Част 3: Черният Пазар

Архив - Форумни Игри
Потребителски аватар
Ain alkar
Ahlen
Мнения: 686
Регистриран на: вт яну 03, 2006 6:15 pm
Местоположение: Русе

Част 3: Черният Пазар

Мнение от Ain alkar » съб окт 04, 2008 11:13 pm

(Пожелахте екипиране)

- Добре. Да речем, че ще ходим... Няма да ви пусна да тръгнете така Там. - каза Игор оглеждайки спътниците си. - Вие сте банда шматки и ако света зависеше от вас... а той зависи... бих се самоубил... не че мога де... Но както и да е. Поради съображения за сигурност ще влезем отново в канализацията. Когато сме отново навън ще сме вече на Черния пазар, но не човешкият, а нашят.

След тези думи Игор се обърна и тръгна бързо из убиците в търсене на достатъчно широка шахта, за да могат да минат. След няколко пресечки той спря над една и посочи с триумфиращо лице.
- От тук. - каза той и се наведе.
Пристите му уловиха дупките на капака и без голямо усилие го отделиха от улицата. Минувачите ги гледаха удивени, но нито Игор нито някой друг обърнаха внимание.
Щом шахтата се разкри всички погледнаха надолу.
- Височко ми се струва - отбеляза (някой).
Игор го погледна с лукава усмивка.
- Ти какво? Да не се страхуваш да умреш отново? - след това скочи в шахтата.
Анду го последва. После останалите. Балтазар остана последен. Той започна да шепти тихо заклинание и скочи. След като се загуби от очите на тълпата стремителното му падане изведнъж спря във въздуха. Магьосникът се зарея бавно надолу и след секунди тупна меко в мръсната вода.
По време на полета Игор не откъсваше очи от магьосника, а след кацането подхвърли сухо: "Фукльо!".
- Накъде, Игор? - попита Анду.
Запитаният се огледа посочи една от двете възможни посоки и поведе групата в нея.
Създанията излязоха на повърхността след известно време. Навън те се изкатерваха един по един на оживена улица. Никой не им обръщаше внимание в настъпилия залез и всички усещаха защо - повечето бяха Създания като тях.
- Това тук, драги шматковци, е Черният Пазар. - каза Игор церемониално. - Тук можете да намерите почти всичко (тоест питайте какво искате и ще видим).
http://www.stihovebg.com/Proza/Razkazi/Pisak/45139.html
Кейт лежеше в леглото си будна…

Потребителски аватар
ILLIDAN
Гвардеец
Мнения: 526
Регистриран на: нед ное 13, 2005 4:00 pm

Мнение от ILLIDAN » нед окт 05, 2008 12:54 pm

[sblock="Извън игра"]А какви средства имаме? [/sblock]

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » нед окт 05, 2008 1:02 pm

Игор винаги имаше готов списък когато идваше тук:
Shrink ray
АК - 47 + пълнители
BFG
Щанга
Пневманичен антомат за коване на пирони с бутилка въздух
RailGun
Lightsaber - в червена разцветка
Фризера - замразяващо целта
Гравити Гън
Shotgun + муниции
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

cherno_slance
Аша'ман
Мнения: 1333
Регистриран на: вт май 20, 2003 1:45 pm
Местоположение: burgas

Мнение от cherno_slance » нед окт 05, 2008 9:15 pm

- На мен ми трябва медалион или амулет, повишаващ вътрешната ми устойчивост срещу заплахи, съблазнявания и насрещно убеждаване. Повярвайте ми, тази вещ си струва усилията по търсенето й. Освен това не бих отказал и рапира, защото моята остана в сейфа на хотела.
- Само толкова? - попита подозрително Игор.
-....Както и храна, помощна екипировка за катерене, надуваема лодка, сгъваема палатка, въжета, аптечка за първа помощ, поне дузина плъхове или други дребни животни в клетки, товарни добичета и прочие и прочие.... всъщност най- добре е НАИСТИНА да вземем тези неща, като просто разпределим товара по членовете на отряда. Нека всеки каже какво може и е съгласен да носи.

