Форумна игра - 2ри дубъл

Форум за форумите и сайта

Модератори: hameleona, Модератори

Потребителски аватар
kartacha
Вечният новак
Мнения: 987
Регистриран на: съб дек 22, 2007 5:11 pm
Местоположение: Хасково
Контакти:

Форумна игра - 2ри дубъл

Мнение от kartacha » вт дек 09, 2008 6:06 pm

Набира се група за игра. Героите да са 4-6 от 0 ниво. Разрешени са всички СУ от книгата и официалните допълнения, за създаването на героя да се ползва среден зар 4. За Красота всеки да си мята. И да не ми се лепнат някакви моделчета, ей! Абе защо не, винаги някой може да ви резне черта на лицето ;) Предмети се разрешават единствено от книгата. Раси - може да се плозват всички от книгата и Фелините. Не Вилорп, не може да ползваш Троли. За сега това, ако някой има въпроси...да драска.

Разказвач:
kartacha

Участници:
IvanHelsing
nikestan
Vilorp
Lord Annomander Rake
Последна промяна от kartacha на чет дек 11, 2008 8:41 am, променено общо 3 пъти.
За феновете на Diablo:
http://diablo-bg.site50.net

Потребителски аватар
Ivan_Helsing
White & Nerdy
Мнения: 875
Регистриран на: вт май 30, 2006 8:23 pm

Мнение от Ivan_Helsing » вт дек 09, 2008 8:12 pm

Брой ме.
Последна промяна от Ivan_Helsing на вт дек 09, 2008 11:10 pm, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
nikestan
Frozen
Мнения: 274
Регистриран на: пет авг 26, 2005 4:11 pm
Местоположение: В.Търново
Контакти:

Мнение от nikestan » вт дек 09, 2008 9:00 pm

Няколко въпроса: понеже си спомням разказите за бруталния пауърплей, с които се появи на форума искам да попитам дали и в тази игра ще се стига до трицифрени стойности на показателите. Освен това, колко опит имаш като разказвач и имаш ли някакво вече замислено приключение или само идеи?

Иначе засега ме брой.
The superior man is modest in his words, but exceeds in his deeds.

Потребителски аватар
kartacha
Вечният новак
Мнения: 987
Регистриран на: съб дек 22, 2007 5:11 pm
Местоположение: Хасково
Контакти:

Мнение от kartacha » вт дек 09, 2008 11:51 pm

За сега идеи. Ами до трицифрени показатели може да се стигне ако и Kid се запише. Не мога да го върна, свободна държава сме.
За феновете на Diablo:
http://diablo-bg.site50.net

Потребителски аватар
nikestan
Frozen
Мнения: 274
Регистриран на: пет авг 26, 2005 4:11 pm
Местоположение: В.Търново
Контакти:

Мнение от nikestan » ср дек 10, 2008 1:58 am

OK, пиши ме, но се надявам системно играта да е в границите на нормалното и да няма див пауърплей, било то с или без Кид.
The superior man is modest in his words, but exceeds in his deeds.

Потребителски аватар
kartacha
Вечният новак
Мнения: 987
Регистриран на: съб дек 22, 2007 5:11 pm
Местоположение: Хасково
Контакти:

Мнение от kartacha » ср дек 10, 2008 8:34 am

Както решиш, обаче не искам отписали се по средата, все пак да те пиша ли?
За феновете на Diablo:
http://diablo-bg.site50.net

Потребителски аватар
nikestan
Frozen
Мнения: 274
Регистриран на: пет авг 26, 2005 4:11 pm
Местоположение: В.Търново
Контакти:

Мнение от nikestan » ср дек 10, 2008 9:22 am

Няма да има отписали се по средата (поне не без основателна причина). Пиши ме.
The superior man is modest in his words, but exceeds in his deeds.

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » ср дек 10, 2008 10:52 am

„Как да си тествам расата?”

Вратата на гостилницата прокънтя, авно някой бе много нстоятелен да влезе. Дъртия ханджея известен на времето като Къртача а сега като Широкия раздвижи телеса натрупани през последните години от както се застоя на едно място и отвори вратата. Навън снежната виеилца са възползва от процепа и и се опита да нахлуе, еден, два, три пъти, после видяла, че нещото отворило врата я запълва изцяло се отказа и жаловито започна да вие заедно с вълците спуснали се от върховете на Брилския Балкан. Осн нея навън в ноща май нямаше друго. Къртача понечи да затвори но някой или нещо се прокашля тактично:
- Къхъм - прозвуча като скалано свлачище - търсили сте група?
Малко неща биха могли да стреснат човек исправил се лици в... е не точно лице защото Ахраман бе двойно по висок от него и това опрделяше на какво инво ще му е главата...
- Търсили сте група? - прекъсна спомените му чакълестия глас.
- Да търся - огледа се Къртача на мижавата светлинка от кандилото бореща се с виелицата - Къде си се стотаил?
- Тук! - огрмна прясна се раздвижа за да покаже купчина чакъл под себе си, Широкия завъртя очи и тупна месестия си пръст в черата дъска на която с криви трудно четими руни бе надраскал обявата.
- Не можеш ли да четеш бе! Пише: без Троли!
- Бес Толи.
- !? - неразбра Къртача
- Пише: „Бес Толи!”, руната „Зек” е погрешно изписана или по скоро не е довършена, тъй че в момента по скоро се чете като „Сул”, а във троли е изпусната „Рам”..., но най същественото е, че аз не съм трол.
Къртача нокога не се е хвалил сбърза мисъл, а и това не ме бе трябвало в младоста и войнските му изпълнения, ама вес пак когато стигна до фонолното заключение на изпревения пред него плониски трол някакви канбанки зазвънтяха. Набързо си припомни какво знаеше за тролите: големи, каменни, не бягат, с меч много трудно се окастрят, каменни грамади, когато отвърнат боли за много кратко време и определено бяха големи камъни, о това насрещо отговоряше по точки 1,2,3 и 5, засега. Все пак обаче Къртача реши да пробва една своя черта която никога не му е вършила работа, но той я ценеше много - хумора.
- Какво си тогава, гоблин!? - подсмихна се сам на шегата си той, но ефекта не беше точно според очакванията му, към него се протегна огромен юмрук и Широкия едва се одържа да не отстъпи.
- Фелин съм! - прогърмя гласът срещу него и за по убедително заклати нещавената кожа от много голяма котка, която бе свалил от гърба си.

