Аргхан-гра

Архив - Форумни Игри
Потребителски аватар
Eron_the_rentles
Вълк
Мнения: 13
Регистриран на: съб ное 15, 2008 8:57 pm

Аргхан-гра

Мнение от Eron_the_rentles » нед ное 16, 2008 6:45 pm

Име: Аргхан-гра (представя се като Ар) Ниво:0
Раса:гоблин Пол:мъжки Възраст:14 Тегло:47кг МР: 2 МТ: 2.35
Неразпределени тр: 4
Жизненост: 28 Виталнност: 1 Скорост: 11 Красота: X Късмет: 5
Сила: 6 Допустимо тегло: 7 Реакция:11 Обаяние: X
Ловкост: 5
Ителект: 10 ТД: 8
Прецизност: 9 Бдителност: 4 Устойчивости
Издръжливост: 6 МЗ: 0 ПсУ: 9
УО: 5 Воля: 8

Магически Способности
МУ: 5 Мана:10
МА: 1

Базова щета: 0
Базова щета: 4
Стабилност: 4
Захват: 18
РЕС: 27

Оръжия
Късо копие (използва го с две ръце)
МР: 3
Обсег: 2,5 метра
Тегло: 2,5-3 кг
Цена: 416 медника (Откраднато не купено:))
Материали: бонз

Способности и познания;
Религия:6 През детството си Ар доста време е прекарвал близо до шамана и по разбрал нещичко за религиите на другите народи.
Измама:6 Все пак и той е гоблин.
Заплаха:6
Специални умения:
Певец: 8

История
Всеки знае гоблините малки грозни същества, мразени от всяка една раса, създадени от Ахра-ман най-омразния бог от всички.Домовете им са далеч от всякаква светлина, те не познават милосърдието или всяка друга подобна дума. Създадени с една цел-да убиват и да рушат, неспособни във всяко едно изкуство, но всяко стадо има черна овца, (или бяла в случея на гоблините) точно тази овца е Аргхан-гра-най-неспособния гоблин на света. Слаб, неумел в миньорската работа, абе срам отвсякъде. За нещастие се родил в обикновено семейство. Разбира се отначало искали да го правят миньор като остаалите му 3 брата. обаче какъв миньор от гоблин, който не може да вдигне даже кирката. Семейството му се отчаяло и какво мислите направили с него... Не него убили-владетеля на пъпката не разрешил все пак той бил най-не обичайният гоблин, можел да пее като елф. Ама той не бил нужен на семейството си и бил зарязан. Едва бил съзрял и избягал откраднал едно копие и един дълъг плащ. Прикрил се с плаща и не показал лицето си на никой. За име казва просто Ар, за раса просто се смее.

Въпроси
1. Нали може да съм гоблин?
2. Може ли да имам красота 14, за да имам СУ певец, за да се връзва с историята
3. Това не е точно въпрос а пояснение, героя ми няма никакви повече пари в себе си.

Описание:
Аргхан-гра е нисък слаб гоблин без почти никакви военни умения. Прилично красив (за гоблин) с голям белег на лявата си буза, спомен от детството си когате е бил пребиван всеки ден, а за този белег оставил му го е баща му в нетрезво състояние. Иначе Ар си е гоблин-малък и подъл той не би изпуснал момент да нарани или а се присмее на някой друг. Сприхав по характер той е злонамерен, но няма смелостта да убива сам (наистина странно за гоблин) обича да е под закрилата на по-силни, затова късно е избягал. Ар яде малко, но за сметка на това много обича да пие. Не носи на алкохол, но не може да устои на "горещите напитки". Не много пъти през живпта си е докопвал алкохол, но успеели-пие до припадък. Това беше описанието, надявам се да е достатъчно.
Ако си умен-можеш да смяташ, ако си прост-можеш да питаш.

Заключена