Да се запознаем.

Секция за всичко, което вълнува посетителите ни

Модератор: Модератори

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Да се запознаем.

Мнение от Vilorp » съб сеп 29, 2007 2:55 pm

Представете се, че да знаем кой-кой е...
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Alex Louren
Вълк
Мнения: 12
Регистриран на: пет сеп 28, 2007 4:16 pm

Мнение от Alex Louren » съб сеп 29, 2007 10:05 pm

Ехааа колко готиноо :cheer: :heart: - Обичкам вииии - хихик (дано не звучи твърде лигаво)
Мерси много момчета!
Да се представя - Ами... първо - може да ме наричате Алекс - не ми е това името но пък си го ползвам за такова из уеб пространството.
Възраст - 16 (само някой да е казал че съм лапе Гърррр (тва трябва да мине за ръмжене) :mrgreen: )
Живея в ЕтроПОЛЕ - най-забутаното градче на галактиката!!!
Интересувам се от музика, рпг форумчета (бе въобще всякакви форумчета), анимета, музика, графити и кво ли още не.
Мразя поп-фолка - това мисля че задължително трябва да го отбележа.
В свободното си време (което не е много защото или съм на даскало, или на тренировки по таекуон-до, или пък се упражнявам с рпг-тата ) карам скейт, играя с хек, драскам си графитчета и обикалям с приятели.
Не знам - вие ако нещо имате да питате... - давайте. :wink:
Мммм още веднъж мерси на всички - не очаквах да срещна толкова готини хорица.

П.С. - Абе аз ли съм единственото момиче тук? :roll:
Изображение

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » вт окт 02, 2007 10:25 pm

Стоп! Трия всичко, което не е представяне... демек остава само на Алекс мнението... :roll:

Потребителски аватар
dolar
Вречен
Мнения: 453
Регистриран на: чет апр 28, 2005 5:34 pm
Местоположение: Банкя
Контакти:

Мнение от dolar » ср окт 03, 2007 1:58 am

Офф някой се прави на властен. Не че не е ама...
Аз съм на 15 от Банкя. Можеш да ми викаш Сашо ако искаш.
За поп-фолка и аниметата сме на едно мнение май. Слушам рок. Защо? Cause rock rocks! За интереси - спорт, фентази и всякакви глупости свързани с компютри и интернет (за дъвки, семки и бонбонки няма да споменавам въпреки че влизат в интересите ми. Обичам да не слагам запетайки щото ме мързи (ццц). Ми това ще да е, Како Алекс.
Veni, vidi, vici
Skype - intermission644

Потребителски аватар
lowstef
Phantom Lord
Мнения: 476
Регистриран на: нед фев 06, 2005 8:00 pm
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнение от lowstef » ср окт 03, 2007 1:38 pm

Я сум бай ви Стьефън мудиратуръ! Пък!

Стефан Николов роден на Петий Юни лето господне Иляду деветстин осемсе и трето (05.06.1983) в Пловдив (към момента съм на преклонните 24 години, ако ви мързи да смятате). Израснал, а и към момента живеещ в дълбоката провинция на Пловдивския квартал Тракия. Ролеви игри от около три години. Височък (метър осемдесет и пет-шест), едричък (95 килца с тенденция за намаляване), добричък (понякога по форумите не ми личи много), къса тъмно руса коса, дълбоки, мъдри, топли, интелигентни, кафеникакви на цвят очи. Мъжшжшжшж!!! Физик по образование, професия и призвание. Дървен философ. Освен от ролеви игри и физика (и природо-математически науки изобщо), се интересувам доста сериозно и от история, авиация, оръжия (от всякакъв тип, клас и епоха) и футбол. По-малко ровя (но все пак ровя) в тематиката на философия, икономика, политология, социология, психология, бойни изкуства, лингвистика, компютри и какво ли още не. Мда, досаден многознайко съм. Не пуша и не употребявам (и никога няма да употребявам) наркотици, пия по малко, в количествата, които уж били полезни, практически само вино и бира (които са полезни, ако не се прекалява*).

