БЕЗКОМПРОМИСНИТЕ

Форум за форумите и сайта

Модератори: hameleona, Модератори

Потребителски аватар
Noal
Вълк
Мнения: 15
Регистриран на: чет яну 31, 2002 1:11 am

БЕЗКОМПРОМИСНИТЕ

Мнение от Noal » нед юни 04, 2006 12:11 pm

Авторският екип на хумористичния комикс по света на Магландиум обявява, че "Безкомпромисните" идват! :D

Очаква се те да нападнат официалния сайт http://www.acsiom16.com около 15-ти юни (тази година :wink: ).

В тази тема ще обявяваме от първа ръка всички новости и старости около комиксчето, а вие ще имате възможност да изказвате безкомпромисните си мнения. :)

Acsiom 16! The uncompromising way to play RPG! :wink:
-"What shall I do?"
-"Well, if you see anything crawl out of the sea and try to breathe, you could try telling it not to bother."
-- Rincewind and Eric at the Beginning of Time

Потребителски аватар
Super M
Вълк
Мнения: 15
Регистриран на: съб фев 05, 2005 1:40 am
Местоположение: Sofia/Bourgas
Контакти:

Мнение от Super M » нед юни 04, 2006 12:25 pm

Всъщност кампанията по набиране на мнения може да стартира още сега. На сайта (тук) вече са качени картинки с описанията на главните ни герои. Освен това сме сложили и кратко резюме на историята в най-общи линии.

Изненадите обаче тепърва започват. Надяваме се, че след пилотния епизод, ще можем да ви радваме с нов всяка седмица.

Целта ни е добре да се позабавляваме заедно и да се пошегуваме с любимата ни игра. :wink:

Абсолютно всяка критика, мнение и становище (дори най-безкомпромисните) ще бъдат взети предвид и по възможност ще отговаряме почти веднага, защото това, което правим, го правим за вас и, надяваме се, със вас.

Поздрави и успех: Марин!

Acsiom 16! The uncompromising way to play RPG! :wink:
Самовлюбено егоцентрично копеле

Потребителски аватар
Gallean
Emo Slayer
Мнения: 221
Регистриран на: чет юни 09, 2005 9:05 pm
Контакти:

Мнение от Gallean » нед юни 04, 2006 12:33 pm

Макар, че може би е вече късно (принципно никога не е късно) ще ви предложа комикса да включва доста повече герои. С малки изключения, комиксите от този тип са с много грои (справка "Групата на Пръчката"), които позволяват на авторите си повече възможностти.
Това, разбира се, е приятелски съвет.
Последна промяна от Gallean на нед юни 04, 2006 1:06 pm, променено общо 1 път.
Terminators came into being when an Imperium tactician realized that the only thing more deadly having an army of Chuck Norris clones was to wrap them in several tons of armor and hand them weapons normally found mounted to the sides of battleships.

Потребителски аватар
Super M
Вълк
Мнения: 15
Регистриран на: съб фев 05, 2005 1:40 am
Местоположение: Sofia/Bourgas
Контакти:

Мнение от Super M » нед юни 04, 2006 12:52 pm

Разбира се, прав си!
Но това, че сме пуснали "preview" на главните герои, не значи, че ще се ограничим само с тях. Без притеснения! Ще бъде пълно с идиоти. :wink:
Самовлюбено егоцентрично копеле

Потребителски аватар
Rezo
Войн
Мнения: 134
Регистриран на: ср юли 21, 2004 12:41 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Rezo » нед юни 04, 2006 1:17 pm

Чакам с нетърпение групичката на Галарондилиндиал :))) :lol: Звучи яко, айде дерзайте :D

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » нед юни 04, 2006 2:56 pm

Какво разбирате вие под епизод? Защото практиката ми е показала че това е доста разтегливо пониатие... Дали имате предвид само една страничка или случка разказана на няколко такива? Дали всеки епизод ще има доза завършеност или ще са навързани в "безкрайна" серия от продължения?
Също така имате ли готов материал или се надявате ентусиазма ви да не угасне бързо?
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Noal
Вълк
Мнения: 15
Регистриран на: чет яну 31, 2002 1:11 am

