[ЧР] Герои

Архив - Форумни Игри
Потребителски аватар
Shamajotsi
Тапака
Мнения: 1664
Регистриран на: ср ное 23, 2005 1:17 pm
Местоположение: Нангияла
Контакти:

[ЧР] Герои

Мнение от Shamajotsi » пон авг 04, 2008 10:18 pm

Калчо, пускай тук героя си (нулево ниво, ти си мяташ заровете). Моят е гущероид и ще редактирам това мнение, когато ми стане съвсем готов.

ЧР означава "Часовете на разплата" ;) . Скоро, надявам се, ще можем да почваме ;) .

[sblock="До този момент"]Човек-гущер

СИ 12
Л12
ПР 7
ИН 6
ИЗ 6

Акробатика 4
Убиец 4

Свободни ТР 4[/sblock]
Последна промяна от Shamajotsi на чет авг 07, 2008 9:50 am, променено общо 1 път.
シャマョツィ

AngraHfar
Калфа
Мнения: 42
Регистриран на: пет апр 07, 2006 6:24 pm

Мнение от AngraHfar » вт авг 05, 2008 6:56 pm

Ъъм, как така си нулево ниво с всичките тези 12-ки? Аз ги смятам към 300 ТР, или бъркам нещо?
От друга страна, защо да почваме от началото, можем да почнем от да речем 2ро ниво.
Така или иначе, ето моя герой (засега 0 ниво):

Велмиян, Елф :D
Ниво 2

СИ 7
Л 12
ИН 10
ПР 12
ИЗ 4

СУ: Крадец 8, Войн 4, Бързия Джо 4

Описание

Велмиян е среден на ръст и тегло за елф. Косата му е много светло руса, а очите му са светлосини и студени. Физиономията му е леко детинска, но пък то с всички елфи е така, и Велмиян често се опитва да компенсира със свирепи физиономии. Облича се в човешки дрехи, за да не изпъква в тълпата.

История

Велмиян не обича да говори за миналото си, но така или иначе не е тайна за тези, които го познават, че принадлежи към най-тъмния от родовете на тъмните елфи-Маланор.:twisted: Когато е още дете обаче бива отвлечен от гоблини докато неразумно се мотал из покрайнините на гората. След доста години прекарани като роб, след разни премеждия успял да се добере до град Брил. Не иска да се прибере във Вечната гора все още по известни само на него причини.
Последна промяна от AngraHfar на чет авг 07, 2008 12:38 pm, променено общо 6 пъти.

Потребителски аватар
Shamajotsi
Тапака
Мнения: 1664
Регистриран на: ср ное 23, 2005 1:17 pm
Местоположение: Нангияла
Контакти:

Мнение от Shamajotsi » вт авг 05, 2008 9:18 pm

Ти - с елф :shock: ?! Не може да бъде! Мислех, че само си се шегувал :lol: ... Ще се получи нещо много интересно (особено ако го направиш зъл, както се случва с повечето елфи под твой контрол).

А иначе, за дванадесетките - въобще не съм се устетил, сега ще го редактирам.

А дали да не почнем от 2ро ниво - не знам. Ти имаш ли нещо на ум какво да стане на това второ ниво?
シャマョツィ

AngraHfar
Калфа
Мнения: 42
Регистриран на: пет апр 07, 2006 6:24 pm

Мнение от AngraHfar » вт авг 05, 2008 9:31 pm

И аз не бях сигурен дали сериозно искам да играя с елф, ама мислих, мислих, и накрая реших- айде за майтап.
Не знам дали ще излезе зъл, това аз самият ще го разбера в процес на играта. Трябва да отбележа, че и за теб човек-гущер въобще не е типично.

Ако си навит, да почнем от 2ро ниво. Само кажи, и ще си направя нужните поправки.

Потребителски аватар
Shamajotsi
Тапака
Мнения: 1664
Регистриран на: ср ное 23, 2005 1:17 pm
Местоположение: Нангияла
Контакти:

Мнение от Shamajotsi » чет авг 07, 2008 9:51 am

Еми, хубаво, от второ ниво. Надявам се, утре моят герой да бъде съвсем завършен. Само че се изправям пред един друг проблем - самото приключение не е съвсем готово :lol: . Но се надявам и това да се оправи до утре.
シャマョツィ

Заключена