ИИ Героят ми е паралия, но въпросът е колко кинти има в момента в джоба си. Системно всичките са ми в джоба, въпросът е сребърниците от Магландиум на колко се равняват тук. Мисля, че приравняването трябва да стане по "покупателна стойност". В смисъл осем сребърника са равни на Х рубли, където Х рубли равно на вещ, която в Магландиум струва осем сребърника. Остава въпросът на какво тукашно ще е равен елфическият лък от Магландиум).
ИИ
Последна промяна от cherno_slance на нед окт 05, 2008 9:44 pm, променено общо 1 път.
Обичта е по – силна от омразата. Сърцето е по – силно от огорчението. Усмивката на душата е по – силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.

Потребителски аватар
Ain alkar
Ahlen
Мнения: 686
Регистриран на: вт яну 03, 2006 6:15 pm
Местоположение: Русе

Мнение от Ain alkar » нед окт 05, 2008 9:30 pm

ам... Вилорп може би трябва да обърнеш внимание на редовете "технитката през този период бавно се възстановява". Избрана е именно тази година (и периода около 2098 година максимум), защото е най-близка до сегашните познания.
BFG - честно нямам идея какво означава съкращението.
Lightsaber - ти се шегуваш, нали?

А сега малко за покупките, които правиш:

Shrink Ray - все още нестабилно и почти неефективно освен ако не е в ръцете на гения на Игор дори в това състояние това Създание е способно да извади повече от възможното от това оръжие (за съжаление с еднократна употреба)
АК - 47 + пълнители - Въпреки, че е на повече от 100 години това оръжие има своя потенциал все още - 4.3 кг... колко пълнителя точно? И искам да кажа, че въпреки многобройните ми опити за автоматична стрелба не върви. Ще се стреля много бавно едно по едно (за игрови баланс на голямата щета)
Щанга - ами... щангата е мултифункционална зависи какво искаш да правиш с нея (честно да си кажа не знам колко тежи не ми се е случвало да видя или вдигна такава към 2 кг как е?)
Пневматичен автомат за пирони - никой не знае какво се тай в главата на Игор при покупката на подобен... инструмент (хм рових рових и не видях никакво приблизително тегло)
RailGun - не всичко си струва да бъде гърмяно по талибанската с Калашника (на това ще му сложа няколко стотин грама... да речем хм... 300 грама)
Фризера - с малко по-голям обхват (до 15 метра) от RailGun, но все още със слаб замръзяващ ефект (ами малко по-тежък е 800 грама)
Гравити Гън - още по-голям обхват (до 30 метра), но има ограничена енергия, която се изразходва бързо с увеличаване на ефективното разтояние и размера на предмета (пак толкоз 800 грама)
Shotgun + муниции - човек никога не знае кога ще дойдат ордите за избиване при подобни мисии (и дали изобщо това оръжие ще ги нарани, но от опит глава не боли, нали) 4.4 кг без муниции (за модел е ползван Spas-12)

Ако искаш някое близкобойно оръжие дай нещо със стомана или титан в него (все още металознанието е малко назад)
А сега за въпроса на Илидан... Ами избираш си нещо
http://www.stihovebg.com/Proza/Razkazi/Pisak/45139.html
Кейт лежеше в леглото си будна…

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » нед окт 05, 2008 10:50 pm

Оръжието използвано от пехотата, рекламен клип., а ето и какво опътване си намери Игор в сата направи си сам. В добавка и кратка демонстрация. Освен това Игор разполагаше и с кратки технически характеристики. В Америка го наричаха BFG, но в матушка Русия бе извесно и под названието Огромно [spoiler]Шибано[/spoiler] Пушкало (ОШП). Освен отва от сергииката за екзотични животни провери дали имат Снаркове.
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Ain alkar
Ahlen
Мнения: 686
Регистриран на: вт яну 03, 2006 6:15 pm
Местоположение: Русе

