[Форумна]Проблеми в Ифе

Форум за форумите и сайта

Модератори: hameleona, Модератори

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

[Форумна]Проблеми в Ифе

Мнение от Miro » ср апр 09, 2008 10:55 pm

Нещо е ужасно не на ред в проспериращият човешки град Ифе, и всичките неприятности изглежда се струпват на главите на няколко амбициозни индивида. Ще постигнат ли целите си и каква цена ще платят за тях, предстои да разберем.

С думи прости - форумна игра предлагам. Играе ли ви се? Условията са 3 ниво, 32 пара, зарове на 3,5, красотата си я хвърляте и от там по правилата за рерол ако щете, и никакви високи очаквания към разказвача, малко съм емо и понякога неочаквано ми писват разни работи.

Приключението, разбира се, започва в кръчма, тъй че решете си дали някои се ознават по между си (ако да от кога, какви са отношенията им). Всъщнсот има ли някой да му е интересно?
Изображение
Отишъл принца при царя:
- Изпълних си обещанието, ето главата на дракона! А ще изпълните ли сега вашето?
- Да, ето ръката на принцесата...

Потребителски аватар
Shamajotsi
Тапака
Мнения: 1664
Регистриран на: ср ное 23, 2005 1:17 pm
Местоположение: Нангияла
Контакти:

Мнение от Shamajotsi » ср апр 09, 2008 11:31 pm

Уррра! Един смел магландски боец се задава. Брой ме.
シャマョツィ

Потребителски аватар
Sharky_Dog
Побеснял Пес
Мнения: 681
Регистриран на: чет юли 06, 2006 1:56 pm
Местоположение: Кучкарника в кв. Надежда
Контакти:

Мнение от Sharky_Dog » ср апр 09, 2008 11:46 pm

Навит съм.

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » чет апр 10, 2008 12:14 am

Добрее, 2/4. Съберем ли се, ще пиша на Хам да отвори форум.
Отишъл принца при царя:
- Изпълних си обещанието, ето главата на дракона! А ще изпълните ли сега вашето?
- Да, ето ръката на принцесата...

Потребителски аватар
Sharky_Dog
Побеснял Пес
Мнения: 681
Регистриран на: чет юли 06, 2006 1:56 pm
Местоположение: Кучкарника в кв. Надежда
Контакти:

Мнение от Sharky_Dog » чет апр 10, 2008 12:26 am

Докато си още онлайн може да разясниш раси/СУ -та извън кингата, които ще се включват да мисля герой от сега... :)

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » чет апр 10, 2008 12:41 am

О, разбира се. СУ-та извън книгата... не съм запознат със всички предлагани за СУ-та проекти! Като имаш въпрос иза някои, пиши ми тука, пиши го направо и су-то в завършен вид, и аз ще ти кажа ако става, или ако не става - защо.

Раси? Аз не съм попадал на добра раса извън книгите (може би причината е, че така и не им прочетойх историята на гномите)? Както и да е, каква ти е идеята за раси, процедирай както по-горе казах за су-тата, ама тука става дебело - трябва хубаво да се вписва с историята на света тази раса, а не някой "не-точно-вампир-от-паралелно-измерение, който живее в малктоо кралство ан орките-квантови физици в секретна научна лаборатория във вътрешността на Вечното дърво :D ".
Отишъл принца при царя:
- Изпълних си обещанието, ето главата на дракона! А ще изпълните ли сега вашето?
- Да, ето ръката на принцесата...

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » чет апр 10, 2008 9:37 am

http://axiom16.com/forums/viewtopic.php ... c&start=34

расата дето искам да дотествем.

Иначе ме сложи в списъка и мене, дано поне твоята игра върви (;
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
The Raptor
Шампион
Мнения: 176
Регистриран на: чет мар 13, 2008 12:08 am

Мнение от The Raptor » чет апр 10, 2008 12:42 pm

пиши ме в резерва
още не съм решил с какъв герой да съм
който се смее последен...бавно загрява

cherno_slance
Аша'ман
Мнения: 1333
Регистриран на: вт май 20, 2003 1:45 pm
Местоположение: burgas

Мнение от cherno_slance » чет апр 10, 2008 1:07 pm

Айде.. и аз! Ще предложа герой последен, за да попълня евентуални дупки в състава на партито - но иначе ме брой за участник.
Обичта е по – силна от омразата. Сърцето е по – силно от огорчението. Усмивката на душата е по – силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » чет апр 10, 2008 1:10 pm

Троли? Добре :D . (не им ли е малко виталността бе? на нулев ниво ще умират отдваудара счук? А кълбто неми харесва!). Т.е може.

Сега и за квото трябваше да ви кажа. ОП намаля скоростта с размера си,така действа (идея на хам). Другата промяна е,чепод 0 не сеприпада - героят е в съзнание, но се счита за смъртно ранен - губи по 1 т на ход. Леки ранине премахва смъртносната рана,само отлга смъртта. съвет: свитци залекуван на тежки рани.
Отишъл принца при царя:
- Изпълних си обещанието, ето главата на дракона! А ще изпълните ли сега вашето?
- Да, ето ръката на принцесата...

