[OOC] Разговори "извън роля"

Архив - Форумни Игри
Потребителски аватар
Blizzard
Кадет
Мнения: 304
Регистриран на: вт дек 25, 2001 3:39 pm
Местоположение: София Любим цвят: Зелено

Мнение от Blizzard » ср яну 25, 2006 6:17 pm

Да, вярно - докато не си изясните по един или друг начин отношенията в алейката няма как да продължим. На Химера съм му казал да не бърза, защото тъй или иначе ще трябва да се синхронизира с вас, сиреч - да ви чака накрая, при това вероятно бая време... Надявам се, че никой не чака мен по някаква незнайна причина, защото аз в момента нямам какво да постна, докато не тръгнете.

Потребителски аватар
arabica
Чирак
Мнения: 23
Регистриран на: нед фев 06, 2005 4:50 pm

Мнение от arabica » ср яну 25, 2006 9:32 pm

Сигурно се бавят с цел засилване на напрежението 8) Удри, Дюрхамееее! :twisted: :lol:

Потребителски аватар
Blizzard
Кадет
Мнения: 304
Регистриран на: вт дек 25, 2001 3:39 pm
Местоположение: София Любим цвят: Зелено

Мнение от Blizzard » нед фев 05, 2006 10:18 am

Господа, тази седмица бяхме твърде несериозни и хич не ми се иска да продължаваме така. Колко нови постинга имаше изминалата седмица? Твърде малко, ето колко. Знам, че реалният живот понякога ни засипва с доста неща и често не ни е до форумни игри, но начинанието ни тук няма как да продължава успешно, ако поддържаме такова отношение занапред.

1. Ако на някого му е минал меракът и вече не му се играе или е преценил за себе си, че не може да смогва на темпото на играта, моля да ми каже това. Героят му ще стане НПС и ще се разделим без лоши чувства.

2. Ако на някого му изникнат задължения в реалния или онлайн живот, които му пречат да поства за по-дълъг период (повече от 1 ден например) отново моля да поства тук, за да знаят другите докога да го чакат.

3. Ако някой продължи да се тутка систематично и да се проявява като несериозен, просто ще го отстраня от играта аз, заради което моля да не ми се сърди и отново да се разделим без лоши чувства.

Това бе конското, чувствайте се скастрени!
Последна промяна от Blizzard на пон фев 06, 2006 9:33 am, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
arabica
Чирак
Мнения: 23
Регистриран на: нед фев 06, 2005 4:50 pm

Мнение от arabica » нед фев 05, 2006 3:29 pm

Ох, добре, първо аз ще се извинявам. Завръщането ми върза ръцете откъм мрежа и присъствие онлайн, но когато минавам през залата редовно чета докъде сте стигнали. Иначе имам една готова илюстрация още от Австрия, но поради проблеми с домашния ми комп и с мрежата, още не мога да я пусна. Иначе съм тук!

Потребителски аватар
RaynerApe
Работник
Мнения: 86
Регистриран на: нед дек 23, 2001 12:52 am
Местоположение: Карлово
Контакти:

Мнение от RaynerApe » нед фев 05, 2006 4:04 pm

Blizzard написа:Господа, тази седмица бяхме твърде несериозни и хич не ми се иска да продължаваме така. Колко нови постинга имаше изминалата седмица? Твърде малко, ето колко.
Ок, чувствам се скастрен. Напоследък ми идват твърде много задължения, но слава богу вчера едно от тях отпадна. Днес възнамерявам да се включа в играта.

Потребителски аватар
Blizzard
Кадет
Мнения: 304
Регистриран на: вт дек 25, 2001 3:39 pm
Местоположение: София Любим цвят: Зелено

Мнение от Blizzard » пон фев 06, 2006 9:32 am

arabica написа:Ох, добре, първо аз ще се извинявам. Завръщането ми върза ръцете откъм мрежа и присъствие онлайн, но когато минавам през залата редовно чета докъде сте стигнали. Иначе имам една готова илюстрация още от Австрия, но поради проблеми с домашния ми комп и с мрежата, още не мога да я пусна. Иначе съм тук!
Арабика, най-малко към теб можем да имаме някакви критики. То едва ли има кой знае какво да рисуваш, ако играта не върви и пак съм признателен, че поне не си загубила интерес към нас.

