По петите на Нарзаг, Епилог: Наследникът на Нарзаг!

Архив - Форумни Игри
Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » пет май 05, 2006 11:27 pm

- Какво повече? Защо мислиш не умрях в Ада? Номера е, че щях да си възвърна истинския лик едва след като се вдия с Еленин! И за това сега щом видях глават й се преобразих. Какво искате да ви кажа?

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » пет май 05, 2006 11:42 pm

-Успокой се!-посъветва я ковачът-Започни с това, защо бързаш толкова да си тръгнеш. Според мен е логично да искаш да отмъстиш за приятелката си, сама каза колко сте били близки. Освен това, щом сои била на нейно място през цялото време, вероятно можеш да изброиш подаръците, които получихме от нея, преди да се пръснем да събираме комплекта на Нарзаг!
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
lowstef
Phantom Lord
Мнения: 476
Регистриран на: нед фев 06, 2005 8:00 pm
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнение от lowstef » съб май 06, 2006 9:04 am

Асен написа:Прилагам Психология върху сукубата. Тя е антропоморфна персонификация, така че би трябвало да мога да разчета емоциите й.
Аз също, нека допълня. За по сигурно
Който ме харесва е прав! Който не ме харесва е прав! Който не му пука за мен не е прав!
The leather armies have prevailed
The Phantom Lord has never failed...
Fall to your knees and bow to the Phantom Lord

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » съб май 06, 2006 11:52 am

- Защо ли? Нима бихте били склонни да оставите сукуба в близост до вас? Вярвам, че тя, най-малкото ще се притесни - сукубата посочи Арлаис. После разказва точно и достоверно цялото ви приключение. (нямам намерение да го пиша цялото, я!)


[sblock="За Стеф"]Изплашена и честна до болка (буквално!) е.[/sblock]

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » нед май 07, 2006 5:20 pm

Тохикизчака реакцията на Тен. Все пак оня бе специалист по демоните, бидейки 1 от тях.
Отишъл принца при царя:
- Изпълних си обещанието, ето главата на дракона! А ще изпълните ли сега вашето?
- Да, ето ръката на принцесата...

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » пон май 08, 2006 12:27 am

Ковачът се усмихна, докато тя разказваше историята, после отмести ръка от чука си.
-Явно ще те считаме за бойно другарче! За Арлаис не се притеснявай, тя знае, че може да ми вярва, независимо какво си. За мен е без значение каква раса си всъщност, Тен е наш приятел, независимо, че вече видяхме баща му. Не виждам причина с теб да е различно, така че се разполагай, време е да похапнем и да починем!
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
smeshko
Кадет
Мнения: 194
Регистриран на: чет яну 27, 2005 9:40 pm
Местоположение: Варна

Мнение от smeshko » пон май 08, 2006 11:24 am

"Първо демони, сега тая смахнатата. Скоро ще поискат и дракон да си осиновим сигурно!" Само при мисълта за последното Ердериан потръпна,но каза с спокоен глас:
-Не разбирам защо трябва да й вярваме! Та тя ни е лъгала през цялото време, а сега ще седите да си говорите с нея като стари приятели. Но аз - не!
След това извади ятагана, отиде в някой от ъглите, седна на пода и се вгледа втренчено в сукубата. Дори и да му спасеше живота, пак нямаше да й се довери.
Life isn't bad - it's WORSE!!

Потребителски аватар
lowstef
Phantom Lord
Мнения: 476
Регистриран на: нед фев 06, 2005 8:00 pm
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнение от lowstef » пон май 08, 2006 11:44 am

-Ами за ти вярвам, че си била с нас от добри намерения, но... Ами не знам, засега поне вярвам, че не си опасна за нас и съм склонен да ти дам шанс да заслужиш пълното ни доверие.
Скал свали арбалета и тръгна заедно с Донал към масата.
Който ме харесва е прав! Който не ме харесва е прав! Който не му пука за мен не е прав!
The leather armies have prevailed
The Phantom Lord has never failed...
Fall to your knees and bow to the Phantom Lord

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » пон май 08, 2006 2:18 pm

Донал Ноя спря за момент придвижването си към най-близкия източник на храна, за да подхвърли на Ердериан, без да обръща тялото си към него.
-Мислех, че елфите са по-учтиви. Поне към тези, които са им помагали да оцелеят. Разбира се, ти си елф и може би аз просто бъркам!
След това продължи прекъснатото, без да обръща повече внимание на изваденото острие на елфа.
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » пон май 08, 2006 3:29 pm

-Чу го. Свободна си да си вървиш. Само не сядай на маса, близо до мен. Гозна си.
Така изрази Тохик ссъгласието си с Ердериан. Все още обаче стоеше изправен на мястото си, сякаш въпроса не е приключен още.
Отишъл принца при царя:
- Изпълних си обещанието, ето главата на дракона! А ще изпълните ли сега вашето?
- Да, ето ръката на принцесата...