Слушам всякаква музика, но предпочитам рок и метъл (без крайно "тежките" им варианти), класическа музика и Владимир Висотски. Активно не харесвам "чалга" (порядъчно неясно понятие, впрочем) и повечето рап (Еминем ме кефи, а има и отделни други много яки, но като цяло ми е тъп), но и не съм чак алергичен. Любимата ми музика като цяло е Металика, любимата ми песен е What A Wonderful World на Луис Армстронг, любимото ми музикално произведение е Fur Elise на Бетовен. Бих казал, че музикалния ми вкус е доста широк, но все пак не съм всеяден в това отношение. И все не разбирам защо е толкова важно да се набляга на музиката във форумните представянеия... Oh, well... :dunno:

Чета доста, основно фентъзи и фантастика, но и много други. Кино гледам рядко, но гледам филми по телевизията и харесвам хубавите такива. Разбиранията ми за "хубавост" и тук са доста странни и разтегливи. Както и да е.

Пиша на доста добър български, основно бъркам пълен/кратък член и по-засуканите правила на пунктуацията. Грешките ми са или неволни тайпота или предумишлени (като в началото на поста), изразяващи някакво характерно произношение, обикновено с търсене на комичен ефект (не винаги удачно). Позлвам доста скоби, както се вижда :wink: . Емотиконите ползвам или по малко (при сериозно писане) или по много. Доста се дразня на неправилно писане, но съм се отказал да превъзпитавам масите интернет-неграмотници.

От мен толкоз. Засега.

_____________
*И все пак е абсолютно непрепоръчително да се консумират от лица под 18 години. Сериозно!
Последна промяна от lowstef на съб апр 05, 2008 7:17 pm, променено общо 1 път.
Който ме харесва е прав! Който не ме харесва е прав! Който не му пука за мен не е прав!
The leather armies have prevailed
The Phantom Lord has never failed...
Fall to your knees and bow to the Phantom Lord

Потребителски аватар
BatGojko
The Big Boss
Мнения: 2154
Регистриран на: пет яну 04, 2002 8:26 pm
Местоположение: София

Мнение от BatGojko » ср окт 03, 2007 2:54 pm

Аз няма да се представям в подробности - най-дъртия съм то е ясно ;). Обичам да играя игри, обичам и да ги правя, модифицирам и т.н. Отчасти през отделни периоди на живота ми, това си ми е и работата. Свободно време ли? Нямам такова. Като преминеш едни годинки и установяваш, че времето никога не стига, особено ако имаш достатъчно на брой интереси и не искаш да си живееш живота само за да ходиш на работа и след това да се прибираш в къщи, чакайки датата на заплатата... Абе това си е. Останалите неща ги знаете (повечето от вас) - пиша когато ми остане време, тренирам, пак когато ми остане време, и така. Поздрави на всички тук!
Само се чудех дали наистина Алекс е единственото момиче на форума ни в момента?
Последна промяна от BatGojko на вт апр 15, 2008 12:41 am, променено общо 1 път.
"Аксиом16" - правилната система :)
Вземете си 2 GB free space in dropbox (и увеличете моето пространство)
https://www.dropbox.com/referrals/NTExNzQxNzY5

Alex Louren
Вълк
Мнения: 12
Регистриран на: пет сеп 28, 2007 4:16 pm

Мнение от Alex Louren » ср окт 03, 2007 8:28 pm

Първо - евала на Lowstef - не бях виждала такова мнение до сека и тотално се опулих (няма да ползвам емотиконката с изцъклените очи в момента, колкото и ма ди се иска, защото вече съм примерно момиче и мисля да си взема поука от лс-тата, които получавам )
Имам няколко въпроса, но тях мисля, че бих могла да ги задам на личен, затова преминавам направо на BatGojko - Драги ми човече, би ли ми разяснил нещо повече за себе си? Повечето се познавате (да не кажа и всички), но тук там се мярка и някоя чаша прясно изцеден портокалов сок (която впрочем не се връзва много.много в този форум, което колкото и да ми е неприятно трябва да призная :cry: ) и си мислех дали не би ми добавил сламка с прояснение или по-скоро просветление по въпроса на колко годинки си, откъде... и тем подобни подробности? (може и на лс) :wink:
Е, аз ще привършвам това постче вече - с нетърпение очаквам поредното съобщение с някакво предупреждение от сорта на "Използваш твърде много...(в случая) скоби"

Ваша Александра Лоурен
Изображение

Потребителски аватар
nikestan
Frozen
Мнения: 274
Регистриран на: пет авг 26, 2005 4:11 pm
Местоположение: В.Търново
Контакти:

Мнение от nikestan » ср окт 03, 2007 8:37 pm

Ами здравейте и от мен.
Аз съм Николай Станков от Велико Търново, на 16 години, учащ счетоводство (не особено интересна наука, макар според преподавателката ми да изисква "влагане на въображение"), интереси и при мен дал Господ, основно РПГ (от около 3 години-първо Ендивал, после Аксиом 16 и малко ДнД, колкото да я видим и таз прословута система), четене (главно фентъзи, а преди няколко години и доста приключенски на Емилио Салгари), спорт (доста на брой, но за съжаление малко време за практикуване-баскетбол, билярд, фитнес, малко футбол от време на време и плуване през лятото, заинтересуван съм и от бойни изкуства, но не съм тренирал), музика (метъл-System of a Down, Godsmack, Manowar, Nightwish и Metallica от време на време, ретро и денс също не отказвам, хич не харесвам чалги и мазни кючеци, много ме дразнят), обичам и да пътувам, макар да нямам много възможности за това. Не пуша, пия, но в умерени количества и без концентрати, не харесвам препили и оповръщали се хора. Външния вид - 187 см, 80 килца, нормално телосложение, тъмни очи и черна, мазна косица в процес на растеж.

Като се замисля май изчерпах основното.

ПП: Ако сте забелязали, понякога се изразявам с огромни изречения, надявам се не дразнят твърде много.
Последна промяна от nikestan на ср окт 03, 2007 11:58 pm, променено общо 1 път.
The superior man is modest in his words, but exceeds in his deeds.

Alex Louren
Вълк
Мнения: 12
Регистриран на: пет сеп 28, 2007 4:16 pm

Мнение от Alex Louren » ср окт 03, 2007 8:48 pm

Здрастиии - пак съм аз :lol: (знам, че не ви липсвах особено но...)
Май забравих нещо - височина: 163.5 (този половин сантиметър да не се забравя)
Тегло: 56
Коса естествена - кестенява, после червена, а в момента черна - късо постригана
Очи :кафяви
Стил: Предимно смъкнати дрешки, някои по-свободни такива, ленти за ръка, метълски плочки, кецове или маратонки... не се разделям със скейта и мп3-то си
Музика: (тва не помня дали преди го споменах а сега ме мързи да видя): Чалгата е гнус - Слушай нещо с вкус! - това ми е девизчето. Харесвам Линкин Парк, П.О.Д., Лакуна Койл, Аврил Лавин, Продиджи и разбира се ТАТУ, които са ми слабост. Аааа и да добавим тези песничките от СИТИ ТВ :)
Споменахте за бойни изкуства: И на мен ми харесват - особено японските - по-скоро ми допадат мечовете им, де, но тренирам корейското таекуон-до.
Нещо друго: Аааа да - през свободното си време се опитвам да правя графитчетааа
Изображение

Потребителски аватар
Shamajotsi
Тапака
Мнения: 1664
Регистриран на: ср ное 23, 2005 1:17 pm
Местоположение: Нангияла
Контакти:

Мнение от Shamajotsi » ср окт 03, 2007 9:57 pm

Леле :shock: !

За първи път момиче така открито си заявява (повечето от) мерките!

Както и да е, повечето ме познавате, но като сте рекли така:
Възраст - достатъчна, че да съм пълнолетен (така че Алекс, можеш да ме наричаш и "батко", иначе и Шамайоци става).
Живея в София. Искам да поясня, че забутани градчета няма. Нито села. Нито дори и гари (каквито селища с такъв статут, ако се не лъжа, има 3 в България). Мой много добър приятел от Елин Пелин - гарата - разказва по такъв начин за мястото, където е отраснал, че човек може и да му завиди за момент.
Интереси - много...
Музика - трудно ми е да обобщя какво харесвам и какво не. Слушам както Нели Фуртадо, да кажем, така и Бьорк и Ройксоп (не съпоставям последните две, а ги противопоставям на първото), да речем. И аз мислех навремето че мразя чалга, но баш това лято разбрах какво е предназначението на тази музика - не да се слуша за удоволствие, а да се слуша и танцува на нея за удовослтвие. Това, което не ми харесва в нея, ми харесва в много по-малка степен в много други "стилове" - показността. А чалгата в това отношение е на светлинни години назад от разните недоразумения на запада.
В свободното си време наваксвам това, което е трябвало да свърша в "несвободното си време", когато съм вършил кой знае какво. Примерно съм писал във форуми...
Е, вие ако имате въпроси, задавайте ги смело. Това, доколко аз смело ще им отговоря, че и искрено, е съвсем отделен въпрос...
シャマョツィ

