Гад със стил

Архив - Форумни Игри
Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Гад със стил

Мнение от Асен » вт апр 15, 2008 1:58 pm

Моят, персонаж, макар че вероятно сте се сетили. С него смятам да тровя живота на персонажите, евентуално ако Миро предпочете-да го включа в групата някъде след Великден.
Раклзазвача, пиши отговри на въпросите, че ей-сега ги почнах ония петимата, изопбщо няма д аразберат откъде им идва!


Име: Гад със стил, съкратено Гесейс
раса: човек,
пол: силно мъжки!!! :twisted:
физика: ръст 196 см, тегло 79 кг, 25 години, тъмна коса, лесно се познава, ако си го виждал да седвижи-икономичност и плавност на движенията, Ловкост 15...

Гад със Стил, съкратено Гесейс, бил обикновено хлапе, което просто имало повече склонност към разговорите от останалите си връстници. Всичко това се проемнило, когато през селото кминал набора за войски на Съюза и малдият глупак се записал.
Благодарение на способностите си, основавщаи се най-вече на вродена координация (макар че и прилежното упражняване с меч а ищита също помогнало...), малдежът бил повишен в знаменосец. Кеото пък го направило нещо като неофициален талисман на ротата. Което пък му спечелило сърцето на една от местнтие красавици (селска красавица с красота 11), както и не само сърцето. И понеже едното води до другото, скоро след това научил и употребата на гърмящия прах, макар и чисто практически. Понеже не си падал по дуелите, а и е забранено да се дуелираш със сержанта си, след като установил,ч е сержантът му се ползва от същата степен на благосклонност при "красавицата", Гесейс просто решил въпроса, като купил достатъчно количество и фитил. След взрива в затвреното пространство, от двамата пишман-измамници останало толкова, колкото да се разбере кои са, макар че някои части от тях може да са се пообъкали, така че за всеки случай ги погребали в общ гроб, за да не се сърдят духовете им. Така става, когато засегнеш погрешния човек в най-силните му чувства, в случая-правото на собственост. Да, точно така е възприемал селската красавица!
Гесейс пък минал през разлседването без "официални" обвинения, но го "посъветвали" да напусне. Като разбрано момче, той се преместил в Ифе, решен да си търси работа като телохранител на някой по-заможен търговец. Но понякога миналото ни настига...

Оттук можем да го впишем в групата след време, или да продължим в стил "героите ме мразят, а ако не ме мразят, значи добре съм си покрил следите". И в двата случая, чакам отговори.

ТР: 0/3 (трябва да сметна всичко отначало)
НИ: 3
Жизненост: 48 ТЖ
Виталност: 3
СК: 16
Кр: 12
Късмет: 4

Сила: 8
Ловкост: 15
Интелект: 12
Прецизност: 8
Издържливост: 5

Обаяние 12
ТД: 15

СУ:Лидер: 7
Войн: 5
Специалист в оръжие: Мечове 4
Бързо Развитие 5
Специалист в Защита: 4


МУ=7
МА= 2
Мана: 48
--------------------------
БЗ=16 (32), +2 за 2 ТД, +2 за още 2 ТД, плюс1 за още 2 Стабилност= 16(32)
БЩ=0 Захват=24 РЕС= 24
-----------------------------

Общи Умения, Способности и Познания:

Психология - 9
Актьорско майсторство 7
Убеждаване - 9
Политика 3

-----------------------


Оръжие:
Къс меч: АТ23, Париране 24, ТД6 ЩЕТА 3зара+1
Кинжал: Мързи ме да смятам, но: АТ18 ТД5 ЩЕТА 2зара
Лък: Стрелба 17, щетата е без значение докато не го изпозлвам и освен това варира.
Инвентар:
Къс стоманен меч, чинкуедеа;)
Малък дървен щит (защита +3 за 2 ТД), устойчивост 8, понесени щети 0
Ръкавици с бронзови плочки+2 щета
Леки обувки със скрити бронзови плочки +2 щета
Кожена ризница на плочки -защита: 7, абсорбция: 50%, Устойчивост: 8
Кожени налакътници, защита: 4, абсорбция: 50%, Устойчивост: 8
Кожени наколенници, защита: 4, абсорбция: 50%, Устойчивост: 8
Кожен шлем, защита: 4, абсорбция: 50%, Устойчивост: 8
Малък лък
Колчан със стрели, половината са назъбени, другата половина ловни, от всеки вид иам и по 2 заплаителни
бъклица с вода
огниво и прахан
факла - 2 бр.
раница средна
Кинжал, стоманен
Въже 20 метра
Пръстен с печат, обикновено е скрит под бойната ръкавица
Свещ
Лъжица
мастилница
перо
3 рула пергамент
парче въглен или креда
дървена паница
кесия сушени плодове

Пари: 32 сребърника минус каквото струва екипировката, със сигурност имам доста още.