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » чет апр 10, 2008 1:39 pm

Ворак, ако започвате след 16-и и имаш място за резерви-включи ме и мен, макар че точно като резерва-не съм сигурен за програмата си след въпросната дата. Смятам да играя с човек и СУ-та от книгата, така че поне с това не очаквам да има проблеми;).
Включително приемам и да съм гостуващ персонаж. Това можем да го уговорим на ЛС обаче.
А.
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

zelgadis
Калфа
Мнения: 44
Регистриран на: нед авг 20, 2006 4:22 am

Мнение от zelgadis » чет апр 10, 2008 2:34 pm

Принципно и аз имам голямо желание за игра ма като гледам доста се събраха. Все пак ако се отвори място имай ме в предвид.

Потребителски аватар
Sharky_Dog
Побеснял Пес
Мнения: 681
Регистриран на: чет юли 06, 2006 1:56 pm
Местоположение: Кучкарника в кв. Надежда
Контакти:

Мнение от Sharky_Dog » чет апр 10, 2008 4:25 pm

Ставаше въпрос главно за расите: Фелини, Гноми и Троли, понеже се водят "уж" вече изпипани... май, а може да пробвам някоя евентуално. За СУ-та също нямам конкретно сего, но Школата на косста или друго СУ, което ти се струва готово, може да влезе.

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » чет апр 10, 2008 4:55 pm

Sharky_Dog написа:Ставаше въпрос главно за расите: Фелини, Гноми и Троли, понеже се водят "уж" вече изпипани... май, а може да пробвам някоя евентуално. За СУ-та също нямам конкретно сего, но Школата на косста или друго СУ, което ти се струва готово, може да влезе.
Стига, човек,няма да изчета целия форум, за да ти кажа кое става и кое - не. Конкретно предложение и ти отгварям. Съвет - играй с раса от книгата!

Шамайотски
Шаркито
Тролът на Вилорп
Черно слънце
Зелгадис

по-нататък Асен кто гстуащ/епизодчен перснаж/враг

Повече места няма. Пратено е съобщение на админ да ни направи фрумче. Когато това стане не поствайте герои, изчакайте ме аз да направя темата. След създаването н форма чакам тчно два дни - мога и с по-малко играчи да водя;-)

Искам да ви е мног добре ясно миналото на героят ви!

А, и може тукада се уговаряте кой какво ще играе, та да си реши и Слънцето :-)
:D
Отишъл принца при царя:
- Изпълних си обещанието, ето главата на дракона! А ще изпълните ли сега вашето?
- Да, ето ръката на принцесата...

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » чет апр 10, 2008 5:13 pm

Мога ако асен иска да направя партия с него и да сме архи-гадовете :)
Даже за по-яко ще отворя втори форум, видим само от трима ни, че да не знаят добричките, пред какво ще се изправят :twisted:

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » чет апр 10, 2008 6:57 pm

hameleona написа:Мога ако асен иска да направя партия с него и да сме архи-гадовете :)
Даже за по-яко ще отворя втори форум, видим само от трима ни, че да не знаят добричките, пред какво ще се изправят :twisted:
Страхотна идея! Обаче ще трябва да изчакаш 16-и , защото Асен каза, че от тогава ще е свободен малко по-нагоре в темата. Това е след цяла седмица. до тогава, ако искаш, можеш да направиш форума и ще ти дам една кратка странична роля, за да не скучаеш. (а сега де, конспирация, кой НИГ го играе Хам !?!?!?)
Отишъл принца при царя:
- Изпълних си обещанието, ето главата на дракона! А ще изпълните ли сега вашето?
- Да, ето ръката на принцесата...

Потребителски аватар
Straight_Out_Of_Line
Работник
Мнения: 121
Регистриран на: пон юли 09, 2007 11:27 pm
Местоположение: София

Мнение от Straight_Out_Of_Line » чет апр 10, 2008 7:17 pm

Има ли място за мен?

Потребителски аватар
The Raptor
Шампион
Мнения: 176
Регистриран на: чет мар 13, 2008 12:08 am

Мнение от The Raptor » чет апр 10, 2008 7:18 pm

hameleona написа:Мога ако асен иска да направя партия с него и да сме архи-гадовете :)
Даже за по-яко ще отворя втори форум, видим само от трима ни, че да не знаят добричките, пред какво ще се изправят :twisted:
ще може ли и мен да ме включиш към архи-гадовете? :roll:
който се смее последен...бавно загрява

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » чет апр 10, 2008 7:23 pm

Straight_Out_Of_Line написа:Има ли място за мен?
Не знам. По принцип няма место (посал съм го по-нагоре), но от тия пет човека горе все някой може да се окаже несериозен и да се окажем без него. Ако ти харесва така да висиш в неизвестността имай гоов герой и изчакай два-три дни - тогав ще се разбере кой от какво е направен :D

Тва а аригадовете - предпочитем аз да си ги играя бе хора. Поне част от тях :Д. Пък и те почват от 16-и. Всъщност може и да намери местенце, Рапторе :)
Отишъл принца при царя:
- Изпълних си обещанието, ето главата на дракона! А ще изпълните ли сега вашето?
- Да, ето ръката на принцесата...

