Разкрити територии...

Архив - Форумни Игри
Потребителски аватар
XENOpz
Вълк
Мнения: 12
Регистриран на: вт юни 26, 2007 8:55 am

Разкрити територии...

Мнение от XENOpz » пон юли 09, 2007 12:57 pm

Имам идея тук да се слагат всички "скаутнати" територии, за да не се налага човек да прелиства всички владения и да чете всички ходове, за да разбере, дали за дадена територия е мятано или дали е контролирана от някого.

ПЛС! Пращайте ми в лични съобщения инфо за завзети територии, или ако сте скаутнали някоя територия. (форматът "А2: превзета от злия Джак" или "А3: Скаутната:[тук има изброяване на войската в територията]" са препоръчителни за да не си блъскам главата) Това е с цел да няма различни видове войска като защитници на една територия за различните играчи.


На вниманието на "гейм-мастъра"!!!!! Наистина ли битките ще се провеждат в края на хода както пише в упътването? Ако е така, с удоволствие бих вписвал и (битка) след името на полето, където предстои...

Информацията от личните съобщения ще бъде слагана тук. Ето информацията за всички територии до този момент:

А1(Столица на Бардабас):
А2:
А3:
А4:
А5:
А6:

Б1:
Б2:
Б3:
Б4:
Б5:
Б6:

В1:
В2:
В3(Битка): 3 гоблини, 1 тъмни гоблини
В4(Столица на Кен Борак): 1 гущери, 2хора с плетени ризници, брадви, ср. щитове; 3хора с д. лъкове, ножове, кожени ризници.
В5:
В6:

Г1:
Г2:
Г3:
Г4(Изследвана): 2 тъмни, 4 нормални гоблина
Г5:
Г6:

Д1:
Д2:
Д3:
Д4:
Д5:
Д6:

Е1:
Е2:
Е3:
Е4:
Е5:
Е6:

Ж1:
Ж2(Изследвана): Отряди: пиконосци, мечоносци, мечоносци, рейнджъри.
Ж3:
Ж4:
Ж5:
Ж6:

З1:
З2(Столица на Танталас): 2 отряда: Дълги лъкове и кожени ризници(1); мечове, големи щитове, пълни брони(2).
З3(Изследвана): Отряди: елфически войни.
З4:
З5:
З6:
"Иска ми се това да не се бе случвало."
"Всеки, който срещне трудности иска това. Но не можем да избираме. Можем да изберем само какво да сторим с времето, което ни е отредено."
http://s3.bg.bitefight.org/c.php?uid=33193

Потребителски аватар
Shamajotsi
Тапака
Мнения: 1664
Регистриран на: ср ное 23, 2005 1:17 pm
Местоположение: Нангияла
Контакти:

Мнение от Shamajotsi » ср юли 11, 2007 1:07 pm

Ако искаш, мога и аз да ъпдейтвам списъка? Също така, тук можем да уговаряме, да речем, кой ще управлява неутралните гадове и срещу кого.
シャマョツィ

Заключена