ИИ: Потъмнени блондинки и обсъждания на играта - тук

Играта на Асен

Модератор: Асен

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » ср мар 03, 2010 8:42 pm

Не се нарича "параноя", а "прецедент", колега ;) !
Но да, явно в този случай няма проблеми. Аз обаче пак съм длъжен да проверявам - това е една от неприятните части при воденето на форумна.
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

cherno_slance
Аша'ман
Мнения: 1333
Регистриран на: вт май 20, 2003 1:45 pm
Местоположение: burgas

Мнение от cherno_slance » пет мар 12, 2010 7:46 pm

1.
Така се случи тези дни, че все не ми оставаше време да пусна пост. Постът е само с Дая и не забавя действието, но е важен за нататък. Тази вечер може би ще го напиша и утре по някое време мога да прескоча и да го метна.
2.
Не съм съгласен с поста за щархата в тази му част, където се казва, че той се чувства заплашен от нея.
Вярно, че са от различни раси, но той е хищник по природа, а тя е крехка елфическа жена. По-скоро тя би трябвало да се чувства заплашена в негово присъствие.
Чисто системно, тя е с 21т. на Обаяние - дори и с някакво наказание към това, че щархата е от друга раса и то раса без изявен полов диформизъм - пак нещо от този показател трябва да остава и да влияе вътреигрово. На персонажите би трябвало да им е приятно да са около нея, а не обратното.
Обичта е по – силна от омразата. Сърцето е по – силно от огорчението. Усмивката на душата е по – силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.

Потребителски аватар
nikestan
Frozen
Мнения: 274
Регистриран на: пет авг 26, 2005 4:11 pm
Местоположение: В.Търново
Контакти:

Мнение от nikestan » пет мар 12, 2010 11:22 pm

Е, заплашен не е най-точната дума. Неспокоен е може би по-подходяща. Във всеки случай Карасса не се чувства така, защото изпитва физически страх от нея, по-скоро е защото не разбира сложния й начин на поведение. Не смятам обаче че високото й Обаяние му влияе така както на другите. Първо гущера не оценява красотата й и второ произлиза от съвсем различно общество, поради което изящните и маниери и език на тялото също не могат да му влияят, поне не в такава степен, както на другите.
Да, Карасса е животно и точно затова изпитва страх от неизвесното, което за него е Дая.

Такова е виждането ми за героя ми, затова така описвам чувствата и мислите му. Приеми го така.
The superior man is modest in his words, but exceeds in his deeds.

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » съб мар 13, 2010 12:51 pm

Добавка - аз силно настоявам да го приемеш така. Забележи, че дори аз избягвам да се меся в това, как се чувствате или ще направите и ви коригирам само, ако се основавате на нещо, което не съществува в сетинга. Дори при социална битка не можеш да накараш друг персонаж да се чувства по определен начин. Можеш да го поставиш пред избор между неприятен избор или тежко психично объркване. Той пък може да избере объркването, дори ако знае, че това ще го докара до вцепенение за преоценка на възгледите, рев, изпадане в амок или истерия.
Е, повечето НИП избират да се съгласят с теб, но дори и в този случай, не всички.
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

cherno_slance
Аша'ман
Мнения: 1333
Регистриран на: вт май 20, 2003 1:45 pm
Местоположение: burgas

Мнение от cherno_slance » съб мар 13, 2010 3:31 pm

Поста с Дая е важен за крайния резултат, но не засяга намирането на Елея. Не е нужно да чакате действието с нея.

П.П. А и от няколко дни не мога да намеря време - струпаха ми се едно, две неща в повече.
Обичта е по – силна от омразата. Сърцето е по – силно от огорчението. Усмивката на душата е по – силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.

Потребителски аватар
Cocaine
Гвардеец
Мнения: 694
Регистриран на: вт окт 07, 2003 10:05 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Cocaine » пон мар 15, 2010 2:23 pm

Имам няколко разнообразни въпроса, главно за географията на селото.
1. Колко е голямо? Ако теоретично бъдат разположени постове в двата му края и се уговорят да си сигнализират с двукратно остро изсвирване, ще могат ли да се чуят един друг?
2. Къде се намира храма на Алфанна (спрямо селския мегдан/центъра на селото)?
3. Къде се намира къщата на Елея (спрямо горния ориентир и спрямо самия храм)?
4. Колко са изходите от селото ("официалните")?
5. Къде се намира кулата на совите спрямо селото?
6. Къде се намира нашата временна квартира спрямо центъра?
7. Има ли достатъчно високи сгради, които да послужат като наблюдателници?

