Срещата на Волф с Шира

Архив - Форумни Игри
Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » съб мар 08, 2008 3:21 pm

(аха може и така да се каже ;) има много видове, а 2 литра ракия, може да те утрепе на място. Силна е колкото водката, че и отгоре, особено, ако е първак.)

Потребителски аватар
Ivan_Helsing
White & Nerdy
Мнения: 875
Регистриран на: вт май 30, 2006 8:23 pm

Мнение от Ivan_Helsing » съб мар 08, 2008 6:10 pm

ИИ.Това, че два литра е много много много нещо ми е ясно, 4 още повече, че качествената е по-силна от водката - също, но по принцип не разбирам от алкохол и за това да не обидя някой познавач :lol:
ВИ.Шира отпи, прехвърли течността в устата си като истински познавач и преглътна:
-Бива, въпреки че едното шише ще ни е предостатъчно... освен ако не те подценявам - момичето изгледа Волф.

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » съб мар 08, 2008 7:36 pm

- Утре трябва да успея да не утрепя опълчението, докато го обучавам. Няма да съм способен с два литра ракия. - Волф й се усмихна, после допълни - Така че едно шише ще е абсолютно достатъчно.

Потребителски аватар
Ivan_Helsing
White & Nerdy
Мнения: 875
Регистриран на: вт май 30, 2006 8:23 pm

Мнение от Ivan_Helsing » ср мар 19, 2008 10:04 am

(Разхождате се, после отивате не-знам-си-къде, когато дойде времето да започеш изчукването на града ти е навита.)

Потребителски аватар
Ivan_Helsing
White & Nerdy
Мнения: 875
Регистриран на: вт май 30, 2006 8:23 pm

Мнение от Ivan_Helsing » чет апр 10, 2008 10:29 pm

Двамата си говориха дълго, всичко мина добре. Когато стигнаха до къщата на Шира, тя го покани да влезе. На сутринта Волф беше съвсем бодър, макра и почти без сън, като се прибра в помещението, което им бяха отпуснали по изгрев слънце.

Заключена