По петите на Нарзаг, Епилог: Наследникът на Нарзаг!

Архив - Форумни Игри
Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » съб май 27, 2006 1:20 am

-Ние и сега нямаме!-сви рамене Донал Ноя и се зае да си чисти ноктите с изкования от самия него кинжал, който взе от арлаис. После с небрежно движение си обръсна космите от опакото на ръката и ги изсипа на масата.-Но рядко някой се е връщал от въпросния остров жив. За мен това е ненужен риск!
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » съб май 27, 2006 10:45 am

- Скоро ще организирам експедиция до Острова. Ако сикате - елате с мен. Нека да кажем, че имаме достатъчно време. Помислете и обмислете.

Потребителски аватар
smeshko
Кадет
Мнения: 194
Регистриран на: чет яну 27, 2005 9:40 pm
Местоположение: Варна

Мнение от smeshko » съб май 27, 2006 10:55 am

-Аз съм напълно съгласен! Дано и другите се съгласят! А и според мен рискът не е по-голям, отколкото да тръгнеш да търсиш изгубена броня, гонен от целия Орден...
Life isn't bad - it's WORSE!!

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » съб май 27, 2006 4:22 pm

-Тогава нямахме избор!-Донал върна ножа на Арлаис.-Но нищо не ти дава гаранция, че щом не са те обесили, няма да се удавиш. Мисля, че схващаш мисълта ми... Аз съм против!
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
smeshko
Кадет
Мнения: 194
Регистриран на: чет яну 27, 2005 9:40 pm
Местоположение: Варна

Мнение от smeshko » съб май 27, 2006 5:29 pm

-Според мен рискът е напълно оправдан! Е, може би не чак напълно, но мисля, че си заслужава. Помислете, че щом поемем този риск, това ще е последното изпитание в живота ни! Ако стигнем до там, и се върнем, после няма да се притесняваме за нищо, освен за това, че сме прекалено богати. Аз твърдо искам да отидем, но не решавам за всички. Надявам се все някой, най-сетне, да си каже мнението...
Life isn't bad - it's WORSE!!

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » съб май 27, 2006 8:01 pm

Хехе, хубаво ще е да решите, че да знам дали да си събирам играчи за ново приключение или не:)
- Можете и да се разделите...

Потребителски аватар
smeshko
Кадет
Мнения: 194
Регистриран на: чет яну 27, 2005 9:40 pm
Местоположение: Варна

Мнение от smeshko » съб май 27, 2006 10:51 pm

Ами, се опитвам да ги активзирам, ама не става... :wink:

-Да се рзделим...? Незнам, не ми се иска, но пък може и да се наложи. Но първо трябва да знам останалите какво мислят. - И погледна всеки от ядящите въпросително.
Life isn't bad - it's WORSE!!

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » нед май 28, 2006 12:12 am

Аз съм си активно играещ, но точно затова не предлагам решение на проблема. Впрочем, може би трябва да изчакаме малко с играта, аз поне съм в сесия и не ми е много лесно да намирам време да пиша! За всеки случай предалгам да им пратите лични съобщения:)! Смешко, ако искаш да се разделим, няма проблем, рано или късно ще се наложи, но предпочитам като основем гилдията да ви пратим да рекламирате продукцията й. Като ви познавам, вероятно ще си намерите върху кого, например оцелели членове на Ордена:)!
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
smeshko
Кадет
Мнения: 194
Регистриран на: чет яну 27, 2005 9:40 pm
Местоположение: Варна

Мнение от smeshko » нед май 28, 2006 12:33 am

О, не, изобщо не искам да се разделяме(както и героя ми спомена), но ако се наложи...е, ще го преживея. :) А пък на мен точно тези дни ми е малкото свободното време, което ми остава за следващия месец, но и занапред ще се включвам все някак. :) А сега оставяме на Хамелеона да ги подбутне останалите да погледнат насам.
Life isn't bad - it's WORSE!!

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » нед май 28, 2006 7:47 pm

Ако ще рекламираме, Тохик още носи меча с АУ6.
Ако ще се разделяме няма да е лошо да го направим временно т.е. 1 групичак да тръгне на 1 куест, друга да остане да се погрижи за стабилното структуриране на тая гилдия. И кат свършат куестовете пак да му мислим, ама да сме всичките зедно отноов.
Отишъл принца при царя:
- Изпълних си обещанието, ето главата на дракона! А ще изпълните ли сега вашето?
- Да, ето ръката на принцесата...

Потребителски аватар
lowstef
Phantom Lord
Мнения: 476
Регистриран на: нед фев 06, 2005 8:00 pm
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнение от lowstef » нед май 28, 2006 10:18 pm

В момента нямам време да композирам отговора на Скал, който е много дълбокомислен. :D Обмислям точно положение на гилдията, участие в странични приключения и прочие. Но... хммм времето... а и как да кажа, Скал няма да пуска късички реплики. Казва веднъж, по-"дълбокомислено" и толкоз.

ПП Защо обсъждаме в тази тема, а не в темата, която е пусната за целта?
Който ме харесва е прав! Който не ме харесва е прав! Който не му пука за мен не е прав!
The leather armies have prevailed
The Phantom Lord has never failed...
Fall to your knees and bow to the Phantom Lord

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » пон май 29, 2006 2:00 am

Щото ни мързи да ходим до нея.
Отишъл принца при царя:
- Изпълних си обещанието, ето главата на дракона! А ще изпълните ли сега вашето?
- Да, ето ръката на принцесата...

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » ср юни 28, 2006 11:17 pm

Споровете продължиха още известно време. После всички осъзнаха нещо. Това беше че живота им ще е спокоен. След Ордена, Архидемони и различни странни чудовища, нямаше какво да им се опре. С вещата подкрепа на Тенорис нямаше да им е трудно да си разчистят сметките с който и да е. Всички се смълчаха. Тенорис стана и каза:
- Вдигам тост, приятели. Вдигам тост, за това, че най-накрая подрязохме ордена на Нечистивия. Вдигам тост за всички и всичко в тази стая. Вдигам тост за Наследника и неговата съпруга! Вдигам тост за всеки един от вас! И ви обещавам, че ако имате нужда от помощ от мен ще я получите. Сега аз отивам на експедиция към острова на Науките. Ще се радвам да ме последвате. Всеки е добре дошъл. За светлината... и за всички нас!
Тоста разтърси залата...

Край

Заключена