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » ср окт 03, 2007 10:39 pm

Май е мой ред ;)

Име: Недялко
Никове: hameleona и (напоследък) Wolfgang
Възраст: 18, пиши ги 19, щото три месеца останаха (роден съм на 2 януари)
Музика: Метъл, но определено не само. Всъщност, като изключа чалгата, май няма нещо, което да не харесвам... а дажеи чалга прослушвам тук-там. Предимно готик и блек, без някакъв определен под-стил. Най-вече ми допадат мелодичните парчета.
Интереси: Всичко, без математиката...
Друго: Ми, чи най-важното бе! Свиря и пея в Lost Self една прохождаща (с инвалидна количка ;)) банда. Сайт: Lostself.hit.bg, всички текстове там са мои 8) :) Има много още - прописвам разказчета, водя (смея да твърдя прилично) и творя светове (РПГ, бе, да не си помислите, нещо!)

Потребителски аватар
Gallean
Emo Slayer
Мнения: 221
Регистриран на: чет юни 09, 2005 9:05 pm
Контакти:

Мнение от Gallean » чет окт 04, 2007 7:23 am

Аз съм Галеан и не съм оттука, йо-йо! :) -Който схванал-схванал, за другите втори тираж.

Години-18
Височина 180
Тегло- нейде из 90-сете

Никове- Gallean, Spellbreaker, Metalmessiah, Xachariah, Tazar и разни други.
Музика- жанрово сътресение. Преусмислям има ли идея в метъла или не ;) Иначе техно и класика.
Занимавам се с кинлогия (за незапознатите туй не е наука за киното, а з а кучетата), хендлерствам от време на време, пиша фантастичен сетинг, губя си времето, филосоствам.
Имам си козя брадичка, всичко друго нямам намерение да го споменавам по подобен начин.
Terminators came into being when an Imperium tactician realized that the only thing more deadly having an army of Chuck Norris clones was to wrap them in several tons of armor and hand them weapons normally found mounted to the sides of battleships.

Потребителски аватар
Sharky_Dog
Побеснял Пес
Мнения: 681
Регистриран на: чет юли 06, 2006 1:56 pm
Местоположение: Кучкарника в кв. Надежда
Контакти:

Мнение от Sharky_Dog » чет окт 04, 2007 10:36 am

Айде понеже и другите се изредиха, да мина и аз.
Име: Иван.
Години: 16 по паспорт, лъжесвидетелствам, че са 17, понеже остана точно 1 месец и 5 дни до Рождения ми ден. По интелектуално равнище не мога да коментирам, но обикновенно в идиотските си изблици и в спокойните си момнети варирам от 12 до 22.
Височина: По последни мерки 176
Тегло: 68 кг.
Местожителство: Сливен.
Интереси: Много. Някои от тях: РПГ (Ай стига бе.. направи ни застреля с това :lol: ), Софтбол (За момента само като мечтател. Нямам тук играчи, иначе веднага бих нарамил пушката и бих се хвърлил в боя в близката горица :lol: ), бойни изкуства (Активно, около 12-16 часа средно на седмица.). Японска култура. Аниме. Photoshop. Математика до известна степен.
Положителни качества: Доста честен съм и ако се налага много изпълнителен. Ако си поставя конкретна цел съм способен да я свърша на всяка цел.
Недостатъци: Рядко си поставям конкретни цели. Мързелив съм. Не обичам да пиша (Този пост е едно изключителлно изключение). Живея си живота, (докато мама и тати пускат стотинки в касичката, но така е редно.. никой няма да ми върне младостта и безгрижието) Не уча, каквото запомня в клас и каквото преговоря в междучасието (Но въпреки това успявам да докарам годишен успех 5.92. Не с преписване.. дори често до мен се допитват :lol: )
Вредни навици: Прекарвам по-голямата част от деня си пред компютъра. (Иначе не пуша, освен пасивно, когато така ме одимят, че се чувствам на 2 кутии. Пия леки питиета, на силното не се хвърлям. Кафе не пия. Горчиво ми е и нямам нужда от него. За сега колата върши перфектна работа.)
Музика: В последно време слушам Within Tempation, Nightwish много (Със старата вокалистка), Cradle of Filth, Lordi, oще Jmetal и Jrock слушам, като Asian Kung-Fu Generation, Kadenzza, Animetal. LOUDNESS (Но отратителните гадни емота, под формата на солота или групи не мога да ги понасям). Припомням си и старите неща на Korn, Slipknot, Rammstein, Evanescence и още доста парчета, които не мога да причисля към група или жанр, просто понеже са твърде много. На компютъра ми няма нито една песен на Българска поп-фолк изпълнителка (Изпълнител :? ), ното на Американски поп. Не ги харесвам, но тъй като на публични места се слушат, ги понасям...