А, и въпросът, който все забравям да задам:
Асене, в твоята трактовка на света прелюбодеянието счита ли се за престъпление? Колко тежко и как се наказва обикновено (също кой го отнася - мъжът, жената или и двамата)?
И мълком по речното дъно във дълги редици
ний гоним миража на някаква светла страна.
И в нашите ледни и мътнозелени зеници
гори безнадеждния пламък на жълта луна.

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » вт мар 16, 2010 12:51 pm

1. Денем, за да е надеждно? По-скоро мощно изреваване. По възможност да крещи някой с дробовете на Тхак. "Гюрооооо..."
2. Близо до центъра, леко на изток, в аналога на "странична улица".
3. Аналогично разположена, но смени "изток" със "север".
4. Общо са 3. Ако обаче отчетеш, че оградата не е с човешки ръст, може да са 360 градуса ;).
5. Е, затова му викат "прокълнатото село" - централният площад е около нея.
6. В момента не сте ли при Елея? Ако питаш за мястото, където разположиха Дая - по същата "улица", като храма на Алфанна, само малко по-към края.
7. Ако броим една триетажна за "достатъчно висока", да. Иначе - горе на кулата, или питай птичките 8) !
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

cherno_slance
Аша'ман
Мнения: 1333
Регистриран на: вт май 20, 2003 1:45 pm
Местоположение: burgas

Мнение от cherno_slance » вт мар 16, 2010 10:23 pm

Пиша за Дая в момента.
Обичта е по – силна от омразата. Сърцето е по – силно от огорчението. Усмивката на душата е по – силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » ср мар 17, 2010 2:44 pm

Я, забравил съм прелюбодеянието.
Всъщност, това понятие май го имат само две религии - на Орим и на Алфанна. При останалите се говори за по-прозаичната "изневяра". И да, при повечето религии си го отнася по-зле жената, особено когато се определя имуществото при развода, а при гигантите и двамата почти еднакво, но - има едно но, освен когато са две ;) .
Първо, негласното споразумение е, че "на пияна глава" се случват и по-лоши неща.
Второ, право да я преследва има мъжът й, или родът му. Измислете си вие в ролята на какви влизате?
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

cherno_slance
Аша'ман
Мнения: 1333
Регистриран на: вт май 20, 2003 1:45 pm
Местоположение: burgas

Мнение от cherno_slance » ср мар 17, 2010 6:30 pm

Не ми разваляй изненадките, моля!

П.П. Ба си, всички прочетоха резултата от чека по психология на Дая, но явно са били съсредоточени във отговорите на Асен... така е, трябва ти щипка прозрение, за да схванеш колко повече казват въпросите.

... И защо Дая иска да разпита мъжът на Елия отделно от нея...
Обичта е по – силна от омразата. Сърцето е по – силно от огорчението. Усмивката на душата е по – силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » чет мар 18, 2010 1:24 pm

Не ти развалям нищо, отговарям на въпроси по сетинга.
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » чет мар 18, 2010 5:29 pm

Двамата стражи да си кажат за какво наблюдават и да постнат хвълряния за бдителност. Трудността зависи от горното.
За Тхак ще хвърля аз, а ако се забавите, и за вас ;).
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
Cocaine
Гвардеец
Мнения: 694
Регистриран на: вт окт 07, 2003 10:05 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Cocaine » нед мар 21, 2010 11:55 am

Приемам всякакви възражения по последния пост.
И мълком по речното дъно във дълги редици
ний гоним миража на някаква светла страна.
И в нашите ледни и мътнозелени зеници
гори безнадеждния пламък на жълта луна.

cherno_slance
Аша'ман
Мнения: 1333
Регистриран на: вт май 20, 2003 1:45 pm
Местоположение: burgas

Мнение от cherno_slance » нед мар 21, 2010 5:04 pm

Дая вече е вътре - по твоя пост излиза, че е чула молбата на Кора, но се е врътнала и е влязла да си свърши работата. Дори без учтиви слова за отказ - тъй че коригирай това и отбележи в текста си, че елфаната вече е вътре в дома на Елия.

