Двубой: Авдар срещу Чой

"Място за всички млади герои, търсещи слава и опасности"
Игра по правилата на Аксиом 16

Модератори: Vilorp, ILLIDAN

Потребителски аватар
ILLIDAN
Гвардеец
Мнения: 526
Регистриран на: нед ное 13, 2005 4:00 pm

Двубой: Авдар срещу Чой

Мнение от ILLIDAN » чет сеп 04, 2008 10:26 pm

Авдар и Чой застават в Арена, която доста прилича на някои от по-цивилизованите кръчми из човешките земи. Между двамата герои се простират много дървени маси и столове. В едната част на кръчмата се намира доста широк бар, а в другата - свободно пространство предназначено за бардове. Цялото помещение е добре осветено от 4 полилея.

Изображение

[sblock]
Легенда:
Единичните кафяви квадратчета обозначават масите със столове около тях
В дясната част на картата е бара
Полилеите се намират на Г4, Е4, Г6 и Е6
На Д8 е Авдар - синьо
На Д2 е Чой - червено

Тръгвайки от нормално квадратче, се нуждаете от 2 ТД, за да отидете в следващо, и 3 ТД по диагонал

Чой започва пръв[/sblock]

Потребителски аватар
BatGojko
The Big Boss
Мнения: 2154
Регистриран на: пет яну 04, 2002 8:26 pm
Местоположение: София

Мнение от BatGojko » чет сеп 04, 2008 10:34 pm

Авдар успява само да се изплюе на пода и да разкрие изпочупените си зъби в зловеща усмивка: "И к'во, там ли шъ мъ чакаш??? Пъзльо!?"


ПП: Има грешка в заглавието, която аз си позволих да поправя - това не е спаринг. Авдар не може да се бие при правила до 50% ;) Това си е чист двубой, както и всички, в които участва Авдар. Ако някой погине, здраве да е ;)
"Аксиом16" - правилната система :)
Вземете си 2 GB free space in dropbox (и увеличете моето пространство)
https://www.dropbox.com/referrals/NTExNzQxNzY5

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » пет сеп 05, 2008 6:29 am

Чий се усмихна, засилвайки се със стъпка, след което скочи върху масата.
-Не, тук ще те чакам!-отвърна той.-Ти си оня с чука и брадата, ти ми ела!

Преместване на д3 зза 6ТД, пазя Г3, Д4 и Е3 за още три ТД;). Остават ми още 5ТД без да ползвам умора и очаквам Разказвачът да каже какви бонуси носи предимството във височина-а че е предимство, май е ясно:).
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
BatGojko
The Big Boss
Мнения: 2154
Регистриран на: пет яну 04, 2002 8:26 pm
Местоположение: София

Мнение от BatGojko » пет сеп 05, 2008 9:16 am

Авдар се ухилва с кривата си усмивка. "Авдар е силен, но не е глупав". Без да бърза и без да сваля поглед от противника си, той се отправя към своя противник.

3 ТД - диагонал Е7
2 ТД - направо до Е6

Замислен дебне противника си. [sblock="за Разказвача"]подчертавм, че той все още не е в състояние на берсерк и е нормално да ползва по-умна тактика[/sblock]

Остават му 8 ТД (и за да приключим този ход със сигурност, заявявам, че се уморява за 5). Стават му общо 13 и чака.

Авдар (състояние):
ЖТ=93
ИЗ=7 , Умора=5

ПП: Чой има право на действие, но аз смятам да се възползвам от правиото за "Бойна готовност" и да играя първи следващия ход.
ППП: Разказвачът да каже доколко има шанс да се предвиди и пазенето на поле от другия участни (от какво ще зависи дали успява да го прецени или не?)
ПППП: Ще мога да довърша нещата или през обедната си почивка, или чак вечерта. Зависи.
ППППП: За предимството от масата, би следвало да е само за удар с крак, тъй като с ръка, за да ме достигне ще трябва даклекне ;)
Последна промяна от BatGojko на пет сеп 05, 2008 5:46 pm, променено общо 3 пъти.
"Аксиом16" - правилната система :)
Вземете си 2 GB free space in dropbox (и увеличете моето пространство)
https://www.dropbox.com/referrals/NTExNzQxNzY5

Потребителски аватар
ILLIDAN
Гвардеец
Мнения: 526
Регистриран на: нед ное 13, 2005 4:00 pm

Мнение от ILLIDAN » пет сеп 05, 2008 12:36 pm

[sblock]Чой има бонус от +4 при Атака с крак.

