Двубой: Фиоре срещу Авдар

"Място за всички млади герои, търсещи слава и опасности"
Игра по правилата на Аксиом 16

Модератори: Vilorp, ILLIDAN

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » вт окт 14, 2008 9:08 pm

Нов Рунд Фиоре е пръв тъй като на никой от двамата не са останали ТД.
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » ср окт 15, 2008 9:38 pm

Мечът на човека отново изсвистя към ранената вече ръка на джуджето. Все някога трябваше да успее, поне според логиката на човека.

Прицелена атака за 9 ТД, с + 1 към атака (27 Атака, редуцирано до 21, срещу защитата от 23 на Адвар;)).
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » пон окт 20, 2008 12:04 pm

Логиката се огъна до скъсване и само мълниеносността на атаката не позволи на земеровката да намали пораженията върху веднъж вече наранената му ръка. Острието на семейното оръжие се обагри в рубинено червена течност. Нараняването обаче бе доста сериозно, защото ръката пусна оръжието и то увисна само в другата на фона от сърцераздиранелния писък на болка и ярост изтръгнал се от гърлото на косматкото.

[sblock="Цифрите"]4+6+1=11+27=38>23+6. Успех 9. Дори с отклон, който е позволен на берсерците недостига 1ТД за да може удара да попадне в бронята.
Щети 3+5+3+5+6+3=25+4=29/2=14 реална щета в ръката. До края на битката ръката не може да се ползва със всички произтичащи от това проблеми.
Жужето има право на контра.[/sblock]
Последна промяна от Vilorp на пон ное 03, 2008 1:52 pm, променено общо 1 път.
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
BatGojko
The Big Boss
Мнения: 2154
Регистриран на: пет яну 04, 2002 8:26 pm
Местоположение: София

Мнение от BatGojko » вт окт 21, 2008 12:06 am

Авдар изръмжа, или по-скоро изгрухтя нещо нечреноразделно на планински джуджешки, Жилите на вратът му се изпънаха от усилието да завърти умело тежкия си чук с една ръка, но яротта на берсерк му даваха сили и той замахна с всичката злоба (спортна, разбира се), на която беше способен. А от устата му излизаха пенливи слюнки, които бързо попиваха в брадата му.

[sblock="Системно"]Щетата, която поемам трябва да се раздели на 2, сиреч е 14.

Иначе:
АТ=28 (-4, заради ползване на двуръчно оръжие с една ръка), значи 24 (не добавям наказанието, което има за ползване на по-слаба ръка, поради факта, че не ми се преглежда сега дали Асен е боявил, че атакува дясната ми ръка - логично е нея да е атакувал, но пък интригата би се загубила съвсем ако си сложа и още -8 от това, че ми е лявата ръка. Между другото, наказанието от -8 е леко прекалено, тъй като за екстремни ситуации би следвало да има по-леко наказание от това, което по принцип е за ползване на две оръжия. Като цяло смятам да намаля наказаниато за ползване на две оръжия, така че това наказние също ще намалее, но това е за друга тема ;))
СИ=13

Нужна СИ за ползване на чука с 1 ръка е 18. Това значи, че при замахването ще натрупам 5 Умора.

Замахвам за 6 ТД (при една ръка би трябвао да е така)* + 5 умора (все още имам 1 умора)
*Проверих, наистина не е. Има само наказние от +1ТД , ако го ползвам с 2 ръце., значи нямам право на никаква умора повече.[/sblock]
Последна промяна от BatGojko на пет окт 24, 2008 12:59 am, променено общо 1 път.
"Аксиом16" - правилната система :)
Вземете си 2 GB free space in dropbox (и увеличете моето пространство)
https://www.dropbox.com/referrals/NTExNzQxNzY5

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » вт окт 21, 2008 9:34 am

Фиоре получава право на предизвикана атака, ако реши да не се възползва да погледне цифрите и да каже какво прави.
[sblock="Цифрите за публиката и Авдар"]4+5+3=12+24=36 - успех 2 попада в бронята.

*Атаката на джуджето е за 7 ТД, не става по-бързо ако е с една ръка.[/sblock]

БатГойко: Модерирах го, за да е по-вярно, че бях дал подвеждаща информация ;)
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » пон окт 27, 2008 7:20 pm

Системно, Бат Гойко, при ползване на оръжие с една ръка има правило, че "атаката пада с 4, ТД се пвоишава с 1", но лично аз не виждам причина да имаш наказание, защото се биеш с лявата ръка, предвид, че не ползваш друго оръжие в лявата.

Фиоре грационзо ппоставио емча отново на пътя на не толкова умелия, макар и силен замах-казваше си думата фактът, че джуджето ползвшае с една ръка двуръчно оръжие.