E това е от мен... :wink:

Потребителски аватар
BatGojko
The Big Boss
Мнения: 2154
Регистриран на: пет яну 04, 2002 8:26 pm
Местоположение: София

Мнение от BatGojko » чет окт 04, 2007 6:31 pm

Alex Louren написа: BatGojko - Драги ми човече, би ли ми разяснил нещо повече за себе си? ...и си мислех дали не би ми добавил сламка с прояснение или по-скоро просветление по въпроса на колко годинки си, откъде... и тем подобни подробности?
Драга, Ваша Александра Лоурен, :)
Не знам защо бях останал с впечатление, че съм си писал годините в профила си, та затова не ги поясних. То може да се окаже, че и много от останалите посетители не ми ги знаят тогава. Както и да е, те едвал и са най-важното - това са просто цифри и не винаги изразяват нивото на героя (Е аз съм 35 ниво). Колкото до ръстта кг и т.н. пак не мисля, че са най-важни. Може би има смисъл да не се споделят по форумите - така останалите си правят представа за теб по това, което пишеш, а не по вида ти.
Подобни фрази може да звучат като на човек, който има проблеми със споделяне на лични данни и визията си, но не става въпрос за това, а просто за принципа. Не че имам против и да се споделят, просто казвам, че ако някой не го сподели, това също си е ок (аз съм се показвал и по телевизията, така че няма какво да крия за себе си - 170см, 70кг, занимавам се с бойни изкуства).
Последна промяна от BatGojko на вт апр 15, 2008 12:43 am, променено общо 1 път.
"Аксиом16" - правилната система :)
Вземете си 2 GB free space in dropbox (и увеличете моето пространство)
https://www.dropbox.com/referrals/NTExNzQxNzY5

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » чет окт 04, 2007 6:54 pm

35? Ти ли бе? аз пък те мислех за най-много 25. :roll: Малей... младееш, Ванка, младееш..

Потребителски аватар
smeshko
Кадет
Мнения: 194
Регистриран на: чет яну 27, 2005 9:40 pm
Местоположение: Варна

Мнение от smeshko » чет окт 04, 2007 9:27 pm

Аз се казвам Иво, но можете да ми казвате смешко, смешо, смеши и всички производни(само ще помоля да се въздържате да изпозлвате "смешен" :D). От Варна съм(много хубав град между другото) и съм на почти 16. Май съм един от малкото във форума, дето не слушат метъл/рок/техно. Изобщо не мога да различавам стиловете - просто слушам каквото ми хареса. :D Иначе обичам да играя футбол(!!!), волейбол, баскетбол и т.н. Също гледането на телевизия е забавно, както и разцъкването на РС-то. Четенето също спада към интересните занимания. Едно от най-хубавите ми качества(странно, че всички казват, че е много лошо :? ) е умопомрачителният ми мързел. Какво друго да кажа.....ми незнам. Ако някой го интересува още нещо - да каже. :)
Life isn't bad - it's WORSE!!

Kid
Гвардеец
Мнения: 626
Регистриран на: пон дек 24, 2001 8:34 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Kid » пет окт 05, 2007 12:09 am

Аз съм Боби и може би малко голям критик на особено новите хора тук... поне по отношение на изказвания и мнения свързани с нови предложение, подтикнати от омпулсивния и буен младежки нрав... Ъъъ да. Няма нужда да ми обръщаш голямо внимание, мяркам се само когато трябва да скастря някй провинил се или пък да поправя някоя грешна душа и да го вкарам в правия път.
От София, играещ от около 6 години, понякога несериозно, но винаги с желание.
Мразя поп-фолка и слушам предимно електронна музика.
И не съм 2-пъти по-голям, напротив, по-малък съм

П.С. Най-мразя да ми трият или променят съобщението!
Последна промяна от Kid на нед окт 07, 2007 4:25 am, променено общо 1 път.
"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът!"
П.С. Най-мразя да ми трият или променят съобщението!