Мнение от Noal » нед юни 04, 2006 3:47 pm

Под епизод се има предвид една страничка с кратка случка или скеч, което само по себе си да е нещо завършено, но същевременно да си е част от цялата история... или с две думи искаме да направим нещо като Order of the Stick, като, разбира се, ще положим всички усилия да няма плагиатство. (Общо взето, използвахме думата "епизод", защото някак ни се видя по-подходяща от "брой" или нещо друго подобно)

Доколко серията от продължения ще бъде "безкрайна" зависи от вас, читателите. Ако харесате това, което правим, ние ще продължаваме да изправяме Безкомпромисните пред още и още проблеми и глупави ситуации. :)

Вече имаме готов материал за първите няколко епизода. Уверявам ви, че не разчитаме само на неугасващ ентусиазъм (въпреки, че това би помогнало :wink: ). Възнамеряваме да направим всичко възможно, за да покажем постоянство (въпреки че в момента сесиите малко ни притискат) и (хе-хе) безкомпромисност. :wink:

edit: Сега се сетих, че може би по-подходящо наименование от "епизод" би било "стрип" (comic strip) :)
-"What shall I do?"
-"Well, if you see anything crawl out of the sea and try to breathe, you could try telling it not to bother."
-- Rincewind and Eric at the Beginning of Time

Потребителски аватар
SenDjar
Калфа
Мнения: 51
Регистриран на: вт апр 20, 2004 9:04 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от SenDjar » пон юни 05, 2006 12:19 am

Аз пък искам да попитам, ако авторите на комикса са се вдъхновили от някой друг такъв комикс да споделят с нас техния избор на въдхновение или поне да споделят на ЛС, ако смятат че ще си направят по тоя начин някаква анти-реклама, което по default e тъпа мисъл и не знам защо я казах избощо. :shock:
God is dead, and no one cares!
Your God is dead, and no one cares!

Потребителски аватар
Noal
Вълк
Мнения: 15
Регистриран на: чет яну 31, 2002 1:11 am

Мнение от Noal » пон юни 05, 2006 12:34 am

Хах! Ами аз редовно следя "Order of the Stick" и съвсем спокойно бих могъл да го препоръчам на всеки, който е с достатъчно добро ниво на английски.

Въпреки това не бих казал, че "Безкомпромисните" е вдъхновен от "Орденът на пръчката". Вдъхновяваме се от много неща и се надяваме в бъдеще самите читатели да ни носят вдъхновение. :)

Но като цяло с Марин смятаме, че Аксиом 16 и всичките му почитатели и критици (особено те) заслужават един такъв комикс. :wink:
-"What shall I do?"
-"Well, if you see anything crawl out of the sea and try to breathe, you could try telling it not to bother."
-- Rincewind and Eric at the Beginning of Time

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » пон юни 05, 2006 8:02 pm

Noal написа: edit: Сега се сетих, че може би по-подходящо наименование от "епизод" би било "стрип" (comic strip) :)
А не е ли достатъчно подходящо и вярно:
Noal написа: Под епизод се има предвид една страничка с кратка случка...:)
?

Рисунките на геройте на мен ми изглеждат малко глуповати (да се чете несериозни), а и се надявам да имате някакви читави фонове, респективно декори ;) в самото комиксче. Знам ли можеби са твърде плоски като картинки и нямат обем... :?

Ади да видим първия епизод и тогава ще говорим за комикса конткетно ;)
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Rezo
Войн
Мнения: 134
Регистриран на: ср юли 21, 2004 12:41 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Rezo » пон юни 05, 2006 8:43 pm

Рисунките на геройте на мен ми изглеждат малко глуповати (да се чете несериозни),
Мисля това е идеята на комикса?