Системно, париране с меч и след това ще смятяам каков правя.
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
ILLIDAN
Гвардеец
Мнения: 526
Регистриран на: нед ное 13, 2005 4:00 pm

Мнение от ILLIDAN » пон окт 27, 2008 7:33 pm

Човекът наистина беше грациозен и спря чука на джуджето.

[sblock="Цифри"]Успех на блока - 4.[/sblock]

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » пон окт 27, 2008 7:36 pm

Само коригирай расата;).
С елфи играе Кид, аз специализирам в хора, като причините и на двама ни са предимно системни, доколкото знам:).

Фиоре отстъпва и се подготвя за нов рунд танци, което системно, няма ефект.
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
BatGojko
The Big Boss
Мнения: 2154
Регистриран на: пет яну 04, 2002 8:26 pm
Местоположение: София

Мнение от BatGojko » вт окт 28, 2008 12:23 am

Асен написа:Системно, Бат Гойко, при ползване на оръжие с една ръка има правило, че "атаката пада с 4, ТД се пвоишава с 1", но лично аз не виждам причина да имаш наказание, защото се биеш с лявата ръка, предвид, че не ползваш друго оръжие в лявата.
Това с -4 е отразено, а онова за +1 ТД е когато ползваш едноръчно с две, а не обратното. Но пък обратно няма спадане (както се бях пбъркал в началото).
"Аксиом16" - правилната система :)
Вземете си 2 GB free space in dropbox (и увеличете моето пространство)
https://www.dropbox.com/referrals/NTExNzQxNzY5

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » вт окт 28, 2008 3:28 pm

Е, ти със сигурност си знаеш.
Аз чакам Разказвачът да каже кой е на ход сега. Нещо ми говори,ч е бях аз, понеже това беше контраатака, но чакам потвърждение.
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » вт окт 28, 2008 3:51 pm

Отново е Фиоре на ход след конта атаката на джуджето.
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » вт окт 28, 2008 4:56 pm

Фиоре се усмихна, въпреки болката в ребрата си-дошло беше време да научи двергара на малко обноски...
Последва финт, а следващият му удар беше прицелен с безпощадна точност към врата на побеснялото джудже.

Атака в главата, прицелена.
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » пон ное 03, 2008 2:02 pm

Атаката на Фиоре беше ужасяваща, в кървавия смисъл на думата и само лекото помръдване на косматкото му спаси главата от раздялата с тялото.

[sblock]26+6+6+1=39>37=23+8 глава +6 шлем
Приемам че Авдар прави отклон за 4 ТД и удара попада в бронята

Щети:6+5+1+2+4+6=(24+24/2)/2=18/2=9 Реална щета за Авдар и право на контра атака, Силата му се вдига с 1-ца и респективно атаката, но все още не може да замахва без да трупа умора.

Авдар 28+1=29-4=25
СИ 13+1=14 нужна СИ 18, трупа 4 умора при удар.
25+2+4+5=36 успех 2, попада в бронята. Тук обаче трябва да се види дали Авдар има 4 ТУ за ползване и колко ще ползва от ТЖ за да докопа допълнителни ТД, което пък ще му дигне атаката с поне още 1-ца.*

*Казус: Самонараняването смятам, че не би трябвало да води до покачване на атаката и дори до изпадане в берсерк, но тъй като вече има такъв прецеден в предишната битка с Чой приемам, че на тази конкретно арена действа.
[/sblock]
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
BatGojko
The Big Boss
Мнения: 2154
Регистриран на: пет яну 04, 2002 8:26 pm
Местоположение: София

Мнение от BatGojko » ср ное 05, 2008 12:31 am

[sblock="Системни разсъждения"]Принципно самонараняването е вид ярост и би могло да води до Берсерк. Няма ограничение кое води до берсерк (и не си го измислям в момент ;) )[/sblock]
Сега за контраатаката. Нямам право на замахване с брадвата, но имам право на атака с тяло, която е СИ/Л. И извършвам бутане. Ако Разказвачът позволи ще опитам да е диагонално, за да хвърля опонента във водата при успех. [sblock="Недотам добри съвети"]Естествено аз ако бях Разказвач, нямаше да позволя подобно нещо толкова лесно. Най-малкото бих хвърлял УФУД срещи ИН на Авдар, може би с наказанието от -4, но може и да е просто с хвърляне на един зар и при 6 разрешавам, а иначе не ;) [/sblock]
"Аксиом16" - правилната система :)
Вземете си 2 GB free space in dropbox (и увеличете моето пространство)
https://www.dropbox.com/referrals/NTExNzQxNzY5

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » ср ное 05, 2008 1:07 pm

На сала върху който стоеше кървящия Авдар бе изрязана руната Б5, а на този на броненосеца Б6. Джуджето осъзнавайки, че не може да замахне с чука си още веднъж се засили и бухна в човека, като количка с руда в невнимателен лади. Ударът не причини кой знае ккви неприятност на костенурката, от към наранявания, а и щеше да остане на сала ако ъгълът под който джуджето му бе вкароло лакътя не бе малко диагонален.
Та последва шеметно размахване на ръце пристъпване върху водната повърхност и след като тя не успя да одържи тялото на Фиоре над водата, а може би той не бе достатъчно божествене, броненосеца се срина сред фонтан то водни пръски в полето където на малко лодчица гореше свещ с изписана на нея руна А7.