Потребителски аватар
BatGojko
The Big Boss
Мнения: 2154
Регистриран на: пет яну 04, 2002 8:26 pm
Местоположение: София

Мнение от BatGojko » пет окт 05, 2007 11:05 pm

Да бе, не бил голям... Дъртанян си си и ти, ама не чак колкото мен ;)
Видя ли, Алекс, като искаш подробности, как развенча мита за моята младост. Сега, като им давам съвети на младите, те ще си викат "тоя па дървия к'во все ни поучава, а не ходи да си чака пенсията пред пощата..."... Край с авторитета ми. Ама за да не се притеснявате, поне ще ви кажа, че никой няма основание да се чувства сякаш "мога да му бъда баща" - синът ми е на едва година и четири, а толкова млади членове чак нямаме.
;)
Последна промяна от BatGojko на вт апр 15, 2008 12:45 am, променено общо 1 път.
"Аксиом16" - правилната система :)
Вземете си 2 GB free space in dropbox (и увеличете моето пространство)
https://www.dropbox.com/referrals/NTExNzQxNzY5

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » пет окт 05, 2007 11:41 pm

Мдааа... Абе, важно е на колко се чувстваш, не на колко си реално ;)

Kid
Гвардеец
Мнения: 626
Регистриран на: пон дек 24, 2001 8:34 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Kid » нед окт 07, 2007 4:24 am

BatGojko написа:Да бе, не бил голям... Дъртанян си си и ти, ама не чак колкото мен ;)
Че аз къде съм казал, че съм малък? Ако някой може да смята добре ще разбере:
И не съм 2-пъти по-голям, напротив, по-малък съм
Не съм 2 пъти по-голям - 16*2>32
по-малък съм - Да, нямам 32 още :roll: :roll: :lol: 8)
"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът!"
П.С. Най-мразя да ми трият или променят съобщението!

Alex Louren
Вълк
Мнения: 12
Регистриран на: пет сеп 28, 2007 4:16 pm

Мнение от Alex Louren » нед окт 07, 2007 6:48 pm

Аааамм... много се радвам, че се решихте да се представите - сега добивам ясна представа за хорицата наоколо. Съжалявам, че не писах доста време ( не че някой се е затъжил толкова ама... ) просто не бях наясно тук ли ми е мястото или ще е по-добре да се връщам при лаковете и сенките...
Но какво пък? Може и идея да си нямам от Аксиом16 но поне в МЕТА форума ще мога да си повися малко, нали? Стига да не взема много да дразня... някои.
Аааа Wolfgang - найстина хубав ник - но май ти нещо си ме забравил, а? Както и да е - съгласна съм, че важното е на колко се чувстваш а не на колко си (става дума за години а не за чашки алкохол) :lol:
Изображение

Потребителски аватар
Shamajotsi
Тапака
Мнения: 1664
Регистриран на: ср ное 23, 2005 1:17 pm
Местоположение: Нангияла
Контакти:

Мнение от Shamajotsi » нед окт 07, 2007 10:26 pm

Купи си книжките "Приключение с меч и магия" и "Замъкът на Престола" (все по-трудно се намират, ама във Вълшебните светове все пазят някакви бройки) и мястото определено ще ти е тук ;) .