Аз лично им се кефя. Дано да е нещо яко. Абе всъщност имам големи очаквания :)

Потребителски аватар
Battle_Mage
Работник
Мнения: 97
Регистриран на: вт сеп 27, 2005 12:49 pm
Местоположение: Търговище

Мнение от Battle_Mage » пон юни 05, 2006 9:04 pm

Рисунките на геройте на мен ми изглеждат малко глуповати (да се чете несериозни), а и се надявам да имате някакви читави фонове, респективно декори Wink в самото комиксче. Знам ли можеби са твърде плоски като картинки и нямат обем... Confused
Божее,Вилорп,ти чуваш ли се какво приказваш? Вземи например "Ордена на Пръчката". Там рисунките са като от 6 годишно хлапе,но комикса все пак е МНОГО добър,така че според мен рисунките не са от такова голямо значение,та камо ли декорите :wink: .
Изображение

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » пон юни 05, 2006 9:59 pm

Да ама от ордена има 300+ страници и разгърната история, а от безкомпромисните сме видели само гиройте засега.
Глуповати бяха и рисинките на сър рицалот, само дето имаха обем или поне изглеждаха по-живи, освен това Батле Маге дай линк за една страница от пръчката дето няма декор!

В добавка, колкото по-големи са очакванията толкова по-малък е шанса те да бъдат изпълнени! ;)
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
BatGojko
The Big Boss
Мнения: 2154
Регистриран на: пет яну 04, 2002 8:26 pm
Местоположение: София

Мнение от BatGojko » пон юни 05, 2006 11:11 pm

"Дори пътуването от хиляда мили започва с една единствена крачка"
Конфуций (или Лао Дзъ, не помня точно)
"Аксиом16" - правилната система :)
Вземете си 2 GB free space in dropbox (и увеличете моето пространство)
https://www.dropbox.com/referrals/NTExNzQxNzY5

Потребителски аватар
Cocaine
Гвардеец
Мнения: 694
Регистриран на: вт окт 07, 2003 10:05 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Cocaine » пон юни 05, 2006 11:34 pm

Забележка относно резюмето/прелюдията:
достойна за приключенци от най-висок ранк.
Пише се ранГ. Няма да е зле да проверите още веднъж за правописни грешки (дребни неща, но се забелязват).
И мълком по речното дъно във дълги редици
ний гоним миража на някаква светла страна.
И в нашите ледни и мътнозелени зеници
гори безнадеждния пламък на жълта луна.

Потребителски аватар
Noal
Вълк
Мнения: 15
Регистриран на: чет яну 31, 2002 1:11 am

Мнение от Noal » пон юни 05, 2006 11:56 pm

"Дори пътуването от хиляда мили започва с една единствена крачка"
Конфуций (или Лао Дзъ, не помня точно)
Много вярно, много вярно! Ордена има 300+ страници и две издадени книги, ама и Ордена преди време е бил само една идея и е започнал отнякъде. Дано някой ден и "Безкомпромисните" да стигне висините на Ордена! :)

Така, ами да започна с героите... Основният ми проблем, който с чиста съвест мога да си призная е, че все още не съм свикнал с работата във Photoshop (там става оцветяването). Постепенно и това ще стане. Но така или иначе, Vilorp, ако под "плоски" имаш предвид, че липсват светлосенки в цветовете, ами... По принцип в комикси от този тип е така. Дори и в комиксите за Астерикс няма такива неща... Но, всъщнос,т не мисля, че имаш предвид това. Като се замислих, разбирам те. Но, все пак, картинките, които са изложени в момента са малко показно и в тях няма движение. Самият комикс ще придаде живот на героите, точно както е в "Order of the Stick". Всеки един от героите там, нарисуван статично, без движение, без реплики и т.н. ще изглежда "плоско" (и то доста, според мен). Всичко ще си дойде на мястото, чакайте само Безкомпромисните да се развихрят. :wink: И, както каза Rezo, по принцип идеята е да са глуповати, несериозни и въобще абсолютно некадърни... :D

"Order of the Stick" има много епизоди без абсолютно никакъв декор. Сега не ми се рови да ги разглеждам, за да дам линк, но със сигурност епизод 0, т.е. представянето на героите, няма декор (освен ако не се смята линията, определяща къде е пода). Но при Безкомпромисните ще е различно. Има декори (читави, поне според мен... :)) и това ще докаже още първият епизод (стрип... за кое се разбрахме последно? :wink: ).