Правенето на нечий психопрофил по косвените следи от присъствието му е времемка задача. В реалния част това нещо наистина става бавно - тук все пак е игра, пък и Дая е със седем/осем точки по-умна от автора си - би могла да се справи за десетина минути. Горе долу толкова време+плюс идването насам е нужно на Фелибе, за да отскочи до храма (селото е малко и всичко е наблизо) и да извика "игуменката".
През тези десет минути след влизането на ин Майме вашите герои още ли стоят пред къщата?
Обичта е по – силна от омразата. Сърцето е по – силно от огорчението. Усмивката на душата е по – силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.

Потребителски аватар
Cocaine
Гвардеец
Мнения: 694
Регистриран на: вт окт 07, 2003 10:05 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Cocaine » нед мар 21, 2010 7:01 pm

Не съм сигурен, че те разбирам. Разговорът се развива, докато Дая оглежда къщата и преди жриците да влязат (защото чисто хронологично беше проведен тогава, а просто прехвърлен ан форумите по-късно). Аз ги виждам нещата така: всички са в къщата, но докато Дая оглежда, ние обсъждаме стратегията и тактиката на масата за хранене. Затова и още не съм описал реакцията на Кора към неочакваното предложение за помощ от страна ан хората, които подозира в съучастничиство.

Така че, да през тия десет минути всички герои са вътре във къщата и докато някои обсъждат план за действие, други извършват оглед, трети или си мълчат, или помагат на Дая при огледа. Конкретно елфаната говори малко, защото при писането на текста се водих само от разговора по Скайп от 16 март вечерта. Това отговаря ли на въпроса ти? Ако не, моля те, поясни къде и точно какви реплики да вмъкна и ще го сторя.
И мълком по речното дъно във дълги редици
ний гоним миража на някаква светла страна.
И в нашите ледни и мътнозелени зеници
гори безнадеждния пламък на жълта луна.

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » пон мар 22, 2010 9:43 am

Мисля, че просто иска да вметнеш един учтив отказ от страна на Дая. Колкото и да е учтив, пак ще значи "имам си по-важна работа", но това е друга тема 8) .
А жриците не нахълват, просто са идвали и друг път и за тях нахълтала е дългоухата ;) !
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

cherno_slance
Аша'ман
Мнения: 1333
Регистриран на: вт май 20, 2003 1:45 pm
Местоположение: burgas

Мнение от cherno_slance » пон мар 22, 2010 12:36 pm

1.
Остроуха, не дългоуха. Елфите в Титания имат малки и прилепнали към главата уши, които са точно като човешките, само са леко заострени в горния си край. Мисля, че визията на елфическите уши от "Властелина на пръстена" е сравнително точна.

2.
Проблемът е в ето този пасаж:
Цитат:
- Хм, тогава смятам, че тези, които говорят най-увлекателно от нас може ад поразпитат в хлама и при обущаря. Дая, отче, ако сте съгласни, опитайте се да се набиете на очи. Целта ни е преди всичко да разбуним духовете.
- Трябват поне още двама за другите два изхода. – отбеляза елфът.

Предложение за поправка:
- Хм, тогава смятам, че тези, които говорят най-увлекателно от нас може да поразпитат в храма и при обущаря. Отче, когато Дая привърши с огледа, я помолете да обиколи селото заедно с вас. Опитайте да се набиете на очи, докато разпитвате къде е лечителката. Целта ни е преди всичко да разбуним духовете.
- Трябват поне още двама за другите два изхода. – отбеляза елфът.
Обичта е по – силна от омразата. Сърцето е по – силно от огорчението. Усмивката на душата е по – силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.

Потребителски аватар
Cocaine
Гвардеец
Мнения: 694
Регистриран на: вт окт 07, 2003 10:05 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Cocaine » пон мар 22, 2010 8:15 pm

Поправено.
И мълком по речното дъно във дълги редици
ний гоним миража на някаква светла страна.
И в нашите ледни и мътнозелени зеници
гори безнадеждния пламък на жълта луна.

Потребителски аватар
Fenrir
Чистокръвен
Мнения: 741
Регистриран на: нед юли 01, 2007 4:01 pm
Местоположение: София

Мнение от Fenrir » пон мар 22, 2010 9:19 pm

Моля Дая да промени поста си с моя коментар. Като че съм нервак и параноик.
Всеки хубав миг ще бъде бавно погълнат от мракът и тъмнината на вечността...

