Корицата?

Форум за форумите и сайта

Модератори: hameleona, Модератори

Потребителски аватар
Shamajotsi
Тапака
Мнения: 1664
Регистриран на: ср ное 23, 2005 1:17 pm
Местоположение: Нангияла
Контакти:

Мнение от Shamajotsi » съб дек 29, 2007 12:14 am

Ти предупреди все пак кога излиза "спешъл едишъна" навреме, че да не останем на сухо след като ни разграбят бройките под носа ;) .
シャマョツィ

Потребителски аватар
Ain alkar
Ahlen
Мнения: 686
Регистриран на: вт яну 03, 2006 6:15 pm
Местоположение: Русе

Мнение от Ain alkar » съб дек 29, 2007 11:08 am

Не ми хареса! Нещо в нея не е наред изглежда набързо претупана и леко грозновата. Ко стана то? Основния цвят от лилаво стана разово. Защо? Не, определено може много по-добре. Естествено корицата няма да ме спре да си я купя :D .
http://www.stihovebg.com/Proza/Razkazi/Pisak/45139.html
Кейт лежеше в леглото си будна…

Потребителски аватар
BatGojko
The Big Boss
Мнения: 2154
Регистриран на: пет яну 04, 2002 8:26 pm
Местоположение: София

Мнение от BatGojko » нед дек 30, 2007 1:09 am

С цялостно оформление, корицата има значително по-завършен вид, но там е форум за комикси и беше просто пусната картинката, за да видим реакциите. Основният цвят ще е кафява кожа, а розовото ще е само добро допълнение към слатните орнаменти и надписи.
Shamajotsi написа:Ти предупреди все пак кога излиза "спешъл едишъна" навреме, че да не останем на сухо след като ни разграбят бройките под носа ;) .
Хе, де тоя късмет, аз ще ти подаря личното си копие, ако това се случи в рамките на месец след издаването ;) (то нали сега е момента за коледни и новогодишни желания, та да си помечтаем).
"Аксиом16" - правилната система :)
Вземете си 2 GB free space in dropbox (и увеличете моето пространство)
https://www.dropbox.com/referrals/NTExNzQxNzY5

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » нед дек 30, 2007 1:10 am

Не знам, ама има ли начин да си поръчам копие с автограф? :D:D:D

Потребителски аватар
BatGojko
The Big Boss
Мнения: 2154
Регистриран на: пет яну 04, 2002 8:26 pm
Местоположение: София

Мнение от BatGojko » нед дек 30, 2007 1:28 am

:) За всички от София, мога да оставя няколко такива копия в Магазинчето на Magic Worlds на Славейков. Иначе няма как. Няма да има някакви специални промоции на книгата, тъй като реално не е нова книга. По-скоро може да има представяния на другите книги, но там аз не отговарям за автографите - до моя роман има време, понеже нямам време (баси, оксиморон ли му се викаше на това?).
Последна промяна от BatGojko на чет яну 03, 2008 12:19 pm, променено общо 1 път.
"Аксиом16" - правилната система :)
Вземете си 2 GB free space in dropbox (и увеличете моето пространство)
https://www.dropbox.com/referrals/NTExNzQxNzY5

Потребителски аватар
Ain alkar
Ahlen
Мнения: 686
Регистриран на: вт яну 03, 2006 6:15 pm
Местоположение: Русе

Мнение от Ain alkar » нед дек 30, 2007 3:36 am

Ох успокой ме, че картината няма да е точно тази, а подобна. Хей аз тъкмо имах нужда от нова книга, че моята вече и сдухах крайнте страници и корицата. Като провидение ми дойде новината. Само да не е много по скъпа от старото издание, че ще се наложи да прибягвам до джоба на нашите за да си го купя това.
http://www.stihovebg.com/Proza/Razkazi/Pisak/45139.html
Кейт лежеше в леглото си будна…

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » нед дек 30, 2007 2:47 pm

не знам, защо, но моята (при постоянно използване) си е здрава... явно е въпрос на отношение.