Та, взимате ли ме?
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
kartacha
Вечният новак
Мнения: 987
Регистриран на: съб дек 22, 2007 5:11 pm
Местоположение: Хасково
Контакти:

Мнение от kartacha » ср дек 10, 2008 3:46 pm

Само заради това зверско описание на ситуацията, в която си включил глуповатия(147 ИН) Версаго, решавам да ти разреша Трола. И вече попромених сюжета, специално за теб. Пиши ми ЛС със скайпа си, да се разберем. Та:

Версаго се огледа в кръчмата, виждаше само два героя с плащове. Не му бяха достатъчни. Таверната "Дивият глиган", която беше настроил сам с парите, които бе спечелил през приключенията си, бе необичайно празна. Трябваха му минимум 4, които да се справят със задачата. Макар че зловещата топка чакъл се бе опитала да го изиграе, нещо, което Версаго не харесваше, той реши да я допусне.
-Влизай! И спри да се опитваш да ме лъжеш, въпреки че съм загубил силата си с времето и чашките, умът ми все още сече като острието на Гилотина за великани.
Тролът само се подсмихна. Версаго не разбра изначало защо, но после се досети, взе чукът, който държеше зад тезгяха си и замахна с всичка сила към стената над тавана. Чукът я разби като, че е от стериопор(Ванка, извинявай ако Магландиум не познава материала). Сега гигантското нещо имаше как да мине.
Тролът, който не се бе представил - и ще е добре да е така докато не се отвори тема за играта, пристъпи вътре в таверната.
За феновете на Diablo:
http://diablo-bg.site50.net

Потребителски аватар
Ivan_Helsing
White & Nerdy
Мнения: 875
Регистриран на: вт май 30, 2006 8:23 pm

Мнение от Ivan_Helsing » ср дек 10, 2008 10:10 pm

Героя ми е готов - човек наемник (воин) на фехтовали, защита и арбалет (прецизност и интелект).

Потребителски аватар
Lord Anomander Rake
Войн
Мнения: 146
Регистриран на: чет юни 05, 2008 6:54 pm
Местоположение: София

Мнение от Lord Anomander Rake » ср дек 10, 2008 10:45 pm

Аз съм от самото създаване с теб, та явно ме брой.
Изображение

Потребителски аватар
nikestan
Frozen
Мнения: 274
Регистриран на: пет авг 26, 2005 4:11 pm
Местоположение: В.Търново
Контакти:

Мнение от nikestan » нед дек 21, 2008 11:36 am

Къртачо, ще играем ли?
The superior man is modest in his words, but exceeds in his deeds.

Потребителски аватар
Lord Anomander Rake
Войн
Мнения: 146
Регистриран на: чет юни 05, 2008 6:54 pm
Местоположение: София

Мнение от Lord Anomander Rake » нед дек 21, 2008 12:06 pm

И въпрос. Не си споменал по колко пари ще имаме?
Изображение

Потребителски аватар
kartacha
Вечният новак
Мнения: 987
Регистриран на: съб дек 22, 2007 5:11 pm
Местоположение: Хасково
Контакти:

Мнение от kartacha » нед дек 21, 2008 6:02 pm

:lol: Аз казвам да играем, нищо, че сте 4. Та така, някой админ да ми направи игра, наречена "Перлите на омразата".
За феновете на Diablo:
http://diablo-bg.site50.net

Потребителски аватар
lowstef
Phantom Lord
Мнения: 476
Регистриран на: нед фев 06, 2005 8:00 pm
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнение от lowstef » вт дек 23, 2008 2:21 pm

Ш'извиняати, мъ ни съ убайх, чи съм ви напрайл игрътъ. Ей ся вечи знайти не куо дъ блъдърити. Наздрай! *хлъц*

Та таковата де, просто да се запиша че и аз съм жив, и аз съм админ, и аз върша нещо. И не, не съм пиян, но това не пречи околопразнично и аз да се полигавя малко :D .
Който ме харесва е прав! Който не ме харесва е прав! Който не му пука за мен не е прав!
The leather armies have prevailed
The Phantom Lord has never failed...
Fall to your knees and bow to the Phantom Lord

Отговори