Иначе констатацията ти "Може и нищо да не разбирам от Аксиом 16..." кърти точно толкова, колкото и признанието "И тук дойде трудната част - да обясним какво точно е РПГ. Защо е трудна? Защото и ние си нямаме представа..." (За незапознатите - брой 5 на ФФ, много свободен преразказ от моя страна) :lol: .
シャマョツィ

Потребителски аватар
Sharky_Dog
Побеснял Пес
Мнения: 681
Регистриран на: чет юли 06, 2006 1:56 pm
Местоположение: Кучкарника в кв. Надежда
Контакти:

Мнение от Sharky_Dog » съб апр 05, 2008 4:24 pm

Подканям новите участници и те да се представят, ако искат, че малко знаем за тях.. и ти Вилорпе. Правиш темата, а твое представяне няма :wink:

Потребителски аватар
The Raptor
Шампион
Мнения: 176
Регистриран на: чет мар 13, 2008 12:08 am

Мнение от The Raptor » съб апр 05, 2008 4:40 pm

хмм така аз се казвам Боби и съм от скоро в този форум,но от доста време се занимавам с А16.....аа не съм сигурен,но мисля че съм един от най-малките тук(ако не и най-малкия)-14 години :) .От Банкя съм.Сега за по-големите подробности: около 180см. съм ,65 кг.Обичам да играя RPG и баскетбол.Слушам почти всякаква музика(само чалга не слушам толко) :lol:
който се смее последен...бавно загрява

[Urbanus]Lord
Чирак
Мнения: 24
Регистриран на: пон мар 31, 2008 3:03 pm
Контакти:

Мнение от [Urbanus]Lord » съб апр 05, 2008 5:21 pm

И аз съм на 14 от Бургас съм.Занимавам се с прекалено много неща едновременно и това ми пречи.Иначе в свободно време Фотошоп,Баскетбол,Брейк,Паркур,Скейт(все по-малко),търся графити из града,Слушам музика, и на последно място мисля и обработвам сетинг за ролева игра.
Музика: Една много коварна тема.Слушам предимно Метал ама по-леките , просто другите не ги издържам да ми викат в ушите.Освен метала слушам хип-хоп ( предимно Еминем ) любима песен Eminem-Lose yourself. Цигари - НЕ.Алкохол-малко.Висок съм около 1 86+ тежа около 70+ килограма ( отслабнал съм с поне 15 килограма от миналата година и се гордея с това ). А да бе казвам се Виктор , Вика , Лорд , но моля не ме наричайте вики или ще насъскам котката си срещу вас и ще видите вие.Това означава че имам котка обичам животните всякакви ( може би без хлебарки ).А да и God bless Google иначе нямаше да мога да пиша в този форум.Сайт - www.urban-bg.net

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » съб апр 05, 2008 6:20 pm

В началото беше мирката необятна чат програма с множество стай пълни с хора, понеже братчетката неможа да влезе с нийния си ник аз изпрасках едно а222 (а две две две се чете, поне от мене (; ) и започнах виртуалния си живот. Предиии знам ли кога бяха хит картите за предплатен дайъл ъп достъп?
После с един съученик се заиграхме да си правим псевдоними, от Огнян Митков Игнатов стана чудесното - Коноа О`Ленович, а при мене все не се получаваше и не се получаваше, като изключим Римисапс, което си е името ми на обратно нищо не беше благозвучно, та затова взех няколко букви от фамилията, добавих Л разкарах едно друго и се получи Вилорп СПИ. Последното не е че спя, а абривиатера на трите ми имена (;. Наскоро (миналата година) чукнах 1/4 век. Бачкам в печатница като технолог - Демакс, може да я знаете, а може и да не я знаете, здраве да има.
Падам си по стратегии, ролеви компютърни игри не играя заради проблеми с латиницата, макар че наскоро изрових един стар диск с Фабле на него и вече я превъртам трети път в непресттана борба с анлоезичните демони, към който се опитвам да тласна и героя си (;.
Симпатично свитичко момченце, не особенно разговорливо, смятам се за остроумен, като в някой случай шегите ми дори са уместни. (; По настоящем водя група с 60% женско участие, като пред последния път за една брайка да е и 100% женска, но колегата се напъна, и се домогна до сесията преодолявайки сутрешния махмурлук (;.
Аз не се сещам за друго, ако някой се интересува да пита.

Поздрави!
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Fenrir
Чистокръвен
Мнения: 741
Регистриран на: нед юли 01, 2007 4:01 pm
Местоположение: София

Мнение от Fenrir » съб апр 05, 2008 6:51 pm

Аз още не съм се представил-е,казвам се Асен и съм на 16,скоро на 17.Живея в...Люлин,едно голямо ужасно квартално селко кътче в София.Падам си по тренировките,по-специално фитнес и плуване.Може да считате,че съм от интелигенцията-обожавам да чета,да ходя на театър и да играя РПГ.Обикновено слушам всичко без чалга.Обичам да уча езици,колкото и странно да ви звучи.А пък най-любимото ми е,да сътворявам литературни неща.
Смятам се определено за остроумен,падам си по финните красиви и романтични момичета,аз самият съм си романтик :wink: .
Всеки хубав миг ще бъде бавно погълнат от мракът и тъмнината на вечността...