Cocaine, прав си. Извиняваме се! По прнцип гледаме да не допускаме такива грешки. За в бъдеще ще внимаваме повече... :wink:
-"What shall I do?"
-"Well, if you see anything crawl out of the sea and try to breathe, you could try telling it not to bother."
-- Rincewind and Eric at the Beginning of Time

Потребителски аватар
Super M
Вълк
Мнения: 15
Регистриран на: съб фев 05, 2005 1:40 am
Местоположение: Sofia/Bourgas
Контакти:

Мнение от Super M » пон юни 12, 2006 12:45 pm

Dear all,

Може да има кратко забавяне от още ден-два, но за сметка на това ще ви зарадваме с пилотен брой на комикса от ЦЕЛИ 2 страници. :D

Миналата седмица дадох кратко интервю на Део за BG Радио. Поговорихме си за Аксиом 16, "Замъкът на престола", комикса "Безкомпромисните" издателската ситуация в България и бъдещите планове на екипа. Ако искате да отделите няколко минутки от времето си, за да го чуете, доколкото знам ще се излъчи в сряда от около 18:40.

Поздрави Марин!
Самовлюбено егоцентрично копеле

Потребителски аватар
Boluk
Чирак
Мнения: 18
Регистриран на: ср дек 28, 2005 11:53 pm
Местоположение: В една далечна, далечна страна...
Контакти:

Мнение от Boluk » пон юни 12, 2006 2:20 pm

Това е нещо като неофициален фен-фикшън, че вече подскачам от нетърпение за първия епизод на комикса. :D :D

Епизод 1 - Невидима Заплаха - Задругата се събира

Сир Артър седеше на пейка пред любимата си кръчма тъжно увесил нос. Край него прелитаха легендарни герои с пълно чутовно снаряжение и размахваха табели "LFG* Мордор", "LFG Минас Тирит", "LFG Ашмодеан" и т.н. което още повече подсилваше депресията на прославения рицар. Когато попита кръчмарят за някоя мисийка, онзи силно се замисли и накрая отговори "А бе донеси ми десет жабешки бутчета и ще ти дам петак. Меден." Внезапно погледът на Артър попадна на едър гигант, който с известно умиление съзерцаваше кафеникаво-зелена пеперуда. Рицарят заключи, че или гигантът е понесъл твърде много фрост демидж с главата си напоследък или пък пеперудата е рядък артефакт, затова се присъедини към гиганта:
- Приятно ми е, сир Артър Кастински.
- Годар - отвърна гигантът и добави с блеснал поглед. - Ах, колко е красива!
Докато човекът се чудеше какво да каже, нечий много груб крак стъпи върху насекомото и го размаза.
- Пипирудата! Ти ми уби пипирудата! - изпищя със сълзи на очи Годар.
- И кво? - джуджето го изгледа с мътен поглед и изтръска размазаната животинка от ботуша си. - Никой не може да говори така на Бабазун! - той придружи последните си думи с мощно оригване, бълвайки зловонен облак с дъх на бира.
- Пипирудатаааааа! - продължи да циври гигантът.
- Ама ти мен май не ме уважаваш! - начумери се джуджето. - И да се качите двама един връз друг, пак ще ви смачкам! - изрева Бабазун и размаха брадвата си въпреки че едва стигаше до коляното на Годар. В този миг се намеси напевен глас:
- Джентълмени, джентълмени, моля ви! - елфът изглеждаше облечен по последна мелионска мода. - Търся си компадре, тоест другари, за една изключително опасна мисия...
- Да спасим света от Злото? - предположи Артър, изпълнен с надежда.
- Ъъъ, нещо такова...
- Тогава ще е да спасим принцеса с неземна хубост, заключена в непристъпна кула?
- Почти - уговори уклочиво елфът Тирилай.
- Ще преминем безброй опасности, намирайки несметно съкровище? - не се предаваше рицарят.
- Амии, как да ти кажа - започна колебливо Тирилай, - всъщност мисията ни е да намерим кожа на гущероид, от която после ще направим елексир за вечна красота...
- Аз и без туй съм си красив - оригна се пак Бабазун, - особено пък без брада...
- Е, все е нещо - примири се Артър, - да вървим!
И така задружната група пое към покрайнините на Блатото.


*LFG - Looking for group ("страх лозе пази") - термин от World of Warcraft, с който някой страхливец обявява, че търси други бъзльовци като него, за да отидат на мисия, която самият страхливец би могъл да изпълни сам, ако не го беше шубе.
Вие търсите хора, достойни за вашите храмове, а аз диря храм, достоен за хората.