Потребителски аватар
blue
Войн
Мнения: 163
Регистриран на: пон юли 15, 2002 4:47 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от blue » вт фев 07, 2006 1:52 am

Приемам мъмренето и признавам вината си, старая се да не пропускам ден, но не винаги успявам... а интерес имам :), все още, вероятно ще имам още доста време ако не ме уволнят предсрочно поради небрежност.

Потребителски аватар
Blizzard
Кадет
Мнения: 304
Регистриран на: вт дек 25, 2001 3:39 pm
Местоположение: София Любим цвят: Зелено

Мнение от Blizzard » чет фев 09, 2006 7:16 pm

Ръч-ръч!

Потребителски аватар
blue
Войн
Мнения: 163
Регистриран на: пон юли 15, 2002 4:47 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от blue » чет фев 16, 2006 10:37 am

Не знам как, но бях пропуснал да видя последното попълнение на arabica в галерията. Предала си много точно атмосферата. Благодаря ти. Тези сцени и героите и НИП-овете дават много за чара на играта, поне за мен.

Потребителски аватар
Blizzard
Кадет
Мнения: 304
Регистриран на: вт дек 25, 2001 3:39 pm
Местоположение: София Любим цвят: Зелено

Мнение от Blizzard » ср фев 22, 2006 5:58 am

Арабика май ни е изоставила, да се надяваме временно...

Иначе не искам да се меся на никого да си сменя аватара, само искам да отбележа, че постингите на Филип и Блу изглеждат много по-готино, когато са илюстрирани с портретите на героите и че ако случайно Химера и Рейнър решат да направят същото, аз ще си сложа картинката на Сами ;)

Потребителски аватар
Brave
Работник
Мнения: 127
Регистриран на: ср мар 13, 2002 3:12 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Brave » ср фев 22, 2006 11:43 am

Оф топик: "Пуснато на: 22 Фев 06, 4:58"

Бояне, ти не си в ред :)
Как ще играеш тази вечер GW?

/Оф топик

Е, относно Арабика, ние не се напъваме много да и привлечем вниманието. Нека да се постарем малко повече със скоростта на пускане на мнения.

Имам отделно един въпрос - дразни ли ви, че повечето ми реплики са от по един - два реда? Не знам, какво мислите, аз за себе си считам, че няма как да проведеш жив естествен диалог, изнасяйки дълги речи, особено в опасна, тъмна уличка под дъжда. Но все пак, това е форумна игра и може би тук се изисква малко повече самонадеяност от страна на играчите - аз имам много голям опит само в НРИ, където човек не е добре да си измисля света около себе си, тъй че нямам навика да си го позволявам, особено с водещ като Близард.

Потребителски аватар
Blizzard
Кадет
Мнения: 304
Регистриран на: вт дек 25, 2001 3:39 pm
Местоположение: София Любим цвят: Зелено

Мнение от Blizzard » ср фев 22, 2006 2:40 pm

Спокойно, бях станал в 3:00. Ще гледам да отспя няколко часа следобеда, за да съм адекватен довечера.

Иначе аз лично не се дразня нито на късите, нито на дългите постинги и смятам, че и двете неща са приемливи. Примерно в ситуация, в която няма какво толкова да се каже не е нужно да словоблудстваме и обратно... В нашата игра можем да се нагледаме и на двете крайности. Колкото до диалозите - вярно е, че са неестествени когато се превърнат в дълги речи, но форумните игри донякъде налагат това и май няма как да го избегнем.

Потребителски аватар
blue
Войн
Мнения: 163
Регистриран на: пон юли 15, 2002 4:47 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от blue » пет фев 24, 2006 9:24 am

Определено водиш класацията :). Явно ставаш когато аз си лягам.

За разговорите съм склонен да се съглася с Brave, макар че все пак отвреме навреме е полезно някакво описание на изгледа и поведението на героя, вярно е, че накъсва динамичен разговор, но пък иначе се губи връзка с образа. Репликите сами по себе си не предават достатъчно от индивидуалността. Просто си трябва баланс. Ще го търся :).

