664
Регистриран на: ср ное 23, 2005 1:17 pm
Местоположение: Нангияла
Контакти:

Мнение от Shamajotsi » вт май 22, 2007 9:20 pm

:? Моля ви, хора, престанете с оф-топиците! И моля някой модератор да отдели разните мнения оттук и да ги премести в отделна тема. И ако молитвите ми бъдат чути, моля и това мненийце да бъде затрито.

Горката ми тема :cry: ! Колкото и да желаех да се възроди, не исках да е с някакви... "мета-светови" приказки.
シャマョツィ

Потребителски аватар
Gallean
Emo Slayer
Мнения: 221
Регистриран на: чет юни 09, 2005 9:05 pm
Контакти:

Мнение от Gallean » вт май 22, 2007 9:22 pm

Десет часа игра не значат нищо. Ама абсолютно нищо общо нямат с полученото количество опит за игра. Съвземете се, хора, това не ви е онлайн игричка, където цикленето означава опит. За два-три часа (игра) ниско ниво персонаж може да изживее много повече (и съответно да спечели повече опит) отколкото високо ниво пероснож, които си почива след дълга кампания (и съответно да не е спечелил нищо).

Да мерите опита по времето е все едно да ви кажа:
-Докато съм играл с този персонаж съм изпил общо двадесет литра кола, не е ли той добър маг?
Terminators came into being when an Imperium tactician realized that the only thing more deadly having an army of Chuck Norris clones was to wrap them in several tons of armor and hand them weapons normally found mounted to the sides of battleships.

Reksar
Чирак
Мнения: 26
Регистриран на: съб май 19, 2007 10:36 am
Местоположение: БУРГАС

Мнение от Reksar » вт май 22, 2007 9:34 pm

Виж кво аре верно да престанем но ште ти кажа едно ние първо играхме як кютек но ни омразна и почнайме смесен но и той умръзна и вече играем социален стил надявам се че знаеш какво представлява той :)

Потребителски аватар
lowstef
Phantom Lord
Мнения: 476
Регистриран на: нед фев 06, 2005 8:00 pm
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнение от lowstef » ср май 23, 2007 12:41 am

Reksar написа:Виж кво аре верно да престанем но ште ти кажа едно ние първо играхме як кютек но ни омразна и почнайме смесен но и той умръзна и вече играем социален стил надявам се че знаеш какво представлява той :)
:?
:looloo:
Който ме харесва е прав! Който не ме харесва е прав! Който не му пука за мен не е прав!
The leather armies have prevailed
The Phantom Lord has never failed...
Fall to your knees and bow to the Phantom Lord

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » ср май 23, 2007 4:03 pm

:think: :veryangry:

Щрак!

Заключена