Мнение от Ain alkar » пон окт 06, 2008 9:05 am

Съгласен съм с използването на BFG (или ОШП :lol: ), но не ти ли пречи че е неудобно и тежко, а за снарковете съм съгласен с огромно ограничение на броя им (да речем едно или две, че 15 животинчета ще малко множко в раничката)
http://www.stihovebg.com/Proza/Razkazi/Pisak/45139.html
Кейт лежеше в леглото си будна…

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » пон окт 06, 2008 10:17 am

Ами аз зариди това искам и Джет пак с аграв интсталация (;. Друг е въпроса че се каня цялата тоя железария да я дам да я носи Т1000 след като вече се е повъзтановил, защото Игор вече едвам се движи пад покупките си. Той като дете в сладкарници се чувства на тоя пазар (;
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

cherno_slance
Аша'ман
Мнения: 1333
Регистриран на: вт май 20, 2003 1:45 pm
Местоположение: burgas

Мнение от cherno_slance » пон окт 06, 2008 10:30 am

Ей, и аз искам разни неща!
Обичта е по – силна от омразата. Сърцето е по – силно от огорчението. Усмивката на душата е по – силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.

Потребителски аватар
Ain alkar
Ahlen
Мнения: 686
Регистриран на: вт яну 03, 2006 6:15 pm
Местоположение: Русе

Мнение от Ain alkar » пон окт 06, 2008 11:44 am

Еп че пиши кво искаш

А за Т1000 не бих го допуснал в битка (да приемем, че има малфункция в оръжейната система и става само за муле)
http://www.stihovebg.com/Proza/Razkazi/Pisak/45139.html
Кейт лежеше в леглото си будна…

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » пон окт 06, 2008 2:26 pm

Докато товареше двата резервни акумулатора за енергийните оръжия на гърба на Т1000, Игор все пак се сети да подпита Анду дали ще им трябват и допълнителна свръхестествено помощ, като вода опята от архиепископ, колчета от трепетлика, щайга чесън, сребърни куршуми и други такива неща. И одбре че го попита защото съвсем бе забравил за огнехвъргачката, лазерните мини и гранатите с напалм, който бяха на гърба на списъка му...

*Ако слънцето не знае и Айн ми върши работа да отговори от името на Анду. (;

пп. В Дуум, самотния пехотинец нарича ОШП-то, Big [spoiler]Faking[/spoiler] Gun... но това е по скоро за обща култура.
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

cherno_slance
Аша'ман
Мнения: 1333
Регистриран на: вт май 20, 2003 1:45 pm
Местоположение: burgas

Мнение от cherno_slance » пон окт 06, 2008 5:46 pm

Аз съм казал какво ми трябва, при това съм си направил труда да го напиша като игрови пост, ама кой да чете?!!?
Освен това какъв е кефа просто да ни изсипеш нещата и айде - бегом в подземията при драконите.... Искам си роулплея, миризмите, шляенето, зяпането по всички тия чудесий, надлъгването с продавачите, пазаренето, наративния контрол и прочие благини от играта.
Обичта е по – силна от омразата. Сърцето е по – силно от огорчението. Усмивката на душата е по – силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.

Потребителски аватар
ILLIDAN
Гвардеец
Мнения: 526
Регистриран на: нед ное 13, 2005 4:00 pm

Мнение от ILLIDAN » пон окт 06, 2008 6:05 pm

Муген се позавъртя, позавъртя и се набута в първия оръжеен магазин. Метна мечовете си на тезгяха на продавача и го попита:
-По-добри от тия имаш ли?
След кратък оглед на другите стоки, Муген добави:
-А ако ми предложиш и някой друг Dragon Skin, който да не ми пречи да се движа свободно, цена няма да имаш!
Докато продавача ровеше из стоката си, Муген хвърли един поглед на краката си, обути в изпокъсани гуменки и си помисли: "Май ще трябва да си купя и хубави обувки. Съмнявам се Ада да има хубави пътища..."

