Аут ъф гейм

Архив - Форумни Игри
cherno_slance
Аша'ман
Мнения: 1333
Регистриран на: вт май 20, 2003 1:45 pm
Местоположение: burgas

Мнение от cherno_slance » пон апр 21, 2008 7:01 pm

Да се събера с каква група? Ние още не сме група, а героят ми няма причина да се напъва, за да открие някакъв шегаджия.
Обичта е по – силна от омразата. Сърцето е по – силно от огорчението. Усмивката на душата е по – силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » вт апр 22, 2008 9:29 am

Към водещия: Ти ли ще ми снесеш информацията от Сержанта или аз да си го разиграя, ама да не кажеш после и ти че се бъркам в нишката на приключението?
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Shamajotsi
Тапака
Мнения: 1664
Регистриран на: ср ное 23, 2005 1:17 pm
Местоположение: Нангияла
Контакти:

Мнение от Shamajotsi » вт апр 22, 2008 10:30 pm

/един мой си въпрос, сори ако прекъсвам важно дискутиране.

Така и така нищо не е станало от предното действие на героя (когато заговаря гигантите), дали няма да може да си го редактирам леко?

Айде, давай, пред ид аме е отмързло и да съм отговоирл!
シャマョツィ

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » ср апр 23, 2008 12:09 am

Shamajotsi написа:/един мой си въпрос, сори ако прекъсвам важно дискутиране.

Така и така нищо не е станало от предното действие на героя (когато заговаря гигантите), дали няма да може да си го редактирам леко?

Айде, давай, пред ид аме е отмързло и да съм отговоирл!
айде, давай, преди да ме е отмързяло окончателно и да съм ти отговорил (надали :Д)
ПП: Оф, таман да ти отговоря в темата. айде деееееееееееее!

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

оф, писна ми, ебати тъпия форум, как ще не мога да местя мне

Мнение от Miro » чет апр 24, 2008 7:17 pm

това за Грюнтер нямаше нужда да го издаваш, някой герой мислят твърде буквално и сега заради теб глава му е в опасност (;.
_________________
Всичко на тоз грешен свят е относително...
помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла MSN Messenger
Miro
Биро


Регистриран на: 23 Юни 2004
Мнения: 857
Местожителство: +София +Свищов

МнениеПуснато на: Вто Апр 22, 2008 1:57 pm Заглавие: Отговорете с цитат Променете/Изтрийте това мнение Изтрий това мнение Вижте IP адреса на потребителя
Vilorp написа:
това за Грюнтер нямаше нужда да го издаваш, някой герой мислят твърде буквално и сега заради теб глава му е в опасност (;.

Не и ако не се вижда като му погледнеш през ухото. Иначе си прав, ама аз нищо ново от героя не съм разкрил, ти вече мина по задните улички Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ICQ Номер
Vilorp
Комендант


Регистриран на: 07 Фев 2005
Мнения: 1380
Местожителство: Княжево под Копитото

МнениеПуснато на: Вто Апр 22, 2008 2:13 pm Заглавие: Отговорете с цитат Променете/Изтрийте това мнение Изтрий това мнение Вижте IP адреса на потребителя
Ако му погледнеш през ухото ще си видиш ръката която маха от другата страна (;, но пак не си ми писал в темата, а откакто хам ме изхвърли то неговата игра леко несмея да се бъркам в нишките на разказвача (;


Цинизъм, цинизъм:
При тези думи Ломудаер откопча лъка и двата колчана със стрелите, както и раницата и се огледа къде е удобно да ги сложи, за да може да се присъедини към изпадналите в беда същества.

Сиреч и той иска да стане изпаднало в беда същество (;
_________________
Всичко на тоз грешен свят е относително...
помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!

Последната промяна е направена от Vilorp на Вто Апр 22, 2008 2:15 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла MSN Messenger
Miro
Биро


Регистриран на: 23 Юни 2004
Мнения: 857
Местожителство: +София +Свищов

МнениеПуснато на: Вто Апр 22, 2008 2:15 pm Заглавие: Отговорете с цитат Променете/Изтрийте това мнение Изтрий това мнение Вижте IP адреса на потребителя
Ами с право не смееш Smile. Извинявай, че не съм ти писал - трябва малко повече да посмисля за твоята нишка, а все не стига време. Или пък свършва кашкавала.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ICQ Номер
Vilorp
Комендант