Надявам се сте се сетили, че съм взел изпита вече и имамх 45 минути да си напиша героя. Подробности-в Общи Приказки.
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » чет май 08, 2008 1:23 pm

Мда, върнах се от почивки. Сега как процедираме?
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » чет май 08, 2008 3:33 pm

Бил си срещнат от някакво типче на една от странчните улици, и ти е предложил "Многодоодна работа, и то в екип. Сигурен съм, че ще се забавлявате."

Поразпитваш насам-натам и скоро се озоваваш на мястто на срещата, от където ... все нещо ще става.

---

В основната тема в Проблеми в Ифе ще се включиш, заедно с другите герои, ама след малко, искам 1 по 1, та да могат да обменят по 2-3 думи.

Тъй, включвам те в групата, защтоо очевидно имаш идея каков що да става. Т.е. за да стане по-интересна играта. Гледам да завъртя нещата около групата, коеот в общи линии не включва твоят герой.

как да нарпавиш неащта интгересни си е според теб. Групата работи за изключително влиятелна фигура (шефа на мафията ;)), така че директни действия срещу нея (едни то най-елитните му току-що вербувани служители, един вид) ще бъде гибелно (това ти го казвам на тебе, не на героя). ей сега ще видя да ти отговоря на въпростите в дугата тема. Ако имаш идеи или питания - заповядай.

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » чет май 08, 2008 4:53 pm

Този да го рпавя миличък и добър ли?
според отговорите ти в другата тема, мога да ги затрия така, че никаква мафия да не разбере. Или да затрия избран от мен без да се разбере, а после да се разбера с шефа да заема мястото му.
Ти избери ;).
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » чет май 08, 2008 5:41 pm

Какво място бе човек - ти си част от наетата група. Ти вече СИ на въпросното място. и както казах не можеш прсото да затриеш някого, защото нямаш мотивация просто да дойдеш и да започнеш да избиваш колегите (или имаш!?).

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » чет май 08, 2008 7:02 pm

А, тогава да не си писал това тук.
Гледам да завъртя нещата около групата, коеот в общи линии не включва твоят герой.
Аз мислех, че тепърва ги срещам. Ама здраве да е, сега можем да почваме нормална игра. Ако никой друг не пише, смятам довечера да постна.
Не, нямам такава мотивация, споко. Не още;).
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » чет май 08, 2008 7:05 pm

Експлънейшън:
Групата е абстакция, с която аз боравя. Това са героите, изброени в Герои, без твоя. Той е вътреигрово с тях, но метаигрово го мисля като нещо отделно.

Не можеш нищо да постваш. Чакаме Скила, когото току-що заговориха, да си излее душата в темата. Ако успееш да го ръчнеш Шам да пише по-скоро - яко. Иначе - не яко ;)

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » нед май 11, 2008 4:32 am

Та казвай с какви уговаряния на немнижи/уговаряния на мелничари/бири се е занимавал Гесейс последният ден, преди срещата.

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » нед май 11, 2008 1:28 pm

Наемници съм намерил трима, стрелци. Посетил съм мелницата, за да огелдам охраната вечер и мелничарската щерка. Ако изглежда добре, си е уговорил среща с нея (при мелничарските щерки усложнението би следвало да е отрицателно ;)) за вечерта край водоизточника на Ифе, поне някое поточе има 8)!
След връщането си от мелницата, или евентуалната среща (чети: вечерта), е обходил курвите, без да ги ползва. Потърсил е някоя, която би изглеждалда поне относително добре на трезв клиент (не е пил) и денем (известно е, че не при висчки е вярно), а с внимателно прилагане на психология е сутановил дали може да се преструва на нещо, което не е пред клиентите. След това за няколко медника (чша хубаво вино за нея) е поискал метод за свръзка с обяснението, че в бъдеще може да му потрябва някоя жена, която изглеждадобре и ако й се плаща добре-може да мълчи. Може да му потрябва и денем.

P.S.: А цените ти за сексуални услуги са превишени според магландийската икономика. Само казвам, премисли си ги, но не струват колкото цяла бъчва вино или повече;)!
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » пон юни 09, 2008 5:30 pm

Асене, ще ме убиеш, как го направи, 10 минути ти е с тях героя и те вече биха влезли и в ада за него :D :lol: 8)

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » вт юни 10, 2008 6:13 pm

Съжалявам да го кажа, но-лесно, практически не съм се опитвал 8) !


Надявам се нямаш нищо против методите ми за ускоряване на ирата. Играчите ти очевидно нямат за момента... :lol:
A.
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Заключена