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » пон окт 06, 2008 9:27 pm

- Не се тръшкай толкова - Игор положи успокояващо ръка на рамона на Анду - Още повече, че тия пласмаски дето имаш с дузини в тлъстия си портфейл тука не вървят. Всеки един от тези типове може когато си поиска да изкърти някой от сейфовете на Мост Банк или ако му е скучно да прескочи до Щатите за малко от слънчевия метал дето го държът н националния трезор. В момента момчето вие пазарувате не с пари, а с „кредити на доверие”. Всяко нещо което изберете стрева точно толкова колкото е цената му. съжалявам че ти убивам пазаренето Анду, но това не ти е турски битак. казваш какво ти трябва дават ти го. Накрая естествено ще плащаш, и то здраво, но ако съм разбрал сериозността на положеунието, а аз мисле че понякого те разбирам, като говориш по добре да се сдобием с най-доброто, защото дори то няма да ни е достатъчно. Виж, ако се провалим едво ли съставните ни атоми ще има за какво да се притестняват докато се реят из вечността. Това което по ме интересува сего освен по един стандартен пакет с провизии и парцалки ще ни е необходимо ли нещо по-специално?
Точно в този момент до Игор дайде някакъв дребен човечец който зиглеждаше като расъл в ядрен реактор, остави в раката на хакера връзка ключове и изчезна.
- Какво? Попита Игор с престорена обида два джугана 6х6 задвижващи колела и възможност за прекосяване на водни препядствия не по дълбоки от 6 метра биха потрябвали на всеки. А сега някой да ми каже за нещата които немога да убия с ОШП9000!
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Fenrir
Чистокръвен
Мнения: 741
Регистриран на: нед юли 01, 2007 4:01 pm
Местоположение: София

Мнение от Fenrir » пон окт 06, 2008 10:32 pm

-Хмм...Ще поогледам наоколо,за да си купя вода и храна.-Това нескопосано формирано изречение изскочи много фалшиво от устата на човека,но Балтазар побърза да се бързо се отдели от групата и изчезна в сенките.
Всеки хубав миг ще бъде бавно погълнат от мракът и тъмнината на вечността...

cherno_slance
Аша'ман
Мнения: 1333
Регистриран на: вт май 20, 2003 1:45 pm
Местоположение: burgas

Мнение от cherno_slance » вт окт 07, 2008 10:29 am

- Не обичам аз да дължа нещо на някого - възрази тихо Анду, но Игор само вдигна рамене, продължавайки да го гледа изчаквателно. Явно разчиташе на него за екипировката, която не е предназначена за убиване:
- Ами добре, ще повторя. Трябва ни многоместна, сгъваема палатка, тип универсал - от онези, които могат да се закачат за един голям шнур на алпинистки клин. После ни трябва катераческа екипировка, включително дрехи от фибротъкан. Нуждаем се и от концентрирана, дехидратирана храна, мехове за вода, както и дестилатор на течности, включително урина, защото не се знае колко дълго ще останем без вода и на колко горещо или студено място.
- Нещо друго - пророни някой от групата
- Походна аптечка от по-скъпите, примус за топлене и готвене и каквото още се сетиш, необходимо за оцеляването ни извън битка. Естествено - трябват ни и походни раници, туристически боти, панталони, якета, фанели, шапки, скиорски очила, а всъщност и скиорска епировка, защото ТАМ наред с огъня има и вечен лед на някой места. Нуждаем се и от резервни дрехи ... - той направи лека пауза - защото лично аз в този костюм съм като бяла врана.
- Нещо друго?
- Багажът трябва да се раздели на две части - абсолютно необходимия, който трябва да се побира в походните ни раници - и всичко останало.
- Нещо друго?
- Автоматизирано кристално кълбо, което замества електронните, спътникови карти на човеците. Лично аз се нуждая от медалион, който ми повишава вътрешната, душевна устойчивост на ментални въздействия и насрещно убеждаване... този предмет впрочем ми е абсолютно необходим.
- Нещо друго? - едното ъгълче на Игор започна бавно да потрепва нагоре?
- Поне един брой Анкх*, Техно-диадема**, мистоимпланти***, както и персонални щитове, като класа**** им най-добре да бъде избран от Игор.
- Нещо друго?
- малко бидонче с гликоза - в абсолютно крайни случай става едновременно за пиене и кръвопреливане. Също и резервно количество бензин за тия триостни зверове, дето ти го натресоха.
- Аъъ - обади се Муген - ти защо просто не тръгнеш с напълно обрурдван боен отряд?
- Всъщност той точно така си ходи - ухили се Игор - но този път ще трябва да се задоволи с каквото се сети да поиска! Навреме, докато сме тук!
- Хм - усмихна се Анду - в такъв случай ми трябва и известно количество тротилови шашки или каквото там е по-мощно. Става за битка, за разчистване на препяствия или за ловене на риба... само не ме питайте какво са били тези риби преди да попаднат ТАМ....
- Нещо друго?
- Виждал съм, че механиците си имат техни си инструменти, които носят в чантички досущ като като лекарите.
- Има по един такъв комплект към всеки от камионите, но не бих отказал още един - вдигна рамене Игор - естествено, за да има смисъл, трябва да е по-качествен от тях.
- Миналия път ми говореше нещо за фолфрамови отверки и клещи с изолация от закалена стъклокерамика.
- А, онзи комплект ли - Игор направи незаинтересована физиономия - бих могъл да го взема на твоя сметка. Ако си съгласен?
- Давай - щедро махна с ръка Анду - влачи!