Регистриран на: 07 Фев 2005
Мнения: 1380
Местожителство: Княжево под Копитото

МнениеПуснато на: Вто Апр 22, 2008 8:54 pm Заглавие: Отговорете с цитат Променете/Изтрийте това мнение Изтрий това мнение Вижте IP адреса на потребителя
Тъй и тъй ще затриваш тази темичка такаче тука ще питам/пиша/предложа: Църпилавх казва че ще има хайка тази нощ и нее добре да се навърташ наоколо при което моя човек си излиза и с чиста съвест отива до ковачницата да види едно друго.
Сержанта, дето споманах и в горния вариант съвсем между другото казва че тази нощ ще е една много спокойна нощ в Стари, доколкото е възможно това, а моя ковек минава да вземе от пивницата татко си и след като го докара до ковачницата се отправя към мястото на срещата където трябва да пристигне почти на секундата, защото ако подраниш - значи е капан, ако закаснееш работиш за друг...

С други думи събери тия дето може да се съберат докато убиваш героя на слънцето, макар да незнам защо крадът 6000 камъка стомана тия пичове и как ще я изнесат (;
_________________
Всичко на тоз грешен свят е относително...
помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла MSN Messenger
Miro
Биро


Регистриран на: 23 Юни 2004
Мнения: 857
Местожителство: +София +Свищов

МнениеПуснато на: Вто Апр 22, 2008 11:16 pm Заглавие: Отговорете с цитат Променете/Изтрийте това мнение Изтрий това мнение Вижте IP адреса на потребителя
Vilorp написа:
макар да незнам защо крадът 6000 камъка стомана тия пичове и как ще я изнесат (;

Джуджешка стомана. От 500 км довозена, и оставена в града с интересна по бройак охрана.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ICQ Номер
Vilorp
Комендант


Регистриран на: 07 Фев 2005
Мнения: 1380
Местожителство: Княжево под Копитото

МнениеПуснато на: Сря Апр 23, 2008 8:44 am Заглавие: Отговорете с цитат Променете/Изтрийте това мнение Изтрий това мнение Вижте IP адреса на потребителя
Miro написа:
И как точно се очаква да разтоваря шест хиляди камъка джуджешка стомана??

Шест тона па били те и довозени не се местят лесно (;, дръг е въпроса, че въпросните тонове най вероятно са разпределени на кюлчета по 10-20 камъка в 5 или 10 каруци, но ади да не се мешам чак толкова (;
_________________
Всичко на тоз грешен свят е относително...
помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла MSN Messenger
Miro
Биро


Регистриран на: 23 Юни 2004
Мнения: 857
Местожителство: +София +Свищов

МнениеПуснато на: Чет Апр 24, 2008 9:23 am Заглавие: Отговорете с цитат Променете/Изтрийте това мнение Изтрий това мнение Вижте IP адреса на потребителя
Vilorp написа:
Miro написа:
И как точно се очаква да разтоваря шест хиляди камъка джуджешка стомана??

Шест тона па били те и довозени не се местят лесно (;, дръг е въпроса, че въпросните тонове най вероятно са разпределени на кюлчета по 10-20 камъка в 5 или 10 каруци, но ади да не се мешам чак толкова (;

Да де, на кълчета са, но е нужен поне час за да се стоварят. От темата пък си личи защо нямат на разположение този час, след залез слънце. Виж, интересно къде са стражите Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ICQ Номер
Vilorp
Комендант


Регистриран на: 07 Фев 2005
Мнения: 1380
Местожителство: Княжево под Копитото

МнениеПуснато на: Чет Апр 24, 2008 12:37 pm Заглавие: Отговорете с цитат Променете/Изтрийте това мнение Изтрий това мнение Вижте IP адреса на потребителя
Чети мойта нишка и ще разбереш (;

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » съб апр 26, 2008 2:21 am

Леле, даскала ми по инжинерна графика ако ме иди как драскам, няма да може да спи от съвестност че мее пуснал да мина :?

Дано не играе тука :Д

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » вт апр 29, 2008 9:51 am

Мироу, драсни по един пост в другите теми да събереш и живнеш народамалко от малко. А в края на втория рунд кажи и какво става с лидера дето крещи на площада (;
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » вт апр 29, 2008 10:09 am

Ами аз съм писал последния пост във всичките теми, човек. И аз скърбя че никой не влиза, ама какво толкоз да пиша отгоре, аз тях чакам.

