Част 1: Скитане из Москва

Архив - Форумни Игри
Потребителски аватар
Fenrir
Чистокръвен
Мнения: 741
Регистриран на: нед юли 01, 2007 4:01 pm
Местоположение: София

Мнение от Fenrir » пон апр 28, 2008 8:24 pm

-Не мога да кажа нищо повече за себе си,освен че името ми е Балтазар.Озовах се на Язуский...по работа!
Всеки хубав миг ще бъде бавно погълнат от мракът и тъмнината на вечността...

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » вт апр 29, 2008 12:38 pm

- Работа, значи! - изръмжа подозрително възрастният мъж към сигурно поне на половина по-младия от него младеж докато отвиваше с непривична сръчност кутията на един СД-ром, след което измъкна от нея две пачки по 200 рубли и ги хвърли в краката на Стефан - А колкодо до бендността немога да си поръчам пица по мрежата за по-малко от 200 рубли в Москва, незнам в кой свят живееш, и от де си намерил тези купейки, но опрделено тези кинти ще ти свъшат работа.
А след като всички се представихте, трябва да знаете, че ме наричат Игор, а що се отнася до теб - обвинителен пръст беше насочен към Муген, ако още веднъж си покажеш образа без нужда Земята ще намери допълнително енергия за още една обиколка. Ясен ли съм Каел нещастен? - когато изрече името на домът му от устата на „просяка” всякаш капеше жлъч, но пък и в ръкава под ръката всякаш се долавяше усещане за нещо метално, и съртоносно, чакащо необмислени действия.
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
ILLIDAN
Гвардеец
Мнения: 526
Регистриран на: нед ное 13, 2005 4:00 pm

Мнение от ILLIDAN » вт апр 29, 2008 4:58 pm

- Не бях аз този, който пръв извади оръжие, Игор - озъби се Муген (не буквално) и вдигна ръце - Иначе ще се опитам да те послушам...

Потребителски аватар
Ain alkar
Ahlen
Мнения: 686
Регистриран на: вт яну 03, 2006 6:15 pm
Местоположение: Русе

Мнение от Ain alkar » нед май 04, 2008 5:21 pm

Разбрахте ли се вече? Не се карате много? Ще тръгвате ли или имате още някои неща за разясняване?
http://www.stihovebg.com/Proza/Razkazi/Pisak/45139.html
Кейт лежеше в леглото си будна…

cherno_slance
Аша'ман
Мнения: 1333
Регистриран на: вт май 20, 2003 1:45 pm
Местоположение: burgas

Мнение от cherno_slance » нед май 04, 2008 6:11 pm

ИИ Да кажем, че любезностите са приключили.... Давай по същество ИИ
Обичта е по – силна от омразата. Сърцето е по – силно от огорчението. Усмивката на душата е по – силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.

Заключена