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » пон май 08, 2006 4:30 pm

Чак тогава Тенорис се надигна и с тънка усмивка на уста излезна. Върна се, понесъл пълен мях. Подаде го на сукубата, която го изгледа учудено, но щом отвори мяха веднагически го надигна и запи. Пред очите на всички тя започна да се променя - чертите й се изправиха и станаха нежни, крилата - изчезнаха и в крайна сметка сукубата заприлича на нормална жена... много красива нормална жена.

- Е, Тохик, още ли искаш да седи далеч от теб? - засмя се Тен. - Идвай с нас на масата, момиче. Имаме всяквкаи храни. Ще пируваме, а после ще ви раздам наградите. А ти елфе не се муси, ами идвай да празнуваш! Мога да ти завявя, че тя е едно странно явление - добър демон. Малко сме, за жалост, но какво да се прави...

Потребителски аватар
smeshko
Кадет
Мнения: 194
Регистриран на: чет яну 27, 2005 9:40 pm
Местоположение: Варна

Мнение от smeshko » пон май 08, 2006 8:32 pm

Елфът изгледа ядно гърба на Ноя, след това и Тен, но все пак стана и отиде до мосата. Прибра ятагана, но беше готов всеки момент да го извади. Все още не вярваше на тази...жена,каквото и да казваше Тен, но засега можеше да я издържи. Но после щеше да си поговори с нея сериозно. Отиде до ковача и каза:

-Занапред да знаеш, че вече не искам да имам нищо общо с елфите, освен, за нещастие, външния си вид. Затова моля те не прави повече тези сравнения!
Life isn't bad - it's WORSE!!

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » пон май 08, 2006 10:11 pm

Тен само огледа масата и бързо реши да постави елфа и сукубата далеч един от друг. Пира започна (ПП: полу-гигантката, която Тохик освободи също е с вас!!!)... сами си го представяйте - не ме бива по пировете. След основното похапване Тен започна:

- Май ви бях обещал по 600 жълтици, а? Е, ако искате мога и с друго да ви помогна. Имам кво ли не. Много връзки, пропуски за източния съюз... имам дори и идея как да се стигне до Острова на Науките... Избирайте си!

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » пон май 08, 2006 10:40 pm

Донал вдигна рамене въпреки бронята си и остави настрана вече оглозгания кокал:).
-Според мен-част от заплащането, с което да създадем гилдия в някой голям град на Магландиум. Вместо останалото ще използваме връзките ти, за да я приемат местните власти. Зависи къде имаш връзки, на нас ни трябва да е на някой от главните търговски пътища. Не знам чу ли обяснението ми за каква Гилдия говоря, но мога да го повторя:)!
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » вт май 09, 2006 2:38 pm

- Чух. Връзките ми са основно в Западния съюз. В Централния не ме обичат много-много, но и там имам няколко души, които са ми задължени. Имам също и силни и здрави връзки в Брил. Жена ми има доста здрави познанства в Източния съюз, а ако искате мога и за Ом да ви уредя - там е най-лесно, макар че почти нямам връзки.

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » вт май 09, 2006 10:40 pm

-Нека да е Западния!-сви рамене Донал.-Аз самият съм от Централния, но това е без значение. Политиката ще ни интересува само доколкото влияе на занятията ни. Момчета и дами, кажете и вие какво мислите, в крайна сметка всички участваме в това!
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » чет май 11, 2006 8:45 pm

- всичко е въпрос на личните ви предпочитания. За мен не е проблем да ви осигуря каквото и да е място. лично аз... Лично аз мога да ви екипирам с някои неща... имам още малко артефакти като за вас.

Потребителски аватар
lowstef
Phantom Lord
Мнения: 476
Регистриран на: нед фев 06, 2005 8:00 pm
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнение от lowstef » чет май 11, 2006 9:22 pm

-Абе в Западния ще сме по-близо до дома. То вярно, че там не съм им пръв любимец, но не са ме и прокудили, та все ще мога да помогна с уреждането на доставки от планините. Ще мога да се видя и с нашите.
Който ме харесва е прав! Който не ме харесва е прав! Който не му пука за мен не е прав!
The leather armies have prevailed
The Phantom Lord has never failed...
Fall to your knees and bow to the Phantom Lord

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » чет май 11, 2006 10:11 pm

- Добре. Някакви възражения?