Потребителски аватар
The Raptor
Шампион
Мнения: 176
Регистриран на: чет мар 13, 2008 12:08 am

Мнение от The Raptor » чет апр 10, 2008 7:26 pm

ами аз предпочитам да участвам в форумната игра ..ама много бързо за зпълниха местата :)
който се смее последен...бавно загрява

Потребителски аватар
Ivan_Helsing
White & Nerdy
Мнения: 875
Регистриран на: вт май 30, 2006 8:23 pm

Мнение от Ivan_Helsing » чет апр 10, 2008 10:14 pm

Аз също щях да искам някой гад (не чак толкова архи, по-скоро помощник на архигадовете). Нещо като марионетка, играе ми се пропаднал герой :lol:

Потребителски аватар
ILLIDAN
Гвардеец
Мнения: 526
Регистриран на: нед ное 13, 2005 4:00 pm

Мнение от ILLIDAN » чет апр 10, 2008 10:20 pm

Знам, че стана много наблъскано, но и аз проявявам желание за гад :lol: Ако има нещо имай ме в предвид :wink:

Потребителски аватар
Sharky_Dog
Побеснял Пес
Мнения: 681
Регистриран на: чет юли 06, 2006 1:56 pm
Местоположение: Кучкарника в кв. Надежда
Контакти:

Мнение от Sharky_Dog » чет апр 10, 2008 10:25 pm

Май гадовете станаха повече от играчите... горкия ВОРАК.
За тея, дето се чудят какви герои да си правят, да знаете, че моят по план за сега е човек, търговски син, израстнал в охолство, много мързелив, умен.. но некадърен. Красив, но с противен характер. Пратен от баща си на път, със заплаха че ще остане без наследство. Очаква да стане мъж бързо и лесно и да се върне герой. Поддатлив на изкушения, съблазани, подкупи и въобще всичко считано за неразумно или глупаво.

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » чет апр 10, 2008 10:35 pm

Горкият Ворак... по-скоро напротив. Нали иначе аз трябва да ги играя всичките тия злодеи :D . Ама да мине една седмица, да се повъведем в приключението, и ще започна да раздавам зли роли. Пък вие междувременно се обадете на Хам да ви включи, той знае какво да прави ;)
Отишъл принца при царя:
- Изпълних си обещанието, ето главата на дракона! А ще изпълните ли сега вашето?
- Да, ето ръката на принцесата...

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » чет апр 10, 2008 10:40 pm

ъъъ
защо аз?

Потребителски аватар
Ivan_Helsing
White & Nerdy
Мнения: 875
Регистриран на: вт май 30, 2006 8:23 pm

Мнение от Ivan_Helsing » чет апр 10, 2008 10:48 pm

Наистина, защо той :lol:
ПП.Че не ми се пише ЛС, обадил съм ти се :lol:

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » чет апр 10, 2008 11:28 pm

Добре де, вече знае какво да прави :D

ПП:Добре дееее, обаждате сена мене :oops:
Отишъл принца при царя:
- Изпълних си обещанието, ето главата на дракона! А ще изпълните ли сега вашето?
- Да, ето ръката на принцесата...

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » пет апр 11, 2008 8:47 am

Героя ми ще е ковач с наченки на алхимизъм, работи като началник смяна в „Кон с капаци”, ковачница в центъра на Ифе. Общителен, познава този и онзи, върти малко търговия на черно, грижи се за „баща” си - алкохолик, вечер го връщат с ръчна количка - бащата, тролът е 3 тона и кусур, когато той се напие го заобикалят. (; Поради факта че е розово жълт и носи дчовешки дрехи - двадесетина съшити ленени чувала, които изглеждат като двадесетина съшити ленени чувала, не го приемат толкова за трол колкото за огромен грозноват каменен великан с кото не е хубаво да спориш или поне не изглежда здравословно.

Морганит Хелиодор Пегматито-пневматоличин, известен като „Грюнтер” на стражите, „Скалата” в тъмните среди, „Малилейкъвеогроментоя” на новите посетители на града и „Пегматито-пневматоличин ти копеле безделно веднага ми дай тая бутилка” на „баща” си.

пп Кога ще е отворен форума?
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » пет апр 11, 2008 9:26 am

ми ео го форума, бе човек:
http://axiom16.com/forums/viewforum.php?f=57
:D
Отишъл принца при царя:
- Изпълних си обещанието, ето главата на дракона! А ще изпълните ли сега вашето?
- Да, ето ръката на принцесата...

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » пет апр 11, 2008 12:19 pm

Форумът, който сте избрали, не съществува
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Отговори