Потребителски аватар
Ain alkar
Ahlen
Мнения: 686
Регистриран на: вт яну 03, 2006 6:15 pm
Местоположение: Русе

Мнение от Ain alkar » нед дек 30, 2007 3:16 pm

Ами аз я разнасям от град в град и то при пътя лека полека...
http://www.stihovebg.com/Proza/Razkazi/Pisak/45139.html
Кейт лежеше в леглото си будна…

Потребителски аватар
nikestan
Frozen
Мнения: 274
Регистриран на: пет авг 26, 2005 4:11 pm
Местоположение: В.Търново
Контакти:

Мнение от nikestan » нед дек 30, 2007 3:22 pm

Ами сложи я в някакво облекло, аз още като си я взех и сложих едно от дебел найлон и сега е горе долу добре, с изключение на пожълтяващите страници. Пък и като знам играчите ми как я подхвърлят по време на игра направо ми се свива сърцето. Иначе за новото издание, задължително го вземам, надявам се че ще има достатъчно нови неща (някои от друидските ми магии може би ;) ).
The superior man is modest in his words, but exceeds in his deeds.

Потребителски аватар
lowstef
Phantom Lord
Мнения: 476
Регистриран на: нед фев 06, 2005 8:00 pm
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнение от lowstef » нед дек 30, 2007 9:36 pm

Абе, ВАнка, я дай някакви координати за свръзка (Skype, ICQ), че през идващата година ми се очертават може би известно количество идвания до София и току-виж успели сме да се видим за 2-5-20 минутки на живо.Пък може и да те поканя някой път на някое от моите събития. За които не казвам тук, щото нямат нищо общо с РИ, още по-малко с Аксиом, ама пък са яки и мисля, че особено на теб може да са ти интересни.


Не съм умрял, тук съм си, гледам да влизам минимум веднъж дневно, но нямам време за активно писане, не искам да се лигавя с единични постчета "за идеята да се запиша", но общо взето гледам да слдя какво става. Може би след Нова година ще имам възможност да поработя над някои идеи по Аксиом и ще се активизирам. Лечителят е само една от тях. Така че, очаквайте изненади от мен, ако успея.
Който ме харесва е прав! Който не ме харесва е прав! Който не му пука за мен не е прав!
The leather armies have prevailed
The Phantom Lord has never failed...
Fall to your knees and bow to the Phantom Lord

Потребителски аватар
Ain alkar
Ahlen
Мнения: 686
Регистриран на: вт яну 03, 2006 6:15 pm
Местоположение: Русе

Мнение от Ain alkar » пон дек 31, 2007 1:15 am

Сетих се ама късно, но сега е добре (в жертва на тиксото паднаха дневниците... минута мълчание)
http://www.stihovebg.com/Proza/Razkazi/Pisak/45139.html
Кейт лежеше в леглото си будна…

grellian
Стар заек
Мнения: 5
Регистриран на: пон сеп 10, 2007 9:56 am

Мнение от grellian » вт яну 01, 2008 8:12 pm

На мен корицата ми харесва! Има някои елементи, които не ми допадат, но елфът и изобщо всички персонажи в заден план ме кефят!
Изображение

Потребителски аватар
BatGojko
The Big Boss
Мнения: 2154
Регистриран на: пет яну 04, 2002 8:26 pm
Местоположение: София

Мнение от BatGojko » чет яну 03, 2008 12:23 pm

Не се безпокойте за дневниците - има ги за теглене на сайта (и то в размер А4). Цената на книгата си остава същата, тъй като основното тяло е старата книга. Дори и баркода и ISBN си остават същите.
"Аксиом16" - правилната система :)
Вземете си 2 GB free space in dropbox (и увеличете моето пространство)
https://www.dropbox.com/referrals/NTExNzQxNzY5

Mushrambo
Калфа
Мнения: 54
Регистриран на: пон окт 10, 2005 9:32 pm

Мнение от Mushrambo » пет яну 04, 2008 12:50 pm

Ще е яко наистина да се оставят книги с подпис в Маджика . Ем така сичките ми книги на Аксиом ще са с подпис :P

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » пет яну 04, 2008 5:49 pm

Заявява една книга с посвещение! Само да кажате, като излезе та да отида да си я прибера.
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Battle_Mage
Работник
Мнения: 97
Регистриран на: вт сеп 27, 2005 12:49 pm
Местоположение: Търговище