Потребителски аватар
del_mtg
Войн
Мнения: 172
Регистриран на: ср фев 16, 2005 7:34 pm
Местоположение: Beyond the limits
Контакти:

Мнение от del_mtg » пет май 12, 2006 8:02 am

Веул само гледаше и се чудеше как другите могат да спорят като ги чака такова огощение. Когато най-сетне и Ердериан се реши да тръгне заедно с Тен, гиганта тръгна към масата и с бодър глас викна:
- Е какво още чакаме. От кога не съм си хапвал като хората.
След това се намести до Тохик. И се заслуша как избираха място за гилдията.

ПП Съжелявам, че не писах, но в неделя ми изгоря монитора и чак сега имам друг.
Изображение

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » вт май 16, 2006 10:25 pm

Хъм има и още нещо. кажете ми град. Кажете ми каво искате, а аз ще ви го намеря!

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » чет май 18, 2006 1:46 pm

-Няма проблем, ще повторя!-усмихна се Донал Ноя, като остави настрани вече огризания кокал.-Трябва ни град, в който имаш връзки, намира се на някой от главните търговски пътища и или е близо до минните находища, или няма силна ковашка гилдия. В първия случай ще имаме отстъпка в цената на стоманата, във втория конкуренцията няма да е такъв проблем, поне на първо време. Предпочитам втория вариант, но не знам какви са ти възможностите!
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » чет май 18, 2006 2:39 pm

- Хъм... ковашка гилдия има силна в повечето големи градове. Конкуренцията ще трябва да я победите... или асимилирате.

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » чет май 18, 2006 5:31 pm

Донал въздъхна. Очакваше повече разбиране от Тен.
-Пределно ясно, че ще има, но те не са ни пряка конкуренция. Това, което ние ще създадем, се основава на съдружието между ковач и изобретател, които могат да произвеждат механизмите, за които има търсене. Организация на изобретателите засега няма в цял Магландиум, така че ще сме първите и едни от малкото, които могат да предложат нестандартен и завършен продукт!
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » чет май 18, 2006 5:49 pm

- Хъм... добре, да видим... Предлагам някой от градовете по границата между съюзите - там постоянно се търсят оръжия и дори да не успеете да продадете механизмите си, ще можете да се издържате от обикновени произведения на изкуството. Или пък някой от градовете в близост до колоса. Казах ви, кажете град! Дугото е лесно!

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » съб май 20, 2006 12:49 pm

- Знаете ли, имам много хубаво имение в Кастина. Имам силни връзки там. Може и да ви се размине диктатурата на армията. Имам и едно-две познати джуджета там - те ще ви уредят доставките на руда...

Потребителски аватар
smeshko
Кадет
Мнения: 194
Регистриран на: чет яну 27, 2005 9:40 pm
Местоположение: Варна

Мнение от smeshko » чет май 25, 2006 10:35 pm

Изнервен от мълчанието възцарило се на масата, Ердериан попита:
-Е, решихте ли вече? Ако да - споделете и с нас.
След това си взе още от салатата.
Life isn't bad - it's WORSE!!

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » пет май 26, 2006 4:01 pm

-Обмислям Кастина-сви рамене Донал.-Но това с разпорежданията отгоре не ми харесва. Може би ще се измъкнем, може би не. Помислете малко и вие!
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » пет май 26, 2006 4:04 pm

- Където и в Западния съюз да се установите ще сте силно зависими от армията. В Централния пък от Църквата. В източния пък от маговете. Можете да се установите и в някой от независимите градове.

Потребителски аватар
smeshko
Кадет
Мнения: 194
Регистриран на: чет яну 27, 2005 9:40 pm
Местоположение: Варна

Мнение от smeshko » пет май 26, 2006 9:52 pm

-Хей, Тен, ти нали спомена нещо за Острова на науките? Според мен трябва да се опитаме да отидем там и, ако успеем и намерим останки на технологии отпреди Войната на Боговете, където и да направим гилдията, няма да имаме конкуренция. Ех, представете си - ако успеем да стигнем ще ни знаят в цял Магландиум! Хората ще се стичат при нас, за да видят изобретенията и съм сигурен, че ще смажем всички останали изобретатели, ковачи или каквито има там.
Life isn't bad - it's WORSE!!

Заключена