Потребителски аватар
arabica
Чирак
Мнения: 23
Регистриран на: нед фев 06, 2005 4:50 pm

Мнение от arabica » пон фев 27, 2006 1:04 pm

Хора, извинявайте че се позагубих, но просто в момента а) нямам интернет и б) нямам време да рисувам. Влизам от зала и честно казано, почвам вече да пощурявам, защото адски ми се затрудняват всички дела без мрежа. Да се надяваме че следващата седмица ще мога да си пусна кабел и тогава ще мога да се появявам (и да рисувам) по-често.

Потребителски аватар
blue
Войн
Мнения: 163
Регистриран на: пон юли 15, 2002 4:47 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от blue » нед мар 05, 2006 11:56 am

Честит национален празник със закъснение и извинявайте за закъснението - не бях в София до снощи. Трябваше да предупредя, но в суматохата съвсем бях изключил.

Потребителски аватар
Chimera
Кадет
Мнения: 211
Регистриран на: пет дек 28, 2001 12:55 pm
Местоположение: Магландия
Контакти:

Мнение от Chimera » чет мар 09, 2006 9:11 pm

Аз искам да напомня че още съм в тази игра и да ви ръчкам да играете по-бързо :rapier:

:spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam:
Every once in a while, declare peace. It Confuses the hell out of your enemies. - FRA #76
Внимавайте за алигатори в багажника на спидера!
Форум на Българската Ролева Гилдия

Потребителски аватар
Blizzard
Кадет
Мнения: 304
Регистриран на: вт дек 25, 2001 3:39 pm
Местоположение: София Любим цвят: Зелено

Мнение от Blizzard » нед мар 12, 2006 11:11 pm

Аз и Брейв ще отсъстваме от София два дни. Със сигурност ще възобновим играта в сряда, макар че е възможно да влезем от някое клубче във вторник вечерта.
Предупреждение - имам навика да редактирам мненията си в първите минути след постването им

We sit together,
The mountain and I,
until only the mountain remains.

Li Po

Потребителски аватар
Brave
Работник
Мнения: 127
Регистриран на: ср мар 13, 2002 3:12 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Brave » пон мар 13, 2006 12:43 am

По-скоро понеделник вечерта. Във вторник, може да си влезеш от вас.

Потребителски аватар
Blizzard
Кадет
Мнения: 304
Регистриран на: вт дек 25, 2001 3:39 pm
Местоположение: София Любим цвят: Зелено

Мнение от Blizzard » пон мар 13, 2006 9:23 am

Всъщност това исках да кажа, но нещо съм бил разсеян вчера ;)

Потребителски аватар
Blizzard
Кадет
Мнения: 304
Регистриран на: вт дек 25, 2001 3:39 pm
Местоположение: София Любим цвят: Зелено

Мнение от Blizzard » пет мар 24, 2006 9:35 am

Ъпдейтнах си аватарчето. Химера - само ти остана!
Предупреждение - имам навика да редактирам мненията си в първите минути след постването им

We sit together,
The mountain and I,
until only the mountain remains.

Li Po

Потребителски аватар
Chimera
Кадет
Мнения: 211
Регистриран на: пет дек 28, 2001 12:55 pm
Местоположение: Магландия
Контакти:

Мнение от Chimera » нед мар 26, 2006 1:07 pm

Аз в момента не играя, като стигнете до мен тогава може.
Every once in a while, declare peace. It Confuses the hell out of your enemies. - FRA #76
Внимавайте за алигатори в багажника на спидера!
Форум на Българската Ролева Гилдия

Потребителски аватар
Blizzard
Кадет
Мнения: 304
Регистриран на: вт дек 25, 2001 3:39 pm
Местоположение: София Любим цвят: Зелено

Мнение от Blizzard » ср апр 05, 2006 9:31 am

Тъй като Брейв е на национална среща предполагам, че ще трябва да направим малка почивка до края на седмицата, освен ако той не изяви желание да търси средства да се логва и да играе от пущиняка. Добрата новина е, че поприключихме в Падналия и скоро Химера пак ще има възможност да играе с нас, а планирам и в близко бъдеще да представя нов играч!
Предупреждение - имам навика да редактирам мненията си в първите минути след постването им

We sit together,
The mountain and I,
until only the mountain remains.