Мнение от Battle_Mage » пон яну 21, 2008 10:53 am

Въпрос - ще може ли да се поръча книгата (обновената) по някакъв начин от провинцията, че моята не е в най-цветущо здраве, пък и за колекцията ще е добре да я имам? Имам предвид, че аз мога да я поръчам през някоя книжарница, ама как да разбера, че няма да ми докарат старата версия?
Изображение

Потребителски аватар
Sharky_Dog
Побеснял Пес
Мнения: 681
Регистриран на: чет юли 06, 2006 1:56 pm
Местоположение: Кучкарника в кв. Надежда
Контакти:

Мнение от Sharky_Dog » пон яну 21, 2008 3:31 pm

Да интересува ме и мен същия въпрос.

Потребителски аватар
BatGojko
The Big Boss
Мнения: 2154
Регистриран на: пет яну 04, 2002 8:26 pm
Местоположение: София

Мнение от BatGojko » пон яну 21, 2008 6:09 pm

Книгата ще се разпространи през Пингвините и Хеликон със сигурност. Също ще опитам да я има и в Буквите. За останалите книжарници не мога да кажа нищо още. Хеликон и Пингвини имат старата версия, като аз ще им дам нови и ще изисквам изтеглянето на старите, за да не им се обърква положението и при тях. Може би месец след излизането, в книжарницте ще има само нови книги.
"Аксиом16" - правилната система :)
Вземете си 2 GB free space in dropbox (и увеличете моето пространство)
https://www.dropbox.com/referrals/NTExNzQxNzY5

Потребителски аватар
Gallean
Emo Slayer
Мнения: 221
Регистриран на: чет юни 09, 2005 9:05 pm
Контакти:

Мнение от Gallean » пон яну 21, 2008 7:03 pm

Старите как искаш да ги изтеглиш? Ще ги изкупиш или? Наистина нямам представа как може да се направи това, пък ми е интересно!
Terminators came into being when an Imperium tactician realized that the only thing more deadly having an army of Chuck Norris clones was to wrap them in several tons of armor and hand them weapons normally found mounted to the sides of battleships.

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » пон яну 21, 2008 7:14 pm

BatGojko написа:Книгата ще се разпространи през Пингвините и Хеликон със сигурност. Също ще опитам да я има и в Буквите. За останалите книжарници не мога да кажа нищо още. Хеликон и Пингвини имат старата версия, като аз ще им дам нови и ще изисквам изтеглянето на старите, за да не им се обърква положението и при тях. Може би месец след излизането, в книжарницте ще има само нови книги.
Не знам за Хеликон, ама пингвините просто вече я нямат ;) Поне не съм чул, някой да я е търсил и да я е намерил :P

Потребителски аватар
Shamajotsi
Тапака
Мнения: 1664
Регистриран на: ср ное 23, 2005 1:17 pm
Местоположение: Нангияла
Контакти:

Мнение от Shamajotsi » пон яну 21, 2008 8:28 pm

Това за коя книга става дума? Тази с новата или тази със старата корица? Нали първата още не е излязла, или аз съм закъснял фатално с новините?
シャマョツィ

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » пон яну 21, 2008 11:01 pm

старото издание го няма никъде :)

Потребителски аватар
Sharky_Dog
Побеснял Пес
Мнения: 681
Регистриран на: чет юли 06, 2006 1:56 pm
Местоположение: Кучкарника в кв. Надежда
Контакти:

Мнение от Sharky_Dog » пон яну 21, 2008 11:25 pm

Преди, винаги имаше една бройка в Пингвините в центъра, редом до свата последни Ендивала и Т. Пратчет. Утре ще проверя. Ако някой иска старото издание, да му го вземам, ако не може да го намери и да се оправим със трансфера после :lol:

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » пон яну 21, 2008 11:35 pm

говоря принципно за Хасково, където (поне на теория) би трябвало да го има. Областен град сме все пак... :wink:

Потребителски аватар
Battle_Mage
Работник
Мнения: 97
Регистриран на: вт сеп 27, 2005 12:49 pm
Местоположение: Търговище