БатГойко, не съм сигурен, че разбрах въпроса ти, но ако е дали Авдар може да прецени дали Чой пази някое поле, то шанса на Авдар да разбере е нисък поради ниската му Бдителност[/sblock]

Потребителски аватар
BatGojko
The Big Boss
Мнения: 2154
Регистриран на: пет яну 04, 2002 8:26 pm
Местоположение: София

Мнение от BatGojko » пет сеп 05, 2008 12:44 pm

Бе това беше въпроса ми. При положение, че информацията е за двама ни, може да я разделиш на два блокъра, като пишеш отгоре, кое за кой е. Както писах в другия двубой тема, пазенето на полета, трябва да се запази за информация за Разказвача, както и колко ТД остават, което се променя с пазенето, между другото.
Съгласен съм, ще разигравам, сякаш не знам за пазенето, но поради позицията му исках да съм сигурен, че следващуия ход ще го започна аз.
"Аксиом16" - правилната система :)
Вземете си 2 GB free space in dropbox (и увеличете моето пространство)
https://www.dropbox.com/referrals/NTExNzQxNzY5

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » пет сеп 05, 2008 1:33 pm

Аз пък имам въпрос по правилата, който така и не ми се изясни-ако платя същата цена отново, имам ли право да прехвърля пазене на поле за следвщаия ход?
Тъкмо имаме и кой да отсъди, ако се наложи, че от правилата не успях да схвана;).
Вече ще пишапазенето в тагове:).
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
BatGojko
The Big Boss
Мнения: 2154
Регистриран на: пет яну 04, 2002 8:26 pm
Местоположение: София

Мнение от BatGojko » пет сеп 05, 2008 2:14 pm

Не, не можеш. Пазенето е ход за ход (пише си го). Затова ми е важно да съм първи на следващия, за да ударя пръв. А иначе пазенето го оставяме в тагове, а така или иначе двете атаки са едновременни, така че това не би следвало да попречи при обявяване от страна на опонента, че пристъпва и атакува.

И земи кажи ще правиш ли нещо тоя ход (подсказка, ако искаш поне оже да се отдалечиш. Не, че ще е най-героичната постъпка, но... ;) )
"Аксиом16" - правилната система :)
Вземете си 2 GB free space in dropbox (и увеличете моето пространство)
https://www.dropbox.com/referrals/NTExNzQxNzY5

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » пет сеп 05, 2008 2:55 pm

А, маневрирането в стил "отдалечи се, за да удариш пръв" отдавна го ползвам;).

Чой се усмихна на отговора на героичния отговор джуджето и слезе от ръба на масата, след което се придвижи стратегически. Чакаше го да се придвижи.

Слизането от маса едва ли изисква скок, така че се придвижвам до В2 за останалите ми 5 ТД. Обявавам край на хода си. Ход на БатГойко.
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
BatGojko
The Big Boss
Мнения: 2154
Регистриран на: пет яну 04, 2002 8:26 pm
Местоположение: София

Мнение от BatGojko » пет сеп 05, 2008 4:24 pm

РУНД 2.