Фиоре усети как водата бързо заема пространството под бронята му, а после всякаш самия бог Нетунил протегна ръце да го придърпа към дъното.

[sblock="Системно"]28+3+6+2=39 надхвърля базовата Защита - успех
14+2=16/5=3+3 (засилка) трошаща щета
3+5+3=11+3=14 щета/3=4 изцяло временна
Генерира бутаща сила в размер на 14*3=42>16+Ста - 8 успех избутва го на 2,5 метра
при шанс 1:6 бутането да е по диагонал се падна 6
[/sblock]
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
BatGojko
The Big Boss
Мнения: 2154
Регистриран на: пет яну 04, 2002 8:26 pm
Местоположение: София

Мнение от BatGojko » ср ное 05, 2008 5:20 pm

[sblock="финални разсъждения - не са тайна"]Е, понякога и Бона е наоколо, за да помогне в тежък момент ;)
Иначе Фиоре си заслужи допълнителен опит поради отлично подбраната стратегия - ръка, ръка, глава ;) Ако бяхме на равна повърхност, където да нямам шанс за щастливо бутане, то той си печелеше битката безапелационно.

ПП: Не знам дали е имало залагания на този двубой, но опредлено подобен финал е довел до доста фалити и евентуално забогатяване, ако някой въобще е заложил на Авдар.[/sblock]

Авдар потръпна докато гледаше поръващия метален войн, а червата му се обърнаха наопшаки само като си помисли, че би могъл да е на негово място. Берсерският му гняв не бе отминал напълно, но постепенно отшумяваше. Наведе се и вдигна чука, след което много внимателно затопурка по саловете към изхода на арената, внимавайки да не се подхлъзне в петната от кръв по дъските.
"Аксиом16" - правилната система :)
Вземете си 2 GB free space in dropbox (и увеличете моето пространство)
https://www.dropbox.com/referrals/NTExNzQxNzY5

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » чет ное 06, 2008 10:08 am

бел. Фиоре не е мъртав нито удавен и все още може да си продължи битката, само да си каже дали ще пробва да се освободи то бронята и оръжието си или ще драпа да изплува така. Да не говорим че подводните боеве имат интересни обрати (;
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
BatGojko
The Big Boss
Мнения: 2154
Регистриран на: пет яну 04, 2002 8:26 pm
Местоположение: София

Мнение от BatGojko » чет ное 06, 2008 3:42 pm

Авдар може да е берсерк, но страхът от вода е толкова дълбоко залегнал в джуджетата, че няма начин да го последва доброволно.
"Аксиом16" - правилната система :)
Вземете си 2 GB free space in dropbox (и увеличете моето пространство)
https://www.dropbox.com/referrals/NTExNzQxNzY5

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » чет ное 06, 2008 10:19 pm

/Идеята беше да не отписваш героя на Асен (; Иначе си е съвсем нормално дори за берсек, едно джудже да допусне, че щом нечеь глава е под водата повече от три секунди тя няма да се появи отново. (;
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » пон ное 10, 2008 4:41 pm

Една допълнителна причина да не отписвате героя на Асен е, че му оставт още 4 ТД от Умора, така че ако прецени, че не може да изплува с меча-пуска го.
Чакаме Разказвачът да обяви кой е на ход, ако рундът не е свършил.

И искрено моля Разказвачът следващият път да обявява за промените в правилата преди да ги въвежда-бутане по диагонал, преди малко пероверих в книгата, просто няма предвидено, а ако ще спорим кое е логично-акробатите логично следва да могат да си променят посоката на падане.
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » пон ное 10, 2008 5:14 pm

Бронирания човек разбра, че ако иска да се измъкне трябва да се раздели с някой ценности, като започне със семейния меч, а после и с доспехите си. Проблема беше в това, че когато джуджето го блъсна ме бе изкарало всичкия въздух и вече усещаше недостига му. Нещо с опашка премина пред погледа му и се скри в мрачните води.

Само няколко секунди по-късно главата на Фиоре изскочи над повърхността в полето, където бе паднала облечената му в ръкавица ръка се впи в дъските на сала на няколко метра зад гърба на потъналото в размисли джудже.

[sblock="Системно"]Щетите: 3 зара натрупана умора докато се мъчи да не потъне и да смъкне бронята - 15
За всяка точка по-малко може да натрупа 2 временни/задушаващи щети, но не е нужно.
при 15 умора и настоящ показател на издържливостта на Фиоре това ще доведе до -5 Издържливост.