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » пон мар 22, 2010 9:29 pm

cherno_slance написа:1.
Остроуха, не дългоуха. Елфите в Титания имат малки и прилепнали към главата уши, които са точно като човешките, само са леко заострени в горния си край. Мисля, че визията на елфическите уши от "Властелина на пръстена" е сравнително точна.

2.
Проблемът е в ето този пасаж:
Цитат:
- Хм, тогава смятам, че тези, които говорят най-увлекателно от нас може ад поразпитат в хлама и при обущаря. Дая, отче, ако сте съгласни, опитайте се да се набиете на очи. Целта ни е преди всичко да разбуним духовете.
- Трябват поне още двама за другите два изхода. – отбеляза елфът.

Предложение за поправка:
- Хм, тогава смятам, че тези, които говорят най-увлекателно от нас може да поразпитат в храма и при обущаря. Отче, когато Дая привърши с огледа, я помолете да обиколи селото заедно с вас. Опитайте да се набиете на очи, докато разпитвате къде е лечителката. Целта ни е преди всичко да разбуним духовете.
- Трябват поне още двама за другите два изхода. – отбеляза елфът.
1. Според мен "дългоухи" е по-точно, но да не спорим ;). Извънигрово така си говоря за тях.

2. На основание на какво предлагаш корекция в репликата на друг персонаж, че ми е просто интересно 8) ?
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

cherno_slance
Аша'ман
Мнения: 1333
Регистриран на: вт май 20, 2003 1:45 pm
Местоположение: burgas

Мнение от cherno_slance » вт мар 23, 2010 1:17 pm

Освен ако не си викат през разтояние, значи стоят като нормална групичка за разговор - в дистанция от 60 см до 120 максимум. Горе долу в кръг, с лицата навътре. Елфаната просто не е при тях, а обикаля наоколо и е помолила да не я заговарят - и си личи, че е съсредоточена максимално.
А репликата от героя на Сокаин звучи така, сякаш елфаната е включена в кръга на говорещите. Но ако се настоява за максимална точност може да се напише, че го казва на гърба й примерно и вижда, че тя изобщо не го чува. Което прави неговия герой да изглежда глупаво.

П.П. Асене, аз също съм играч, с права като на останалите, нали?
Обичта е по – силна от омразата. Сърцето е по – силно от огорчението. Усмивката на душата е по – силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » вт мар 23, 2010 3:06 pm

Всъщност се движат в посока към оградата, или към центъра. Разминаха се със жриците.
Впрочем, това го уточнихме в Скайп, смятам ;) .
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

cherno_slance
Аша'ман
Мнения: 1333
Регистриран на: вт май 20, 2003 1:45 pm
Местоположение: burgas

Мнение от cherno_slance » пон мар 29, 2010 3:55 pm

Асене, давай по-бързо да свършва приключението, че се мъча със социален персонаж в бойно ориенирана система вече незнам си кой месец. Освен ако ми пускаш нип-ве със сбор Псу+Воля<16, героинята е безполезна. Другите персонажи с убеждаване дори са още по-зле.

Ако махна певец и разпределя освободените 81+3-те ТР остатък (мисля, че бяха толкова) по друг билд:
- 57 за да вдигна убеждаване на 12 и
-26 за лидер на 6 (даваше СУ/2 към убеждаване, политика и психология)
Така статът на убеждаването на Дая ще стане 12+3+9= 24. Психологията 6+3+9=18.
И понеже при теб това са вид бойни ститистики - което доста ме изненада - това означава, че не могат да се насочват просто така към друг герой в партито.

Предлагам ти да ми позволиш пренареждане на билда - и без това експериментираш със системата.
Ще е малко странно, защото героят изведнъж ще загуби способността си да пее - но не помня някъде да съм използвал пеене в системния смисъл на думата. Поне при теб като водещ СУ Певец е безполезно умение.
Обичта е по – силна от омразата. Сърцето е по – силно от огорчението. Усмивката на душата е по – силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » съб апр 10, 2010 12:04 am

Нямате проблеми да намерите обикновено, поне на пръв поглед, вино.
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

cherno_slance
Аша'ман
Мнения: 1333
Регистриран на: вт май 20, 2003 1:45 pm
Местоположение: burgas

Мнение от cherno_slance » съб апр 10, 2010 7:17 pm

Нямам време да пиша сега, а и искам, ако е възможно, разговора между Дая и Кора да се довърши на скайп. От този разговор зависи какво ще стане с цялото приключение.