Авдар изпада в бойна ярост:
- Наранява се за 45 ЖТ
- Получава 9 ТД ([spoiler]общо му стават 22 и си има право на 7 Умора, а и да се нарани за още 2, което би му струвало още 22 ЖТ[/spoiler])
- Изпада в Берсерк
- АТ +6 (27)
- БЗ -6 (23)
- Придвижва напред (2 ТД)
- Ляв диагонал две квадратчета до Г3 (6ТД)
- Атакува, замахвайки с чука си (за 7 ТД)

[sblock="За Разказвача"]Общо изразходвани до момента ТД = 15 (остават ми още 7, скоито веднага атакувам пак). Ако оцелее и след това, ползвам 7 ТУ за трета атака (освен ако не ме е избутал)[/sblock]
Последна промяна от BatGojko на пет сеп 05, 2008 5:46 pm, променено общо 1 път.
"Аксиом16" - правилната система :)
Вземете си 2 GB free space in dropbox (и увеличете моето пространство)
https://www.dropbox.com/referrals/NTExNzQxNzY5

Потребителски аватар
ILLIDAN
Гвардеец
Мнения: 526
Регистриран на: нед ное 13, 2005 4:00 pm

Мнение от ILLIDAN » пет сеп 05, 2008 5:33 pm

Изображение

[sblock="За Асен"]Кажи как ще се защитаваш...[/sblock]

Потребителски аватар
BatGojko
The Big Boss
Мнения: 2154
Регистриран на: пет яну 04, 2002 8:26 pm
Местоположение: София

Мнение от BatGojko » пет сеп 05, 2008 5:34 pm

А за мен?
"Аксиом16" - правилната система :)
Вземете си 2 GB free space in dropbox (и увеличете моето пространство)
https://www.dropbox.com/referrals/NTExNzQxNzY5

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » пет сеп 05, 2008 8:34 pm

Просто прекрасно!-помисли си Чой, докато се подготвяше да пеме удара на побеснялото джудже и да контраатакува-Но учителят ми с ръка удря по-силно от теб с това нещо, обзалагам се...

Чой не се отклонява. Ударът вероятно ще мине бронята, ако не хвърлиш под 12 (31 ЗА), но след това нанасям Контраатака с ритник. Както разбирам , Бат Гойко ще прави предизвикана атака и не се защитава активно, но моята Контраатака е прицелена в главата му и използва Двойна щета, атака 26 срещу защита 23 (+8 от усложнението за 31 обща защита на главата му), щета 4 зара +18, като джуджето няма право на активна защита с оръжие-ако уцеля, имам и шокова щета, а следващото си действие ще пиша, след като Разказвача пише за резултата от първата контраатака.
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
ILLIDAN
Гвардеец
Мнения: 526
Регистриран на: нед ное 13, 2005 4:00 pm

Мнение от ILLIDAN » пет сеп 05, 2008 10:16 pm

Чукът на Авдар удари Чой, но ризницата му намали силата на удара. Със светкавична контраатака Чой успява да изрита Авдар в главата и го оставя доста замаян.

[sblock]Чой поема 18 реална щета (по-скоро би следвало да е 6 Временна и 12 реална).
Авдар поема 6 временна, 5 реална и 11 шокова щета[/sblock]

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » пет сеп 05, 2008 10:30 pm

Атака с Допълнение и Двоен удар в главата на Авдар за 3 ТД и същата щета. След това, останаха ли му Точки Действие за следваща атака? Според това зависи какво правя-виж спойлера, който е адресиран за Разказвача.
[sblock="За Разказвача"]
Ако Авдар изпозлва атака и тя не е насочена в главата или краката, пак я поемам на основна защита. Ако е и не мога да се отклоня така, че да не ме уцели за +6 ТД-вместо това парирам с Мека длан. Поради наказанието към атаката му- вероятно ще я спре.
След като ми напишеш какво става, ще опиша и последната атака. Да, има ралзика дори в специалните атаки, които изпозлвам:).
Съжалявам, че бавя, но както виждаш-водя битката тактически.[/sblock]
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
BatGojko
The Big Boss
Мнения: 2154
Регистриран на: пет яну 04, 2002 8:26 pm
Местоположение: София

Мнение от BatGojko » пет сеп 05, 2008 11:07 pm

5 ТД ти е атаката (3 Допълнение +2 Двоен удар).