... - А, да - не бих отказал да вземем и чифт дресирани адски хрътки*****. Не лаят, не вдигат шум, страхотни следотърсачи са и умеят да убиват невероятно бързо.
-----------------------------
Анкх* - имам предвид малък и много тежък кристал във формата на анкх, с вградена в него магия Съживяване от наистина силен маг на Светлината.
Техно-диадема** - диадема, в която е вградена онази набъфваща магия от Реда, която увеличава механиката. За разлика от мистоимплантите технодиадемата задължително се прави от силен магьосник. Скъпа и ценна вещ.
мистоимпланти*** - малки предмети от кристал, които не е задължително да бъдат вкарани под кожата - основно съдържат набъфващи магии за сила, ловкост и т.н. Цената им не е толкова висока, колкото на Анкх-ът или техно-диадемата, защото имат ограничен брой пъти активиране - от 1 до 5 пъти, след което просто се стапят при последното използване.
персонални щитове - кристали, вградени в гривни, оръжия, токи на колани или брошки, които създават някой от щитовете от школата Ред.
адски хрътки***** - генетичен продукт, в сравнение с който обикновенните вълци са като новородени кученца. С кожа като на морж, зъби и захапка на хиена, направо железен стомах (смила дори автомобилни гуми и пластмаса), мозък почти колкото на човек и с мускулна маса на възрастен, як мъж. Скъпи са, почти интелигентни са и предаването им става чрез предаването на специална вещ-медалион.
Обичта е по – силна от омразата. Сърцето е по – силно от огорчението. Усмивката на душата е по – силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.

Потребителски аватар
Ain alkar
Ahlen
Мнения: 686
Регистриран на: вт яну 03, 2006 6:15 pm
Местоположение: Русе

Мнение от Ain alkar » чет окт 09, 2008 9:57 am

Първо да се извиня за голямото отсъствие и да започна с екипировката на Илидан:

Мечовете: Предполагам обикновенни мечове от по три кила и щом питаш за по-добри очевидно е, че питаш за щета от сорта на 5зара+3 или малко повече?
За драгън скина продавача оглежда близките артикули и нарая подава една подобна ризница като обяснява, че въпреки, че прилича на яке е много добро защитно средство За:8, Абсорб: Щ/4 с устойчивост 14. Теглото е почти нищожно - малко повече от килограм (1,2 кг по-точно) и предпазва добре от температурни колебания и дори дъжд и сняг.
Новите обувки, които ти предлага продавачът са високи ботуши, които могат да предпазят крака от удар и дори счупване (предлагат За: 3, Абсорб: Щ/3 с устойчивост от 10). Тежат към 300 грама.

