Набирам 2 групи - за уан-шот на 12-ти и Скайп-игра на 13!

Форум за форумите и сайта

Модератори: hameleona, Модератори

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Набирам 2 групи - за уан-шот на 12-ти и Скайп-игра на 13!

Мнение от Асен » пет фев 11, 2011 11:47 am

И така, събирам група за уан-шот. Системата е Диви Светове, но ако сте чели поне тестдрайв правилата и Combat Survival Guide, ще се оправите лесно. И без това ще има някои промени, които ще обясня в движение, по-точно преди сесията.
Сесията, впрочем, е от 14 часа на Руски паметник, или поне оттам ще взема тези, които не са идвали в нас.

Жанрът е меч и планета, а сетингът - Марс, но не точно този на Бъроуз. Познаването на жанра не е задължително. Хвърлете само едно око за обща идея 8) !

Свободните места са максимум 3, ако повече хора имат желание - ще подбера накрая от всички писали в темата. Няма гаранции, че ще взема първите постнали ;). Предимство имат хората, с които съм играл, както и други новаци.

До момента има поне двама играчи. Тъй като и за двамата ще е първа сесия изобщо, ако смятате, че не можете да играете с новаци, не се включвайте изобщо. Не, че очаквам за много хора да се окаже проблем, но съм длъжен да го спомена.

А, и последно, но много важно - носете си комплекта многостенни зарове. Нямам комплекти за цяла маса с хора, а повечето имате собствени :twisted: !


Допълнение: в неделя, 13-ти, ще правим и уан-шот по Скайп. Има сериозни шансове системата и сетинга да са същите. Да се записват всички, които не са от София :twisted: !
Последна промяна от Асен на пет фев 11, 2011 11:58 pm, променено общо 1 път.
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

cherno_slance
Аша'ман
Мнения: 1333
Регистриран на: вт май 20, 2003 1:45 pm
Местоположение: burgas

Re: Набирам 2 групи - за уан-шот на 12-ти и Скайп-игра на 13

Мнение от cherno_slance » пет фев 11, 2011 12:19 pm

Асен написа: Допълнение: в сряда, 13-ти, ще правим и уан-шот по Скайп. Има сериозни шансове системата и сетинга да са същите. Да се записват всички, които не са от София :twisted: !
Аз съм желаещ
Обичта е по – силна от омразата. Сърцето е по – силно от огорчението. Усмивката на душата е по – силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » пет фев 11, 2011 3:26 pm

Само да уточня че 13-ти е неделя, а не сряда, освен ако не става дума за Апрели месец.
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » пет фев 11, 2011 11:59 pm

Уточнението прието и поправих, за неделя става дума.
Е, освен ако ми изникне работа. Тогава ще става дума за някакво неопределено време по-натам просто ;) .
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Отговори