Аут ъф гейм

Архив - Форумни Игри
Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » пон май 05, 2008 9:12 pm

Ами разбира се че има! Да се докарат стенобойни машини от столицата :)

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » пон май 05, 2008 10:45 pm

Това за Грюнтер ли е опита или за Червения, че е оцелял след срещата? (;

Ей, това паралелните нижки са голяма забава! Направо да не повярваш как гърненце с лечебен елексир се превръща в: голямо колкото главата ти буре запратено със страшна сила по параболична орбита.
Или пък извади окадения си ковашкия чук с лакат и половина дръжка , става на: размаха боен чук по който имаше черни петна приличащи на засъхнала кръв.

Радва ме, давай все така (;
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » пон май 05, 2008 11:23 pm

Офффф, човек, ти още кат ми ги изсипа тия 30-40 зара във форума и си представих два юмрука стъкленица. Баси, то антибиотицитие заемат толкова място, а са съвременни измишлютини.

А за чука, прав си, "къса" дръжка съм го пропуснал при четенето.

Но борканчето е голямо, разстоянието си е десет метра, не каза, че му го подава Грюнтер (или това прави??), и, разбира се, през погледите на двамата нещата изглеждат малко различно, нали се сещаш :)

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » вт май 06, 2008 9:48 am

В итерес ан истината лечебната сила на отварата беше два зара зара, ама от двата зара получих седем, а от седемте метнах 4 шестици... затова се получи толкова звески силен мехлем.
Да подхвърлих му бурканчета, ама май направих няколко крачки напред преди това (;, нищо де, чакаме да видим реакцията на Угаинчо и ти да кажеш с моя човек при бижутера какво става (;
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

cherno_slance
Аша'ман
Мнения: 1333
Регистриран на: вт май 20, 2003 1:45 pm
Местоположение: burgas

Мнение от cherno_slance » вт май 06, 2008 10:30 am

Всеки войн с рапира, дръзнал да излезе лице в лице с трол (добре опакован рицар-пешак) е или самоубиец, или е толкова добър, че просто няма накъде. Има и такива, между другото! :), но Удан не е от тях... за в бъдеще ще избягвам битки от близо!
Обичта е по – силна от омразата. Сърцето е по – силно от огорчението. Усмивката на душата е по – силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » вт май 06, 2008 10:33 am

Ами за да ти кажа какво се случва с калфата, чакам джуджето Дарк, както и със Шамайотски да се намерим. Ама май проспектите не са много добри. Утре по същото време ако сме си още без напредък, ще им скипна действията до срещата.

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » вт май 06, 2008 11:58 am

Vilorp написа:Това за Грюнтер ли е опита или за Червения, че е оцелял след срещата? (;
Грюнтер никога не е срещал Червения :lol:

cherno_slance
Аша'ман
Мнения: 1333
Регистриран на: вт май 20, 2003 1:45 pm
Местоположение: burgas

Мнение от cherno_slance » вт май 06, 2008 2:27 pm

Ей, не съм молил за пощада! Тролът направи първия жест за предотвратяване на касапницата и Уидан прие жеста, признавайки чуждото превъзходство! Предавай ми точно думите! Ама ха!
Обичта е по – силна от омразата. Сърцето е по – силно от огорчението. Усмивката на душата е по – силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » вт май 06, 2008 4:22 pm

Какви думи бе - имаш 2-3 секунди да си ометеш чукалата, доакто ги направи трола тия пет крачки до тебе. Не можеш да изнасяш тива речи, както и в началото на битката не можеше половин час да разправяш заповеди, това не е сблъсък на армии в полето на 500 метра една от друга.

Овен това ги описвам нещата малко както ги ивждат героите, не съвсем както са. Нали не очакваш ако видите река да опиша как кориолисовите сили са отмили единия бряг повече от другия :). Пък темата е за огромен човек от камък, който обича да мята плочи (въпреки, че няма силата да метне нещо по-голямо от камък с големината на юмрук). Примерно :).

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » вт май 06, 2008 4:33 pm

-А как така способен войн като тебе се разхожда без броня?
Това, разбира се, е доста абсурдно изказване, все пак след няколко часа с плетена броня се скапват раменете и на трениран и заякнал войн. Ама в игровия свят, интерпретирам аз системата, такова нещо не се случва, и който има броня си ходи навсякъде с нея.

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » вт май 06, 2008 7:47 pm

И тъй, ако трола е в безопасност де споделя една особенност за тези същества. Боли ги от магията. Макар да имат магическа защита магията нанася пълните си щети върху тях, което означава, че ако ще си имате работа с тролове или трябва да имате маг в групата или да си наемте такъв. Това от своя страна пък разнообразява играта и вкарва нов стратегически елемент.

бел. Ако трола ми все още е в опастност това горното да не го чете никой (;
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » вт май 06, 2008 8:26 pm

Е.

Вилорп, тъй както излзиа, това не е слабост на тролите. Просто е едно от малкото неща, които не им се много много много по-силно отколкото на човек.

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » ср май 07, 2008 12:35 pm

За да си прецакан с трол трябва разказвача да проведе две последователни битки и между втората и третата да има по-малко от половин година за да регенерираш (;
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » ср май 07, 2008 12:41 pm

За тролите - бийте ги с квото намерите, чуковете са най-добри :) Всъщност, "Да преоткриеш деревните" е донякъде тест на издръжливостта на тролите на бой.