Даная - да играеш системно без система :)

Потребителски аватар
Noal
Вълк
Мнения: 15
Регистриран на: чет яну 31, 2002 1:11 am

Мнение от Noal » пон юни 12, 2006 3:23 pm

:lol: :lol: :lol:
Хахаха! Boluk, обявявам те за фен No.1! Т'ва беше много готино. Ако комикса се хареса и напреднем, някой път ти ще напишеш сценария за някой епизод (ако се навиеш, разбира се :wink: ).
-"What shall I do?"
-"Well, if you see anything crawl out of the sea and try to breathe, you could try telling it not to bother."
-- Rincewind and Eric at the Beginning of Time

Потребителски аватар
BatGojko
The Big Boss
Мнения: 2154
Регистриран на: пет яну 04, 2002 8:26 pm
Местоположение: София

Мнение от BatGojko » пон юни 12, 2006 4:41 pm

И аз това щях да му предложа - Болук е официалният почетен съсценарист за комикса ;) Предполагам, това беше началната история за това, как нашите герои са се запознали преди време (няколко епизода преди началото на другата им история). След време, в новото им приключение, могат и да срещнат гущера, който си иска кожата обратно ;)
"Аксиом16" - правилната система :)
Вземете си 2 GB free space in dropbox (и увеличете моето пространство)
https://www.dropbox.com/referrals/NTExNzQxNzY5

Потребителски аватар
Battle_Mage
Работник
Мнения: 97
Регистриран на: вт сеп 27, 2005 12:49 pm
Местоположение: Търговище

Мнение от Battle_Mage » ср юни 21, 2006 5:16 pm

Super M написа:Dear all,

Може да има кратко забавяне от още ден-два, но за сметка на това ще ви зарадваме с пилотен брой на комикса от ЦЕЛИ 2 страници. :D

...

Поздрави Марин!
Ами,Марине тези два дена станаха почти една страница,да не е станала някаква спънка или нещо? Защо Безкомпромисните не излиза :( ?
Изображение

Потребителски аватар
Shamajotsi
Тапака
Мнения: 1664
Регистриран на: ср ное 23, 2005 1:17 pm
Местоположение: Нангияла
Контакти:

Мнение от Shamajotsi » ср юни 21, 2006 5:32 pm

Ако трябва и ние да се включим към рисуването :D ... Само че аз държа на анонимност :lol: .
シャマョツィ

Потребителски аватар
Noal
Вълк
Мнения: 15
Регистриран на: чет яну 31, 2002 1:11 am

Мнение от Noal » ср юни 21, 2006 6:14 pm

Искрено се извинявам за дългото забавяне на комикса! :oops: Обвинявайте мен, а не Марин, понеже довършителната работа си е изцяло моя отговорност. Причината е, че в момента съм в сесия и изпитите ме притискат. :(
Но комикса не е е изоставен. Остава съвсем малко да се довърши, а сега имам малко по-голяма дупка между два изпита и ще се захвана здраво за работа, така че тази седмица ще излезе със сигурност първият епизод. И този път съм безкомпромисен! :wink:
-"What shall I do?"
-"Well, if you see anything crawl out of the sea and try to breathe, you could try telling it not to bother."
-- Rincewind and Eric at the Beginning of Time

Потребителски аватар
Battle_Mage
Работник
Мнения: 97
Регистриран на: вт сеп 27, 2005 12:49 pm
Местоположение: Търговище

Мнение от Battle_Mage » чет юни 22, 2006 9:24 am

Noal написа:Искрено се извинявам за дългото забавяне на комикса! :oops: Обвинявайте мен, а не Марин, понеже довършителната работа си е изцяло моя отговорност. Причината е, че в момента съм в сесия и изпитите ме притискат. :(
Но комикса не е е изоставен. Остава съвсем малко да се довърши, а сега имам малко по-голяма дупка между два изпита и ще се захвана здраво за работа, така че тази седмица ще излезе със сигурност първият епизод. И този път съм безкомпромисен! :wink:
Щом е заради изпити давай-учи! Никой не иска заради някакъв комикс да получи лоша оценка на изпит,така че ще почакаме малко.
Изображение

Потребителски аватар
Noal
Вълк
Мнения: 15
Регистриран на: чет яну 31, 2002 1:11 am