А за твоята тема - на едно място съм писал с червено. Това е защтоо площадът наситина е огромен (мисли си за половината от женския пазар на лъвов), а ти описа, че Монцит е вдугия край. Та чакам те да си промениш поста от червеното нататък (зитрий и червенто, че е грозно), за да можеш да си ги оползотвори тия два хода.

И да, тва за лидера, аз го описах в темата на елфа, защото той има съответните умения да го определи. този там не раздава команди, не крещи, по нищо не личи да им е водач. ОСвен, може би, за герои натренирани да отриват такива хора (Уидан :Д).

Потребителски аватар
Shamajotsi
Тапака
Мнения: 1664
Регистриран на: ср ное 23, 2005 1:17 pm
Местоположение: Нангияла
Контакти:

Мнение от Shamajotsi » вт апр 29, 2008 1:53 pm

Ми аз, таковата, чакам да се уговорим да проведем битката, след като ти пратих скайп-а си. Принципно вкъщи ползвам друга "ИМ"-програма, като по принцип активния акаунт на скайп-а е този на родителите ми. Затова е хубаво (чрез ЛС) да се разберем кога точно ще се проведе боя, че да се "лог-на" с моето име.
シャマョツィ

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » вт апр 29, 2008 2:51 pm

Мироу е готов, Шами, предполагам че имат в предвид битка на дъската, а ако са ми вярни предположенията метни зар за да видиш колко поредни игри си го бил и толкоз (; После ги разпитай за „бижутера” (;
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » вт апр 29, 2008 6:00 pm

Vilorp написа:Мироу е готов, Шами, предполагам че имат в предвид битка на дъската, а ако са ми вярни предположенията метни зар за да видиш колко поредни игри си го бил и толкоз (; После ги разпитай за „бижутера” (;
Ще видиш ти, ако се окажат, че това са грос-майторите на гигантите, с 14 инт и 14 на Нехазартни игри :D

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » вт апр 29, 2008 6:03 pm

@слънце:
Aми аз гледам да се съобразявам със системата, за това те претърколих и хвърлих от твое име капоейристки шут на бурето. Плюс това, щом по системата героят ти има бонус когато е приклекнал, нормално е по време на битка да предпочита ниското ниво пред високото :D . Между дрогото, ако се имат предвид тези 10 секунди ход, за които средно се правят 1-2 атакаи, хич не си и помисляйте да приемата атака = замахване (изли защита = отдръпване в страни). за 10 секунди може да се напише хайку!

Бтв да те видим кога ще познаеш по описанията ми какво съм тренирал :D

@Вилопр
Не, не, не, не, Не, НЕ, НЕ Е ТАКА!! :D
Човек, имаш два хода. Не ти дадох да ги използваш за хвърлянето, защото си наистина много далче. Как така ще ги използваш за приближаване И същото хвърляне?! Можеш, примерно, да се приближиш на дистанция за атакуване. Айде, и да откъртиш паве (вандал!).

Във връзка с последното - питайте когаот не съм описал нещо ясно. Май често ми се случва, и за това изцяло аз съм си виновен, та вие си питайте колкто безочливо си искате. Иначе стават някакви разминавания.

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » ср апр 30, 2008 8:34 am

Ами че аз не ги ползвам въобще зе придвижване тез два хода, придвижил съм си го още като видях елфа *свив рамене*. С други думи съм изместил отправната точка на такова разстояние че при първоначалното прилагане на сила РЕС да ми е на 3/4 от целта, системно това ще рече че съм на 22,5 разтега от групата, мага да метна точно на 30 или да запратя павето на 36. Ако се съобразим с мащаба на твоята скица тролът е малко извън ръба й (;
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » ср апр 30, 2008 10:48 am

Бтв ,слънце, това е яко, че действаш пръв във рунда. Някои от противниците ти имат интересни умрения, но пи никой начин не могат да се доближат до Реакция-та ан герой 3 ниво, стрелец :D

Хм, тов май е доста тъпо в книгата - мракът намаля само Бдителност и РЕС, хич и не намаля атаките. Примерно за такава близка битка, какват ов мооемтна водим няма абсолютно никакво значение дали се провежда по обед или в безлунна нощ - мрак 0 или -10!!!

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » ср апр 30, 2008 11:56 am

Vilorp написа:Ами че аз не ги ползвам въобще зе придвижване тез два хода, придвижил съм си го още като видях елфа *свив рамене*. С други думи съм изместил отправната точка на такова разстояние че при първоначалното прилагане на сила РЕС да ми е на 3/4 от целта, системно това ще рече че съм на 22,5 разтега от групата, мага да метна точно на 30 или да запратя павето на 36. Ако се съобразим с мащаба на твоята скица тролът е малко извън ръба й (;
Прав си,мааму. Извиянвай.