Сега трудността идва с избора на Анду.
Изобщо не смятам, че ще носите палатката. Предполагам Т1000 ще е отговорникът. За съжаление не смятам същото за катераческата униформа и предполагам, че това ще е най големия ви проблем ако тръгна да смятам (но няма защото ще забравя нещо). Ще я сложа 5 килограма (да речем, че са намерени техники да се олекоти всичко, което не е от метал и дори самият метал малко*).
Храна и вода: не е ваша грижа предполагам... Т1000 може да се погрижи. За дестилатора мисля важи същото както и аптечката като се заисля, и примуса.
Раниците си остават за вас като разбира се всеки си носи собствената. Туристическите боти (героя на Илидан се изключва от това число, защото си има ботуши) те тежат 200 грама (какво да ви кажа леки). Панталони, якета, фанели, шапки... общо тегло към 1 килограм до 1,5 килограма.
Скиорска екипировка не мисля, че ще ви помогне повече от едни обувки със шипове (тук и котките вършат работа така, че не ви трябва*)
Резервни дрехи ще тежат към 1 до 2 килограма в зависимост от това дали резервните дрехи включват и резервни якета и обувки (бяла врана - това някак ми напомня на Силхас Руин от произведенията на Стивън Ериксън)
Картата пък защо ти е? Не вярвам, че Ада има карта, но пък ще ви го дам защото пътя до там изисква такава. Теглото е по-голямо от карта, но е по-полезно и удобно, защото може да увеличи до мащаб 1:10. Тегло 100 грама.
Медальонът тежи по-малко от 10 грама и дава + 3 ПсУ и Во.
Анкх - според кристала изисква 2,8 килограма, за да може да се запечата магията, но защото магията през годините се е развила и защото не е предвидено многократно използване кристала ще е само килограм. Умението, с което е вградена магията, е МУ:60. И има мана за два пъти и ако някой реши да си даде маната за още веднъж.
Технодиадемата съдържа магия "Позанания в Механика" с умение от 27. Теглото на кристала е 300 грама. и съдържа 60 мана.
Мистоиплантите:
За сила... Купувате само три такива с Му 27 и мана 60 мана.
За Ловкост... налични са две (е ловкостта е търсена стока като много полезен показател) с Му: 39 и мана 80.
Щитовете какви да бъдат пак?
Бидонче с гликоза и бензина не ги носите вие
За шашките: Кажи количеството.
Комплект за механика не го носите вие за това теглото му не е нужно (няма да казвом както има вътре, защото отново ще изпусна нещо).
Хрътките не ги носите изобщо, така че сте готови.
http://www.stihovebg.com/Proza/Razkazi/Pisak/45139.html
Кейт лежеше в леглото си будна…

cherno_slance
Аша'ман
Мнения: 1333
Регистриран на: вт май 20, 2003 1:45 pm
Местоположение: burgas

Мнение от cherno_slance » чет окт 09, 2008 11:14 am

12 пакета по пет пръчки в пакет, всяка отделна пръчка е 500гр. И разбира се, не става въпрос за полипраха на джуджетата от Магландиум, за нещо наистина мощно - динамит за къртене на скали, премахване на препятствия и прочие.
Обичта е по – силна от омразата. Сърцето е по – силно от огорчението. Усмивката на душата е по – силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.

Потребителски аватар
Ain alkar
Ahlen
Мнения: 686
Регистриран на: вт яну 03, 2006 6:15 pm
Местоположение: Русе

Мнение от Ain alkar » чет окт 09, 2008 11:38 am

Разбирам, но използването му в битка ще доведе до дисбаланс (освен ако противникът ви не е дух де). Нямаш проблем вземай го.
http://www.stihovebg.com/Proza/Razkazi/Pisak/45139.html
Кейт лежеше в леглото си будна…

Потребителски аватар
ILLIDAN
Гвардеец
Мнения: 526
Регистриран на: нед ное 13, 2005 4:00 pm

Мнение от ILLIDAN » чет окт 09, 2008 5:42 pm

За мечовете: като цяло ще съм доволен от някакъв бонус към щетата. :wink:

Потребителски аватар
Ain alkar
Ahlen
Мнения: 686
Регистриран на: вт яну 03, 2006 6:15 pm
Местоположение: Русе