Li Po

Потребителски аватар
Brave
Работник
Мнения: 127
Регистриран на: ср мар 13, 2002 3:12 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Brave » ср апр 05, 2006 10:48 am

В "пущиняка" мога да намеря нет. Не мисля да излизам в почивка - така или иначе, днес и утре сутринта, ще мога да влизам, в неделя следобед пак съм си в София, така че, никой да не се чувства освободен.

Потребителски аватар
Blizzard
Кадет
Мнения: 304
Регистриран на: вт дек 25, 2001 3:39 pm
Местоположение: София Любим цвят: Зелено

Мнение от Blizzard » нед апр 09, 2006 8:55 am

Както и предположих, за времето на националната среща играта си замря, само дето идвах като добро канарче по няколко пъти всеки ден да проверявам дали някой случайно не е постнал. Моля друг път при подобни събития да си обявяваме почивка, а не добри намерения да търсим нет в пущиняка.

Така, както обикновено претупахме конското, сега по същество - искам Кимон и Сирил да ми кажат (а не да очакват да се сетя сам) когато са приключили разговора си, за да почна трета глава.
Предупреждение - имам навика да редактирам мненията си в първите минути след постването им

We sit together,
The mountain and I,
until only the mountain remains.

Li Po

Потребителски аватар
blue
Войн
Мнения: 163
Регистриран на: пон юли 15, 2002 4:47 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от blue » нед апр 09, 2006 4:12 pm

:) И аз предположих, че няма да има активност в този период. А по въпроса - Кимон няма да говори повече, чакам само Сирил да каже нещо за раната и да пристигнем на срещата. Не предвиждам по-нататъшно разпитване, все пак предлагам да дадем възможност на Филип да реагира.

П.П. Иначе и аз идвах послушно да проверявам, не си само ти.

Потребителски аватар
Brave
Работник
Мнения: 127
Регистриран на: ср мар 13, 2002 3:12 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Brave » нед апр 09, 2006 9:36 pm

Хъм, вярно че ви подведох, съжалявам, за което, но в четвъртък до 21 блу не беше отговорил на поста и предположих, че разговора е приключил, та за това не вложих много старание да ходя до клуб, защото мислех, че главата е приключена.

Потребителски аватар
Blizzard
Кадет
Мнения: 304
Регистриран на: вт дек 25, 2001 3:39 pm
Местоположение: София Любим цвят: Зелено

Мнение от Blizzard » пон апр 10, 2006 4:59 pm

Приемам, че сте приключили с разговора. Днес няма да успея, но ще се постарая утре да пусна втората глава, в която ще играете и тримата (най-сетне).
Предупреждение - имам навика да редактирам мненията си в първите минути след постването им

We sit together,
The mountain and I,
until only the mountain remains.

Li Po

Потребителски аватар
Chimera
Кадет
Мнения: 211
Регистриран на: пет дек 28, 2001 12:55 pm
Местоположение: Магландия
Контакти:

Мнение от Chimera » пон апр 10, 2006 11:51 pm

По случай Епизод 2, пардон Глава 2 си смених аватавра, които естествено е миниатюрен, но за това е виновен Аквариус.
Every once in a while, declare peace. It Confuses the hell out of your enemies. - FRA #76
Внимавайте за алигатори в багажника на спидера!
Форум на Българската Ролева Гилдия

Потребителски аватар
Chimera
Кадет
Мнения: 211
Регистриран на: пет дек 28, 2001 12:55 pm
Местоположение: Магландия
Контакти:

Мнение от Chimera » ср апр 12, 2006 7:11 pm

Съжалявам за забавянето, но снощи в 11 редакторката ми прати съобщение че днес ми е последния срок за статиите, освен това неможех да се логна във форумите, освен това вентилатора на компютъра с интернета изгоря (поне засега май само това е проблема). Имам чувството че съм в Плейнскейп там нещата вингаи идваха по три до колкото си спомням.

Потребителски аватар
Chimera
Кадет
Мнения: 211
Регистриран на: пет дек 28, 2001 12:55 pm
Местоположение: Магландия
Контакти:

Мнение от Chimera » ср апр 19, 2006 4:37 pm

Блу къде си бре от 2 дена не си поствал в играта?
Every once in a while, declare peace. It Confuses the hell out of your enemies. - FRA #76
Внимавайте за алигатори в багажника на спидера!
Форум на Българската Ролева Гилдия

Заключена