По петите на Нарзаг: Заключение

Архив - Форумни Игри
Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

По петите на Нарзаг: Заключение

Мнение от hameleona » ср мар 21, 2007 4:10 pm

(цял куп време след края, ама мисля, че трябва да го напиша ;))

Мъжът седеше на скалата и гледаше към ширналата се пред погледа му долина. Косата му се вееше на слабия вятър, а наметалото му, черно като нощта го обвиваше плътно. Носеше влем със забрало, който отразяваше лъчите на залеза. Едната му ръка се показваше извън плаща и бавно поднасяше цигара към устните му.

Чуха се стъпки и друга фигура го приближи. Новодошлия заговори спокойно и небрежно:
- Мислиш ли, че ще живеят спокойно?
- Не вярвам. - фигурата в черно издиша дим през ноздрите си и се обърна към новодошлия. - Ордена е уязвен, но не и унищожен. Не че да го унищожим е по силите ни. Но те ще искат отмъщение. Донал и Арлаис ще са първите им мишени - те живеят спокойно и се радват на щастието си. Тохик и Веул ще са следващите - след като войските ми му помогнаха да си отмъсти сега двамата ми гостуват постоянно, но не вярвам да се задържат още дълго - ще се отправят на някъде и няма да мога да ги предпазвам. Лошо. Погрижи се обаче част от хората ни да са около Донал и Арлаис. Не ми се иска теда пострадат. А Донал е и Наследника... а това вече е проблем за Черния. Той още помни как човешкото у превъплащение бе победено от Нарзаг. - фигурата въздъхна - Дано само успеем да ги опазим...
Другият само кимна - нямаше какво повече да каже...

Заключена