[sblock="Илидан"]Илидан, давай данни и за заровете. За мен са важни, тъй като само така мога да си събера истинска информация за това, кое действие какъв ефект има и доколко нещо се случва на късмет и доколко не.
Също така, 11 ТД отиват да поемане на шоковата щета (4 Умора = ИЗ ми пада на 6 в каря на този ход)., т.е. отпадат ми атаките след това, но ако мога да избегна следващата атака бих плзвал и останалите.

ПП: Щетата е след деленето наполовина от Берсерк, нали? Щото Берсерк намалява всички щети освен Шокова и магическа, следователно би следвало да е 3 Временна и 5 Реална, ане 6 временна (виж ПДФ-а с последните промени). И тогава, май и Шоковата ще с енамали до 8, което е значително по-добре за преглъщане.[/sblock]

Адвар се ухилва лудо на своя опонент, сякаш доволен от ритника, който е получил, но определено има замаян поглед.
Последна промяна от BatGojko на съб сеп 06, 2008 11:30 am, променено общо 1 път.
"Аксиом16" - правилната система :)
Вземете си 2 GB free space in dropbox (и увеличете моето пространство)
https://www.dropbox.com/referrals/NTExNzQxNzY5

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » пет сеп 05, 2008 11:33 pm

Двоен удар не изисква ТД. Допълнителни 2 ТД изисква Атака със скок. Вярвай ми, проверил съм го в книгата;)!
Допълнителни +2 ТД изисква Атаката със Скок, която вкарвам подсилена с Двойна Щета в главата на Авдар, като се концентрирам за още +1 на цената на 4 ТУ. Нейната атака е 27 с концентрацията, а щетата е 6 зара+18.
И тъй като ако влезе дори едната, няма да имаш ТД за бойна Готовност-в следващият рунд съм първи аз:).
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
BatGojko
The Big Boss
Мнения: 2154
Регистриран на: пет яну 04, 2002 8:26 pm
Местоположение: София

Мнение от BatGojko » пет сеп 05, 2008 11:48 pm

Асене, вярвай ми, аз говоря с файла отворен пред мен ;) Няма атака Двоен удар. Това е магия. Атаката е Двойна щета и:

Двойна щета
Цена: +8 точки Мана, +2 ТД;
Описание: Добавка към произволен вид атака (специална или не). Героят влага своята магическа енергия, за да повиши двойно щетата на следващото си атакуващо действие. Може да се прилага към всякакъв вид атаки - специални или не. Заявява се преди самото действие и цената се заплаща предварително.
Ефект: Повишава двойно потенциалната щета на следващата атака.

[sblock="За Разказвача"]Между другото, имам допусната грешка. За да изпадна в Берсерк ми е биоло необходимо да ползвам Ярост за 10 ТД, сиреч 55 ТЖ. Така че преди контраатаката на Чой съм на 38 ЖТ. След нея получавам 3 Временна щета (предполагам) и ЖТ спадат на 33, както и 11 Шокова Щ.
ТД, които имах, след атаката си заедно с допустимата Умора стават общо 15, което значи, че мога да си извърша следващата атака за 7, тъй като неутрализирах 8 Шокова щета и ми останаха 7. Правя го (и това би следвало да се случва преди следващата му атака, тъй като все още аз съм на ход (тя ще дойде като контраатака на моята)!

До момента Чой е изразходвал 24 Мана от своите 62 (които между другото са 56 ;) т.е. остават му 32 Мана, преди да реши какво прави.[/sblock]
Последна промяна от BatGojko на съб сеп 06, 2008 12:00 am, променено общо 2 пъти.
"Аксиом16" - правилната система :)
Вземете си 2 GB free space in dropbox (и увеличете моето пространство)
https://www.dropbox.com/referrals/NTExNzQxNzY5

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » пет сеп 05, 2008 11:55 pm

Остава да едитна скрипта. Нищо, просто след атаката не изпозлвам Допълнение, а Атака със Скок и Двойна щета, подсилена с Концентрация за +1-и отново в главата на джуджето, за 6 зара +18 щета.

