Форумна игра по Фалоут.

Форум за форумите и сайта

Модератори: hameleona, Модератори

Потребителски аватар
Sharky_Dog
Побеснял Пес
Мнения: 681
Регистриран на: чет юли 06, 2006 1:56 pm
Местоположение: Кучкарника в кв. Надежда
Контакти:

Форумна игра по Фалоут.

Мнение от Sharky_Dog » чет юли 17, 2008 7:13 pm

Моренцето е към края си и пак ще ме застигне безразнообразното ежедневие.. та ми се възроди интереса да водя по Фалоут. Пробвал съм го... но на друг форум, където не потръгна добре... просто хората бяха повече Фалоутовци отколкото ролеви играчи. Та искам да пробвам тук. Хам каза, че няма да има проблем с форума...

Та трябват ми 5 играчи, запознатите със света и системата на играта са със предимство. Ако не достигат играчи ще се задоволя и с други. Ако пък са твърде много - ще има подбор (Но ме съмнява) Приключението ще се разгръща постепенно в поредица от къси, и не толкова, задачи. Разчитам при събиране на хора - на динамична и стегната игра.

Вие сте...

Играчите засега:
Gallean
Di_Mista
Последна промяна от Sharky_Dog на пет юли 18, 2008 1:01 pm, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Gallean
Emo Slayer
Мнения: 221
Регистриран на: чет юни 09, 2005 9:05 pm
Контакти:

Мнение от Gallean » чет юли 17, 2008 7:34 pm

Ниско старче италиански тип с похотлив поглед и точен мерник? Или полеви медик? Куче-секс маник?

Хм... всъщност в коя година се развива действието, къде, кой фракции са позволени за членуване, с какви финансови възможности започваме, ограничения и предпочитания за раси? Всъщност- до колко си запознат със сетинга? Чувал ли си за Биист лордовете?
Коло пъти на ден можеш да пишеш?
Terminators came into being when an Imperium tactician realized that the only thing more deadly having an army of Chuck Norris clones was to wrap them in several tons of armor and hand them weapons normally found mounted to the sides of battleships.

Потребителски аватар
Sharky_Dog
Побеснял Пес
Мнения: 681
Регистриран на: чет юли 06, 2006 1:56 pm
Местоположение: Кучкарника в кв. Надежда
Контакти:

Мнение от Sharky_Dog » чет юли 17, 2008 8:26 pm

Действието - 3 години след Падането на Енклава (Края на Ф2) 2245 след Христа, 168 г. след Падането на Бомбите. Действието ще се развива във територията, покрита от Ф1, Ф2 - Калифорния, Западното крайбрежие. Започвате голи - голтаци (почти) от 1-во ниво. Можете да пробвате да се присъедините към всяка групировка - Рейдъри, Братството на Стоманата, Ренджърити, Остатъците на Енклейва и квото още ви хвумне.. дали ще ви вземат е друг въпрос... Расите се свеждат до Хора, Гуули, Супер-Мутанти, а за най-нахаканите може и Детклаули (но не е за предпочитане). Ограничения в пола и възрастта не се предвиждат. Със сетинга съм запознат повече от добре. Бийст Лордовете са на изток от територията, където ще се играе. Появяват се във Fallout Tactics BOS. Няма да ги срещате, нито Рийвъри. Мога да пиша по доста пъти на ден. Особено през ваканцията. През учебно време - съобразно смяната ми, но отново често...

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » чет юли 17, 2008 10:18 pm

Искате да ме навиете да изиграя "Лолита от расата на гулите", или просто не мислиш какво значи "без ограничения" в който и да е параграф, когато говорим за света на Фолаут :twisted: ?

Няма да я играя със сигурност, но да си задам и аз въпросите.
-Допустимо ниво на насилието? Мисли за филтърчето от играта...
-Играта с рейтинг "18+" (профанизми и се...събития;)) ли ще бъде? Ако да, съгласувал ли си го с администрацията?
-Как точно смяташ да водиш-пускаш ни да се мотаме и да си търсим какво да правим, или ще има сюжет, който се очаква да последваме, когато го открием (или сюжетът открие нас 8) )?
-Вътрешният свят на персонажите каква роля се очаква да играе? Морални дилеми, съвест и прочие думички, за които в сетинга не се говори често и открито... :lol:
-Играчите като отбор ли започват, или първият половин месец ще се запознаваме? И независимо дали започват като отбор-позволени ли са антагонистични отношения сред героите?
А.
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
Sharky_Dog
Побеснял Пес
Мнения: 681
Регистриран на: чет юли 06, 2006 1:56 pm
Местоположение: Кучкарника в кв. Надежда
Контакти:

Мнение от Sharky_Dog » чет юли 17, 2008 10:45 pm

-Maximum Blood.. както искаш така го разбирай.
-За 18+ си го правитят играчите, но да ще има дрога, секс и рок енд рол.
-Почват със задача. От там правят каквото намерят за добре. Ако искат и могат - да изтрепят всичко. Пак ще се намери работа.
-Това е до играча. Системно се изразява с Кармата.
-Събират се от задачата в началото на играта. Всъщност не е задължително дори да работят заедно. Но се предполага все пак. Ако някой има особеното желание да играе антагонист - да свирне на ЛС. Иначе се насърчава приятелско отношение между героите. Няма проблем ако единия мрази мутантите, а 2-ма други са такива, стига да не се избиват или поне да се търпят.

Потребителски аватар
Gallean
Emo Slayer
Мнения: 221
Регистриран на: чет юни 09, 2005 9:05 pm
Контакти:

Мнение от Gallean » чет юли 17, 2008 11:09 pm

Ми най-вероятно ще играя. Но ще си правя персонаж когато се съберат хора.
Само ще си запазя правото да налагам вето над песонажи с прекалено мин-макснати атрибути. Такива обикновено не доживяват достатъчно и развалят играта.
Terminators came into being when an Imperium tactician realized that the only thing more deadly having an army of Chuck Norris clones was to wrap them in several tons of armor and hand them weapons normally found mounted to the sides of battleships.

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » пет юли 18, 2008 6:09 pm

Да, съгласувано е с администрацията - демек с мен, щото май аз отгоарям за игрите :D ;)

Отговори