Пример: Фиоре има 4+3+2+1=10 издържливост 15-10=5 5*2=10 задушаващи щети. В резултат се получава: 10 временни щети и умора 0

[/sblock]

Нов Рунд Фиоре е на ход.
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
BatGojko
The Big Boss
Мнения: 2154
Регистриран на: пет яну 04, 2002 8:26 pm
Местоположение: София

Мнение от BatGojko » ср ное 12, 2008 7:38 pm

Асен написа: И искрено моля Разказвачът следващият път да обявява за промените в правилата преди да ги въвежда-бутане по диагонал, преди малко пероверих в книгата, просто няма предвидено, а ако ще спорим кое е логично-акробатите логично следва да могат да си променят посоката на падане.
Не може всичко да е описано в правилата, Асене, и ролята на Разказвачът е именно в това. В крайна сметка награди в тея турнири няма, така че е напълно ОК да се импровизира. Така се вижда какво може да му се прииска на един играч и от това се трупа опит за развитие на играта. В случая това бутане по диагонал беше наистина като последен шанс и затова беше уговорено с хилади условности (а и защото го няма уговорено системно). Няма го уговорено системно, защото не съм попадал с групата тестери на ситуация, в която да има само едно поле на мост и възможност за тактическо действие по този начин. Ако мостът е по-широк бих направил бутането с крачка в страни. В правилата се споменава, че може да се играе и на по-малки полета от 1х1, или дори без полета (което би било най-честната игра), но се счита че 2х2 са стандартинте, защото така се изчислява диагонала (условно) като цяло число от 3 ТД. Следователно системно подобно действие би следвало да ми изисква +1 ТД, за заставане по диагонал, стига да има място разбира се.
Сега ти се постави на мястото на разказвач и прецени дали има място за подобно тактическо действие и дали ти би го разрешил, ако не бе потърпевш твоят герой. Мисля, че би го позволил, но ако си сигурен, че е нарушаване на правилата, ще броим победата за Фиоре, каквото и да стане - съгласен?
"Аксиом16" - правилната система :)
Вземете си 2 GB free space in dropbox (и увеличете моето пространство)
https://www.dropbox.com/referrals/NTExNzQxNzY5

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » чет ное 13, 2008 12:09 pm

BatGojko написа:... но ако си сигурен, че е нарушаване на правилата, ще броим победата за Фиоре, каквото и да стане - съгласен?
Аз тогава да си ходя а? (;

Асен е на ход може да се приеме че е в легнало положение.
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
BatGojko
The Big Boss
Мнения: 2154
Регистриран на: пет яну 04, 2002 8:26 pm
Местоположение: София

Мнение от BatGojko » пет ное 14, 2008 4:21 pm

Сакън, недей! Стой си тук, че кво ще правим без Разказвачи.
А Асен едва ли е в легнало положение - все пак очаквам, че седи седнал пред компа си.
Виж Фиоре... Хм, той сега е легнал по корем, без доспехи и без меч, така ли?
"Аксиом16" - правилната система :)
Вземете си 2 GB free space in dropbox (и увеличете моето пространство)
https://www.dropbox.com/referrals/NTExNzQxNzY5

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » пет ное 14, 2008 5:36 pm

Дам, зад гърба на жужето и е негов ред да действа ако се появи удохотворението му в лицето на Асен.
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » пет дек 05, 2008 6:08 pm

Ахм, мисля, че трябва да се обяви кой е пръве, ако следва нов рунд? Не следя оставащите на Авдар ТД, така че не знам.
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » чет дек 11, 2008 3:53 pm

Vilorp написа: Нов Рунд Фиоре е на ход.
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » пон дек 15, 2008 8:45 pm

Фиоре се изправи и прецени разстоянието между двамата.

А на какви позиции са джуджето и Фиоре? Авдар се отдалечаваше след събарянето, така че в момента не знам разстоянието. а предвид, че не мога да сметна ТД, мога да напиша само изправянето.
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » вт дек 16, 2008 10:19 am

/3ТД за изправянето, на съседни полета сте, джуджето се е замислило нещо с гръб към Фиоре.
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » ср дек 17, 2008 8:03 pm

Фиоре се изправи, мокър и ядосан. Време беше да върне услугата с къпането, така че се засили, хвърляйки се към гърба на дребния като защитник, който се опитва да отнеме топката при игра на "борба за топката" - в случай, че го изведеше от равновесие, щеше да се вкопчи в него, за да паднат заедно във водата.

Изключвайки описанието в стил ръгби, Фиоре изпълнява аналогична атака с тяло, Атака 21 срещу защитата от 23 на Авдар, а се опитва да събори джуджето по диагонал във водата, независимо дали ще падне и той.
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Заключена