Мнение от Ain alkar » пет окт 10, 2008 10:08 am

Е, че 1зар+3 не те ли утройва или искаш повече :D ?
http://www.stihovebg.com/Proza/Razkazi/Pisak/45139.html
Кейт лежеше в леглото си будна…

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » пет окт 10, 2008 4:25 pm

Време бе за някой по специфични покупки, затова Игор дръпна Анду за лакътя и под предлог, че отиват да пият кафе отидоха и седнаха в едно кафене на точно определена маса в точно определен ъгъл и в точно определен час. След малко до тях дойде някакво вестникарче което се опита да им пробута вестник за скромната сума от 5 000 рубли. Игор взе изданието на Дневная Газета, което дори бе със вчерашна дата и небрежно махна към Анду който да се разплати. Съвсем скоро се очакваше да пристигне още едно издание на „Газетата” но този път в него щеше да има и влошка с търсената от Игор Информация.
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
ILLIDAN
Гвардеец
Мнения: 526
Регистриран на: нед ное 13, 2005 4:00 pm

Мнение от ILLIDAN » пет окт 10, 2008 9:33 pm

Щетата си ме устройва доста, но беше го формулирал като въпрос, затова поясних :wink:

Потребителски аватар
Fenrir
Чистокръвен
Мнения: 741
Регистриран на: нед юли 01, 2007 4:01 pm
Местоположение: София

Мнение от Fenrir » съб окт 11, 2008 8:21 am

-Нуждая се от някакви кинжали...
Всеки хубав миг ще бъде бавно погълнат от мракът и тъмнината на вечността...

Потребителски аватар
Ain alkar
Ahlen
Мнения: 686
Регистриран на: вт яну 03, 2006 6:15 pm
Местоположение: Русе

Мнение от Ain alkar » съб окт 11, 2008 1:12 pm

Само кажи какви
http://www.stihovebg.com/Proza/Razkazi/Pisak/45139.html
Кейт лежеше в леглото си будна…

Потребителски аватар
Fenrir
Чистокръвен
Мнения: 741
Регистриран на: нед юли 01, 2007 4:01 pm
Местоположение: София

Мнение от Fenrir » съб окт 11, 2008 9:05 pm

-Замислих се,нуждая се от обикновени кинжали,достатъчни да разрежат лесно плътта и ще се нуждая от силна парализилаща отрова.
Всеки хубав миг ще бъде бавно погълнат от мракът и тъмнината на вечността...

Потребителски аватар
Ain alkar
Ahlen
Мнения: 686
Регистриран на: вт яну 03, 2006 6:15 pm
Местоположение: Русе

Мнение от Ain alkar » пет окт 31, 2008 11:45 pm

Кинжалите на Балтазар: Обикновенни кинжали с по 2 зара щети (това разбирам аз под обикновен кинжал) с отрова издържаща до девет удара с по 2зара+3 Шокова щета.

Докато Игор любопитно четеше вестника, а Анду с нетърпение очакваше да каже нещо, край масата им мина човек. От джоба на палтото му се подаваше вестник. Игор само се протегна назад и взе вестника от джоба. С небрежно движение той захвърли стария вестник и разгърна новия.
- Такаа... Сега... Ето каква била работата. Нашият Одисей не иска да признае откъде и как се ходи там...
Погледът му севдигна от вестника към Анду.

Така сега предложения какво ще правите.
http://www.stihovebg.com/Proza/Razkazi/Pisak/45139.html
Кейт лежеше в леглото си будна…

Потребителски аватар
ILLIDAN
Гвардеец
Мнения: 526
Регистриран на: нед ное 13, 2005 4:00 pm

Мнение от ILLIDAN » пет ное 07, 2008 11:51 pm

След затишието, Муген огледа другите и промълви:
-Ама вие какво? Да не чакате аз нещо да решавам?

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » съб ное 08, 2008 10:15 pm

- Нем - надигна се от масата Игор и гневно захвърли вестника зад гърба си - да тръгваме!

И той прекрачи към кът сцената.
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Заключена