Да се запознаем.

Секция за всичко, което вълнува посетителите ни

Модератор: Модератори

Потребителски аватар
BatGojko
The Big Boss
Мнения: 2154
Регистриран на: пет яну 04, 2002 8:26 pm
Местоположение: София

Мнение от BatGojko » вт апр 15, 2008 12:50 am

Добре дошла ;) (брей, вече май момичетата ще можете да запълните поне пъстите една ръка при броене... Добре де, ръка на стругар с 20 годишен стаж, но все си е нещо)
Не се притеснявай за писането - важното е да си наоколо и ако почустваш нужда, да знаеш къде можш да пишеш.
Продължавайте да търсите добрата група - тя се намира трудно, но всеки опит си струва.
"Аксиом16" - правилната система :)
Вземете си 2 GB free space in dropbox (и увеличете моето пространство)
https://www.dropbox.com/referrals/NTExNzQxNzY5

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » вт апр 15, 2008 1:11 pm

Добави Rali, Entity, Liu, Rimi и мисля, че не ти трябва да си стругар. Някои ги изпускам;).
А.
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
kartacha
Вечният новак
Мнения: 987
Регистриран на: съб дек 22, 2007 5:11 pm
Местоположение: Хасково
Контакти:

Мнение от kartacha » пет апр 18, 2008 4:56 pm

Име: Валентин Янков
Години: 15
Ръст: 180
Тегло: 90-95
Раса: Човек-Гигант-Йети(голямата стъпка)
Интереси: Аксиом16, Diablo и да не забравя Футбол и по-конкретно Литекс и Милан
За мен: Много се кефя на Аксиом. Това е първата игра, която играх. Имам Ендивал, ама не може да стъпи на малкия пръст на Аксиом(и на големия не може). "Байтач" по душа съм. Макар че съм спокоен.
За другите: Не съм пауърплейър!!! :evil: :evil: :evil:
За феновете на Diablo:
http://diablo-bg.site50.net

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » пет апр 18, 2008 8:55 pm

Асен написа:Добави Rali, Entity, Liu, Rimi и мисля, че не ти трябва да си стругар. Някои ги изпускам;).
А.
Мда, щото те по цял ден пишат във форума. Примерно поне докато енти пак не си намери пропаднало гадже, е съвсем загубена за нас :twisted:

Потребителски аватар
CrazyMadMan
Калфа
Мнения: 59
Регистриран на: пон мар 19, 2007 7:13 pm
Местоположение: София, Овча Купел 2
Контакти:

Мнение от CrazyMadMan » пет апр 18, 2008 9:45 pm

Име: Иво Илиев
Прякор: Каз, Крейзи
Ръст: 182
Години: 14
Тегло: Кого ли го интересува...
Раса:Полу-орк
Интереси и специални умения: Интересувам се от математика( Все пак уча в СМГ ), информатика и съм фен на тема ролеви игри. Започнах с Аксиом, но сега съм се прекатегоризирал към Power Play-а. Обичам да чета фентъзи и руска фантастика от 80-те. Не съм особено спортен тип. Обожавам метъла и рока, отчасти пънка и съм привърженик на анархията.
Изображение
My frozen blade your hear will pierce,
filling it with morning frost.

Потребителски аватар
Eron_the_rentles
Вълк
Мнения: 13
Регистриран на: съб ное 15, 2008 8:57 pm

Мнение от Eron_the_rentles » вт ное 18, 2008 12:14 pm

Име:Светослав Николаев Илиев (да тоя отгоре е брат ми)
години: 12 (1996г.) не се смей не е чак толкова малко
ръст: 160 см
тегло: 40 кг
Описание: Малък урод трениращ хокей на лед в отбора "Red Star Sofia" . Също така направо обожавам фентъзи, хокей, карти "Magic the gathering"и... еми то тва май беше, а забравих "Metal и Rock forever" поне за мен е така. Не понасям чалгата. В свободното си време обичам да чета и да играя на компютъра ( Е вярно, че почти винаги съм наказан без игри заради оцеки, като сега) Любимите ми книги са:
Хари Потър 1-7
Приключение с меч и магия
Ерагон
Първородния
А да от София съм и през свободното си време когато съм на училище винаги съм в магазин "Magic Worlds" най-великия магазин. И обичам ненормалното.
Последно един въпрос. Накой знае ли как да накарам Иво (горния) да ми даде книгата да играя с приятели щото нещо не ми дава и немога да я използвам много. Моля ви кажете нещо щото много ми се играе.
Ако си умен-можеш да смяташ, ако си прост-можеш да питаш.