Чой се усмихна и скочи високо, планирайки със следващият удар щеше да изпрати джуджето надалеч.
Последна промяна от Асен на съб сеп 06, 2008 12:04 am, променено общо 1 път.
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
BatGojko
The Big Boss
Мнения: 2154
Регистриран на: пет яну 04, 2002 8:26 pm
Местоположение: София

Мнение от BatGojko » съб сеп 06, 2008 12:01 am

Не, не си.
След контраатаката ти, пак съм аз, защото не ми е свършил хода.
Описал съм на Илидан, какво става. Нека да провери сметките ми и да каже дали е както съм го изчислил (и аз съм чо... джудже, и аз греша ;) )
"Аксиом16" - правилната система :)
Вземете си 2 GB free space in dropbox (и увеличете моето пространство)
https://www.dropbox.com/referrals/NTExNzQxNzY5

Потребителски аватар
ILLIDAN
Гвардеец
Мнения: 526
Регистриран на: нед ное 13, 2005 4:00 pm

Мнение от ILLIDAN » съб сеп 06, 2008 12:09 am

[sblock="За БатГойко"]Мда, прав си. Недочитане от моя страна: 3 Временна, 5 Реална и 8 Шокова :wink:
Атаката на Чой е 35, твоята обща защита на главата е 31, демек попада в шлема на Авдар, какво ще правиш? Извинявай, че не ти правя отклона автоматично, но съвсем се обърках с твоите ТД...
[/sblock]

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » съб сеп 06, 2008 12:19 am

Надявам се това да е последният път, когато едитвам този ход поради промени в правилата или рпесмятанията. И да, имаше причина да питам Разказвача дали Авдар е достатъчно зашеметен, за да атакува, или не.
Тъй като Допълнението е специална атака, според мен вероятно игнорира реда на действията, но тук се намесва Разказвачът. Ако е така, използвам Допълнение, прицелено с ритник към главатра на Авдар, с Двойна щета. При това ще атакувам първи, понеже с 5 ТД атаката завършва преди тази на двуръчния чук.
Ако не мога да пшрилагам Допълнение при контраатака, след първата си успешна атака, Чой не атакува повече, а изчаква атаката на джуджето. Ако не е насочена в главата или краката му, не я парира. Ако е, парира с Мека Длан и поради модификаторите за прицелена атака-вероятно успешно, с 24 Базова стойност;).
След като прочета резултата, ако имам останали точки, включително акто Умора, ще пиша как ги употребявам.
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
BatGojko
The Big Boss
Мнения: 2154
Регистриран на: пет яну 04, 2002 8:26 pm
Местоположение: София

Мнение от BatGojko » съб сеп 06, 2008 12:21 am

[sblock="за Илидан"]Коя атака на Чой е това. Втората ли? Тя реално трябва да протече след моята втора атака. И тогава аз няма да имам ТД, за да реагирам.
Абе не ти е лесно ;) Сума битки следиш. Но моята цел не е да победя, а да съм сигурен, че тествам вярно всяко действие, така че в голяма степен можеш да ми вярваш на сметките. Независимо дали ще спечеля или загубя. Всъщност печалбата в тая битка е възможна само ако на Чой му свърши маната, затова и изчислих, колко му остава. Истината е, че аз се замислих още с първата атака да ползвам всчиките 21 ТД (в последствеи се оказва, че са 22), които можех да генерирам за да се прицеля в глават му, ама бях на работа и нямаше как да видя дали усл е 8 или 12, а ако е 12, нямах голям шанс и не ми се рискуваше ;) Но така стана по-забавно.
Както и да е, след неговата контраатака си е пак мой ход и преди следващата му атака (да не говорим, че Допълване е само след атака и няма как да се извърши след Контраатака) аз имам 7 ТД, които в уха на Берсерк би следвало да използвам за следващата си Атака.
Както казах, така и права.[/sblock]
"Аксиом16" - правилната система :)
Вземете си 2 GB free space in dropbox (и увеличете моето пространство)
https://www.dropbox.com/referrals/NTExNzQxNzY5

Потребителски аватар
BatGojko
The Big Boss
Мнения: 2154
Регистриран на: пет яну 04, 2002 8:26 pm
Местоположение: София

Мнение от BatGojko » съб сеп 06, 2008 12:23 am

Асен написа:Остава да едитна скрипта. Нищо, просто след атаката не изпозлвам Допълнение, а Атака със Скок и Двойна щета, подсилена с Концентрация за +1-и отново в главата на джуджето, за 6 зара +18 щета.