ПП: кръга е:
[нещо таковаОбикновено го носят на черна дреха, ама в града пристегнати черни дрехи бият на очи твърде много. Не че кръгът не бие де.]

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » ср апр 30, 2008 1:06 pm

В този случай се позовавам на две от уменията си - касти и знания за ифе за да разбера колко сериозно е положение и какви биха били последиците ако метна камака или пък после съвсем случайно се подхлъзна и подна връз пича с кръгчето.

бел. „Не се намесвай“ какво ще рече: „Ти си организатора и ще си получиш пая, просто остави хората който си наел да си свършат работата.” или „Ние сме поели задачата, тъ че си намери друго местенце за да нестане лошо”. Във втория случа още по живо ме интересува последиците от евентуален инцидент с оня пич.
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » ср апр 30, 2008 1:22 pm

Тази информация знаят само герои с подходящи познание, едиснтвеният от които за сегае Грюнтер.
[sblock]
Градът се оправлява от три сили. Първата, разбира се, е официалната власт. Съветът, който взема безпристрастни и за доброто на града съвет с пряко подчинени всички стражи. Но от тях най-страшното, коеот може да се очаква е побой в ареста, или заточение в затвор с висока смъртност.

Втората е мафията. Шефът се нарича Червеният. Тези са си стандартните - иамт хора тук и там, занимават се почти със всичко. Самият ти си си имал на няколко пъти дребен бизнес със тях.

И трета групировка, с която от врме на среме настават свади и остават по улиците трупове, за нея нищо не знаеш.

Бтв Бижутерския е неутрална територия. Това означава, че може да ви търси някой независим, или пък може някоя от трите прсто да остане анонимна пред вас.[/sblock]

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » ср апр 30, 2008 4:44 pm

Ще се перефразирам - тия дето нападат карвана мойте хора ли са?
И директен въпрос: ако на пича с кръга му се ставарят 800 кила трол на главата може ли трола да си има неприятнисти с другарчетата му освен че ще трябва и да се мие?
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » ср апр 30, 2008 6:51 pm

[sblock]Ами, за неплатени пари чупят капачки.[/sblock]

Не, не е от твоите хора. И заплашва.
Ти къде го прати хлапето, межуд другото? До колкто си спомням никакви пари не си дал, само на стражника даде да няма пратрули наоколо.

cherno_slance
Аша'ман
Мнения: 1333
Регистриран на: вт май 20, 2003 1:45 pm
Местоположение: burgas

Мнение от cherno_slance » съб май 03, 2008 2:28 pm

Да разбирам ли, че когато Уидан, строгия мечоносец, гиганта и другия елф стрелец се справим с тези, ще дойдат още... е не, наистина ще се мре!
Обичта е по – силна от омразата. Сърцето е по – силно от огорчението. Усмивката на душата е по – силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » съб май 03, 2008 4:45 pm

cherno_slance написа:Да разбирам ли, че когато Уидан, строгия мечоносец, гиганта и другия елф стрелец се справим с тези, ще дойдат още... е не, наистина ще се мре!
Строгият мечоносец е полу-мъртъв и в глуха защита ;)

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » съб май 03, 2008 7:48 pm

Към Вилорп : тролите имат ли някакво специално умение да виждат в тъмото повече от хората? И второ, как лекуват Трайни Наранявания?

Към всики останали : това, което ми отговори Вилорп може и да го прочетете, ама героите ви не го знаеят, ей!

Потребителски аватар
Straight_Out_Of_Line
Работник
Мнения: 121
Регистриран на: пон юли 09, 2007 11:27 pm
Местоположение: София

Мнение от Straight_Out_Of_Line » съб май 03, 2008 8:14 pm

Демит, само мен ли ме няма в мелето?

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » съб май 03, 2008 11:42 pm

Имат расовото че виждат при 20% светлина, както всички опдземни твари -гоблини джуджета...
Трайни наранявания немогат да имат, но достатъчно количество реалнти им действат по почти същия начин. Все пак какви трайни наранявания можеш да причиниш на един салакмит? Ил го потрошаваш целия или не, сед време той ще се възтонови и ще едрее още.