Потребителски аватар
Lord Anomander Rake
Войн
Мнения: 146
Регистриран на: чет юни 05, 2008 6:54 pm
Местоположение: София

Мнение от Lord Anomander Rake » съб ное 22, 2008 10:55 am

Здравейте, отскоро се запалих на Аксиома, но много ме кефи.
Име: Митко (и толкова ви стига, няма да сме официални я :lol: )
Години: 15, ама почти 16.
Ръст: 1.84 (На кой ли му пука :lol: )
Тегло: 78 кг
Описание: Дебил, незнайно как успял да влезе в АЕГ-то (Тва не е реклама :lol: ). Обича баскетбол и да мързелува. Ако не може да мързелува следва критичен период, последван от излизане по цял ден с приятели :lol: .
Интереси: Фентъзи, Баскетбол, WC3 TFT, WOW, и на първо място Метъл (от лек рок, до дивашшките варианти).
... ааа да... и висене из фентъзи форуми. Никове:
- darkslayer, Ноби Нобс, Lord Anomander Rake, Anomander Rake, darkassassin.
Изображение

Потребителски аватар
Ain alkar
Ahlen
Мнения: 686
Регистриран на: вт яну 03, 2006 6:15 pm
Местоположение: Русе

Мнение от Ain alkar » съб ное 22, 2008 11:56 pm

ААА фен на Малзанската Книга на Мъртвите! Хейл!
http://www.stihovebg.com/Proza/Razkazi/Pisak/45139.html
Кейт лежеше в леглото си будна…

Потребителски аватар
Lord Anomander Rake
Войн
Мнения: 146
Регистриран на: чет юни 05, 2008 6:54 pm
Местоположение: София

Мнение от Lord Anomander Rake » вт ное 25, 2008 11:43 pm

Eстествено. Имам намерение често да пиша ... защото нямам с кой да играя иначе ... компютърните игри унищожават РПГтата...
Изображение

Потребителски аватар
kartacha
Вечният новак
Мнения: 987
Регистриран на: съб дек 22, 2007 5:11 pm
Местоположение: Хасково
Контакти:

Мнение от kartacha » ср ное 26, 2008 4:08 pm

Кажи го на мен и Diablo.
За феновете на Diablo:
http://diablo-bg.site50.net

Потребителски аватар
Ivan_Helsing
White & Nerdy
Мнения: 875
Регистриран на: вт май 30, 2006 8:23 pm

Мнение от Ivan_Helsing » ср ное 26, 2008 7:59 pm

Какво за Диабло? Че е ролева игра ли казваш или какво?

Потребителски аватар
Lord Anomander Rake
Войн
Мнения: 146
Регистриран на: чет юни 05, 2008 6:54 pm
Местоположение: София

Мнение от Lord Anomander Rake » ср ное 26, 2008 11:50 pm

Картач, не знам дали те разбрах, но ако казваш че Диабло е Ролева, не е (Куест е - разликата не е огромна но я има), иначе съм и голям фен, но само в Батъл-Нет. Имах предвид че повечето ми приятели цъкат игри като CS и само тук ще мога да я играя (ПММ де), а имам голям мерак.
Изображение

Потребителски аватар
kartacha
Вечният новак
Мнения: 987
Регистриран на: съб дек 22, 2007 5:11 pm
Местоположение: Хасково
Контакти:

Мнение от kartacha » пет ное 28, 2008 1:15 am

Diablo - quest?, а не RPG. Та тя се води RPG.
И впрочем Battle.net(ще преизкажа за 31536578391 път моето становище) тотално окарикатурява играта въобще, там наяве излизат вредни социологични качества, породени от голямото състезание, наречено ladder. Като си фен, регни се в моя форум. Моля да оставите този иначе толкова СПАМеркси пост, поне докато Рейк не потвърди, че го е прочел. :roll:
Последна промяна от kartacha на ср дек 02, 2009 5:31 pm, променено общо 1 път.
За феновете на Diablo:
http://diablo-bg.site50.net

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » пет ное 28, 2008 10:41 am

И е толкова РПГ, колкото аз съм четирилистна детелина. Диабло е чист екшън, хак'ен'слаш, ако предпочитате. Нещо много далече и от куестовете и от РПГтата.