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » ср май 07, 2008 12:58 pm

Жалко че водещия на въпросната игра я заряза на произвола иняма изгледи скоро да продължи... =/ подсмърк
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » ср май 07, 2008 1:00 pm

я чети пак ;)

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » ср май 07, 2008 3:00 pm

Vilorp написа:За да си прецакан с трол трябва разказвача да проведе две последователни битки и между втората и третата да има по-малко от половин година за да регенерираш (;
Отчасти заради това,че тролите имат жизненост 10(!?!)! Пък и - никой не би нападнал трола, даже и да зне,че ще го осакати и утре другарчетата му ще се справят с трола. Т.е. трола няма да бъде наранен още по начало, за да му се налга да регенерираа.

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » ср май 07, 2008 4:11 pm

Виталност 10 (;. А тя е нужна иманно за компенсация на живото и УО-то.

А ако вземем примера с планински трол трупаш всичко на сила ще рече че той има около 120 ТЖ на първо ниво. Два удара с чук му вкарват средно 30 щета, след което трябва да избегнеш една тролска атака вкарваща 6 зара + 20 Щета (джудже има шансове да оцелее и безда я избегне). Нови две атаки с чек водят до намалявана на ТЖ на каменния човек до 1/2... С други думи един джуджешки отряд от 4-ма може да се справи със самотния трол за по-малко то минута, като в тази минута брая и и ваденето на ценните минерали от него. Елфите стрелци ако държат трола на двадесетина метра от себе си ще се поозорят, но с цената на два колчана стрели също могат да се справят.
Случая с елф стрелец застанал непросредствено пред трол и отващ се да го стреля не би трябвало да подлежи на обсъждане (;
С други деми винаги има начин да се справиш с положението. Да не говорим, че най-силната торова не е огненото кокиче а живака, който е неорганичен и при добре нанесен удар... ама айде да не ви давам допълнителни идей и бонуси (;
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » ср май 07, 2008 6:57 pm

Е много ясно, че отряд бойци може да се справи с него. Но идеята на балансирана с останалите раса, е в около 50% от случаите сам представител на друга раса да може да го победи (ту квключваме директни сблъсъци при различни условия, социални сблъсъци и всякакви други възможни).

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » ср май 07, 2008 10:31 pm

Слънце, уж го попромених репликата на стройния, приказвай му там нещо, барем си затвори устата за малко :Д

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » чет май 08, 2008 5:43 pm

Ох. Следва няколкодневно чакане на Шами, който е в сесия :cry: :twisted:

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » съб май 10, 2008 12:01 am

Вилорп, последното ти мение беше пуснато в неадекватан тема, и съответно беше изтрито. А тук следва отговорът.

Калфата е на срещата, всеки момент ще пристигне (чакам Шам да метне една две реплики). Реолът ти не може да иде, защтоо в неговата тема е около камбана-две след срещата.

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » съб май 10, 2008 9:56 am

Ако ив инересува какво се случва на герои, които са умрели, или коитоне бъдат играни, така чеч се наложи да отпаднат - хвърлете един поглед на темата за Дарк :)

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » съб май 10, 2008 10:53 am

Се си мислех, че Мелион е града който никога не спи или оня град с карнавалите или пък Мидена където си имат гилдия организираща веселби, но все пак ако мина някой ден покрай сакато джудже просещо милостиня ще му хвърля единдва медника.

Иначе:Битката е траяла минута две претоварването неповече то 5-10 сиреч Грюнтер е с половин камбана закъснение спрямо Срещата, но той не би си позволил да закъснява така че да си поема ли въртенето на търговия и пласирането на няколко стонит камъка в страноприемницата „Свинска глава” докато дойде ред нижките отново да се преплетът?
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » съб май 10, 2008 3:42 pm

Но още когато започваше битката Грюнтер вече беше закъснял за срещата. Закъснял си поне камбана.

До сутринта няма да се преплетат. Играй си смело до там, но на по-малки късове, моля те, има неща, с които не съм съгласен по някога и искма да имам възможност да ги споменавам.

Потребителски аватар
ILLIDAN
Гвардеец
Мнения: 526
Регистриран на: нед ное 13, 2005 4:00 pm

Мнение от ILLIDAN » нед май 11, 2008 9:53 am

Ъм, сега ли трябва да представям героя си?

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » нед май 11, 2008 12:20 pm

ДА. Извинявай, че бях те забравил :oops: . Бях писал поста от един рожден ден някъде между състоянията трезвен и пиян :D

Потребителски аватар
ILLIDAN
Гвардеец
Мнения: 526
Регистриран на: нед ное 13, 2005 4:00 pm

Мнение от ILLIDAN » нед май 11, 2008 2:12 pm

Ясно :lol: Впрочем какво стана с дървения нагръдник? Все пак да знам каква ми е защитата :wink:

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » нед май 11, 2008 2:15 pm

О, ами нямаш :P
За сметка на това можеш да имаш такъв със защита 2, който няма ад ти рпечи. :D или кожен за 4 :lol:

Потребителски аватар
ILLIDAN
Гвардеец
Мнения: 526
Регистриран на: нед ное 13, 2005 4:00 pm

Мнение от ILLIDAN » нед май 11, 2008 2:19 pm

Щом няма да ми пречи, значи защита 2 :wink:

Заключена