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » съб апр 05, 2008 7:53 pm

Всички с това име сме така, за предпочитанието към остроумните и романтични момичета говоря 8) !

Казвам се Асен от 27 години насам, играя РИ от 2000-та, когато числото беше много кръгло и реших да се зарибявам;). Аксиом играя още от Първата Епоха, пардон, първото издание на правилата в списанието;). Навремето БатГойко успя да ме убеди, че РИ стават за игра, от което първия ми Разказвач почти ме беше разубедил (и още неща ме е убеждавал, но това не е по тематиката на форума). Хобитата ми са литература(1), психология(2), музика(3), оръжия и бойни изкуства(4), ролевите игри идват като форма на смесване на всичко останало. Завършил съм Международна сигурност, което звучи като много екшън, но още не са ме взели за специален агент, в момента уча за държавен изпит по Право (5). А, да-ползвам бележки под линия;).


(1) Много фентъзи, но не само и напоследък-не толкова фентъзи.
(2) и разни други -логии...8)
(3) метъл, клaсика, джаз, хаус, хип-хоп, латино и други. Поп-фолкът не попада дори в графата "и други"!
(4) вижте сайта в профила ми :)
(5) Последният от 3-те държавни по тая специалност. Ако го взема, съм завършил 2 специалности!
А.
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
Ain alkar
Ahlen
Мнения: 686
Регистриран на: вт яну 03, 2006 6:15 pm
Местоположение: Русе

Мнение от Ain alkar » нед апр 06, 2008 7:30 pm

Ами май и аз тряяя вече съм от доста време тука.

Име: Георги, Възраст: 16 (ама останаха 14 дни до рожденния ми ден и ги правя 17)
От Кубрат съм, но живея и уча в Русе. По-подробно убивам времето на училище в Немска Гимназия "Фридрих Шилер". Слушалките от MP4 плеъра ми не слизат от ушите. Обичах да чета фентъзита докато не реших, че мога и сам да ги пиша и така от четири години се занимавам с фенско писане. До момента имам 9 регистирания счупвания.
Моята страст е слушането на музика и писането. Любимия ми жанр е Симфоник или Епик Метъла, а любими групи са Nightwish, Blind Guardian, Epica, Xandria, Within Temptation и разбира се българската гордост - Епизод. Но не се отграничавам слушам и класическа музика и ню ейдж и много малко електронна музичка.

Е това е!
http://www.stihovebg.com/Proza/Razkazi/Pisak/45139.html
Кейт лежеше в леглото си будна…

Потребителски аватар
Beyond
Архи-маг
Мнения: 17
Регистриран на: вт мар 04, 2008 11:08 pm

Мнение от Beyond » съб апр 12, 2008 11:56 pm

Здравейте на всички!

Казвам се Лора и живея в Банкя.На 14 и 1/2.За жалост миналата година кандидатсвах в София и сега пътувам 1и 1/2 до Испанската гимназия.
Приятелите за мен са най-важни(6-7 човека, с които се познавам от 6 години)Имам 4617 песни на компютъра-музиката ми е хоби.Слушам почти поччи всичко.Не слушам чалга и предпочитам метъл, но по-лекия.Като любими групи мога да кажа Nightwish,System of a Dawn,Nickelback,Епизод и Пецко Пецито бенд!!!. Обожавам качествена филмова музика.Чета почти само фентъзи.Абсолютен фен на Тери Пратчет и Толкин.Любима книга:Мъглите на Авалон.Мечтата ми е да обиколя света и да науча два или три мъртви езика.НЕ на пушенето.Мисля,че официално съм бъдещ моторист(родителите ми са закоравели дърти рокери и то ми е в кръвта).
От около 3 години знам за RPG това изобщо като вид игра.Просветли ме The Raptor.От тогава непрекъснато се правят опити да се събере свястна група ,ама много не се получава.Зарадвах се да открия този форум,но за жалост е остава много време да пиша.
Ride to Live
Live to Ride

Отговори