Постовете ги оставям, но ако продължите спора в тая тема - ще трия, без да предупреждавам.

А, да. РПГ в превод ролева игра. Ролята в диабло е нулева, защото роля подсказва и нещо социално (каквото там не липсва - там няма такова нещо).

Потребителски аватар
Lord Anomander Rake
Войн
Мнения: 146
Регистриран на: чет юни 05, 2008 6:54 pm
Местоположение: София

Мнение от Lord Anomander Rake » пет ное 28, 2008 10:46 am

Прочетох го. Ми в сингъл ми дотъпява след 30 минути. Аз на компютъра играя главно стратегии (WC TFT го играя само на развитие). А иначе аз не споря. А Картач кой е форума ти?
Изображение

Потребителски аватар
iliusa
Калфа
Мнения: 45
Регистриран на: съб авг 18, 2007 4:59 pm
Местоположение: Кубрат

Мнение от iliusa » вт дек 02, 2008 3:50 pm

E я даи и аз да се представя тук.
Илиян от Кубрат но уча в Разград в ПТГ-то.На 16г,слушам почти сяква музика но предпочитам метал.
Лубими грипи са ми Nightwish, Linkin Park, Evanescence и много други!
Чета от време на време разни фентазита.Като филми гледам ужаси и фантастики.
Тука някои хора преди се позаяйдаха с "правописами" и не сам писал много одавна, инак играя аксиом16 сигорно 1-2 месеца след като изляза(барзо ще ме поправи гратския ми с по голяма точност).
Друго ако има питаите :D

Потребителски аватар
Ain alkar
Ahlen
Мнения: 686
Регистриран на: вт яну 03, 2006 6:15 pm
Местоположение: Русе

Мнение от Ain alkar » вт дек 02, 2008 8:30 pm

ммм? Илиус в грешка си с Аксиома. Играем го горе долу от около 8 до 9 месеца след като излезе... ако датата на излизането му беше някъде около декември... когато бях седми клас мързи ме да броя коя година беше, но мисля, че беше 2004/2005
http://www.stihovebg.com/Proza/Razkazi/Pisak/45139.html
Кейт лежеше в леглото си будна…

Потребителски аватар
cerberus
Калфа
Мнения: 48
Регистриран на: чет авг 20, 2009 4:08 pm
Местоположение: Свищов

Мнение от cerberus » пет авг 21, 2009 12:36 pm

яяяяяяяя, и тука имало фенове на Хари Потър :D :shock: Ми като най-новият член на форума реших да ви се представя. Името ми е Георги и съм на 17, от град Свищов :P От началото на това лято и запален по Аксиом16 (предимно от форумната игра "Експедицията").Иначе другите ми интереси включват и анимета (Naruto & OnePiece) и игри като УоУ (вече и Аксиом :P ).Любимата ми музика е рап.Засега от мен -толкова.


ПП: ако скоро правите нова форумна игра ме пишете и мен като участващ (имам 2 героя готови за евентуални модификации)

Потребителски аватар
shizziss
Вречен
Мнения: 323
Регистриран на: съб мар 08, 2008 2:08 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от shizziss » вт дек 01, 2009 6:57 am

:censored: от две години съм малка част от тозифорум и още не съм се представил :censored:
Казвам се Антон на 22г. роден на 26 Август, от София (кореняк), по образование майстор хлебар/сладкар, по призвание Разказвач. От 12 години се занимавам с Ролеви игри от 5 "неупешно" създавам собствена система, а от година и полувина мод на А16, който вече има някъкъв завършен вид и след нова година започват бета тестове. Обичам да ходя за гъби (и все още съм жив), обичам да излизам сред природата, обичам да играя компютърни и Ролеви игри, обичам италянска, китайска и Българска кухня, Обичам да се запознавам с нови хора и да движа в различни среди. Мразя доста неща, но това не е важно. Не съм ЕМО, но в последните години доста често се депресирам :( .

П.П. Ще гледам да допълвам това мнение с всичко което съм забравил да напиша за себеси!
Аксиом 16 "Древна магия на Титания"... Около 1456 година...
Само един Разказвач знае, какво ще стане, ако боговете се върнат, магията удави света, а старите континенти изплуват...
Следва продължение...

Отговори