Мнение от Battle_Mage » вт яну 22, 2008 10:35 am

То и Търговище е областен град, ама има само две кнжарници, в които всъщност има книги :roll:. Аз ПММ си я взех по чиста случайност, като бях на почивка в Китен, а той е село... Whatever, преди време бях видял ПММ в каталога на Slon.bg и още я има, друг е въпросът, дали я имат в наличност.
Изображение

Потребителски аватар
Ain alkar
Ahlen
Мнения: 686
Регистриран на: вт яну 03, 2006 6:15 pm
Местоположение: Русе

Мнение от Ain alkar » вт яну 22, 2008 10:48 am

Последния път като минах през Пингвините-Русе я имаше, ама това беше преди месец. Отговора защо я има още е простичък - не се купува (тъпи русенци нищо не разбират). До сега не съм срещнал ни един, който да се зарибява по настолни ролеви игри (което пък е фактор за мен да спра да играя)
http://www.stihovebg.com/Proza/Razkazi/Pisak/45139.html
Кейт лежеше в леглото си будна…

Потребителски аватар
Cocaine
Гвардеец
Мнения: 694
Регистриран на: вт окт 07, 2003 10:05 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Cocaine » вт яну 22, 2008 1:28 pm

2 дни преди Нова година книгата я имаше в Хеликон на Патриарха (това е в София, де). А това лято я продаваха в кашонче с преоценени киниги на спирката на тролеите на ъгъла на Патриарха и Витоша (май за 5 лв беше).
И мълком по речното дъно във дълги редици
ний гоним миража на някаква светла страна.
И в нашите ледни и мътнозелени зеници
гори безнадеждния пламък на жълта луна.

Потребителски аватар
BatGojko
The Big Boss
Мнения: 2154
Регистриран на: пет яну 04, 2002 8:26 pm
Местоположение: София

Мнение от BatGojko » ср яну 23, 2008 1:14 am

И в Пингвини и в Хеликон зареждам редовно на два-три месеца. Май е нямало момент да са останали без книгите. Днес занесох последния пакет на Замъкът на Престола в Пингвини - край, вече книгата се изчерпи (все пак се обадих на Боян да види дали не е останало някое пакетче у тях, но дори и да има, то става дума за 50-тина книжки). Занесох им и ПММ.

ПП: А за изтеглянето на книгите става сравнително просто - аз им казвам да ги събират и те се обаждат на книжарниците, за да ги пратят обратно в склада им. След това си ги вземам. Нищо не изкупувам, защото те нищо не са купили от мен. За преоценените бройки които се продават тук и там, могат да са попаднали по няколко начина - 1) Някой си купува книгата и не я харесва, след което я продава на амбулантен търговец; 2) В някой склад прецакват книжките и решават да си вземат поне, това, което дължът на издателя и ги продават на ниска цена и 3) Има един "търговец" за който знам, че така си е платил някакви задължения и сега очкавам, че ще се крие за парите, които трябва да даде на мен... (случват се и такива неща, все пак сме в България) и той се надява, че сумата не е прекалено голяма, че да се разберем по грубия начин... както и да е, това е по-скоро към графа любопитни факти в бг книгоразпространението (то представителят ни на борсата също изчезна та се не виде, та от тогава съм казал, че работиме само с книжарници).
"Аксиом16" - правилната система :)
Вземете си 2 GB free space in dropbox (и увеличете моето пространство)
https://www.dropbox.com/referrals/NTExNzQxNzY5

Потребителски аватар
Battle_Mage
Работник
Мнения: 97
Регистриран на: вт сеп 27, 2005 12:49 pm
Местоположение: Търговище

Мнение от Battle_Mage » ср яну 23, 2008 12:05 pm

Та значи след една определена дата ще може да се намери само обновеното издание, така ли?
Изображение

Потребителски аватар
BatGojko
The Big Boss
Мнения: 2154
Регистриран на: пет яну 04, 2002 8:26 pm
Местоположение: София

Мнение от BatGojko » ср яну 23, 2008 2:49 pm

Да. И ще направя всичко възможно това да стане в рамките на месец след излизане на книгата.
"Аксиом16" - правилната система :)
Вземете си 2 GB free space in dropbox (и увеличете моето пространство)
https://www.dropbox.com/referrals/NTExNzQxNzY5

Отговори