пп. това може направо да го вкарм като допълнение към расовите особенности (;
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » нед май 04, 2008 1:04 am

Vilorp написа:Все пак какви трайни наранявания можеш да причиниш на един салакмит? Ил го потрошаваш целия или не, сед време той ще се възтонови и ще едрее още.

пп. това може направо да го вкарм като допълнение към расовите особенности (;
Ами например да му счупиш ръката от рамото?

cherno_slance
Аша'ман
Мнения: 1333
Регистриран на: вт май 20, 2003 1:45 pm
Местоположение: burgas

Мнение от cherno_slance » нед май 04, 2008 6:30 pm

Тъй, тъй... сега, нека позная... тролът има редукция или нещо подобно срещу мушкащи и сечащи щети, да? Защото ако е така, една цяла раса кофти един цял "клас".
Вярно, че по-логика едно парче скала няма как да бъде наранено сериозно от стрела или куршум. От друга страна обаче формата му има нужда от "линии на приплъзване", които трябва да са там, където са местата на ставите при другите същества. Тоест уцелването на зони по крайниците, тялото и главата, които са със затруднение +12 би трябвало да води до повишен демидж.... метална стружка в сачмен лагер прави чудеса... Очите същи би трябвало да представляват някаква по-уязвима зона, различна от плътния камък на торса!
Обичта е по – силна от омразата. Сърцето е по – силно от огорчението. Усмивката на душата е по – силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » нед май 04, 2008 9:04 pm

Всичко освен трошашщите щети се редуцира, да. Всички по оязвими места си ги има и при троловете, респективно и щетите. Трайните наранявания при троловето може да е по-логично да се възтановяват много по-бавно от другите, докато накрая пак му израсте ръка на трола.

И номера при тролите е такъв, че докато човека ще възтанови СИ живот за 8 часа сън, трола ще възтанови 1 ТЖ и при това е имунизиран към органичните отвари било то полезни или отровни.

Пример: човек гавъртва колба лапад която възтановява 3 зара ТЖ, ама ако трола я гаврътне тя няма да му възтанови нищо, тъй като тези мили същества поначало имат -20 към ефекта (Вит 10*2 за органични съединения).

Ако се приеме, че имат трайни наранявания, възтановяване от 1 на седмица би било приемливо... до извесна степен.

пп. Кой „клас” кофти расата?
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

cherno_slance
Аша'ман
Мнения: 1333
Регистриран на: вт май 20, 2003 1:45 pm
Местоположение: burgas

Мнение от cherno_slance » пон май 05, 2008 1:51 pm

Стрелците и всички меле-единици, които не използват трошащи оръжия.
Уидан не би оцелял от сблъсък с този трол дори да е на пълен живот, да стреля пръв и битката да започне от разстояние 40 метра, което му е пределния РЕС. Ако един стрелец не може да победи при тези условия меле-единица, която не носи щит, броня или има оръжие с СА отклоняване... просто не знам. Троловете наистина са неудобни за дълга кампания, понеже трудно възстановяват... но са чудесни плеър-унищожители.

Постъпвам несериозно.... в системите всичко е въпрос на баланс между разни числови стойности. Има ли начин да видя расовите особености на героя ти, преди да изказвам мнения?
Обичта е по – силна от омразата. Сърцето е по – силно от огорчението. Усмивката на душата е по – силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » пон май 05, 2008 4:29 pm

Vilorp написа:http://axiom16.com/forums/viewtopic.php ... c&start=34

расата дето искам да дотествем.

Иначе ме сложи в списъка и мене, дано поне твоята игра върви (;
Разбира се, че е имба. Това нещо е неубиваемо! Примерно в момента ви дебнат и двамата число арбалетчици и цифра магове, но не смеят да действат заради камъка. :P

ПП:Как можах бе :lol: Слънце, хвърлих ти 1:1:1 на второто лекуване на леки рани. Реших нещастието да е, че ти изгаря маната, и сега Уидан е на 5 живот и 0 мана :P

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » пон май 05, 2008 8:12 pm

Разделил съм действията на две части в два поста.

За тролите, всъщност има доста ефективин начин за справяне с тях, ама преди да мине опасността за героя ми не бих желал да го споделям публично (; Друг е въпроса, че ако трола е НИП той неползва издържливост и следователно на рунд има около 7-8 ТД. Сиреч един удар. А и всеки герой въоръжен с рапира дръзнал да предизвика трол си заслужава съдбата, колкото и плоска и течна да е тя... (;
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Заключена