Чой се усмихна и скочи високо, планирайки със следващият удар щеше да изпрати джуджето надалеч.
Имам за втора атака, така че това правя. ;)
А Допълнение няма как да се прави след контраатака, тъй като е действеи сле дуспешна атака.
"Аксиом16" - правилната система :)
Вземете си 2 GB free space in dropbox (и увеличете моето пространство)
https://www.dropbox.com/referrals/NTExNzQxNzY5

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » съб сеп 06, 2008 12:24 am

Аз винаги съм смятал контраатаките за атаки, но авторът на правилата със сигурност знае по-добре.
За улеснение на Раказвача-чети само последните ни два поста :lol: !
(Доколкото разбирам, атаката на Авдар е неприцелена, така че Чой не се отклонява.)
Последна промяна от Асен на съб сеп 06, 2008 12:26 am, променено общо 1 път.
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
BatGojko
The Big Boss
Мнения: 2154
Регистриран на: пет яну 04, 2002 8:26 pm
Местоположение: София

Мнение от BatGojko » съб сеп 06, 2008 12:26 am

Авдар е берсерк, не фехтувач :twisted: Ква прицелена атака, кви пет медника? ;)

Изменения в следствие на предишния удар:
СИ=13
АТ=28
Щета = 7 зара + 6
Последна промяна от BatGojko на съб сеп 06, 2008 12:35 am, променено общо 1 път.
"Аксиом16" - правилната система :)
Вземете си 2 GB free space in dropbox (и увеличете моето пространство)
https://www.dropbox.com/referrals/NTExNzQxNzY5

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » съб сеп 06, 2008 12:32 am

Чудесно, значи атаката ти попада, практически е сигурно;).
След това, Чой изпозлва Атака със Скок и Двойна щета-и отново в главата на джуджето, за 6 зара +18 щета, ако се налага повишаване, за да уцели, или има възможност за АУ-използва и Точен Удар. Концентрира се за +1 към Атаката с цената на 4 Умора.
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
BatGojko
The Big Boss
Мнения: 2154
Регистриран на: пет яну 04, 2002 8:26 pm
Местоположение: София

Мнение от BatGojko » съб сеп 06, 2008 12:37 am

След и си, моля те, сам ТД и измененията в ЖТ, Мана и проче, в Сблок, замо за информация на Илидан, за да може по-лесно да се ориентира и той, а и после аз, когато правя разбор н ацялата битка.
"Аксиом16" - правилната система :)
Вземете си 2 GB free space in dropbox (и увеличете моето пространство)
https://www.dropbox.com/referrals/NTExNzQxNzY5

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » съб сеп 06, 2008 12:48 am

Въобще не следя измененията на ТЖ, мисля, че ще разбера, ако свършат;).
[sblock]Имах само две действия-този рунд-контраатака, която се оказа за 7 ТД, после още една атака за 11 ТД. Общо изпозлвах 28 ТМ, но това е по-малко от половината:).[/sblock]
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
ILLIDAN
Гвардеец
Мнения: 526
Регистриран на: нед ное 13, 2005 4:00 pm

Мнение от ILLIDAN » съб сеп 06, 2008 1:33 am

[sblock]Авдар успява да удари с 9 успех, пренебрегвайки бронята на Чой. Чой поема 6 временна и 27 реална щета.

Ударът на Чой има успех 10. Авдар предприема ли нещо?[/sblock]

Заключена