Аз лично не бих пил от вино, което намеря в къщата на Елия...
Обичта е по – силна от омразата. Сърцето е по – силно от огорчението. Усмивката на душата е по – силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » ср апр 14, 2010 9:11 am

Ако някой не е разбрал - нямате време да довършвате на Скайп, освен ако се намерите днес. Ако не се, почвайте постове с реплики!
Тези, на които съм казал, че могат да влизат, могат да влизат по всяко време - явно героините се колебаят!
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

cherno_slance
Аша'ман
Мнения: 1333
Регистриран на: вт май 20, 2003 1:45 pm
Местоположение: burgas

Мнение от cherno_slance » пон май 03, 2010 1:44 pm

Тъй - чак след отговора на Карасса, Дая може де се обърне към Кора и да уточни с нея дали ще чете книгата или ще ходи за обущаря.
Най-добре е на първо място да знаят къде Тхак е откарал пленения Ранкар, защото там му каза да закара и обущаря и да остави охрана. Биха могли да попитат селяните за това между другото - виждали ли са къде началникът на опълчението е закарал съселянинът им Ранкар?
После - разглеждане на книгата - което е добра идея, разпит на обущаря - ако Кора го докара в къщата, избрана от Тхак, в състояние при което може да дава обяснения... ;)
Обичта е по – силна от омразата. Сърцето е по – силно от огорчението. Усмивката на душата е по – силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.

Потребителски аватар
Cocaine
Гвардеец
Мнения: 694
Регистриран на: вт окт 07, 2003 10:05 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Cocaine » пон май 03, 2010 3:21 pm

1.Разпитът на обущаря (казва се Жод, между другото) го проведох, но седи на .txt, изваден от скайп у нас - ще го пусна, като го редактирам. Което не пречи Дая да го разпита впоследствие - не е претърпял нито психически, нито физически щети. Мислех, че Дая иска да говори първо с Даймора, затова поех самоинициатива.
2.Ранкар, Жод и Даймора са на едно място - в храма на Алфанна, най-здравата сграда в селото. С Жод се отнася добре, пиеше си винци човекът.
3.Кора се отказа да разглежда книгата, защото има да срича с дни.

Ако бързаш, ето най-важното от разпита:
Жод и Елея нямат деца, което е основание за развод, но Жод не иска и да чуе за такова нещо. Кръвта по кревата с каишите вероятно е и негова, както дая ще каже, Елея обича да си играе на дъжд с гръмотевични бури. Освен това, характерът й е чепат, но Жод отказа да обясни нещо повече. Също, което ми се стори важно, Елея обича да ползва разни билки като афродизиак, вероятно дори (според Кора) взима нещо срещу забременяване. Жод намекна, че бракът им е "отворен", или поне аз останах с впечатлението, че той е бил с друга миналата нощ. Някъде преигра, но психологията ми е ниска, за да разбера точно в какво. Книгата била семейна реликва на рода на Елея, той не знаел нищо повече, защото Елея си пазела вещите.
Освен това, не е безкрайно тъп, не се и опита да осигури фалшиво алиби на жена си за миналата нощ.
И мълком по речното дъно във дълги редици
ний гоним миража на някаква светла страна.
И в нашите ледни и мътнозелени зеници
гори безнадеждния пламък на жълта луна.

Потребителски аватар
Cocaine
Гвардеец
Мнения: 694
Регистриран на: вт окт 07, 2003 10:05 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Cocaine » ср май 05, 2010 10:34 pm

Най-вероятно през следващите два дни ще отсъствам от София, а където отивам май няма нет. И да има, сигурно ще съм пиян като кирка и няма да мога да участвам в играта ефективно.
И мълком по речното дъно във дълги редици
ний гоним миража на някаква светла страна.
И в нашите ледни и мътнозелени зеници
гори безнадеждния пламък на жълта луна.

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » чет май 06, 2010 10:09 pm

Аз ви обявявам празниците за "незадължителни за игра" на общо основание!

Тоест, всеки, който ме намери в Скайп, ще получи отговор, а тези, които пишат във форума - при първа възможност. Но няма да ви броя неписането за забавяне ;) .

Между другото, активността ви е похвална. Очаквам да ми потвърдите кой влиза в кулата, засега знам за Раел, Тирел (ха, има рима) и Карасса (на който едва ли му пука за римата). Факлите са ви безплатни, но фенерите са с пари 8) !
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Отговори