Мнение от Noal » чет юни 22, 2006 10:53 am

Благодаря за разбирането! :)
-"What shall I do?"
-"Well, if you see anything crawl out of the sea and try to breathe, you could try telling it not to bother."
-- Rincewind and Eric at the Beginning of Time

Потребителски аватар
lowstef
Phantom Lord
Мнения: 476
Регистриран на: нед фев 06, 2005 8:00 pm
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнение от lowstef » чет юни 22, 2006 5:55 pm

Да, да! Разбиране, как ли пък не! :twisted: Я да зарязваш даскалото и да рисуваш, ние за какво (не) ти плащаме, а?! Некви си оценки го подгонили! Виж го ти зубърчето! :evileye:




ПП Шегувам се, разбира се, нямаш представа колко всъщност съм впечатлен от факта, че още се намират хора, които поставят ученето над други, доста по-приятни (очевидно) неща. Дерзайте! :thumbsup:
Който ме харесва е прав! Който не ме харесва е прав! Който не му пука за мен не е прав!
The leather armies have prevailed
The Phantom Lord has never failed...
Fall to your knees and bow to the Phantom Lord

Потребителски аватар
blade master
Войн
Мнения: 158
Регистриран на: ср яну 12, 2005 9:28 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от blade master » пон юни 26, 2006 9:06 pm

Това е ако тези същите, с доброто ниво на английски искат да се насладят на едни найстина нескопосани приключения, нарисувани и разказани по безупречен начин от вече тъй любимия на много хора "O".
http://commissionedcomic.com/
Извинявам се за ужасяващия правопис...

Потребителски аватар
lowstef
Phantom Lord
Мнения: 476
Регистриран на: нед фев 06, 2005 8:00 pm
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнение от lowstef » пон юни 26, 2006 11:17 pm

Не че нещо, но линк към този комикс (на мен също ми е любим) и много други неща има отдавна тука.
Който ме харесва е прав! Който не ме харесва е прав! Който не му пука за мен не е прав!
The leather armies have prevailed
The Phantom Lord has never failed...
Fall to your knees and bow to the Phantom Lord

Zlia Ilia
Стар заек
Мнения: 5
Регистриран на: пон юни 26, 2006 10:29 pm

Мнение от Zlia Ilia » ср юни 28, 2006 3:26 pm

Noal написа: Но комикса не е е изоставен. Остава съвсем малко да се довърши, а сега имам малко по-голяма дупка между два изпита и ще се захвана здраво за работа, така че тази седмица ще излезе със сигурност първият епизод. И този път съм безкомпромисен! :wink:
Хм.. почвам да си градя лошо мнение. Не че на някого му пука за моето мнение, но скоро може да се прехвърли и върху екипа (активният такъв) на Аксиом- нещо със сроковете (дори и тези, които сами си поставяте) са скарани...

Потребителски аватар
lowstef
Phantom Lord
Мнения: 476
Регистриран на: нед фев 06, 2005 8:00 pm
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнение от lowstef » ср юни 28, 2006 7:25 pm

Научаваш едно нещо - изобщо да не разчиташ на крайни срокове, дадени от българи, непрофесионално свързани с нещото, за което дават срок. Не че имам нещо срещу българите, или възможността да им се доверяваш. Просто когато това не им е професионално занимание, на тях винаги им изникват по-важни неща (правим разлика между важно по принцип и важно за мен). Може и да не са само българите, но аз основно с българи съм си имал работа ;) . Примерно на този сайт често забавят ъпдейтите с по ден-два, но пък и нямат строго определен график. Тука пък пича е абсолютно редовен, дори когато си има проблеми иначе. Така че аз лично ще следя комикса без да примирам в очакване на следващият "стрип". Съветвам ви и вие да постъпвате по този начин.

ПП Впрочем и "основния" екип се занимава с Аксиом непрофесионално, в свободното си време, за кеф. Самата книга се забави с няколко месеца. Не се вманиачавайте по дадени тук срокове. Доброто желание просто не е достатъчно (а го има, определено).
Който ме харесва е прав! Който не ме харесва е прав! Който не му пука за мен не е прав!
The leather armies have prevailed
The Phantom Lord has never failed...
Fall to your knees and bow to the Phantom Lord

Отговори