Турнира - Част 1: Предложението

Архив - Форумни Игри
Потребителски аватар
Ivan_Helsing
White & Nerdy
Мнения: 875
Регистриран на: вт май 30, 2006 8:23 pm

Турнира - Част 1: Предложението

Мнение от Ivan_Helsing » пон юни 02, 2008 11:10 am

В Мелион беше прекрасен летен ден. Слънцето грееше, птичките пееха, а посетителите на голямата кръчма "Бой и стриганйе" се наливаха с всевъзможни напитки. На една маса бяха насядали четирима човека и един гигант и водеха оживена дискусия на тема кой ще свали току-що влязлото полуголо момиче*. Всъщност един от хората всъщност беше елф, но повече приличаше на човек. След като спориха две минути по-наблюдателните от тях забелязаха, че момичето е еднало в скута на доста висок човек и оставиха другите да поспорят още малко, след което им казаха. След този толкова високо интелигентен разговор вече бяха жадни, тъй като току-що бяха дошли в кръчмата и още не бяха пили нищо. Извикаха бармана и поръчаха по една бира. Започнаха да пият и да си говорят. Междувременно по другите маси не се случваше нищо интересно, като изключим няколко съвсем приятелски избити зъба.

*Да се чете младо, ама не чак толкоз :wink:

ПП.Най-късно утре пиша пак, вие водете някакъв диалог - помежду си или с околните.
Последна промяна от Ivan_Helsing на пон май 25, 2009 11:44 am, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
kartacha
Вечният новак
Мнения: 987
Регистриран на: съб дек 22, 2007 5:11 pm
Местоположение: Хасково
Контакти:

Мнение от kartacha » ср юни 04, 2008 11:41 am

-Пич, забрави. Тази с дългите бедра е за мен!
За феновете на Diablo:
http://diablo-bg.site50.net

Потребителски аватар
Straight_Out_Of_Line
Работник
Мнения: 121
Регистриран на: пон юли 09, 2007 11:27 pm
Местоположение: София

Мнение от Straight_Out_Of_Line » ср юни 04, 2008 3:43 pm

Елфът само надигна леко глава от масата, отметна падналата пред очите му коса, огледа се, фокусира въпросната "тази", изсумтя и надигна халбата си, след което се огледа и сподели с гиганта до него:
- Като гледам ще трябва да се наредиш на опашка. Като изключим оная групичка , дето точи лиги в ъгъла, имаш още 4-5 съперника, съдейки по погледите, които хвърлят в нейна посока. Лично аз съм виждал и по-хубави от нея, които са предлагали много по-малко проблеми, но ако искаш пробвай се. Малко динамика няма да му дойде зле на мястото, пък и аз имам нужда от раздвижване.

Потребителски аватар
ILLIDAN
Гвардеец
Мнения: 526
Регистриран на: нед ное 13, 2005 4:00 pm

Мнение от ILLIDAN » ср юни 04, 2008 4:02 pm

-Най-вкусният плод не винаги е най-красивият. - сподели Чо и се обърна към Дерик - Дерзай, млади скакалецо! - след което започна доста неуспешно да търси чашата си по масата.

Потребителски аватар
Straight_Out_Of_Line
Работник
Мнения: 121
Регистриран на: пон юли 09, 2007 11:27 pm
Местоположение: София

Мнение от Straight_Out_Of_Line » ср юни 04, 2008 4:13 pm

- Мисля, че нашият спътник в момента се интересува почти изцяло от вида на "плода", а пък и за целите му вкусът едва ли ще е важен - каза Малекит, побутвайки чашата на Чо към война.

Потребителски аватар
kartacha
Вечният новак
Мнения: 987
Регистриран на: съб дек 22, 2007 5:11 pm
Местоположение: Хасково
Контакти:

Мнение от kartacha » пет юни 06, 2008 11:42 am

-Аз казвам дъ му избийм зъбчитътъ на оня маркуч. Шъ кажим, чи имал дългови към нас. После, кугато дивойката тръгни да бягъ идин ши я причака вънкъ и ще я открадне. Посли като изтризнейм ши и съ пурадваме...хлъц. - Подвърли замаяния Дерик.
За феновете на Diablo:
http://diablo-bg.site50.net

Потребителски аватар
Ivan_Helsing
White & Nerdy
Мнения: 875
Регистриран на: вт май 30, 2006 8:23 pm

Мнение от Ivan_Helsing » пон юни 09, 2008 6:21 pm

Изведнъж на една от съседните маси започнаха да се случват разни неща, които се изразяваха предимно в следното: Двама души, доста едри и с глупаво пиянсто изражение, започнаха да крещят за някакви пари и се нахвърлиха върху бармана. Двама, които не им отстъпваха по размер, най-вероятно пазачи, се хвърлиха върху тях. От масата на първите двама станаха още няколко човека и сбиването стана още по-голямо. Няколко души се махнаха от кръчмата с най-голямата си налична скорост, а други се включиха в мелето. Общо взето - нормално кръчмарско сбиване. Тогава някой извади брадва...

Потребителски аватар
Straight_Out_Of_Line
Работник
Мнения: 121
Регистриран на: пон юли 09, 2007 11:27 pm
Местоположение: София

Мнение от Straight_Out_Of_Line » пон юни 09, 2008 6:38 pm

Щом видя въпросния индивид да вади брадвата, Малекит се изправи и изтегли мечовете си, които бяха прибрани в ножници на гърба му, и бяха останали там през цялото време, защото елфът беше подозрителен по природа, след което застана в отбранителна позиция, готов да посрещне потенциалния враг и, по възможност, да не бъде отнесен от въргалящите се наоколо пияници.

Потребителски аватар
ILLIDAN
Гвардеец
Мнения: 526
Регистриран на: нед ное 13, 2005 4:00 pm

Мнение от ILLIDAN » пон юни 09, 2008 6:59 pm

-Аа, усещам промяна в енергията на това място - каза Чо дълбокомислено, но доста силно, за да се чуе над врявата, след което направи бърз жест с ръка.

[sblock="За Ivan_Helsing"]Опитвам се да направя Магическо зрение: 3 зара + 12 > 22; Хабя 11 мана, подръжката за рунд ми е 1[/sblock]

Потребителски аватар
kartacha
Вечният новак
Мнения: 987
Регистриран на: съб дек 22, 2007 5:11 pm
Местоположение: Хасково
Контакти:

Мнение от kartacha » вт юни 10, 2008 4:49 pm

-Ще става вардал! - изкрещява Дерик и вдига брадавата си от земята. - На ти! - замахва и разбива близката маса той, за да привлече вниманието. От опит знае, че пияните противници са предпочитани.
За феновете на Diablo:
http://diablo-bg.site50.net

Потребителски аватар
The Raptor
Шампион
Мнения: 176
Регистриран на: чет мар 13, 2008 12:08 am

Мнение от The Raptor » ср юни 11, 2008 8:48 pm

Налис погледна към нахвърлящите се един върху друг пияници за миг след което с изненадващо спокоино изражение отпи от чашата вино пред себе си ,макар че не се изправи той бе готов да стреля по веки нападнал точно тяхната групича.
който се смее последен...бавно загрява

Потребителски аватар
kartacha
Вечният новак
Мнения: 987
Регистриран на: съб дек 22, 2007 5:11 pm
Местоположение: Хасково
Контакти:

Мнение от kartacha » чет авг 07, 2008 3:16 pm

Никой не напада Дерик и той остава крайно учуден.
За феновете на Diablo:
http://diablo-bg.site50.net

Заключена